FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi január 20, 2012 6:50 pm

Nana555 napísal:Fakt neviem kde robím chybu, volala som s kamarátkou s ktorou sme začali rovnako, vraj tiež pribrala kilo, ale neprestávame.Ďakujem za odpoveď. lol!

Skus napisat, co vsetko si za tie tri dni jedla.. mozno spolu odhalime, kde je ten hacik...

lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi január 20, 2012 6:59 pm

A vlastne sama som sa este nepredstavila. Smile Takze volam sa Lubka a dietu som zacala 15.1., prva faza trvala 4 dni a pocas nich som schudla asi 2 kilka.. Celkovo by som chcela schudnut takych 9-10, aby som sa dostala na svoju vahu spred dvoch rokov - 55kg. Byvam s priatelom, ktory je kulturista a uz davno sa chystal zacat drzat kulturisticku - cisto bielkovinovu dietu, ktora sa trosku podoba na Dukana, takze sa stravujeme spolu, akurat ze on nedodrziava pravidla az tak prisne ako ja. Ale aspon mam moralnu podporu Smile Za ten tyzden sa mi uz podarilo dostat na vahu 61,5 kg, aj ked som zistila, ze som v prvej faze spravila zopar chyb (napriklad som papala ovocne jogurty, aj ked iba 2 za den). Tak dufam ze mi to pojde sikovne a ze budem zasa kocka cat

lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre andreak Pi január 20, 2012 8:45 pm

Ahoj, začítala som sa do príspevku o "PEčENí CHLEBA" ja som si spravila tiež ten 4 minútový v mikrovlnke a tiež skončil v koši, nechutil mi. Dnes som si spravila ten toustový, no a ten je super. A jediné korenie čo som použila bolo trosku mletej rasce. ten chlebík nemá chybu. Skus Smile Smile


trinityy napísal:Ahojte,
ja by som chcela schudnúť asi 20 kg, pretože od svadby, čo je už 7 rokov a po pôrode pribrala a aj schudla a potom zase nabrala a už mám toho dosť. V 1.fáze sa mi podarilo schudnúť 4 kilá ale teraz to zostalo stáť, už som 9. deň v 2.fáze a nepohlo sa ani kilo, trošku som z toho smutná, rada by som už bolo krásna a štíhla ako kedysi. :-)

andreak

Messages : 1
Date d'inscription : 20.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash So január 21, 2012 5:42 am

neviem ci to patrilo mne, ale ak ano, tak dakujem za radu no ja nemam toaster, takze nemam to cesto kde naliat Very Happy

sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Nana555 So január 21, 2012 11:36 am

Ahojky,Lubka si zlatá, jedla som presne podla jedálnička, chudé mäsko, nízk.jogurt s dukankami, tvaroh samozrejme všetko bez chleba, zeleniny ani žiadne ovocie, dokonca som po 18. hod. ani nič nejedla len pila a v tom asi bude háčik, nebola som naučená piť toľko vody ako pijem teraz, cítim sa na prasknutie Very Happy, ale dnes som sa postavila na váhu a zrazu 2 kg dole, tak sa tešíííím.
Baby hlavne sa nenechajte ničím odradiť, lebo verím tomu že keď raz niečo dodržiavam tak to musí ísť. cheers cheers cheers

Nana555

Messages : 7
Date d'inscription : 20.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko So január 21, 2012 12:07 pm

Nana555 napísal:Ahojky,Lubka si zlatá, jedla som presne podla jedálnička, chudé mäsko, nízk.jogurt s dukankami, tvaroh samozrejme všetko bez chleba, zeleniny ani žiadne ovocie, dokonca som po 18. hod. ani nič nejedla len pila a v tom asi bude háčik, nebola som naučená piť toľko vody ako pijem teraz, cítim sa na prasknutie Very Happy, ale dnes som sa postavila na váhu a zrazu 2 kg dole, tak sa tešíííím.
Baby hlavne sa nenechajte ničím odradiť, lebo verím tomu že keď raz niečo dodržiavam tak to musí ísť. cheers cheers cheers

