FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Začíname... - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Začíname... - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Začíname... - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Začíname... - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Začíname... - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Začíname... - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Začíname... - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Začíname... - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Začíname... - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Začíname...

+40
torinka
Babuli
Seginka
Diuška
Tempe L
Gulička
janula1974
antika
nicky182
nana3031
Katinka
aliiia
Andulka
janca
bubula
santafe
Le.michaela
haska33
lesanka
Tatiana Sládeková
Zuzka
freebsd
henrieta71
Limet
Dominika
tweetinka13
happysmile
Broňa
Andy H.
8Ari8
Ľuba
TinTin
Miška2107
rajo
kvetinka
lubatko
madlion85
KLT
zuzanas
renculiatko
44 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula Po apríl 02, 2012 12:57 pm

ahojte dukanky:) našla som si túto stránku a odhodlala som sa aj ja pridať k vám...dnes som začala 1.fázu...cez víkend som študovala čo treba jesť a tak som dnes začala...ranajky som mala tvarok s 0,1% tuku, a cez obed kuracie mäsko...neviem či mi bude dosť, ale budem sa snažiť...neviem ako mám jesť tie otruby...nezohnala som ovsené otruby...sú to vlastné ovsené vločky??? lebo našla som pšeničné otruby, môžem jesť aj tieto? a ako ich jete? to len tak "nasucho"????prosím poradte mi....a nezačína dnes tiež niektorá z vás???večer by som si chcela dať tuniaka vo vlastnej šťave...ozvem sa ako to zvládnem...mám cieľ ísť dole až o 15kg...hm...snád sa podaríSmile))

bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Po apríl 02, 2012 6:09 pm

KLT napísal:drzim palce, santafe!
skoda, ze si nezacala uz cez vikend, je to jednoduchsie.

KLT dakujem za povzbudenie:D pre mna by tento vikend nebol jednoduchsi, lebo som oslavovala narodeniny a bol by to hriech, odmietnut kus maminkou upecenej torty:lol:

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Po apríl 02, 2012 6:18 pm

bubula napísal:ahojte dukanky:) našla som si túto stránku a odhodlala som sa aj ja pridať k vám...dnes som začala 1.fázu...cez víkend som študovala čo treba jesť a tak som dnes začala...ranajky som mala tvarok s 0,1% tuku, a cez obed kuracie mäsko...neviem či mi bude dosť, ale budem sa snažiť...neviem ako mám jesť tie otruby...nezohnala som ovsené otruby...sú to vlastné ovsené vločky??? lebo našla som pšeničné otruby, môžem jesť aj tieto? a ako ich jete? to len tak "nasucho"????prosím poradte mi....a nezačína dnes tiež niektorá z vás???večer by som si chcela dať tuniaka vo vlastnej šťave...ozvem sa ako to zvládnem...mám cieľ ísť dole až o 15kg...hm...snád sa podaríSmile))

ahoj bubula, ja som dnes zacala Rolling Eyes , ranajky boli 75g bieleho jogurtu 0.1%(viac som do seba nedostala, lebo ma z toho napinalo), desiatu som nestihla, obed cca 200g kuracich prs posypanych ciernym korenim a nasekanou cerstvou pazitkou, vyprazane na vode Very Happy , olovrant 75g bieleho jogurtu 0.1% so skoricou (už to išlo krkom rychlejsie), vecerat idem este teraz, lebo spat idem neskoro.. 45min prechadzka s frajerom a so psom:lol: problem mam tiez s tymi otrubami, objednala som cez net ovsene a v obchode mali len psenicne, tak snad nam sem nejaka skusena kocka napise, ci mozeme zatial tie (ale uz som sa docitala, ze ovsene vlocky su zakazane)

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 5:57 am

Zatial mozes aj tie psenicne, potom hned presedlaj na ovsene.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Ut apríl 03, 2012 9:24 am

