FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 5 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 5 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 5 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 5 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 5 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 5 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubim tento svet Št marec 15, 2012 6:15 pm

ahojte
nemám naštudované recepty, iba predvčerom som sa o dukanke dozvedela. Včera som začala 1 fázu, ale neskoro som zistila, že syry nesmiem v 1 fáze a ja som si dala Mad , tak dnes som začala odznova 1 deň. Mala som však nejaký biely osladený jogurt, do ktorého som si dala otruby. Chcela by som schudnút 6-7,kg. Pri rannom vážení mám 65 kg, od leta som nabrala 6 kg, tak by som ich chcela zhodiť. Chcem sa opýtať, aký úbytok hmotnosti môžem očakávať pri dodržovaní diety po 1 fáze- u mňa 3 dni a následne o týždeň, čiže spolu do 7 dni. dakujem. Jana Cool

lubim tento svet

Messages : 12
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Pi marec 16, 2012 12:29 pm

lubim tento svet napísal:ahojte
nemám naštudované recepty, iba predvčerom som sa o dukanke dozvedela. Včera som začala 1 fázu, ale neskoro som zistila, že syry nesmiem v 1 fáze a ja som si dala Mad , tak dnes som začala odznova 1 deň. Mala som však nejaký biely osladený jogurt, do ktorého som si dala otruby. Chcela by som schudnút 6-7,kg. Pri rannom vážení mám 65 kg, od leta som nabrala 6 kg, tak by som ich chcela zhodiť. Chcem sa opýtať, aký úbytok hmotnosti môžem očakávať pri dodržovaní diety po 1 fáze- u mňa 3 dni a následne o týždeň, čiže spolu do 7 dni. dakujem. Jana Cool

Hlavne si poriadne nastuduj pravidla, a az tak zacni. Aby si si zbytocne nezatazovala organizmus...

lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubim tento svet Pi marec 16, 2012 6:20 pm

Lubatko dakujem, pozerám, že Ty si to zvládla úžasne, to si začínala pri váhe 65 kg? Prosím Ťa a za akú dobu si takto schudla? dodržuješ dietu prísne? je pravda, že si môžem dať kupovaný nizkotučný vanilkový jogurt aj prvej fáze? čo si jedla na ranajky? mam vela otazok ak ta to neobťažuje budem vďačná za odpovede. Jana

lubim tento svet

Messages : 12
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre veronika80 So marec 17, 2012 7:35 pm

ahojte, volam sa Veronika. Som v 2 faze, schudla som 11 kg. Este 3 a idem do 3 fazy. Mala som 84 kg, mòj ciel je 70. Momentalne zijem v zahranicii, chcem sa vsak vratit domov, tak sa tesim, ze som nasla toto forum Smile

veronika80

Messages : 2
Date d'inscription : 17.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko So marec 17, 2012 10:35 pm

lubim tento svet napísal:Lubatko dakujem, pozerám, že Ty si to zvládla úžasne, to si začínala pri váhe 65 kg? Prosím Ťa a za akú dobu si takto schudla? dodržuješ dietu prísne? je pravda, že si môžem dať kupovaný nizkotučný vanilkový jogurt aj prvej fáze? čo si jedla na ranajky? mam vela otazok ak ta to neobťažuje budem vďačná za odpovede. Jana

Ahoj Janka,
zacala som 15.1 na vahe 65 kg a prve tusim 3 kila isli dole hned pocas prveho tyzdna. Ja som hlavne predtym skoro vobec nepila vodu, za cely den niekedy iba jeden dva pohare, takze preto hned taky ubytok. Potom to slo pomalsie, tak kilko za tyzden, niekedy aj za dva.

Zo zaciatku som dietu dodrziavala na bodku presne, potom ma prisla na tyzden navstivit sestra a doniesla plno cokolad, boli aj nejake oslavy a tak som parkrat zhresila... Nikdy nie vela naraz, ale ozobkavala som. A teraz som uz strasne dlho na vahe 56kg, uz to budu tri tyzdne, takze dnes som sa rozhodla prejst do tretej fazy - uz to proste nemalo vyznam, mala som strasnu krizu, kazdy den som si zobla volacoho nedovoleneho... To ked raz zacnes, neda sa prestat - preto netreba zacinat Smile Ale uz mi proste nic nechutilo, a k tomu som mala neskutocne crevne problemy, cize kaslat na to jedno kilo hore dolu. Hlavne mam lepsie miery - to je podla mna dolezitejsie ako vaha.

