FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre VIFI Pi február 03, 2012 3:38 pm

Romč napísal:Ahojte, dnes som začala s dukanovou dietou...už ma nebaví byť tou tučnou a škaredou Sad som študentka na strednej škole a mojim cieĺom je zhodiť okolo20 kilo Smile Chcela by som sa spýtať ..V druhej fáze už môžem jest ovocie ?? Smile

nie, nemôžeš! Preštuduj si dobre jednotlivé fázy: http://www.dukanovadieta.com/a4-fazy-dukanovej-diety/

VIFI

Messages : 3
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Palec Pi február 03, 2012 10:48 pm

Ahoj volám sa Pavel a začal so tiež chudnúť je to celkom fajn no váhu si nesledujem viem koľko som mal na začiatku aj obvod pásu a uvidíme keď sa vrátim po 4 mesiacoch domov z Amsterdamu koľko to bude ale dnes po 5 dňoch 1.fázy sa cítim skvele....

Palec

Messages : 4
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT So február 04, 2012 1:32 am

Palec, drzim palce Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre hakimm So február 04, 2012 12:03 pm

Ahojte holky,
koukám, že jsem tady jediný chlap,kterého trápí kila nahoře.Doufám, že mne tady neroztrháte.Potřeboval bych poradit,při výpočtu délky diety na UK web.Kkde získám jméno a heslo?Děkuji a hodně štěstí všem.:-)))

hakimm

Messages : 8
Date d'inscription : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa So február 04, 2012 7:34 pm

V 2.fáze sa ešte ovocie nemôže jesť, až v 3.fáze, keď už sa dostaneš na vysnívanú váhu. Držím palce !

Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Serus asi si nevšimol že si druhý chlap..... asi deň pred tebou som sa prihlásil ja .....hahahaha... Takže ti držím palce...

Odoslať pre Palec So február 04, 2012 10:17 pm

hakimm napísal:Ahojte holky,
koukám, že jsem tady jediný chlap,kterého trápí kila nahoře.Doufám, že mne tady neroztrháte.Potřeboval bych poradit,při výpočtu délky diety na UK web.Kkde získám jméno a heslo?Děkuji a hodně štěstí všem.:-)))

Palec

Messages : 4
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre ĽUBI Po február 06, 2012 5:55 pm

Ahojte volám sa Ľubi a začala som dnes. Mám 44 a za tie roky sa a mna nabralo dosť. Skúsila som všetko fakt všetko ale keď čítam tie úspechy tak dúfam že sa to podarí aj mne. Len fakt sa bojím toho mäsa lebo ja som zemiaková, ryžová, chlebová. Ale ja som taký baran že keď sa zatnem vydržím a to by som potrebovala vydržať dosť aspon tých 25-30kg. Dnes sa to dalo a zajtra začnem vypekať dukanov chlebík a hádam to prežijem. Vždy držím dietu so sestrou ale ona pred mesiacom porodila a asi táto dieta nie je vhodná pre kojace matky! Neviem poraďte či má ísť do toho so mnou alebo nie lebo keby mohla tak by mi to išlo ľahšie. Pekný večer!


Naposledy upravil ĽUBI dňa Po február 06, 2012 6:07 pm, celkom upravené 1 krát.

ĽUBI

Messages : 2
Date d'inscription : 06.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Po február 06, 2012 6:00 pm

hakimm napísal:Ahojte holky,
koukám, že jsem tady jediný chlap,kterého trápí kila nahoře.Doufám, že mne tady neroztrháte.Potřeboval bych poradit,při výpočtu délky diety na UK web.Kkde získám jméno a heslo?Děkuji a hodně štěstí všem.:-)))

heslo nepotrebujes pre vypocet. Rvno zacni vyplnat ten ruzovy ramcek na hlavnej stranke.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Po február 06, 2012 7:43 pm

Vítam našich dvoch chlapov na fóre a verím, že ich bude stále viac a viac a my ženy nebudeme v presile ! Veľa šťastia, Broňa.
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Po február 06, 2012 10:40 pm