KLT napísal:Zatial mozes aj tie psenicne, potom hned presedlaj na ovsene.
dakujem za radu, tie otruby su velmi zle, davala som si ich vecer so 75g bieleho jogurtu so skoricou(lebo pri snahe zaliat ich vodou a vypit, ma napinalo) a bolo to hrozne, v stredu mi ma priniest otruby jeden pan z eshopu, takze sa uz tesim, ze si budem moct piect otrubove chlebiky a budem ich mat v stravitelnejsej podobe bounce ale inak som velmi prekvapena, vcera rano som mala 65,7 a teraz mam 64,2, pred chvilou som ale dostala kramy, takze neviem, ci to 1,5kg nie je len voda..

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula Ut apríl 03, 2012 9:31 am

ahojte...viete že mne tie otruby aj chutia suché??? zapila som ich acidkom 0,7% tuku, a nebolo mi akosi zle...ja by som chcela vydržať tých 5 dní na jogurtoch, cottage light, kuracie mäsko a tuniak vo vlastnej štave...všetko to mám veľmi rada, tak skúsim to jesť a nehladovať...pijem čaje a vodu..zatiaľ som v pohode...len nemám doma váhu, musím ísť dnes k mame nech požičia:lol: ...včera som sa odvážila a bolo to hrozné číslo:cry: tak uvidím zajtra ráno čo mi to ukáže...uvidím čo sa deje...držím si palce a tiež aj vám...že spolu snád pôjde lepšie:bounce: ...
bubula
bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012
Age : 44

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Ut apríl 03, 2012 10:30 am

bubula napísal:ahojte...viete že mne tie otruby aj chutia suché??? zapila som ich acidkom 0,7% tuku, a nebolo mi akosi zle...ja by som chcela vydržať tých 5 dní na jogurtoch, cottage light, kuracie mäsko a tuniak vo vlastnej štave...všetko to mám veľmi rada, tak skúsim to jesť a nehladovať...pijem čaje a vodu..zatiaľ som v pohode...len nemám doma váhu, musím ísť dnes k mame nech požičia:lol: ...včera som sa odvážila a bolo to hrozné číslo😢 tak uvidím zajtra ráno čo mi to ukáže...uvidím čo sa deje...držím si palce a tiež aj vám...že spolu snád pôjde lepšie:bounce: ...
tak to mas vyhrate Laughing , lebo podla mna otruby robia ten cely zazrak, nie? chcem sa ta spytat, ci nemas nejake komplikacie, dvojite videnie a tak, lebo ja trochu hej, snad to coskoro prejde. Aky je Tvoj jedalnicek na dnes? Kolko dni planujes byt v 1. faze?

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula Ut apríl 03, 2012 10:51 am

komplikácie nemám, snád že ma dnes začala bolí viacej trocha hlava...ale ja zvyknem mám také stavy, mám dosť často migrény😢 ....dnes ráno som si dala mliečnú ryžu s obsahom tuku 2,2% aj my to chutilo a čítala som že sa to môže...neviem či je to pravda, ale tuk tam nieje veľa...obed som mala kuracie mäsko s jogurtom, pijem veľa vody a bylinkové čaje...a večeru si chystám dať cottage light...ja sa rada prechádzam, takže pohyb si tiež dávam...aj kolieskové korčule sa chystám vytiahnúť...ja plánujem byť v 1.fáze 5 dní určite, lebo chcem zhodiť do 20kg...a ty ako plánuješ? len ja mám pšeničné otruby, dostala som tip kde sa dajú kúpiť ovsené otruby, tak tam idem dnes...a uvidím akú budú mať chuťRolling Eyes ....a možno ozaj zázrakom sú tie otruby...uvidíme...teším sa ale už aj z toho že som začala niečo zo sebou robiť...a nie som sama v tom:D zatím pá...a drž sa...
bubula
bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012
Age : 44