Kedze ja som zacinala na vahe, na akej vacsina bab konci, takmer kazdy den som si volaco piekla, takze som pouzivala skrob, kakao a podobne - samozrejme iba povolene davky. Ak chces schudnut rychlo, tak je lepsie to trosku obmedzit. No a na ranajky som si davala ovocny jogurt (na rano nemozem maso ani vidiet, byva mi potom zle).

V prvej faze by si mala spominane veci vylucit. A ten vanilkovy jogurt si poriadne pozri - aky ma obsah sacharidov a tukov? Tuky by mali byt do 4% a sacharidy, tym sa nevyhnes pri ovocnych jogurtoch a zrejme aj ten vanilkovy ich bude obsahovat. Ja som papala jogobelly light (tie maju najmenej sacharidov, ale su drahsie) alebo linessy z lidla (tie maju tusim 13%). Dobrou nahradou je obycajny biely jogurt s vanilkovou aromou a kuskom sladila... popripade obmienat aromy, mne velmi chutilo s kokosovou a bananovou. A potom v druhej faze si skus spravit termix - jedna k jednej tvaroh a biely jogurt, kakao a sladidlo (prisposobit, podla mnozstva jogurtu a tvarohu) - je to mnamka.

Kludne sa pytaj ak nieco nevies. Drzim palce pri chudnuti Smile
Lubka


lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzlik Ne marec 18, 2012 9:38 pm

Ahojte dukanovie zienky Wink

Musim sa pochvalit, 2 tyzdne som na Dukanke uz uspesne a bez problemov. Paradicka, naozaj si nemozem na nic stazovat a vaha ide dolu! Jupiiiiiii

Zacala som 4.3., 173 lb, 165cm, dnes presne po 2 tyzdnoch - 8 lb dolu, co je -3.6kg. Mne sa lahsie rata v poundoch, kedze zijem mimo SK a aspon su to vascie cisla nez kg, takze to lepsie vyzera ze kolko chudnem, xixixi...

Zuzlik

Messages : 1
Date d'inscription : 18.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre eleanor25 Po marec 19, 2012 6:41 pm

ahojte dievčata celkom sa mi páči táto dieta a vážne uvažujem že s ňou začnem . Kedže táto dieta nieje o hladovaní ale o tom že môžeme jesť koľko chceme (no ak tomu správnbe chápem) tak sa trochu obávam toho ze ak zjem niečoho viac či mi to neuškodi pri zhadzovaní kíl. bola by som rada ak by ste mi v tom poradili alebo napísali ake porcie jete vy. Ďakujem a inak mám 170cm a 78kg a chcem schudnúť na 65 kg ale bojím sa že to nezvládnem kedže som už od januára na takej mojej diete a zatial som schudla 10kg.

eleanor25

Messages : 5
Date d'inscription : 19.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Po marec 19, 2012 7:28 pm

eleanor25 napísal:ahojte dievčata celkom sa mi páči táto dieta a vážne uvažujem že s ňou začnem . Kedže táto dieta nieje o hladovaní ale o tom že môžeme jesť koľko chceme (no ak tomu správnbe chápem) tak sa trochu obávam toho ze ak zjem niečoho viac či mi to neuškodi pri zhadzovaní kíl. bola by som rada ak by ste mi v tom poradili alebo napísali ake porcie jete vy. Ďakujem a inak mám 170cm a 78kg a chcem schudnúť na 65 kg ale bojím sa že to nezvládnem kedže som už od januára na takej mojej diete a zatial som schudla 10kg.

Ahoj ,veviem preco chces menit dietu ked uz na jednej si a ta funguje ? Vsak 10 kg od januara je teda fakt dost Very Happy ,prepac nevidim dovod ,znamena ze si uz zmenila stravovanie a tym dobrym smerom a o to vzdy ide nie?

