FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa Empty predstavme sa

Odoslať pre Broňa Št január 12, 2012 12:19 pm

Milé Dukanky a Dukani ! Very Happy
Volám sa Broňa a som autorka stránky http://www.dukanovadieta.com/ a http://dukanovadieta-eshop.com/ Pomocou tejto diéty sa mi podarilo schudnúť 26 kg a aj si ich udržať. Rada sa s vami podelím o osobné a profesionálne skúsenosti a verím, že si budete aj vzájomne radiť a podporovať sa.
Spoločne to zvládneme !

predstavme sa 3_faza10



Naposledy upravil Broňa dňa Pi február 10, 2012 5:23 pm, celkom upravené 7 krát.
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre rrianna Po január 16, 2012 10:52 am

Krasny dnik prajem Smile

Broni kedze chcem schudnut asi rovnako ako ty, mozem sa ta opytat kolko si drzala 1. fazu a ako dlho asi trvalo, kym si sa dostala na terajsiu vahu? Smile Ja som zacala minuly tyzden a zatial 3 kg dole Smile

rrianna

Messages : 3
Date d'inscription : 16.01.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Po január 16, 2012 11:28 am

Ahoj Very Happy,
1.fázu som držala 10 dní, lebo som chcela schudnúť čo najviac na začiatku, aby ma to motivovalo. Pozor - viac ako 10 dní sa neodporúča. No a 26 kg sa mi podarilo zhodiť za necelé tri mesiace. Držím palce, aj tebe sa určite podarí pekne schudnúť. Gratulujem k prvým trom kilám !
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lucijanek2 Po január 16, 2012 11:37 am

dobry den:-) ja bych si tak predstavovala 20 kg dolu:/ ale za prvni fazi sem shodila jen 2 kg vadi to? ted jeste tech 20kg tak snad to pujde:) bojim se abych nedela la neco spatne protze opravdu jim dopreju si po dukansku vse co mam rada omacky atd a nemam moc uz takovy pocity hladu atd takze se bojim jestli to nedelam spatne kdyz opravdu je mi fajn plus denne dve cem m gumovy multivitaminy:-)

lucijanek2

Messages : 14
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Po január 16, 2012 2:29 pm

Nemyslím, že niečo robíš zle. Rýchlosť chudnutia je individuálna, takže radšej si nezaxijuj, že sa ti to podarí za takú istú dobu ako mne. Ja som sa len naprogramovala na chudnutie a tešila sa na každý nový deň diéty. Nestresovala som sa tým, že za akú dobu sa mi to podarí. Bolo to milé prekvapenie, že som dosiahla novú váhu tak rýchlo, ale trpezlivo by som počkala aj dlhšie. Veď keď som mohla byť určitú dobu silnejšia, tak som si pomyslela, že ešte chvíľu to vydržím. Najedz sa koľko vládzeš, pri tejto diéte práve treba jesť dostatočné množstvo bielkovín, ináč budeš chudnúť pomalšie. Takže hlavne nehladuj a nezabudni na aspoň 2 litre tekutín denne. Vitamíny sú najlepšie tie, ktoré obsahujú okrem vitamínov aj minerály.
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre zuzanas Po január 16, 2012 4:26 pm

Dobry den.
Po porode mi zostalo asi 12 kg.Viac ako pol roka som sa zdravo stravovala. Jedla som tak, ze som nepouzivala olej, jedla len kuraciu salamu a taktiez kuracie masko a vyradila som slane a sladke Smile Vaha zacala ist pomaly dolu spokojnost bola, no stale to nebolo on. Potom som sa vratila k tancovaniu folkloru a raz do tyzdna hravame aj s manzelom floorbal, ktory som ziniciovala ja, kedze mi zalezi na tom aby som schudla. Prednedavnom mi napisala kamarat z Anglicka a povedala o tejto diete. Tak som sem sadla a doslova som sa zazrala Smile Nebol to pre mna problem, bo som mala uz jedalnicek upraveny. Drzim to aj s mamou a sme v 2f. Citim sa neuveritelne, neviem kolko som presne schudla, ale citim kazdym dnom, ze chudnem (hlavne na obleceni ) a moja mama schudla uz viac ako 3 kg Smile)))))Uzasny pocit. Preto Brona, velke dakujem, za tuto stranku Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Po január 16, 2012 9:30 pm