ĽUBI napísal:Ahojte volám sa Ľubi a začala som dnes. Mám 44 a za tie roky sa a mna nabralo dosť. Skúsila som všetko fakt všetko ale keď čítam tie úspechy tak dúfam že sa to podarí aj mne. Len fakt sa bojím toho mäsa lebo ja som zemiaková, ryžová, chlebová. Ale ja som taký baran že keď sa zatnem vydržím a to by som potrebovala vydržať dosť aspon tých 25-30kg. Dnes sa to dalo a zajtra začnem vypekať dukanov chlebík a hádam to prežijem. Vždy držím dietu so sestrou ale ona pred mesiacom porodila a asi táto dieta nie je vhodná pre kojace matky! Neviem poraďte či má ísť do toho so mnou alebo nie lebo keby mohla tak by mi to išlo ľahšie. Pekný večer!

Lubi, tehotne a kojace mamicky sice mozu drzat Dukana, ale nemaju tak prisne pravidla.. Nieco malo o tom pisu tu: http://www.dieta-protal.sk/dukanova-dieta-po-porode/#more-1008. Ja osobne by som to sestre neodporucala, zdravie dietatka je dolezitejsie ako nejake kilecka navyse.. Sama v tom vsak nebudete, budeme Vam pomahat Smile)

Ahoj Ľubka,
ak tvoja sestra porodila pred mesiacom, tak nech určite nedrží túto diétu, lebo je veľmi striktná a veľké množstvo bielkovín by mohlo uškodiť jej dieťatku. Nesúhlasím teda s vyššie spomínaným článkom, kde sa hovorí, že stačí upraviť 3.fázu tejto diéty a na jej mieste by som sa do ničoho nepúšťala bez konzultácie lekára, aby svojmu dieťatku neuškodila. Kilá nie sú síce príjemná záležitosť, ale zdravie nášho dieťatka je najdôležitejšia na svete a tak by som radšej počkala, keď bude mať jej dieťatko aspoň 6 mesiacov a okrem materského mlieka bude jesť aj normálnu stravu, a vtedy už sestra môže začať s diétou, ale až od 3.fázy a bez bielkovinového štvrtka. Ak si pozriete môj facebook, tak tam píšu dve mamičky, ktoré kojili a držali pritom dukanovu diétu a ich deti majú teraz alergickú reakciu na veľké množstvo bielkovín.
Ľubi, tebe pomôžeme a sestra sa potom k tebe neskôr môže pridať. Aspoň už budeš skúsená dukanka a budeš jej môcť vo všetkom poradiť a podržať ju. Držím ti palce a vitaj medzi nami ! Broňa.
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre hakimm Ut február 07, 2012 6:38 am

heslo nepotrebujes pre vypocet. Rvno zacni vyplnat ten ruzovy ramcek na hlavnej stranke. [/quote]Taky jsem zkoušel, ale nepouští mne to dál ať dám , či nedám , pokaždé mi to vyhodí červený rámeček a víc se to se mnou nebaví.:- .(((((

hakimm

Messages : 8
Date d'inscription : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre hakimm Ut február 07, 2012 6:40 am

Broňa napísal:Vítam našich dvoch chlapov na fóre a verím, že ich bude stále viac a viac a my ženy nebudeme v presile ! Veľa šťastia, Broňa.
Děkuji Broňo, snažím se.............. Twisted Evil

hakimm

Messages : 8
Date d'inscription : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre hakimm Ut február 07, 2012 6:41 am

Twisted Evil.........a pokud jde o přesilu, záleží na úhlu pohledu......... cheers

hakimm

Messages : 8
Date d'inscription : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Ut február 07, 2012 7:25 am

Mne to normalne funguje.

