FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 7 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 7 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 7 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 7 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 7 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 7 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty představme se

Odoslať pre dxxpo Po máj 21, 2012 3:08 pm

Dana Jungová napísal:Zdravím děvčata. :)Dlouho už Vás pročítám a rozhodla jsem se, že se k Vám přidám. Jsem na začátku 2.fáze a jsem docela spokojená,nehubnu tedy rychle jako některé z vás, ale také už nejsem nejmladší.Stravování mě docela vyhovuje. Teď ve 2. fázi střídám 2/2 BD, BZ.
Dneska jsem v obchodě viděla uzenou makrelu a dostala jsem na ni hroznou chuť. Vím, (myslí) že uzené ryby se mohou, ale co ta makrela, není moc tučná? T
Vůbec tedy ten jídelníček mi dělá pořád problém. Myslím skladba, pestrý ho zdaleka nemám. Snad do toho také nějak vpluju. Rady zkušených dukanek jsou úžasné....Díky sunny



Ahoj, tak já jsem taky na začátku druhé fáze, vážím se jednou za týden, tak jsem zvědavá. V první fázi jsem zhubla 1,70kg nic moc, ale zatím mi to jde. Makrela je super, taky ji kupuju. Dneska jsem si dělala perník a přiznám se, že je pěkně fuj, udělám si určitě svůj recept, dělám si i puding, ten je super a když si do něj přidám otruby, tak dost zasytí. Taky nemám nějak pestrý jídelníček, ráno střídám jogurt se skořicí a rumovou trestí s tvarohem, obědy maso buď se zeleninou nebo bez, sem tam pomazánku z ryb. Super jsou palačinky s tvarohem:-). Střídám taky 2/2. Už obleču některé věci, do kterých se mi špeky nechtěly vejít, tak mám radost.

predstavme sa - Stránka 7 ?pokaz=68484fae843214095

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre antika Po máj 21, 2012 3:45 pm

ajoj mozem sa spýtať ako si robíš tie palacinky? Very Happy

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty představme se

Odoslať pre dxxpo Ut máj 22, 2012 3:03 pm

antika napísal:ajoj mozem sa spýtať ako si robíš tie palacinky? Very Happy



Ahoj, dělala jsem jen tak od oka - 4 lžíce otrub ovesných, jeden bílek, trochu mléka, skořice. Mám palačinkovač, s teflonovým povrchem. Z toho množství jsem udělala 4 palačinky - no nic moc velkéVery Happy , ale s tvarohovou náplní můžeš dvě denně, takže jsem měla super večeři a druhý den oběd. K tomu třeba acidofilní mléko nízkotučné. Náplň osladím sladidlem, přidala jsem rumovou tresť a můžeš i trochu nízkotučného kakaa. Dneska dojídím zbytek perníku, ale už se těším na puding se skořicí a dávám příchuť mandlovou nebo rumovou.

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre majushqik Pi jún 08, 2012 7:15 pm

Zdravím všetky dukanky Smile Ja som úplný nováčik, nie len na tejto stránke, ale aj s Dukanom.. dnes som na tom prvý deň, chcem v I. fáze vydržať aspoň 5 dní. Manžel mi dal asi najväčšiu motiváciu na schudnutie (doteraz nič nepomáhalo, na fitko som lenivá a milujem jedlo) - ak schudnem zo súčasných 67 na 55, odsúhlasí bábo Smile Takže som si povedala, že niečo musím a kamarátka mi poradila toto.
Prvý deň je takmer za mnou a popravde - som ten typ čo celý deň musí niečo maličké chrústať, tak som si pozrela recepty a našla dukanove piškoty, ktoré som práve vytiahla z rúry (bolo pri tom napísané 1., 2., a 3. fáza) - čiže som mohla?? + nemám ešte zakúpené sladidlo do takýchto vecí, tak som si rozpustila pár tabletiek Kandisinu a pridala 1čl trstin.cukru.. asi si dám deň navyše čo? Smile
Inak vás všetky obdivujem. A hlavne tie, čo vymýšľate nové receptíky Wink

majushqik

Messages : 3
Date d'inscription : 08.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Pi jún 08, 2012 8:00 pm