Mna dnes inspirovala jedna znama, ktora uz niekolko tyzdnov davala provokativne statusy ako -8kg, -15kg a dnes to bolo -30kg. Tak som sa jej spytala, co je jej tajomstvo. Toto sa jej podarilo za cca 3 mesiace - presne nieco take aj ja potrebujem. dlhodobo bojujem s kilami navyse, dnes by som ich potrebovala dat dole asi 40. Hrozne, ked vidim svoje fotky, neverim vlastnym ociam. Za par mesiacov sa budem vydavat, je to pre mna velka motivacia, kedze na svadobne fotky sa budem este dlho pozerat.
Aby som pravdu povedala, pri pohlade na jedalnicek 1.fazy sa mi dviha zaludok, ja som silno sacharidoy clovek, nici ma predstava by uplne bez chleba, peciva ci ovocia! Ale verim, ze ked to vydrzim par tyzdnov, uspech ma povzbudi a dotiahnem to.
Najhorsia bude urcite ta prva faza, musim sa na nu dobre pripravit - najma psychicky a potom to urcite pojde.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash Ut január 17, 2012 7:56 am

Dobry den!

Ja som pomerne mlada studentka, no pribrala som od mojich 17 13 kil! Ano ja viem ze som sa vyvyjala a pod. ale na vyske som nevyrastla a velmi som nezozenstela akurat tak pribrala. Vidim a citim na sebe ze mam na sebe nezelane kila a v Auguste tohto roka sa tiez vydavam Smile takze chcem vyzerat v satickach co najlepsie:) Mojim cielom je dat dole 10 kil. Uz sa mi podarilo schudnut 4-5 kg v prvej faze ktoru som drzala tri a pol dna Very Happy (planovala som styri no vecer som si uz musela dat zeleninku uz som sa necitila dobre len s masom a vajcami) Som nadsena z tohto boja s kilami a drzim kazdej jednej palce!Smile
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Ut január 17, 2012 9:03 am

Ahoj, v 1.fáze nemusíš byť bez chleba, veď si môžeš upiecť chlebík podľa receptov na mojej stránke www.dukanovadieta.com Môžš si urobiť aj sladkosti, ale ak potrebuješ schudnúť rýchlo, tak si daj sladkosti až v 2.fáze, lebo väčšinou ide do receptov škrob. Ale takú bielu čokoládu ak si urobíš, tak môžeš alebo panna cottu. V 1.fáze zostaň 10 dní, určite nie viac a potom si v 2.fáze pridáš aj zeleninku. Máš veľkú motiváciu a môžete sa všetky budúce nevesty navzájom podporovať. Vidím, že nie si sama... Nevestičky, do svadby to spoločne zvládnete a budú z vás nádherné nevesty ! Držím vám palce, Broňa.
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre andreah Ut január 17, 2012 10:46 am

KLT napísal:Mna dnes inspirovala jedna znama, ktora uz niekolko tyzdnov davala provokativne statusy ako -8kg, -15kg a dnes to bolo -30kg. Tak som sa jej spytala, co je jej tajomstvo. Toto sa jej podarilo za cca 3 mesiace - presne nieco take aj ja potrebujem. dlhodobo bojujem s kilami navyse, dnes by som ich potrebovala dat dole asi 40. Hrozne, ked vidim svoje fotky, neverim vlastnym ociam. Za par mesiacov sa budem vydavat, je to pre mna velka motivacia, kedze na svadobne fotky sa budem este dlho pozerat.
Aby som pravdu povedala, pri pohlade na jedalnicek 1.fazy sa mi dviha zaludok, ja som silno sacharidoy clovek, nici ma predstava by uplne bez chleba, peciva ci ovocia! Ale verim, ze ked to vydrzim par tyzdnov, uspech ma povzbudi a dotiahnem to.
Najhorsia bude urcite ta prva faza, musim sa na nu dobre pripravit - najma psychicky a potom to urcite pojde.