Tu som pisala presny postup, mozno ti pomoze:

https://dukanovadieta-forum.slovakforum.net/t46-topic?highlight=vypocet#228

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre haui1 Ut február 07, 2012 2:28 pm

Obávám se, že v tom případě jsem první chlap já, který se tady nasáčkoval už koncem ledna Very Happy Ne, že by na tom zas až tak moc záleželo Razz

haui1

Messages : 5
Date d'inscription : 31.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Palec Št február 09, 2012 10:59 pm

Ďakujem už som skúšal aj nejaké recepty z fóra no asi sa mi nevydarili.......hahaha ale zjedol som..... dnes som prešiel do druhej fázy..... niekde som čítal aj že sa smie kola bez cukru ale len liter ale neviem to nájsť ako je to vlastne??? Chcel som sa ešte opýtať tu v Amsterdame sme chodili na jedno dobré jedlo volá sa to durum je to v podstate asi mexiccká tortila (to cesto) a v tom je kuracina (kuracie meso kebab napichnuté na tej tyčke) a zelenina .... Môžem to???? Netuším z čoho je to cesto... ďakujem a ešte raz vštkým držím palce...

Palec

Messages : 4
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Št február 09, 2012 11:07 pm

Palec napísal:Ďakujem už som skúšal aj nejaké recepty z fóra no asi sa mi nevydarili.......hahaha ale zjedol som..... dnes som prešiel do druhej fázy..... niekde som čítal aj že sa smie kola bez cukru ale len liter ale neviem to nájsť ako je to vlastne??? Chcel som sa ešte opýtať tu v Amsterdame sme chodili na jedno dobré jedlo volá sa to durum je to v podstate asi mexiccká tortila (to cesto) a v tom je kuracina a zelenina .... Môžem to???? Netuším z čoho je to cesto... ďakujem a ešte raz vštkým držím palce...

Ahoj Palec, netrap sa, mne tiez vela receptov nevyslo, treba si proste najst tie svoje:) Colu zero a light mozes, ak mas radsej pepsi tak pepsi max je tiez bez cukru.. ono to nie je bohviejak zdrave, ale kalorie neobsahuje, tak ci tak, pit by si mal hlavne cistu vodu. Ja si colu davam, ked ma prepadne neskutocna chut na nieco "normalne". Co sa tyka tej tortily, neriskovala by som to.. zrejme bude z muky alebo z niecoho podobneho, urcite vsak nie z kukuricneho skrobu, co je jedina povolena nahrazka muky. A do podobnych veci zvyknu pridavat aj cukor. Takisto, ak je mexicka, zrejme obsahuje fazulu, vsak? A strukoviny povolene niesu. Takze si radsej najdi recept na dukanovu tortilu, niekde som ho tu videla a sprav si to pekne krasne podomacky Smile Nech sa ti dari:)
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Ahojte!

Odoslať pre mirci727 Pi február 10, 2012 12:19 pm

Pridávam sa k tým zopár manom, čo sú tu.
Ja som po problémoch s chrbticou pomaličky postupoval až na váhu 125 kg.Aj keď som dosť vysoký,
podľa BMI vzorca by som musel merať 230 cm, aby som mal ideálnu váhu. Myslím, že to už nedorastiem,
tak som sa pred tromi týždňami pridal k vám. Je to zatiaľ najlepší systém, z ktorým som sa stretol, pretože
je to naozaj systém. Podľa výpočtu sa dostanem pod stovku niekedy po pol roku, ale vôbec mi to nevadí,
pretože s dukankou mením aj spôsob života, viac sa hýbem atď.
Teraz som pod 118kg, čo je ešte strašné číslo na ceste k dvojcifernému výsledku. Aj to ešte bude mierna nadváha. Nemusím však byť ideálny.
Všetkým Vám želám zdolávanie kíl s úsmevom. Nerehocte sa, lebo z toho sa priberá

mirci727

Messages : 2
Date d'inscription : 09.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty ale aký je s tým "rehotom" život krásny :-))),aj chudnutie ide ľahšie. Tak vitaj a rehoc sa a chudnííííííí.