Urcite to bolo tou vodou. Ja sama s tym mam velky problem, nikdy necitim pocit smadu. Pred DD sa mi stavalo, ze som za cely den vypila tak pohar vody a potom v noci som to dohanala, niekolkokrat som sa zobudila a musela som sa napit. Teraz sa ale snazim, vzdy ked idem do kuchyne nalejem si plny pohar a snazim sa ho vypit, zapisujem si to takze mam vecer prehlad. A konecne spim celu noc:)

Inak, kludne si daj nieco aj po siestej, tak do osmej, deviatej ked zjes nieco lahke nic sa nestane, hlavne nesmies hladovat. A gratulujem:) vidiis ze sa to pohlo:)
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Danca So január 21, 2012 8:55 pm

Ahojte Dukanky!
Tak ja zajtra zacinam prvy den! Mam uz sa sebou vela diet,tak dufam,ze tato bude uspesna a nebudem sa trapit hladom a vydrziiim!!!
Mam peknych 93 kil,ku ktorym som sa dopracovala dvoma tehotenstvami po sebe(dve krasne dcery su po roku) a samozrejme aj lenivostou a maskrtnostou! Tak drzte palce,dam vediet ako mi to ide a aj vam drzim palce!!!!

Danca

Messages : 14
Date d'inscription : 21.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Po január 23, 2012 6:30 am

Prve tri dni diety su za mnou, a zatial musim len chvalit! Vobec nepocitujem nedostatok sacharidov v strave, ako som sa obavala, hlad zazeniem jedlom, vobec sa nemusim trapit.

Cez vikend som bola 2krat po hodinke na bezkach a dnes rano ma prekvapil ubytook 2,4kg! Ze wow! Uzasne motivujuce do zostavajucich 10dni 1.fazy.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Bea Po január 23, 2012 8:41 am

Ahojte, všetky vás tu obdivujem:) ja sa psychicky odhodlávam a rada by som začala.... ale mám problém a potrebujem poradiť...trpím neznášanlivosťou laktózy....mám zakázané tvarohy, jogurty a podobné veci,ktoré do tejto diéty patria...čím to mám nahradiť?? sú sojové jogurty, ale vo všetkých je kopec cukru.... Sad ďakujem vám za rady a držím vám palce Smile)

Bea

Messages : 2
Date d'inscription : 22.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Eja Ut január 24, 2012 10:06 am

Ahojte, dnes začínam s dietou. Tento rok v júni oslávim štyridsať a dala som si záväzok, že do júna schudnem 20 kg.Very Happy Od septembra minulého roka som prestala fajčiť a 10 kg sa hneď nabalilo, takže mám čo robiť Laughing . Už sa teším ako zase oblečiem moje staré veci. Držte mi palce

Eja

Messages : 1
Date d'inscription : 24.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre evica39 Ut január 24, 2012 1:04 pm

Ahojte !
Tiež som sa rozhodla začať s DD. Mám 44 rokov a doterajšia strava silne škrobová ( som celiatik ) mi tiež dopomohla k zaobleniu. Nijaký záväzok som si nedala, chcem zhodiť koľko pôjde. Vážim rovných 100 kg !!! Strašné! Dnes mám 1. deň 1. fázy. Moja bezlepková dieta, ktorú musím dodržiavať zo zdravotných dôvodov mi zakazuje obilniny : pšenicu, raž, jačmeň a ovos. Chcela som sa poradiť, čím by sa dali nahradiť ovsené otruby ? Nejakou inou vlákninou ? Môže byť napr. Psylium ? Ďakujem za odpoveď a držím všetkým aj sebe prsty.

evica39

Messages : 2
Date d'inscription : 24.01.2012
Age : 56
Localisation : Čadca
Humeur : :)

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre leapd Ut január 24, 2012 6:46 pm

ahojte,
ja drzim dietu uz 2 mesiace a tri tyzdne a schudla som len 8 kg..a moj ciel je
tak zo 20kg..neviem preco to ide tak pomaly dolu ale ako tak citam vase
prispevky tak si myslim, ze to bude v tom, ze vela nejem...niekedy len jedno
jedlo denne a to mi staci..aj ked mam pocit hladu tak mi to nejak extra
nevadi..a v tom je asi ta chyba..