Presne Ti rozumiem. Ja som tiež na chlebe a pečive závislá (teraz na dukanovskom Smile). Na DD som od augusta momentálne mám dole 19 kíl a ten pocit stojí aj za odriekanie. Pečiem teda dukanovský chlieb, žemličky a každé ráno sa ním kŕmim. V obchode naďaleko obchádzam regály s chlebom a presviedčam samu seba, že mi nechýba:)
Držím palce - keď Ti treba schudnúť veľa kíl, zo začiatku to ide rýchlo - a to motivuje.

andreah

Messages : 3
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Ut január 17, 2012 12:23 pm

Dakujem, chlebik si urcite upeciem, ale zas aka davka uz len je z 2 lyzic otrub Smile)) Myslim, ze zo zaciatku budem mat tazke abstaky. Ale verim, ze to zvladnem. Dnes som si objednala aj anglicku knihu Dukan Diet, rada si nastudujem, co budem robit. Ale zacnem uz co najskor, asi od piatku.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash Ut január 17, 2012 12:42 pm

Ja som tiez nesmierne zavysla na chlebe a pecive!!!! viac ako na cokolvek inom...dietu drzim piaty den a este som nemala ani jeden prehresok, cize som na seba hrda. Obcas mam take pocity ze mam chut na nieco zakazane ale ked sa postavim na vahu vzdycky mi je lepsie. Napr prvykrat ked som sa na nu postavila po troch dnoch a videla som tri kila dole az som sa rozplakala. Dnes to uz bolo 5 kil dole...Verte mi, stoji to za to! vysledky vam aj vezmu chut na pecivo a pod. Smile a ja si chleba nepeciem lebo ho neviem:( ale raz sa mi snad podari:)
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre andy39 Ut január 17, 2012 3:16 pm

sash vyskúšaj mikrovlnkový za 4 min.. Určite sa Ti podarí Very Happy

andy39

Messages : 6
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash Ut január 17, 2012 5:50 pm

Vies co skusala som...jednak som ho asi presolila Very Happy a jednak bol brutal tvrdy takze som ho vyhodila. U mna je problem ten ze v receptoch je napisane napr ze "koreniny" ale mne to nestaci lebo niesom este taka skusena kucharka a neviem co presne tak to vlastne som pokazila aj ten chlieb. Ale skusim este nejaky iny...aj ked mi zatial dokopy nic nevyslo Shocked
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre trinityy Ut január 17, 2012 7:39 pm

Ahojte,
ja by som chcela schudnúť asi 20 kg, pretože od svadby, čo je už 7 rokov a po pôrode pribrala a aj schudla a potom zase nabrala a už mám toho dosť. V 1.fáze sa mi podarilo schudnúť 4 kilá ale teraz to zostalo stáť, už som 9. deň v 2.fáze a nepohlo sa ani kilo, trošku som z toho smutná, rada by som už bolo krásna a štíhla ako kedysi. :-)

trinityy

Messages : 2
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mirinda Ut január 17, 2012 9:25 pm

Ahojte,
mojím cieľom bolo dať dolu 10kg. Zatiaľ som zhodila len 3kg. Mám za sebou 5dňovú prvú fázu a zajtra idem na piaty deň druhej fázy. Neviem posúdiť, či je to veľa alebo málo, čo sa mi podarilo zhodiť.
A píšem sem vlastne len preto, že vidím, že nie som jediná, čo bojuje s chuťou na moje milované pečivo, cestoviny, ryžu, zemiaky... Tie jogurtíky, šunčička, rybičky a mliečko mi už idú pekne krkom Smile Chlebík a koláčiky sú síce milé, ale čo z toho, keď môžem len 1,5 lyžice otrúb?
Smile Smile

mirinda

Messages : 12
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Pi január 20, 2012 7:49 am

Takze dnes som zacala - som velmi zvedava, ako to budem prezivat, kedze som dost citliva na nedostatok sacharidov. Moja pociatocna vaha je 107,4kg, dufam, ze pocas 10dnovej prvej fazy schudnem motivacne mnozstvo kilogramov Smile Mojim cielom je 68kg, ale Dukanova stranka mi odporucala 73 - aj to by mi stacilo. Very Happy Tak ci tak ma caka dlha cesta, kym dam dole 35-40kil. Ale verim, ze to zvladnem aj vdaka skvelym radam na Broninej stranke a fore!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Nana555 Pi január 20, 2012 5:24 pm

Ja som začala pred 3 dňami a pribrala som kilečko, som z toho hotová. affraid
Nič som neporušila, tak dúfam že to začne klesať.
Máte niekto podobný problém?