Tak vitaj , neviem ci je trstinovy cukor ten spravny zaciatok Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,takze najprv si prestuduj vsetko co najdes na tejto stranke ,kniha by bola najlepsia , a urcite najprv nakup potraviny do chladnicky a az potom dietovat Very Happy, v 1f mas max 1,5 PL otrub na den a to v akejkolvek forme toto mnozstvo by sa nemalo prekracovat , v 2f 2 PL otrub ,ked chces pojedat cez den tak si daj sunku ,vajce, grilovane maso a tak co najviac proteinov , tym to pojde rychlejsie,nezabudaj na pitny rezim aspon 2l vody denne ,drzim palce Very Happy

henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre majushqik So jún 09, 2012 8:53 am

Dakujem krasne Smile a o tom cukre viem, ze nesmiem... ale som si povedala, ze tak co uz - teda, skor nastal chvilkovy skrat Very Happy dnes idem dokupit dalsie veci, uz som si spisala zoznam Smile


henrieta71 napísal:Tak vitaj , neviem ci je trstinovy cukor ten spravny zaciatok Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,takze najprv si prestuduj vsetko co najdes na tejto stranke ,kniha by bola najlepsia , a urcite najprv nakup potraviny do chladnicky a az potom dietovat Very Happy, v 1f mas max 1,5 PL otrub na den a to v akejkolvek forme toto mnozstvo by sa nemalo prekracovat , v 2f 2 PL otrub ,ked chces pojedat cez den tak si daj sunku ,vajce, grilovane maso a tak co najviac proteinov , tym to pojde rychlejsie,nezabudaj na pitny rezim aspon 2l vody denne ,drzim palce Very Happy

majushqik

Messages : 3
Date d'inscription : 08.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre alenka87 So jún 09, 2012 2:10 pm

Ahojte vsetky Dukanovky. Vcera som sa rozhodla, ze zacnem drzat tuto dietu. Dnes som zacala prvy den v I. faze Smile Moj ciel je zhodit 5 kg, dufam ze sa mi to podari.

alenka87

Messages : 1
Date d'inscription : 09.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mimajada Pi jún 22, 2012 8:03 am

Ahojte dukanky, ja som začala v pondelok (18.6.20120), dnes začínam druhú fázu, Schudla som za 4 dni 1,2 kg...je to málo? aj to len prvé dva dni a teraz stojím...neviete prečo? Ďakujem

mimajada

Messages : 6
Date d'inscription : 19.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka Pi jún 22, 2012 8:34 am

mimajada napísal:Ahojte dukanky, ja som začala v pondelok (18.6.20120), dnes začínam druhú fázu, Schudla som za 4 dni 1,2 kg...je to málo? aj to len prvé dva dni a teraz stojím...neviete prečo? Ďakujem

Vitaj Smile
nie nie je to málo je to tak akurát .... vaha sa pohne to je uplne normalne že ti neklesa každý deň,
dôležite je nevážiť sa každý deň a budeš milo prekvapena...a hlavne veľa pi tekutin
Veľa šťastia Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mimajada Pi jún 22, 2012 12:00 pm

Zuzka napísal:
mimajada napísal:Ahojte dukanky, ja som začala v pondelok (18.6.20120), dnes začínam druhú fázu, Schudla som za 4 dni 1,2 kg...je to málo? aj to len prvé dva dni a teraz stojím...neviete prečo? Ďakujem

Vitaj Smile
nie nie je to málo je to tak akurát .... vaha sa pohne to je uplne normalne že ti neklesa každý deň,
dôležite je nevážiť sa každý deň a budeš milo prekvapena...a hlavne veľa pi tekutin
Veľa šťastia Smile