Co sa tyka porcii z povolenych jedal ja jem aby som nebola hladna ,to znamena ze to nie su ziadne miniporcie, ale kedze su to proteiny tak zasytia veru dobre a na dost dlhy cas ,ale aj tak mam aspon 4 porcie jedla za den a hlavne vela tekutin.Drzim palce pri rozhodovani Very Happy a urcite to zvladas dobre lebo 10kg je uplne super
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre eleanor25 Po marec 19, 2012 7:45 pm

Ja som chcela vyskúšať niečo nové kvôli tomu, že moje porcie jedla sú dosť malé napr. na raňajky mám nízkotučný jogurt alebo na olovrant jeden kus ovocia, obed pozostáva so zeleninového šalátu ale toho priznám sa nie je veľa....preto rozmýšlam na tejto diete ked sa dá schudnúť aj troška normálnejším jedenim..... ale neviem ešte a ďakujem že si reagovala Smile

Ahoj ,veviem preco chces menit dietu ked uz na jednej si a ta funguje ? Vsak 10 kg od januara je teda fakt dost Very Happy ,prepac nevidim dovod ,znamena ze si uz zmenila stravovanie a tym dobrym smerom a o to vzdy ide nie?

Co sa tyka porcii z povolenych jedal ja jem aby som nebola hladna ,to znamena ze to nie su ziadne miniporcie, ale kedze su to proteiny tak zasytia veru dobre a na dost dlhy cas ,ale aj tak mam aspon 4 porcie jedla za den a hlavne vela tekutin.Drzim palce pri rozhodovani Very Happy a urcite to zvladas dobre lebo 10kg je uplne super[/quote]

eleanor25

Messages : 5
Date d'inscription : 19.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Po marec 19, 2012 7:59 pm

eleanor25 napísal:Ja som chcela vyskúšať niečo nové kvôli tomu, že moje porcie jedla sú dosť malé napr. na raňajky mám nízkotučný jogurt alebo na olovrant jeden kus ovocia, obed pozostáva so zeleninového šalátu ale toho priznám sa nie je veľa....preto rozmýšlam na tejto diete ked sa dá schudnúť aj troška normálnejším jedenim..... ale neviem ešte a ďakujem že si reagovala Smile

Ahoj ,veviem preco chces menit dietu ked uz na jednej si a ta funguje ? Vsak 10 kg od januara je teda fakt dost Very Happy ,prepac nevidim dovod ,znamena ze si uz zmenila stravovanie a tym dobrym smerom a o to vzdy ide nie?

Co sa tyka porcii z povolenych jedal ja jem aby som nebola hladna ,to znamena ze to nie su ziadne miniporcie, ale kedze su to proteiny tak zasytia veru dobre a na dost dlhy cas ,ale aj tak mam aspon 4 porcie jedla za den a hlavne vela tekutin.Drzim palce pri rozhodovani Very Happy a urcite to zvladas dobre lebo 10kg je uplne super
[/quote

Aha chapem tak to nie je moc co si pisala tak pri tejto diete sa urcite treba najest ,vlastne ma spomaleny ucinok ked nejes dost ,ale je tam vela masa a ked su aj zeleninove dne tak to je len 1/3 zeleniny a2/3 proteinov ,a ja aby som nejedla vzdy to iste tak si musim varit a je skoro kazdy den Sad ,ale mozem ti napisat co som jedla dnes na ranajky som mala prazenicu z 2 vajec ,udeny losos 4 platky a asi 1/4 uhorky,kavu a caj, obed som mala tvarohove gulky bolo ich asi 12 a rybacie kari,neskor som si dala tekvicovy kolac a akurat som dopiekla moj tvarohovy kolac takze cakam kym vychladne a to je na veceru a mala som asi 4 salky caju a dalsiu kavu poobede a samozrejme asi 2 l vody Very Happy to aby si bola v obraze co sa vsetko da jest takze fakt nie som hladna a chudnem zatial je to 7kg od zaciatku januara ale teraz sa mi to zastavilo druhy krat na dva tyzdne ale nestresujem to je normalne,a hlavne nepriberam Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Beatka Ut marec 20, 2012 5:59 pm