a co sa tyka chleba ten moc nemusim ani ked nie som na diete ale za najlepsi
dukanov chleba povazujem tento od Lubky:






2 lyžice pšeničných otrub
- 4 lyžice ovesných otrub
- 2 vajcia
- 1/2 balíčka kypriacého prášku
- 100 g nízkotučného jogurtu
- soľ
- mletá rasca
Všetky suroviny spolu dobre zmiešame. Hmotu vylejeme na pečiaci papier do
nejakej formy (ja sm dala do formy srnčí chrbát). Pečieme podľa typu trúby:) Ja
som piekla 30 min na 175 °C. Ale nabudúce nechám aspoň 35-40 min aby bol
chrumkavejšíSmile Inak mi rozvoniava celý byt. Ani som nečakala že taká úžasná
vôňa bude pri pečení. Chutí nad moje očakávania a to som dosť náročnáSmile)

leapd

Messages : 2
Date d'inscription : 15.01.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre saxanka1982 Ut január 24, 2012 8:50 pm

Ahojte dukanky.
Od zajtra zacinam aj ja chcela by som schudnut okolo 25kg.Pracovala som dlho v zahranici,stale stres a nemala som cez den cas jest tak som to dohanala vecer a tak to aj dopadlo,ze mam 30kg viac Sad .Ale ja verim,ze to dokazem a budem zase ako predtym. Very Happy Tak mi drzte palce.dakujem

saxanka1982

Messages : 1
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre marejka Ut január 24, 2012 9:27 pm

Ahojte,vidím,že nás je dosť.....dúfam,že nám to vyjde...ja som dnes začala....som riadne vypasená...musím zhodiť cca 20 kg.Tak si držme palce!!!

marejka

Messages : 8
Date d'inscription : 24.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre kattika24 St január 25, 2012 9:56 pm

chcem sa spýtať, v tej 1.fáze nesmiem ešte ani jogurty z 0,1% tuku? a ešte jedna vec musli sa daju jest ved tam su tiež otruby?

kattika24

Messages : 2
Date d'inscription : 25.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko So január 28, 2012 2:12 am

kattika24 napísal:chcem sa spýtať, v tej 1.fáze nesmiem ešte ani jogurty z 0,1% tuku? a ešte jedna vec musli sa daju jest ved tam su tiež otruby?

Biele jogurty s takym malym percetnom samozrejme mozes, nemali by vsak byt ochutene (ovocne). Ked to bez nich nepojde, mozes si dat ,ale najviac dva za den, pricom treba hladat take, aby mali co najmenej cukru, a nemali by byt s kuskami ovocia. A ked ti vaha nepojde dole, tak vysadit. No a co sa musli tyka, predpokladam ze obsahuju cukor, takze sa nemozu. Nestaci pozerat na znizeny obsah tukov, pri DD by si nemala prijimat ziadne (alebo skoro ziadne) cukry. Ovsene otruby su povolene, pretoze zasytia, obsahuju vlakninu a viazu cukry. Preto by sa nemali nahradzat napriklad psenicnymi.
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty ahoj

Odoslať pre mikys So január 28, 2012 3:33 pm

Som Miša mám skoro 40r. a 4 deti,diétu držím od 2.1 _75,1kg dnes mám 71,7 vysnívaná váha je 62 kg .Najviac ma teší ,že som neni hladná a nemám ani chuť na sladké

mikys

Messages : 19
Date d'inscription : 28.01.2012
Age : 52
Localisation : Tekovský Hrádok
Humeur : akokedy