Odoslať pre MAJKA Pi február 10, 2012 2:05 pm

Veru - s úsmevom ide všetko ľahšie a poriadny rehot je dobrý na brušné svalstvo... Myslím si, že pod tri čísla na váhe sa dostaneš oveľa skôr ako za pol roka. Chlapi chudnú rýchlejšie ako ženy, je to takto nespravodlivo zariadené od prírody a všetci muži, čo zatiaľ chudli touto diétou pod mojím dohladom alebo sa mi len mailom pochválili s výsledkami, tak zhodili najmenej 15 kg za mesiac. Radšej si však zafixuj pol roka, aspoň budeš mať príjemné prekvapenie ! cheers
Veľa šťastia a vitaj medzi nami, Broňa.

MAJKA

Messages : 16
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mebal Pi február 17, 2012 6:05 pm

Zdravim vsetkych dukanov a dukanky. Od 15.2. sa drzim, chcela by som byt lahsia o cca 20 kg. Mam 55 r., trochu sa bojim, no ked citam o uspechoch a hlavne o pevnej voli vsetkych, ktori bojuju, posmelilo ma to. Mam vsak problem. Nikde nemozem kupit ovsene otruby. Kde ste ich kupovali?

mebal

Messages : 9
Date d'inscription : 17.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi február 17, 2012 8:07 pm

mebal napísal:Zdravim vsetkych dukanov a dukanky. Od 15.2. sa drzim, chcela by som byt lahsia o cca 20 kg. Mam 55 r., trochu sa bojim, no ked citam o uspechoch a hlavne o pevnej voli vsetkych, ktori bojuju, posmelilo ma to. Mam vsak problem. Nikde nemozem kupit ovsene otruby. Kde ste ich kupovali?

Vitajte medzi nami:)
Ovsene otruby je trosku tazsie zohnat. Vacsinou ich vsak maju v tychto obchodoch (aspon u nas v Kosiciach):
DM drogeria - na obale je napisane Hafferkleie, alebo tak nejak... polkilove balenie stoji tak 2,40 tusim...
drogeria Teta - tam mavaju 250 g balenie za 1 euro - firma Natural, ale su pomlete tak trochu menej... co je skor dobre ako na skodu, a pri peceni si to i tak ani nevsimnete...
niektore baby pisali, ze ich mavaju priamo v Kauflande, tam som ich ja este nekupovala, tak neviem blizsie info..
A celkom iste ich budu mat aj v roznych BIO obchodoch, tak si na internete pohladajte, ktory mate niekde pobliz a skuste sa tam opytat:) Ja som v jednom kupila od BioFarmy balicek 250 g tiez za euro tusim.

Hlavny problem s otrubami je ten, ze ich nie vzdy maju. Vacsinou dostanu par kuskov, a tie sa rychlo vykupia. Prinajhorsom sa mozete docasne uspokojit aj s psenicnymi otrubami, tie zozeniete skor (tusim ich maju aj v Tescu). A ak by sa Vam nedarilo ziadne najst, mozete si ich objednat v eshope.

Vela stastia pri chudnuti, a nebojte sa opytat ak Vam nieco nebude jasne.. A samozrejme aj pochvalit, ako sa Vam dari Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mebal So február 18, 2012 4:16 pm

Dobry den, pochodila som cele mesto (Ruzomberok) a stale nic. No v drogeriach som nebola, tam ma to vobec nenapadlo. Ale dobre ste mi poradili, pojdem sa pozriet aj tam. Obchody su prave v obdobi, kedy otruby vypredali a cakaju na tovar. V BIO potravinach mi povedali,ze teraz sa ovsene otruby vela predavaju,lebo ludia drzia dukanovu dietu :-)

mebal

Messages : 9
Date d'inscription : 17.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Ne február 19, 2012 1:04 pm

mebal napísal:Dobry den, pochodila som cele mesto (Ruzomberok) a stale nic. No v drogeriach som nebola, tam ma to vobec nenapadlo. Ale dobre ste mi poradili, pojdem sa pozriet aj tam. Obchody su prave v obdobi, kedy otruby vypredali a cakaju na tovar. V BIO potravinach mi povedali,ze teraz sa ovsene otruby vela predavaju,lebo ludia drzia dukanovu dietu :-)