Ahoj dievčatá,
chcela by som sa vám aj ja predstaviť. Volám sa Bea a mám 26 rokov. s váhou mám problémy od maleho decka, ked si ma vzala do parady moja babka a vykrmila ma ako prasiatko, lebo podla nej su najkrajsie deti tie, ktore maju balucate asi vsetko od licok cez rucky až k noham.a Od vtedy sa to so mnou taha jak sople. Študujem v CZ, a neviem či sa priznať, snaď medzi vami možem a nebudete nado mnou krutit hlavkami, že študujem medicinu. Bohužial, aj ked viem o ľudkoskom tele obrovske kvantum informacii a teoreticky teda by som mala všetko zvladat, s vahou mam problem jak delo.Na izbe nemám vahu, ale trufam si odhadnut ze moja váha je aj 100kg Sad. Som neskutocne rada, ze som nasla tieto stranky (dá sa povedat, že v pravý čas) a že možem sa obratit na niekoho kto má, alebo mal taký isty problem. V mojom okoli mi chyba taka ta podpora, pretoze moji rodicia su na druhej strane SR, moji spoluziaci, su uz vážení buduci pani doktori, ktorí budu o 3 mesiace lekármi maju ine problemy a ja sa mordujem so statnicami a bojim sa niekoho obtazovat s tym, že mam obavy z mojej rastucej vahy. Viem, je tu aspekt stresu zo skoly, ale poviem vám, ze ked som s hrozou zistila, ze sa teraz nemestim do dzinov, ktore zo mna este pred Vianocmi padali, tak mam strach ze priberiem este viac a uz sa z toho nedostanem. Táto Dukova metoda má velmi zaujala,je to nieco ine ako som videla doposial.(Videla som kadeco a vzdy som si hovorila, ze mozem byt rada ze som jaka som, ale po neuspenej statnici som pribrala a nechcem byt taka, smutna z toho ako vyzeram, ze neviem ako dalej...) Neskutocne ste ma ,milé moje , namotivovali svojimi uspechmi a optimizmom.a verim, že ked pojdem k promocii budem vyzerat super a šťastná že sa toto peklo jak školské tak s váhou skončilo.Chcem byť lékár, ktorý bude mať radost, aby som mohla potom podporovat svojich pacientov v ich nelahkych utrapach, a nie byt mrzuta a nestastna. Vonku je krásne, dnes je 1.jarný deň, vonku spievaju vtačiky a tesia sa zo života a ja cítím, že možno aj s trochou vasej podpory to zvladnem. Teším sa že si napíšeme, aj o uspechoch aj o problemoch. Vopred velká vďaka.
Vaša Bea

Beatka

Messages : 4
Date d'inscription : 20.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre KLT Ut marec 20, 2012 6:20 pm

Ahoj Bea, vitaj medzi nami!
V prvom rade si zozen vahu a postav sa pravde zoci-voci.
Venuj par minut na studium diety, nie je to nic zlozite. Nakup si poriadne vela potravin a mozes zacat. Do promocii budes urcite kocka!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre zuzanas Ut marec 20, 2012 9:22 pm

Bea, neboj Smile
Vsetko je to o tom, aby si sa odhodlala Smile Je to super, drzim to asi 2 mesiace aj s mamou a vysledky su uzasne Smile Ak ti mozem poradit. Pekne si naplanuj, co budes varit (velke mnozstvo Very Happy) Ak by si cokolvek potrebovala, napis sem, alebo ak chces, napis sem svoju emailovu adresu a vsetko ti podrobne vysvetlim Smile Poslem ti link na recepty a napisem ti ake jedla najradsej varim Smile Vobec sa netrap a urci si datum, kedy zacnes a dovtedy si nastuduj vsetko o fazach.
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubim tento svet Pi marec 23, 2012 4:53 pm

Lubatko, vďaka za tvoje informácie, ja mam teraz tiež 65 kg, ale moja váha je okolo 58 kg, max. som mala 60 kg, to ostatné som nabrala v zime- je to aj zmenou zamestnania, teraz viac sedím pri pc. No ja som ešte poriadne ani nezačala, skusila som si dať 3 bielkovinové dni, počas ktorých som si ale dalaaj cotage syr, aj tvrdy syr. Potom som už nepokračovala, mala som chuť na pečivo, takže neviem či by som dietu zvladla, ale skusim to od pondelku znovu. Ten dukanov chlebík sa mi nejak nedarí, robila som ho v toustovači, ako si si ho pripravola Ty?
Obdivujem, ako si to zvládla, ja by som rada aspon 5-6 kg. Gratulujem Ti!!! Jana

lubim tento svet

Messages : 12
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko So marec 24, 2012 9:38 pm

lubim tento svet napísal:Lubatko, vďaka za tvoje informácie, ja mam teraz tiež 65 kg, ale moja váha je okolo 58 kg, max. som mala 60 kg, to ostatné som nabrala v zime- je to aj zmenou zamestnania, teraz viac sedím pri pc. No ja som ešte poriadne ani nezačala, skusila som si dať 3 bielkovinové dni, počas ktorých som si ale dalaaj cotage syr, aj tvrdy syr. Potom som už nepokračovala, mala som chuť na pečivo, takže neviem či by som dietu zvladla, ale skusim to od pondelku znovu. Ten dukanov chlebík sa mi nejak nedarí, robila som ho v toustovači, ako si si ho pripravola Ty?
Obdivujem, ako si to zvládla, ja by som rada aspon 5-6 kg. Gratulujem Ti!!! Jana