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Pre Bronu

Odoslať pre AnnaB So január 28, 2012 5:20 pm

Ahoj Brona,potebovala by som Tvoju radu.Som staronova dukanka,zacala som 12.9. a podarilo sa mi schudnut cca13 kg do konca novembra.11.11 som sa vydavala,stihlejsia a spokojnejsia Very Happy.Asi 2 tyzdne na to som zistila,ze som tehotna Laughing,tak som prestala zo dna na den,lebo moje telo odmietalo vsetko,co bolo nizkotucn,bielkovinove,sunkove a pod a chutilo mi hlavne pecivo,maslo,cestoviny a tak.Bohuzial,tehotenstvo sa nevydarilo Crying or Very sad a ja sa po 12 tyzdnoch vraciam naspat k Dukanovi.chyba mi poslednych 5-6 kg,lebo pocas tyzdnov normalnej stravy som na moje pocudovanie pribrala len 1 kg.Teraz som zacala 1.fazou,dnes mam 6 den a chcem 10 ako na zaciatku,lebo si myslim,ze tym som si telo dobre nastartovala a vaha mi vobec nestagnovala,chudla som z tyzdna na tyzden.Co na to hovoris?Vopred dakujem za Tvoju odpoved,som ti velmi vdacna za tutu stranku,po 2 detoch nie a nie sa dat do "povodneho stavu".Tak vela uspechov aj vsetkym ostatnym dukanakom!!!!

AnnaB

Messages : 7
Date d'inscription : 27.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre kattika24 So január 28, 2012 7:59 pm

inak som počula že touto dietou si zničim obličky a pečen prosim čo je na tom pravdu to ma troška odradza hmm?

kattika24

Messages : 2
Date d'inscription : 25.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Ne január 29, 2012 10:52 am

Ahoj vsetci , som tu relativne nova s detou som zacala myslim 4.1. ,zatial sa my podarilo schudnut 3 kg ,co sa mi zda dost za necely mesiac v prvej faze som bola 4 dni a druhej striedam dni 1/1 co je asi najjednoduchsie, rozhodla som sa vazit 1krat do tyzdna lebo prve dni som bola na vahe stale co je dost stresujuce ,aj ked vaha ukazuje o 3 kg menej vseobecne citim ze sa moje telo meni a to uz si aj ludia v okoli vsimli co je uplne super Very Happy , takze si myslim ze pomaly asi dalej zajdem , a co sa tyka potravin anazima sa dodrziavat vsetko podla dukana akurat jem jogurty 0,01% ochutene asi 4 do tyzdna , biele jogurty nemozem ani citit len tak samotne , ale vseobecne sa citim super a nie som hladna takze lol!
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Ne január 29, 2012 12:22 pm

AnnaB napísal:Ahoj Brona,potebovala by som Tvoju radu.Som staronova dukanka,zacala som 12.9. a podarilo sa mi schudnut cca13 kg do konca novembra.11.11 som sa vydavala,stihlejsia a spokojnejsia Very Happy.Asi 2 tyzdne na to som zistila,ze som tehotna Laughing,tak som prestala zo dna na den,lebo moje telo odmietalo vsetko,co bolo nizkotucn,bielkovinove,sunkove a pod a chutilo mi hlavne pecivo,maslo,cestoviny a tak.Bohuzial,tehotenstvo sa nevydarilo Crying or Very sad a ja sa po 12 tyzdnoch vraciam naspat k Dukanovi.chyba mi poslednych 5-6 kg,lebo pocas tyzdnov normalnej stravy som na moje pocudovanie pribrala len 1 kg.Teraz som zacala 1.fazou,dnes mam 6 den a chcem 10 ako na zaciatku,lebo si myslim,ze tym som si telo dobre nastartovala a vaha mi vobec nestagnovala,chudla som z tyzdna na tyzden.Co na to hovoris?Vopred dakujem za Tvoju odpoved,som ti velmi vdacna za tutu stranku,po 2 detoch nie a nie sa dat do "povodneho stavu".Tak vela uspechov aj vsetkym ostatnym dukanakom!!!!

Ahoj Anna, vítam ťa znova medzi nami ! Je mi ľúto, že ti to s bábätkom nevyšlo, a držím palce, aby sa ti čo najskôr podarilo otehotnieť a mať zdravé bábätinko. Čo sa týka diéty, tak si môžeš dať 10 bielkovinových dní na začiatku, ale viac nie, to je maximálne odporúčané obdobie, keďže sa jedia len bielkoviny. Potom už prejdi na 2.fázu. Ber aj komplexné vitamíny, lebo potom čo si prežila máš určite oslabený organizmus. Nemáš už ďaleko do cieľa, držím palce !
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Ne január 29, 2012 12:56 pm

kattika24 napísal:inak som počula že touto dietou si zničim obličky a pečen prosim čo je na tom pravdu to ma troška odradza hmm?