To je pravda, tiez casto narazim na to , ze su vypredane. Dukanova dieta sa hold stala hitom. Ale myslim si, ze coskoro si to predajcovia a vyrobcovia vsimnu a bude toho vsade viacej. Len aby nam potom nezdvihli ceny...
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre kt32 St február 22, 2012 6:51 pm

Ahojte, snažím sa začať, ale mám viac otázok ako som si myslela, že budem mať. No nie je mi jasná jedna vec...Môže môj deň vypadať napríklad takto? 1. Fáza. ráno dukanov chlieb šunka syrečky káva so sladidlom alebo aj bez, neskôr zapekaná šunka s bielkami s DUK.chlebom, neskôr tvaroh osladený sladidlom, mlieko.A tak....chlieb obsahuje ovsené otruby mám ich potom ešte teda konzumovať aj tú 1,5 lyžicu? Samozrejme pijem minerálku alebo nesladený čaj. Ďakujem.

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre janka32 St február 22, 2012 8:28 pm

no može, len sa chcem uistiť že syrečkami myslis olomoucke, lebo na akekolkvek ine zabudni a hlavne v prvej faze. a tiez neboj sa aj varit aj v prvej faze sa da. Lebo to co pises nie je zle, ale pride mi to take suche polotovarove. Drzim palce. A nezabudni veeeela pit.

janka32

Messages : 6
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko St február 22, 2012 8:34 pm

kt32 napísal:Ahojte, snažím sa začať, ale mám viac otázok ako som si myslela, že budem mať. No nie je mi jasná jedna vec...Môže môj deň vypadať napríklad takto? 1. Fáza. ráno dukanov chlieb šunka syrečky káva so sladidlom alebo aj bez, neskôr zapekaná šunka s bielkami s DUK.chlebom, neskôr tvaroh osladený sladidlom, mlieko.A tak....chlieb obsahuje ovsené otruby mám ich potom ešte teda konzumovať aj tú 1,5 lyžicu? Samozrejme pijem minerálku alebo nesladený čaj. Ďakujem.

V prvej faze mozes zjest 1,5 lyzice otrub, v druhej uz 2 lyzice.. ale dokopy. Takze ak si das rano cely chlebik, ktory si si urobila z 2PL ovsenych otrub, cely den uz nemozes nic, kde su otruby pouzite. Da sa potom spravit aj chlebik bez otrub (3PL jogurtu, 1PL kukuricneho skrobu, 1 vajko, kusok PDP a koreniny) ale ten by som ti v prvej faze nedoporucovala, kvoli tomu skrobu. Sunku iba kvalitnu, s velkym obsahom maska. Inak dobre:)

Vitaj medzi nami a prajem vela uspechov pri chudnuti.. Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre kt32 Št február 23, 2012 1:54 pm

Ďakujem za odpoveď je dobré sa mať na koho obrátiť. Chlebík jem len po kúskoch, takže ak správne rozumiem ak je chlebík so 4 lyžíc otrúb musím ho roudeliť cca na dva dni.
Syrečky myslím olomoucké no a moja strava je taká jednotvárna preto, lebo nemám po ruke veľa potravín, z ktorých môžem variť a tak strašne som už chcela začať, že som si povedala, že to vydržím aj takto, ale už prechádzam do druhej fázy za jeden deň tak už sa mi to začína zbierať..., Ďakujem za rady.

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Št február 23, 2012 9:35 pm

kt32 napísal:Ďakujem za odpoveď je dobré sa mať na koho obrátiť. Chlebík jem len po kúskoch, takže ak správne rozumiem ak je chlebík so 4 lyžíc otrúb musím ho roudeliť cca na dva dni.
Syrečky myslím olomoucké no a moja strava je taká jednotvárna preto, lebo nemám po ruke veľa potravín, z ktorých môžem variť a tak strašne som už chcela začať, že som si povedala, že to vydržím aj takto, ale už prechádzam do druhej fázy za jeden deň tak už sa mi to začína zbierať..., Ďakujem za rady.