Noo, tak ked si vacsinu nabrala teraz v zime, tak by ti to malo velmi rychlo zijst naspat:) Budem ti drzat palce. Skus sa ovladnut, stoji to za to. Tych 5 6 kil das v tvojom pripade dole kludne aj za mesiac, mozno aj za menej a potom si budes moct dat celozrnny chlebik...
Ja som si najcastejsie robila ten dukanov chlebik za 4 minuty od elenky, ale kamaratka mi poradila, ako ho urobit lahsie - proste staci zmiesat vsetky suroviny v jednom tanieri a ten supnut do mikrovlnky. A ani hriankat ho netreba.
Chlebiky ma ale po istom case omrzeli - ked som potrebovala zjest otruby, zacala som si radsej piect kolaciky, babovky, jogurtovy kolac namiesto chlebikov a ku sunke som si spravila chlebik bez otrub, ten mi chutil viac - http://www.dukanovadieta.com/products/dukanov-chblieb/
Cottage cheese mozes kludne, ak je nizkotucny. A ked tak lubis syry, tak si zozen pierko... A znova, chvilku to vydrz a v tretej faze si uz budes moct dat normalny syr:)
Drz sa:) Vela stastia
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubim tento svet Po marec 26, 2012 11:36 am

dakujem za konkrétny recept, nie su v nom vôbec otruby, či prehliadam? no od dnes začínam, tak snád vydržím. a čo je pierko?, takže syry nemôžem...čo budem jesť? Basketball

lubim tento svet

Messages : 12
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubatko Po marec 26, 2012 12:16 pm

lubim tento svet napísal:dakujem za konkrétny recept, nie su v nom vôbec otruby, či prehliadam? no od dnes začínam, tak snád vydržím. a čo je pierko?, takže syry nemôžem...čo budem jesť? Basketball

Ano, ten link, ktory som pisala je na chlebik bez otrub - tak ako som pisala, chlebiky mi po case prestali chutit, takze z otrub som si radsej robila kolaciky, a ked som potrebovala nieco ku sunke alebo tak, tak som si spravila ten chlebik bez otrub...
Pierko je jediny naozaj nizkotucny syr, ktory mozes jest teoreticky bez obmedzenia, kedze ma menej ako 4% tuku. Dostat ho hlavne v Bille, ale nemaju ho vzdy a nie v kazdej a tusim baby spominali Terno, ale to si niesom ista.

Jest budes kadeco, ked mas blizko Lidl, chod tam a nakup si sunku Dulano, ta ma 97% masa a teraz je dokonca v akcii, dalej si nakup cottage cheese Linessa, od linessy maju v lidly aj syrovu natierku - soft cheese 0,1% tuku, ale ta nie kazdemu chuti, tak zober iba jednu na ochutnavku, stoji okolo 80 centov. Nakup si aj kuracinku a nejake ryby, ak niesi odporca tak Surimi (krabie tycinky). Je dobre mat doma nejake korenia na dochutenie maska. V Lidli si este kup tvaroh PILOS a vajicka, ovocne jogurty od Linessy, ale tie az v druhej faze. Biele jogurty maju lepsie v Kauflande, tam maju aj vyborny tvaroh a mlieko. V Kaufladne maju aj aromy Thymos, http://www.thymos.sk/files/obaly/280/1292321025.jpg od Dr.Oetkera si nekupuj, tie maju olejovy zaklad, su hnusne a treba ich vela, aby bolo vobec nieco citit. Este Aromy gazdinkam su dobre, tie su v rovnakej flasticke ako tie Thymos.

Z vajicok, tvarohu, jogurtov a otrub sa daju vycarovat kadejake veci, popozeraj si poriadne recepty na strankach. Kup si aj kypriaci prasok, ten sa ti zijde. Tych par dni v prvej faze nejako vydrzis a v druhej si uz kupis aj nizkotucne kakao (tiez maju v lidli) a kukuricny skrob - tam uz je receptov milion. Das si aj ovocny jogurt a zeleninku namiesto prilohy. V prvej faze ak ti bude velmi chybat nieco ku kuracinke, tak si ju mozes dat s cottageom.