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 03, 2012 11:54 am

bubula napísal:komplikácie nemám, snád že ma dnes začala bolí viacej trocha hlava...ale ja zvyknem mám také stavy, mám dosť často migrény😢 ....dnes ráno som si dala mliečnú ryžu s obsahom tuku 2,2% aj my to chutilo a čítala som že sa to môže...neviem či je to pravda, ale tuk tam nieje veľa...obed som mala kuracie mäsko s jogurtom, pijem veľa vody a bylinkové čaje...a večeru si chystám dať cottage light...ja sa rada prechádzam, takže pohyb si tiež dávam...aj kolieskové korčule sa chystám vytiahnúť...ja plánujem byť v 1.fáze 5 dní určite, lebo chcem zhodiť do 20kg...a ty ako plánuješ? len ja mám pšeničné otruby, dostala som tip kde sa dajú kúpiť ovsené otruby, tak tam idem dnes...a uvidím akú budú mať chuťRolling Eyes ....a možno ozaj zázrakom sú tie otruby...uvidíme...teším sa ale už aj z toho že som začala niečo zo sebou robiť...a nie som sama v tom:D zatím pá...a drž sa...

Ahoj vítam ta medzi nami Smile
podľa mna by si nemala v prvej fáze jesť taký obsah tukov ta ryža a cottage maju veľa obsahu tuku a v prvej fáze by som ich určite nejedla cottage tu pisali holky že môžeš ale je to tolerovana potravina takže len občas ja som v prvej fáze jedla len povolené potraviny lepši efekt. A na večeru si daj niečo iné ako cottage kedže si už ráno mala tu ryžu.

Veľa šťastia Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Ut apríl 03, 2012 12:26 pm

bubula napísal:komplikácie nemám, snád že ma dnes začala bolí viacej trocha hlava...ale ja zvyknem mám také stavy, mám dosť často migrény😢 ....dnes ráno som si dala mliečnú ryžu s obsahom tuku 2,2% aj my to chutilo a čítala som že sa to môže...neviem či je to pravda, ale tuk tam nieje veľa...obed som mala kuracie mäsko s jogurtom, pijem veľa vody a bylinkové čaje...a večeru si chystám dať cottage light...ja sa rada prechádzam, takže pohyb si tiež dávam...aj kolieskové korčule sa chystám vytiahnúť...ja plánujem byť v 1.fáze 5 dní určite, lebo chcem zhodiť do 20kg...a ty ako plánuješ? len ja mám pšeničné otruby, dostala som tip kde sa dajú kúpiť ovsené otruby, tak tam idem dnes...a uvidím akú budú mať chuťRolling Eyes ....a možno ozaj zázrakom sú tie otruby...uvidíme...teším sa ale už aj z toho že som začala niečo zo sebou robiť...a nie som sama v tom:D zatím pá...a drž sa...
A aj ja sa tesim na tie ovsene otruby a aj umele sladidlo, ktore mi ma uz zajtra prist cheers lebo takto je ta strava taka jednotvarna a priloha k masu mi chyba a snad tie chlebiky z otrub budu dobre a plne mi nahradia ine prilohy... ja to mam koplikovane z hladiska urcenia cielovej vahy, v minulosti ked som aj chudla, nikdy som sa pod 57kg nedostala (aj ked som bola mladsia a kazdy den sportovala), cize pod tu hranicu organizmus asi ist nechce, aj ked by som chcela takych 55kg pri vyske 170cm. Maximum som mala 68kg na Vianoce, vtedy som si povedala, tak to nie, aby som pocas 8 rokov, co som s frajerom pribrala 11 kil a tak som sa snazila nieco s tym robit, tak som sa obmedzovala v jedeni a chodila 3x tyzdenne cvicit a schudla nejake 3 kg, ked som sa pokusala jest 5x denne s vydatnymi ranajkami a lahkymi vecerami, tak som zas pribrala, takze sa bojim, ako dopadne toto, ale 1. fazu by som chcela drzat 3 az 5 dni, ako mi to pojde a ci vydrzim. Cvicenie musim ale robit s mierou, lebo mam geneticke predispozicie na rychly rast svalovej hmoty a ja chcem byt chuda, nie ako Schwarzenegger Razz
a moj jedalnicek dnes ranajky - 100g tvarohu 0.1% so skoricou, desiata 1.5 psenicnych otrub s jogurtom/vazne nechutne Sad / obed bude az za pol hodku, lebo som vstala neskorsie a spat pojdem tiez neskorsie, tak som musela tych 5 davok jedla tomu prisposobit..