Ďakujem veľmi pekne Smile

mimajada

Messages : 6
Date d'inscription : 19.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre nela Ut jún 26, 2012 10:34 am

ahojte.....ja som zacala 20.6.......chcem zostat v 1.faze 10dni....dodnes sa mi podarilo schudnut 3,5kg a to ma poriadne nastartovalo cheers .......teraz verim,za sa mi podari schudnut kolko potrebujem a ani nemusim hladovat...viem,ze v 2.faze to pojde pomalsie,ale nevadi.....dufam len ,ze nenastupi kriza silent

nela

Messages : 17
Date d'inscription : 20.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mimajada Ut jún 26, 2012 11:37 am

nela napísal:ahojte.....ja som zacala 20.6.......chcem zostat v 1.faze 10dni....dodnes sa mi podarilo schudnut 3,5kg a to ma poriadne nastartovalo cheers .......teraz verim,za sa mi podari schudnut kolko potrebujem a ani nemusim hladovat...viem,ze v 2.faze to pojde pomalsie,ale nevadi.....dufam len ,ze nenastupi kriza silent

Tak to si schudla super, blahoželám, len tak Ďalej, ja som začala 18.6 a od vtedy mám dole - 2 kg iba, ide to pomaly,ale ide, tak hádam vydržíme...

mimajada

Messages : 6
Date d'inscription : 19.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre nela St jún 27, 2012 10:30 am

mimajada napísal:
nela napísal:ahojte.....ja som zacala 20.6.......chcem zostat v 1.faze 10dni....dodnes sa mi podarilo schudnut 3,5kg a to ma poriadne nastartovalo cheers .......teraz verim,za sa mi podari schudnut kolko potrebujem a ani nemusim hladovat...viem,ze v 2.faze to pojde pomalsie,ale nevadi.....dufam len ,ze nenastupi kriza silent

Tak to si schudla super, blahoželám, len tak Ďalej, ja som začala 18.6 a od vtedy mám dole - 2 kg iba, ide to pomaly,ale ide, tak hádam vydržíme...

ahoj....dik.....dnes som sa postavila na vahu a dalsie kilo dole......az sa mi verit nechce

mozno ti teraz idu dole kila pomalsie,ale v 2.faze sa to mozno viac rozbehne....ja pocitam s tym ,ze sa mi chudnutie asi spomalí...no ved uvidime,chcem dat dole 20kg......mala som 77kg a ked zidem na 57kg budem skakat od radosti.......ked som sa vydavala mala som 45kg....az na taku vahu ist nechcem

nela

Messages : 17
Date d'inscription : 20.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mimajada St jún 27, 2012 7:48 pm

nela napísal:
mimajada napísal:
nela napísal:ahojte.....ja som zacala 20.6.......chcem zostat v 1.faze 10dni....dodnes sa mi podarilo schudnut 3,5kg a to ma poriadne nastartovalo cheers .......teraz verim,za sa mi podari schudnut kolko potrebujem a ani nemusim hladovat...viem,ze v 2.faze to pojde pomalsie,ale nevadi.....dufam len ,ze nenastupi kriza silent

Tak to si schudla super, blahoželám, len tak Ďalej, ja som začala 18.6 a od vtedy mám dole - 2 kg iba, ide to pomaly,ale ide, tak hádam vydržíme...

ahoj....dik.....dnes som sa postavila na vahu a dalsie kilo dole......az sa mi verit nechce

mozno ti teraz idu dole kila pomalsie,ale v 2.faze sa to mozno viac rozbehne....ja pocitam s tym ,ze sa mi chudnutie asi spomalí...no ved uvidime,chcem dat dole 20kg......mala som 77kg a ked zidem na 57kg budem skakat od radosti.......ked som sa vydavala mala som 45kg....az na taku vahu ist nechcem
Ja mám dve detičky, modelka som nikdy nebola, no takých 65 by som si priala...mám výšku 175, na pôrod som išla 90 kg :O no a bojujem, ale momentálne mám 72,9kg, takže som ako tak spokojná Smile

mimajada

Messages : 6
Date d'inscription : 19.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre nela St jún 27, 2012 8:31 pm

ja mam 3 deticky a po kazdom tehu na mne ostalo 10kg Rolling Eyes ...... nic som stym nerobila,ale po tom tretom porode uz vyzeram fakt hrozne.....ja na to nemam ani stavbu tela

nela

Messages : 17
Date d'inscription : 20.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash St júl 04, 2012 11:12 am