Kup si tiez nejake umele sladidlo, alebo ak si na zdravu vyzivu tak prirodne, ale rataj s tym, ze bude drahsie. Taky tvaroh s aromou a sladidlom je celkom fajna vec, na zjemnenie mozes dat aj kusok bieleho jogurtu a potom v druhej faze kakao a budes mat termix.

Hlavne si pozri cele toto forum, ak si najdes trochu casu - nie je toho az tak vela. Je tu kopa dobrych rad a napadov, nasla by si odpoved na kazdu otazku, co si zatial polozila...
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre foryou25 Po marec 26, 2012 6:27 pm

Caute baby, mozem sa pridat, tuto dietku drzim od piatku, povodna vaha 80kg, dnes rano 78,3kg, vyska 163cm, takze som riadny tucko Embarassed
Dieta mi zatial vyhovuje, nie je mi zle, a necitim taky hlad, pri 90 dnovej mi bolo strasne zle, hlavne ked som mala jest rano nalacno ovocie no hruza a des, trosku som pri nej schudla ale hned nabrala, jojo efekt ako vysity
ked mi nieco nebude jasne ohladom tejto diety napisem Very Happy

foryou25

Messages : 9
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Le.michaela Po marec 26, 2012 6:45 pm

Zdravim Smile
dnes som nahodou narazila na tuto stranku a musim povedat klobuk dole, je naozaj prepracovana, hned ma motivovala dietu skusit. Paci sa mi, ze su tu jedalnicky pre take ako som ja a nie vzdy sa mi chce nieco vymyslat z vlastnej hlavy, tak isto kvitujem recpety, pretoze to bol vecny problem pri kazdej diete, ze clovek si jedlo ani nevedel vychutnat, pretoze strava bola monotonna bez stipky inspiracie. O diete som uz co-to pocula, no nikdy som sa na nu blizsie nepozrela. Mam 20 rokov a asi od 14 drzim rozne diety, vacsinu som po 2 dnoch vzdala. je to smutne, pretoze schudnut musim. Dietologicka mi moc neporadila, spravila mi vysetrenie za 2500 korun a strcila mi do ruky letacik. Ale uz mam toho dost! Chcem naozaj schudnut, nie je do plaviek, ale uz natrvalo. Precitala som si, ze s dietou je najlepsie zacat na vikend, kedy ma clovek klud, cize mam teraz 4 dni, aby som si prestudovala stranku a pozrela sa blizsie na zubok aj DD, nakupila si dobroty Wink na dietu a naozaj sa motivovala. Chcem sa hned opytat na vitaminy. Citala som, ze pri diete sa treba "dopovat" pretoze sa postradaju. Ake by ste mi odporucili? Dakujem Smile

Le.michaela

Messages : 10
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzanka Po marec 26, 2012 8:34 pm

Ahojky, tiez som tu takym novacikom a s obdivom citam kazdy jeden prispevok ktory tu je a hlavne tie kde dievcata pochudli tie neuveritelne kila. Momentalne prebieha siesty den 1 fazy, a myslim ze to celkom ide, uz si zacinam zvykat na novy jedalnicek. Mojim cielom je tak 15 kg a budem skakat od radosti:-) este stale mam plno otazok, takze budem musiet pobehat vsetky diskusie:-) Dufam ze má medzi seba prijmete a budeme Sá tesit spolu z kazdeho naseho i vaseho strateneho kg:-) papa zatim

Zuzanka

Messages : 5
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Ahojky, taktiez som tu nova a tuto dietu drzim od minulej stredy, ak budes mat zaujem mozme Sá vzajomne podporovat:-) budem Sá tesit na odpoved:-)))

Odoslať pre Zuzanka Po marec 26, 2012 8:54 pm

foryou25 napísal:Caute baby, mozem sa pridat, tuto dietku drzim od piatku, povodna vaha 80kg, dnes rano 78,3kg, vyska 163cm, takze som riadny tucko Embarassed
Dieta mi zatial vyhovuje, nie je mi zle, a necitim taky hlad, pri 90 dnovej mi bolo strasne zle, hlavne ked som mala jest rano nalacno ovocie no hruza a des, trosku som pri nej schudla ale hned nabrala, jojo efekt ako vysity
ked mi nieco nebude jasne ohladom tejto diety napisem Very Happy