Táto diéta nie je nebezpečná, ak človek dodržiava všetky základné pravidlá. Vo Francúzsku sa táto diéta považuje za jednu zo zdravších. Odborníci však varujú pred problémami s obličkami v tom prípade, ak niekto drží túto diétu dlhodobo, pričom nedodržiava pitný režim a neberie doplnkové vitamíny. Pri veľkom množstve bielkovín organizmus dokáže sám spracovať len polovicu bielkovín a kvôli tomu by sa malo piť cez čisto bielkovinové dni 2 až 3 litre tekutín denne. Ak sa pije málo tekutín, samozrejme to zaťažuje obličky.
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Ne január 29, 2012 12:59 pm

henrieta71 napísal:Ahoj vsetci , som tu relativne nova s detou som zacala myslim 4.1. ,zatial sa my podarilo schudnut 3 kg ,co sa mi zda dost za necely mesiac v prvej faze som bola 4 dni a druhej striedam dni 1/1 co je asi najjednoduchsie, rozhodla som sa vazit 1krat do tyzdna lebo prve dni som bola na vahe stale co je dost stresujuce ,aj ked vaha ukazuje o 3 kg menej vseobecne citim ze sa moje telo meni a to uz si aj ludia v okoli vsimli co je uplne super Very Happy , takze si myslim ze pomaly asi dalej zajdem , a co sa tyka potravin anazima sa dodrziavat vsetko podla dukana akurat jem jogurty 0,01% ochutene asi 4 do tyzdna , biele jogurty nemozem ani citit len tak samotne , ale vseobecne sa citim super a nie som hladna takze lol!

Heňa, ak nemáš rada biele jogurty, tak si kúp v obchode rôzne arómy bez cukru alebo v mojom e-shope vanilkové sladidlo. To je do jogurtov veľmi dobré. Držím palce, nech sa ti darí !
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Po január 30, 2012 9:59 pm

Dik za radu uz som to skusala,aj som si zopar kupila .
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Romč Pi február 03, 2012 8:11 am

Ahojte, dnes som začala s dukanovou dietou...už ma nebaví byť tou tučnou a škaredou Sad som študentka na strednej škole a mojim cieĺom je zhodiť okolo20 kilo Smile Chcela by som sa spýtať ..V druhej fáze už môžem jest ovocie ?? Smile

Romč

Messages : 1
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre VIFI Pi február 03, 2012 3:38 pm

Romč napísal:Ahojte, dnes som začala s dukanovou dietou...už ma nebaví byť tou tučnou a škaredou Sad som študentka na strednej škole a mojim cieĺom je zhodiť okolo20 kilo Smile Chcela by som sa spýtať ..V druhej fáze už môžem jest ovocie ?? Smile

nie, nemôžeš! Preštuduj si dobre jednotlivé fázy: http://www.dukanovadieta.com/a4-fazy-dukanovej-diety/

VIFI

Messages : 3
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : SR

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Palec Pi február 03, 2012 10:48 pm

Ahoj volám sa Pavel a začal so tiež chudnúť je to celkom fajn no váhu si nesledujem viem koľko som mal na začiatku aj obvod pásu a uvidíme keď sa vrátim po 4 mesiacoch domov z Amsterdamu koľko to bude ale dnes po 5 dňoch 1.fázy sa cítim skvele....

Palec

Messages : 4
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT So február 04, 2012 1:32 am

Palec, drzim palce Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre hakimm So február 04, 2012 12:03 pm

Ahojte holky,
koukám, že jsem tady jediný chlap,kterého trápí kila nahoře.Doufám, že mne tady neroztrháte.Potřeboval bych poradit,při výpočtu délky diety na UK web.Kkde získám jméno a heslo?Děkuji a hodně štěstí všem.:-)))

hakimm

Messages : 8
Date d'inscription : 04.02.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa So február 04, 2012 7:34 pm

V 2.fáze sa ešte ovocie nemôže jesť, až v 3.fáze, keď už sa dostaneš na vysnívanú váhu. Držím palce !
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 2 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.