Naposledy upravil santafe dňa Ut apríl 03, 2012 12:28 pm, celkom upravené 1 krát.

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe Ut apríl 03, 2012 12:28 pm

Zuzka - sanka dole, kolko ste uz aj s KLT dali dole Wink

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula Ut apríl 03, 2012 12:46 pm

ahoj zuzka...vdaka za radu s tým cottage...ale neviem či ja som to nesprávne pochopila tú 1.fázu...ja som myslela že bielkoviny do tuku 4% môžem si dať...či nie tak??? radšej len tuk do 1%??? mám doma tvaroh 0,1%, asi si dám ten na večer...a čo tuniak vo vlastnej štave? ten môže byť napríklad na večer?a acidko s tukom 0,7??? mám v tom chaos akosi...nasmerujete ma dievčatá???prosím...kedže si ozaj ty a KLT už toľko dali dole...hm...musíte mať pevnú vôľu...tak to vám v tom dobrom závidím:lol: a mäso či tvaroh si môžem dať koľko chcem???myslím váhu....a ešte moja malá zvedavosť...za aký čas sa ti podarilo dostať už pod svoju naplánovanú váhu???aby som mala trocha inšpirácie aj ja:D
bubula
bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012
Age : 44

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 1:35 pm

Original su povolene len 0% tuku mliecne vyrobky, u nas je s tym problem, takze tak do 1% je v pohode, do cca 3-4% vynimocne. Tam patri aj ten nas cotage.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty zaciname

Odoslať pre janca Ut apríl 03, 2012 1:44 pm

Dobry, chcem sa opytat, v receptoch su pisane recepty na duknov chlebik , keksyky a pod aj v 1.faze, ale tie sa v prvej nemozu. Myslela som ze ano ked su tam recepty a zjedla som kusok, mam ist od zaciatku alebo ako? mohlol by to niekto opravit aby sa dalsi nepomylili ako ja?

janca

Messages : 3
Date d'inscription : 02.04.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 2:25 pm

Co konkretne si zjedla?

Tak ci tak - od zaciatku ist nemusis.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre janca Ut apríl 03, 2012 6:59 pm

KLT napísal:Co konkretne si zjedla?

Tak ci tak - od zaciatku ist nemusis.
spapala som dukanov chlebik

janca

Messages : 3
Date d'inscription : 02.04.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe St apríl 04, 2012 8:03 am

zacinam 3. den, dnesna ranna vaha 63,9 ( Crying or Very sad trosku sklamanie, lebo z prveho dna na druhy slo dole 1.5kg a tak som si myslela, ze to pojde kazdy den tolko, snad je to len kvoli kramom, ktore som vcera dostala) ako ste na tom vy?

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre KLT St apríl 04, 2012 9:01 am

menzes ti moze narobit sarapatu, netrap sa tym.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe St apríl 04, 2012 9:04 am

KLT napísal:menzes ti moze narobit sarapatu, netrap sa tym.
Dakujem za odpoved Very Happy tak dufam, ze to po kramoch pojde lepsie dole... ale aj tak som vdacna aj za tych 300g Laughing