Zuzanka

Messages : 5
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lubim tento svet Ut marec 27, 2012 10:30 am

ahojte všetky, a vitajte nové dukanky!

ja som tiež nová, aj keď raz som už bola v 1 fáze 3 dni a dalej som nepokračovala, ale od včera som začala znovu na váhe 64 kg, dnes som mala o necelé 1 kilo menej. Je tu jedna skvelá dievčina Lubatko, ktorej som vdačná za informácie, lebo pri deťoch nestíham všetko preštudovať a ona ako ste si všimli poskytla info aj kde čo najlepšie nakúpiť, tak to je rada na nezaplatenie. Ušetrila mi tým kopu času, a určite nielen mne....Takže Lubatko dakujem a dufam, že mi to pojde dole ako Tebe! Ja by som chcela aspon na 58 kg, to znamená že potrebujem zhodiť len 5-6 kg, lebo mi je všetko malé a nový šatník by vyšiel drahšie ...Very Happy Držím všetkým palce a nech sa nám darí. Jana

lubim tento svet

Messages : 12
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre leti St marec 28, 2012 12:42 pm

Ahojte ja som tu nová ,zatiaľ sa len chystám ,nakoľko som pri štvrtom tehotenstve pribrala 15kg a mám ich celé, malý 20 mesiacov ,ale ešte ho dojčím hoci už je to len také ,že bez toho nezaspinká.Papá všetko,jogurty ,polievky,mäsko,takže som sa rozhodla ,že budem vážiť toľko ako pred otehotnením. Chcela by som začať od pondelka , tak mi držte palce.

leti

Messages : 4
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre leti Št marec 29, 2012 11:04 am

Môže mi niekto prosíííííííííííííííím poradiť kde kúpim tie ovsené otruby? A v obchode mi objednalo jogurt nízkotučný od RAJA a tiež tvaroh ,ale ten má 0,02% tuku .Objednali mi celé balenie to je 8 kusov,ak ho nemôžem jesť dám ho deťom do palaciniek a na nejaký ovocný koláč na Veľkú noc. Len mi prosím napíšte aký tvaroh mám kúpiť a kde .Ja som bola v Jednote ,zajtra by som išla do mesta ,tam je aj Lidl a Tempo. A čo sa týka šunky mám kúpiť morčaciu ? Či je nejaká špecialna? Dnes som kopila ten BION 3 a umelé sladidlo Candy S.To môže byť? Ďakujééééééééééééééém za radu.

leti

Messages : 4
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Le.michaela So marec 31, 2012 9:44 am

leti napísal:Môže mi niekto prosíííííííííííííííím poradiť kde kúpim tie ovsené otruby? A v obchode mi objednalo jogurt nízkotučný od RAJA a tiež tvaroh ,ale ten má 0,02% tuku .Objednali mi celé balenie to je 8 kusov,ak ho nemôžem jesť dám ho deťom do palaciniek a na nejaký ovocný koláč na Veľkú noc. Len mi prosím napíšte aký tvaroh mám kúpiť a kde .Ja som bola v Jednote ,zajtra by som išla do mesta ,tam je aj Lidl a Tempo. A čo sa týka šunky mám kúpiť morčaciu ? Či je nejaká špecialna? Dnes som kopila ten BION 3 a umelé sladidlo Candy S.To môže byť? Ďakujééééééééééééééém za radu.

s otrubami som mala problem aj ja, tak som si zatial kupila psenicne, ale chcem skusit bioobchody. Alebo si ich objednaj cez net, maju ich na biosujo.sk
ten tvaroh od raja ma len 0,2% takze to podla mna neni tragedia, tiez som si ho kupila. sunku som vyberala podla toho, ktora ma najviac % masa, v Tescu som nasla dve, ktore mali okolo 65%, ale tusim Lubatko pisala, ze nejaka z Lidla ma nad 90%, skus tu Smile
Ja som umele sladidlo nejak extra neriesila, kupila som to, ktore mi bolo najsimpatickejsie Very Happy a Bion 3 mam uz na ceste Smile

Le.michaela

Messages : 10
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzanka So marec 31, 2012 11:06 am

Ahojte, tak dneska uz 11 den a je to super, lebo naozaj je visite uz mierny vysledok:-) Vcera som ukoncila prvu fazu a dnes zacinam druhu, takze dievcata drzte Sá! Inak MAM otazocku, myslite ze produkty je mozne objednat a poslat i mimo Sk??? Pekny vikendik vsetkym!!!