AHOJE OPAT! Smile chodila som sem pravidelne tak v januari, ale potom prislo pre mna tazke obdobie tak som s dietou prestala Sad pribrala som este viac ako som mala a teraz som dva mesiace pred svadbou, a viem ze tentokrat to uz musim zvladnut! inak sa nezmestim ani do siat ktore som si kupila v aprili...drzte mi palce! chcem dat za dva mesiace dole aspon 10 kil...myslite ze mam sancu?
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mogi2 Ut júl 10, 2012 6:52 pm

zdravím dievčatá, po minuloročnom schudnutí a po príchode tolko obávaného joja som sa rozhodla, že sa k vám pridám, začala som včera 9.7 a som bez prehreškov, s tým že viac ako 5 dní nedám 1. fázy
inak mám 178cm a 78kg moj sen? 65

mogi2

Messages : 2
Date d'inscription : 16.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre sash St júl 11, 2012 9:52 am

ja mam tiez 178 a sla som zo 73 a chcem dat na 60, drzim palce Smile ja som mala prvu fazu 4 dni, teraz som po tyzdni diety a mam 68 kg Smile takze pojde ti to, to ti rucim:)
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre zuzacka St júl 11, 2012 10:46 am

sash napísal:ja mam tiez 178 a sla som zo 73 a chcem dat na 60, drzim palce Smile ja som mala prvu fazu 4 dni, teraz som po tyzdni diety a mam 68 kg Smile takze pojde ti to, to ti rucim:)



Sash,

ty si za týždeň dala dole 5kg?!?! Waw...mne sa to "podarilo" až za mesiac Sad
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre mogi2 Pi júl 13, 2012 11:21 am

tak to ti gratulujem, ja som sa dnes vážila a to mám 5. den bielkovinový a mám 75,5kg suchost v ustach je katastrofická, pri pomyslení na mäso mi je zle, ale objavila som tvoroch sa škoricou takže ešte bojujem

mogi2

Messages : 2
Date d'inscription : 16.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre luhan Ut júl 31, 2012 1:10 pm

Zdravim vsetky dukanky Smile

Dlho som vahala ci sme mam napisat, ale neda mi aby som vam nepodakovala.

Toto forum mi velmi pomohlo pri chudnuti (a aj to, ze sme sa do chudnutia pustili 3). Cerpala som z neho inspiraciu a povzbudenie z vasich uspechov Smile Zo zaciatku som tu travila vela casu, prelustrovala som tu hadam vsetko, pravidelne sledujem stranku na FB a aj precitanie knihy mi pomohlo pochopist urcite suvislosti s touto dietou, takze odporucam Smile Tak trochu mi pripomina oddelenu dietu, ktoru som isty cas drzala ale ked som prestala uz som sa k nej nevedela vratit. Asi najviac som sa mi zapacilo, ze mozem jest sice obmedzene potraviny, ale neobmedzene Very Happy

Vyhradila som si jednu priecku v chladnicke kde som si urobila zasobu vsetkeho povoleneho. Do prace chodim nabalena s obedarmi vsetkeho co mozem. Na nocnu hlavne s dukan pizzou.

Svoju vahu sme nenapisem, pretoze je to extrem a podla uja Dukana mam skoncit na takej vahe kde niektore z vas len zacinaju Embarassed

Ale od 28.4. sa mi podarilo schudnut 22 kg .. co som velmi rada Very Happy (boli aj nejake mensie porusenia a jedna velka oslava - po ktorej sa mi vaha asi na tyzden zastavila, ale aspon nesla hore)



I. fazu sme si stanovilu na 7 dni a ja som si pridala este 2 dni (-3,5 kg - malo? ja som bola spokojna a nastartovalo ma to na pokracovanie, viem ze niekomu sa podarilo aj viac, ale pre mna to bol uspech)

Co som jedla v prve dni? Piekla som si otrubove placky (najradsej mam ochutene s kari korenim), krabie tycinky, kuracie prsia (ochutene cesnakom, kari, bylinkami,..), acidko, sunky (najma z lidla malo-tukove Very Happy ), udena makrela, tofu, tvroh (s kakaom, rumovou aromou a sladidlom uzasna mlska),..