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula St apríl 04, 2012 9:33 am

ahojte...ja mám dnes tiež 3.deň 1.fázy a išla som dole 2,5kg...to som sa vážila včera večer...a dnes ráno som sa postavila na váhu, a zas som tam mala o 400g menej...neviem zdá sa mi to akosi až veľmi dobréSmile ale chcem sa spýtať už skusených dievčat ako je to zvážením...kedy sa zvyknete vážiť, váha je digitálna a je stále na jednom mieste? vážite sa výlučne v spodnom prádle a bosé???lebo ja mám skúsenosť už aj z minula, že nie každá váha váži ok:((( kupila som si kvalitnú váhu, mám ju na jednom mieste, čo najviac na rovnom, ale ked sa odvážim aj 3 krát za sebou, váha skáče neuverieteľne ako....niekedy až 1 kg i viac, raz dole a raz hore...preto si robím priemer, a preto aj akosi málo dôverujem svojej vlastnej váhe...vážila som sa aj u mamy či inde, ale stále je to chaotické...nemáte také "zlé" skúsenosti????
bubula
bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012
Age : 44

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe St apríl 04, 2012 11:24 am

bubula napísal:ahojte...ja mám dnes tiež 3.deň 1.fázy a išla som dole 2,5kg...to som sa vážila včera večer...a dnes ráno som sa postavila na váhu, a zas som tam mala o 400g menej...neviem zdá sa mi to akosi až veľmi dobréSmile ale chcem sa spýtať už skusených dievčat ako je to zvážením...kedy sa zvyknete vážiť, váha je digitálna a je stále na jednom mieste? vážite sa výlučne v spodnom prádle a bosé???lebo ja mám skúsenosť už aj z minula, že nie každá váha váži ok:((( kupila som si kvalitnú váhu, mám ju na jednom mieste, čo najviac na rovnom, ale ked sa odvážim aj 3 krát za sebou, váha skáče neuverieteľne ako....niekedy až 1 kg i viac, raz dole a raz hore...preto si robím priemer, a preto aj akosi málo dôverujem svojej vlastnej váhe...vážila som sa aj u mamy či inde, ale stále je to chaotické...nemáte také "zlé" skúsenosti????
mne vaha vazi stale rovnako, na zistenie "objektivity a presnosti vahy" sa pouziva taky trik. odvazis sa a potom vypijes presne 0,5 alebo 1liter vody a odvazis sa a uvidis, ci Ti vaha presne zmerala Tvoju vahu.

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe St apríl 04, 2012 11:25 am

a zabudla som ta pochvalit bubula, gratulujem k prvym zbavenym kileckam... len tak dalej Wink

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Andulka St apríl 04, 2012 11:29 am

Babula, prosím ťa ved sa neváž každý deň a nie to ešte 3x za deň. Len ťa to zbytočne stresuje. Stačí ked sa odvážiš tak 1-2x do týždna, vždy ráno na lačno v spodno prádle. Ja to tak robím, a ešte sa orientujem podla toho aké voľné mi je oblečenie.
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Tatiana Sládeková St apríl 04, 2012 11:33 am

Tak konečne mám 1.den 2f. Normálne sa mi snívalo o mrkve a rajčinách že si konečne dnes dám. Robila som perfektný dukanov chlebík tu z recepto. Som sa nasmiala Razz lebo z toho vznikla len taká placka. Ale nebojte sa zoškrabala som to z plechu a zjedla som aj to so zeleninou . Ked je človek hladný tak sa nedá nič robiť. Dnes mi prišli ovsenne otruby a sirup hurá konečne nebudem chlontať len čaj a vodu. Inak ja lubim aj tie otruby chutia mi aj cottage akurat jedine z teska som mala ale starý mi kupil ten pic frish ale nie linessa. Je tam 20%tvs. Tak som mu nepovedala že nechcem ale mne to lubia aj deti tak posuniem potichu Wink
Tatiana Sládeková
Tatiana Sládeková

Messages : 6
Date d'inscription : 31.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre bubula St apríl 04, 2012 12:43 pm

dakujem za rady...skúsim ten trip s vodou, idem nato teraz...a už som si tiež sama pre seba povedala že nebudem sa vážiť tak často...musím mať trpezlivosťLaughing ...verím že to dokážem!!!! vdaka za tipy...zatím pá...
bubula
bubula