Zuzanka

Messages : 5
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lesanka So marec 31, 2012 11:32 am

Zuzanka napísal:Ahojte, tak dneska uz 11 den a je to super, lebo naozaj je visite uz mierny vysledok:-) Vcera som ukoncila prvu fazu a dnes zacinam druhu, takze dievcata drzte Sá! Inak MAM otazocku, myslite ze produkty je mozne objednat a poslat i mimo Sk??? Pekny vikendik vsetkym!!!

Držím palce Zuzka, ja v pondelok začínam 5 týždeň. Podľa mňa sa produkty dajú poslať aj mimo SK. Aj tebe pekný víkend.
lesanka
lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012
Localisation : Zvolen

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Le.michaela Ne apríl 01, 2012 5:16 pm

babule ak mate problem zohnat ovsene otruby, lebo som si vsimla, ze aj brona ich ma v e-shope nedostupne, napiste mi, susedia maju baliaren racionalnej vyzivy a maju ich za 0,79 eur 250g (+ postovne ak ste mimo BA) mozem vam ich kupit a poslat

Le.michaela

Messages : 10
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Dobry vecer

Odoslať pre chajjma Ut apríl 03, 2012 4:45 pm

...............tak som tuna aj ja Shocked

Dovolte aby som sa predstavila,

volam sa Alena, mam 49 rokov a zijem uz 8 rokov v Südtirol- to je severna provincia Talianska. Asi tak v oktobri, alebo v novembri som po dlhsom studovani a citani roznych nazorov, odbornikov, ale i jednoduchich ludi, som sa rozhodla ze vyskusam taku svojsku verziu tejto diety. Preco svojsku? Nuz, ja som tie moje prebitocne kila nepribrala z dobrej vole, ale pred 25 rokmi, po tazkom porode,som mala zdravotne tazkosti, pri ktorych mi boli podane take lieky, ze behom 2 mesiacov mi nabehlo 60kg plus. Nuz a tie zhodit ?Sad NEMOZNE!!! Uz od cias mojho detstva som inklinovala k zdravsej strave. Ani som nejedavala take mnozstva, aby mohol niekto povedat zesa obzieram. A teda aj s tohoto dovodu som najskor len skusala. Dalsi dovod bol ze ja naozaj, denne od skorych rannych hodin tazko pracujem- cize mam pohybu viacnez dost- pracujem v polnohospodarstve so zvieratami...a nadovsetko este jedna vec ma donutila k tomuto pokusu, ze moj zdravotny stav ma moze kedykolvek donutit tuto dietu prerusit... A to mi robi tazku hlavu..co budem musiet urobit ak nahodou budem musiet na dobu urcitu donutena prerusit jednu z faz?

ps: pocas pokusu som schudla 18kg

cize: 49 rov; 108kg; 165cm

prajem pekny vecer I love you
chajjma
chajjma

Messages : 3
Date d'inscription : 03.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Valerya St apríl 25, 2012 8:42 pm

Ahojte kocky - spolubojovnicky. Dovolte, aby som sa predstavila. Volam sa Valeria, mam coskoro 35 rokov. Asi pred dvoma rokmi som z nevysvetlitelnych dovodov zacala priberat a vsetci to pripisuju stresu. Nakolko u mna stresu nikdy nebolo a nie je malo, pretoze vlastnim sro-cku, je to dost mozne. Druha verzia mojho priberania je, ze chyba nastala vtedy, ked som zo svojho jedalnicka vynechala maso. Dost dlho som sa odhodlavala k tejto diete, ale to, ze mi boli vsetky nohavice uzke, ma donutilo premoct sa a zacala som drzat tuto dietu. Dodnes to nechapem, ako je mozne, ze to funguje, ale zatial to funguje a som velmi stastna. Drzim tuto dietu uz asi 5 tyzdnov a vaha ide stale dole. Takze velka vdaka za tuto dietu. Sice stale neznasam maso, ale jem ho a tesim sa z kazdeho zhodeneho deka.

Valerya

Messages : 1
Date d'inscription : 19.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 5 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.