II. faza - trva..

Objavila som chlebiky, ktore si peciem na viac dni, moj top je asi pazitkovy s cottage cheesom. No a kolaciky, zelatinove ochutene bolerom, tvarohove, ze mnam Very Happy , samozrejme vytuzena zelenina, hlavne salaty,.. a obcas ovocny linessa jogurt.

Sportu som zatial vela nedala. Sice som si kupila svihadlo, lebo som tu citala, ze sa z neho fajn formuje postava, ale skoro som pri to dusu vypustila, spotena som bola ako mys, tak som si povedala, ze sa k nemu vratim ked nebude tak teplo, aby ma nahodou nekleplo Rolling Eyes . Tak to aspon kompenzujem chodou, v praci sa nachodim a doma sa pridam k susedam co kocikuju.



V tomto case sa prehrabujem v skrini a skusam co by som si mohla obliect. Niektore kusky som uz musela uplne vyradit co ma sice tesi, ale niektorych mi je fakt luuuto. No hlavne, ze som nepovyhadzovala vsetko co mi bolo male. Som si tak hovorila, ze ved to len teraz, casom do toho schudnem. Ale prd Very Happy pockali si trochu dlhsie.

Pocula som vela negat. ohlasov na tuto dietu, ale mne zatial absolutne vyhovuje. Dokonca aj kolegyne sa pridali. Prave vcera som sledovala debatu co su to vlastne tie otruby. Aaaa nekonecne vysvetlovanie padlo na urodnu podu, lebo presne vedeli co to je Laughing



Tak len tolko som zatial chcela.. PRAJEM VAM PRIJEMNE CHUDNUTIE. JA ISTO POKRACUJEM DALEJ Smile



P.S.: pre tie novsie.. skuste viac citat aby ste sa nemuseli pytat na to najzakladnejsie s touto dietou Wink
luhan
luhan

Messages : 4
Date d'inscription : 24.04.2012
Age : 43

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka St august 01, 2012 10:52 am

luhan napísal:Zdravim vsetky dukanky Smile

Dlho som vahala ci sme mam napisat, ale neda mi aby som vam nepodakovala.

Toto forum mi velmi pomohlo pri chudnuti (a aj to, ze sme sa do chudnutia pustili 3). Cerpala som z neho inspiraciu a povzbudenie z vasich uspechov Smile Zo zaciatku som tu travila vela casu, prelustrovala som tu hadam vsetko, pravidelne sledujem stranku na FB a aj precitanie knihy mi pomohlo pochopist urcite suvislosti s touto dietou, takze odporucam Smile Tak trochu mi pripomina oddelenu dietu, ktoru som isty cas drzala ale ked som prestala uz som sa k nej nevedela vratit. Asi najviac som sa mi zapacilo, ze mozem jest sice obmedzene potraviny, ale neobmedzene Very Happy

Vyhradila som si jednu priecku v chladnicke kde som si urobila zasobu vsetkeho povoleneho. Do prace chodim nabalena s obedarmi vsetkeho co mozem. Na nocnu hlavne s dukan pizzou.

Svoju vahu sme nenapisem, pretoze je to extrem a podla uja Dukana mam skoncit na takej vahe kde niektore z vas len zacinaju Embarassed

Ale od 28.4. sa mi podarilo schudnut 22 kg .. co som velmi rada Very Happy (boli aj nejake mensie porusenia a jedna velka oslava - po ktorej sa mi vaha asi na tyzden zastavila, ale aspon nesla hore)



I. fazu sme si stanovilu na 7 dni a ja som si pridala este 2 dni (-3,5 kg - malo? ja som bola spokojna a nastartovalo ma to na pokracovanie, viem ze niekomu sa podarilo aj viac, ale pre mna to bol uspech)

Co som jedla v prve dni? Piekla som si otrubove placky (najradsej mam ochutene s kari korenim), krabie tycinky, kuracie prsia (ochutene cesnakom, kari, bylinkami,..), acidko, sunky (najma z lidla malo-tukove Very Happy ), udena makrela, tofu, tvroh (s kakaom, rumovou aromou a sladidlom uzasna mlska),..