Messages : 9
Date d'inscription : 01.04.2012
Age : 44

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Zuzka St apríl 04, 2012 2:00 pm

santafe napísal:Zuzka - sanka dole, kolko ste uz aj s KLT dali dole Wink


Trpezlivosť aj tebe sa to podarí Smile
Veľa šťastia
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Zuzka St apríl 04, 2012 2:04 pm

bubula napísal:ahoj zuzka...vdaka za radu s tým cottage...ale neviem či ja som to nesprávne pochopila tú 1.fázu...ja som myslela že bielkoviny do tuku 4% môžem si dať...či nie tak??? radšej len tuk do 1%??? mám doma tvaroh 0,1%, asi si dám ten na večer...a čo tuniak vo vlastnej štave? ten môže byť napríklad na večer?a acidko s tukom 0,7??? mám v tom chaos akosi...nasmerujete ma dievčatá???prosím...kedže si ozaj ty a KLT už toľko dali dole...hm...musíte mať pevnú vôľu...tak to vám v tom dobrom závidím:lol: a mäso či tvaroh si môžem dať koľko chcem???myslím váhu....a ešte moja malá zvedavosť...za aký čas sa ti podarilo dostať už pod svoju naplánovanú váhu???aby som mala trocha inšpirácie aj ja:D


Stale sa učíme ..tak už teraz budeš vedieť ...vieš lebo zbytočne by ťa to brzzdilo a chudla by si pomalšie..tuniak vo vlastnej štave ten môžeš neobmedzene aj acidko ( u nas je len 1% tuku) tak to môžeš kludne
Ano všetky povolene potraviny môžeš papkať kludne ked si hladna
začala som 17.11.2012 do III fázy som prešla niekedy v polovici februára tušim ... Very Happy ja už ani sama presne neviem kedy ale tak nejako


Veľa štastia a hôavne veľa pevnej vôle Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre santafe St apríl 04, 2012 6:38 pm

baby, ja Vas obdivujem, ze tie otruby Vam chutia, mna z nich stale napina, aj ked si ich dam do jogurtu so skoricou a zapijam vodou... ale od zajtra si uz aj ja z nich budem piect... dnes mi doniesli tie ovsene otruby, tak som zvedava, ci budu rozdielne od tych psenicnych a ci pojde rychlejsie chudnutie... dnes som na seba nahnevana, o 12 som mala desiatu a az teraz som sa dostala k jogurtu , tak snad som si nespomalila metabolizmus Crying or Very sad

santafe

Messages : 26
Date d'inscription : 29.03.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Tatiana Sládeková Št apríl 05, 2012 3:00 pm

Tak ja som si dnes stupla na váhu a mám 74 čiže o 4 kilá menej. Ale čo sa stalo normálne som v lidli našla ten cottage založený ako som tu čítala. Ale inak dnes blázinec v obchodoch . Čo už. Takže moje potraviny na velku noc nakupene. No horšie je že musím pre ostatných doma variť normálne. Ale to zvládnem (dufam )
Tatiana Sládeková
Tatiana Sládeková

Messages : 6
Date d'inscription : 31.03.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre aliiia Po apríl 09, 2012 7:07 pm

Ahojte,
mam otazku na uz zbehle kocky. Ked si to tu citam, niekto opisuje svoj jedalnicek na gramaze. Pochopila som spravne ze mozem jest vsetky povolene potraviny kedykolvek pocas dna a v akomkolvek mnozstve? Viem si predstavit viac chutnych jedal, nielen ciste jogurty, tvarohy a kuracie prsia na vode. Vopred dakujem za odpoved.

aliiia

Messages : 4
Date d'inscription : 09.04.2012

Návrat hore Goto down

Začíname... - Stránka 3 Empty Re: Začíname...

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.