Ono to aj chvilku potrva, kym si najdes potraviny co ti budu vyhovovat a tiez recepty, ktore ti budu najviac chutit... S chlebikom spravne, rozdelit na dva dni, alebo ak mas cas a mas radsej cerstve, tak upiect kazdy den polovicnu davku - proste aby si za den neprekrocila tie dve lyzice... Neboj sa potom upiect si aj nejaky ten kolacik, niektore su ozaj vyborne...
Kludne sa pytaj ak ti nieco nebude jasne. A urcite daj vediet, ako sa ti dari.
papaa
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre kt32 Pi február 24, 2012 1:35 pm

lubatko napísal:
kt32 napísal:Ďakujem za odpoveď je dobré sa mať na koho obrátiť. Chlebík jem len po kúskoch, takže ak správne rozumiem ak je chlebík so 4 lyžíc otrúb musím ho roudeliť cca na dva dni.
Syrečky myslím olomoucké no a moja strava je taká jednotvárna preto, lebo nemám po ruke veľa potravín, z ktorých môžem variť a tak strašne som už chcela začať, že som si povedala, že to vydržím aj takto, ale už prechádzam do druhej fázy za jeden deň tak už sa mi to začína zbierať..., Ďakujem za rady.

Ono to aj chvilku potrva, kym si najdes potraviny co ti budu vyhovovat a tiez recepty, ktore ti budu najviac chutit... S chlebikom spravne, rozdelit na dva dni, alebo ak mas cas a mas radsej cerstve, tak upiect kazdy den polovicnu davku - proste aby si za den neprekrocila tie dve lyzice... Neboj sa potom upiect si aj nejaky ten kolacik, niektore su ozaj vyborne...
Kludne sa pytaj ak ti nieco nebude jasne. A urcite daj vediet, ako sa ti dari.
papaa

Ďakujem, no mám otázočku na Tofu, existuje tofu ligt? či to je jedno ake tofu si kúpim? a čo sladidlo? Mám HUXOL, Dúfam, že som nič nepokazila...OOOo nemyslela som si, že budem mať toľko otázok...Inak som neni hladná, len už by som chcela vidieť výsledok...som nedočkavá.... Laughing Včera som si varila no skúste posúdiť...
Do zapekacej misky - chudé bravčové mäsko na medailonky, okorenené podľa chuti, poukladané na cibuľu potom na vrch tofu, rajčina, paprika a zapečené na 40 minút...k tomu kapusta na tenučko a dresing z jogurtu a cesnaku-trochu osoliť.



kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi február 24, 2012 1:58 pm

kt32 napísal:Ďakujem, no mám otázočku na Tofu, existuje tofu ligt? či to je jedno ake tofu si kúpim? a čo sladidlo? Mám HUXOL, Dúfam, že som nič nepokazila...OOOo nemyslela som si, že budem mať toľko otázok...Inak som neni hladná, len už by som chcela vidieť výsledok...som nedočkavá.... Laughing Včera som si varila no skúste posúdiť...
Do zapekacej misky - chudé bravčové mäsko na medailonky, okorenené podľa chuti, poukladané na cibuľu potom na vrch tofu, rajčina, paprika a zapečené na 40 minút...k tomu kapusta na tenučko a dresing z jogurtu a cesnaku-trochu osoliť.

Juuuuuuj, bravcove vypustit.. aj chude obsahuje ovela viac tuku ako hydina, povolena je az v tretej faze panenka.... Proste cervene masko prec... aj husy a kacky.. Akurat divina je dovolena. Takze vyborny receptik, ale nahrad tu bravcovinu napr. kuracimi prsickami...
Co sa tofu tyka, osobne skusenosti nemam, ale mozem ti povedat, ze ujo Dukan v knizke Tofu a Seitan odporucil ako jedine rastlinne proteiny dovolene v neobmedzenom mnozstve (ci existuje tofu light ti nepoviem, ja to nelubim, tak som to nezistovala a ujo Dukan nic take nespominal).
Co sa tyka HUXOLu, ak mas tabletkovy super, do pecenia rozdrvit a je to paradka.. Niekde som ale citala ze tekuty obsahuje sorbitol, takze je zakazany. Takze kuk na zlozenie a uvidis..
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 3 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.