Nana555

Messages : 7
Date d'inscription : 20.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Broňa Pi január 20, 2012 6:11 pm

Tak to je fakt zaujímavé... V niečom musí byť háčik. Možno si presvedčená, že všetko dodržiavaš ale pravdepodobne niekde robíš chybu. Len zistiť akú... Question
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Nana555 Pi január 20, 2012 6:23 pm

Fakt neviem kde robím chybu, volala som s kamarátkou s ktorou sme začali rovnako, vraj tiež pribrala kilo, ale neprestávame.Ďakujem za odpoveď. lol!

Nana555

Messages : 7
Date d'inscription : 20.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi január 20, 2012 6:50 pm

Nana555 napísal:Fakt neviem kde robím chybu, volala som s kamarátkou s ktorou sme začali rovnako, vraj tiež pribrala kilo, ale neprestávame.Ďakujem za odpoveď. lol!

Skus napisat, co vsetko si za tie tri dni jedla.. mozno spolu odhalime, kde je ten hacik...
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi január 20, 2012 6:59 pm

A vlastne sama som sa este nepredstavila. Smile Takze volam sa Lubka a dietu som zacala 15.1., prva faza trvala 4 dni a pocas nich som schudla asi 2 kilka.. Celkovo by som chcela schudnut takych 9-10, aby som sa dostala na svoju vahu spred dvoch rokov - 55kg. Byvam s priatelom, ktory je kulturista a uz davno sa chystal zacat drzat kulturisticku - cisto bielkovinovu dietu, ktora sa trosku podoba na Dukana, takze sa stravujeme spolu, akurat ze on nedodrziava pravidla az tak prisne ako ja. Ale aspon mam moralnu podporu Smile Za ten tyzden sa mi uz podarilo dostat na vahu 61,5 kg, aj ked som zistila, ze som v prvej faze spravila zopar chyb (napriklad som papala ovocne jogurty, aj ked iba 2 za den). Tak dufam ze mi to pojde sikovne a ze budem zasa kocka cat
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre andreak Pi január 20, 2012 8:45 pm

Ahoj, začítala som sa do príspevku o "PEčENí CHLEBA" ja som si spravila tiež ten 4 minútový v mikrovlnke a tiež skončil v koši, nechutil mi. Dnes som si spravila ten toustový, no a ten je super. A jediné korenie čo som použila bolo trosku mletej rasce. ten chlebík nemá chybu. Skus Smile Smile


trinityy napísal:Ahojte,
ja by som chcela schudnúť asi 20 kg, pretože od svadby, čo je už 7 rokov a po pôrode pribrala a aj schudla a potom zase nabrala a už mám toho dosť. V 1.fáze sa mi podarilo schudnúť 4 kilá ale teraz to zostalo stáť, už som 9. deň v 2.fáze a nepohlo sa ani kilo, trošku som z toho smutná, rada by som už bolo krásna a štíhla ako kedysi. :-)

andreak

Messages : 1
Date d'inscription : 20.01.2012
Age : 41

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash So január 21, 2012 5:42 am

neviem ci to patrilo mne, ale ak ano, tak dakujem za radu no ja nemam toaster, takze nemam to cesto kde naliat Very Happy
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Nana555 So január 21, 2012 11:36 am

Ahojky,Lubka si zlatá, jedla som presne podla jedálnička, chudé mäsko, nízk.jogurt s dukankami, tvaroh samozrejme všetko bez chleba, zeleniny ani žiadne ovocie, dokonca som po 18. hod. ani nič nejedla len pila a v tom asi bude háčik, nebola som naučená piť toľko vody ako pijem teraz, cítim sa na prasknutie Very Happy, ale dnes som sa postavila na váhu a zrazu 2 kg dole, tak sa tešíííím.
Baby hlavne sa nenechajte ničím odradiť, lebo verím tomu že keď raz niečo dodržiavam tak to musí ísť. cheers cheers cheers

Nana555

Messages : 7
Date d'inscription : 20.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.