II. faza - trva..

Objavila som chlebiky, ktore si peciem na viac dni, moj top je asi pazitkovy s cottage cheesom. No a kolaciky, zelatinove ochutene bolerom, tvarohove, ze mnam Very Happy , samozrejme vytuzena zelenina, hlavne salaty,.. a obcas ovocny linessa jogurt.

Sportu som zatial vela nedala. Sice som si kupila svihadlo, lebo som tu citala, ze sa z neho fajn formuje postava, ale skoro som pri to dusu vypustila, spotena som bola ako mys, tak som si povedala, ze sa k nemu vratim ked nebude tak teplo, aby ma nahodou nekleplo Rolling Eyes . Tak to aspon kompenzujem chodou, v praci sa nachodim a doma sa pridam k susedam co kocikuju.



V tomto case sa prehrabujem v skrini a skusam co by som si mohla obliect. Niektore kusky som uz musela uplne vyradit co ma sice tesi, ale niektorych mi je fakt luuuto. No hlavne, ze som nepovyhadzovala vsetko co mi bolo male. Som si tak hovorila, ze ved to len teraz, casom do toho schudnem. Ale prd Very Happy pockali si trochu dlhsie.

Pocula som vela negat. ohlasov na tuto dietu, ale mne zatial absolutne vyhovuje. Dokonca aj kolegyne sa pridali. Prave vcera som sledovala debatu co su to vlastne tie otruby. Aaaa nekonecne vysvetlovanie padlo na urodnu podu, lebo presne vedeli co to je Laughing



Tak len tolko som zatial chcela.. PRAJEM VAM PRIJEMNE CHUDNUTIE. JA ISTO POKRACUJEM DALEJ Smile



P.S.: pre tie novsie.. skuste viac citat aby ste sa nemuseli pytat na to najzakladnejsie s touto dietou Wink


Držim pästičky aby si to dobojovala do konca Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty zuzka

Odoslať pre luhan Št august 02, 2012 5:42 pm

Držim pästičky aby si to dobojovala do konca Smile



dakujem Wink
luhan
luhan

Messages : 4
Date d'inscription : 24.04.2012
Age : 43

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Luelsa So august 11, 2012 6:42 am

Ahojte baby, obrovské pozitívum v hlave! Takto by som popísala moj štart. A to je základ... Musím podotknúť, že také odhodlanie, silu, chuť som na začiatku žiadnej diety nemala. Veľa ďakujem tomuto fóru, ktoré ma doslova nakoplo. Dnešné ráno som ostala prekvapená, neviem, či je to možné, ale... Pred dvoma dňami váha na mňa žmurkla s cifrou 83,3. Dnes ráno po dvoch dňoch prísnej delenej stravy a prvom Dukanovej(v ktorej chcem zotrvať) 81,1 Laughing som si istá, že už zmena stravovania a moja psychika ma takto krásne posunuli. Doposiaľ som sa doslova len tlačila a v hlave som mala-na čom dobrom by som si zachrochnala. Po dvoch deťoch, aj keď sa na mne podpísalo skôr to druhé a moje zasednie doma. Baby, veľa úspechov!!!! Very Happy

Luelsa

Messages : 4
Date d'inscription : 10.08.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Jitule Po október 01, 2012 7:05 am

Ahojte Všem, jmenuji se Jitka a DD držím ted na 2. pokus, poprvé loni a šlo dolů 6 kg, potom ale dieta šla .... a tak to ted zkouším znova.Věřím, že už to vydržím a dostanu se na svou váhu... Snad už to zvládnu...
Jitule
Jitule

Messages : 7
Date d'inscription : 23.09.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre vefida Po október 01, 2012 11:12 am

Luelsa napísal:Ahojte baby, obrovské pozitívum v hlave! Takto by som popísala moj štart. A to je základ... Musím podotknúť, že také odhodlanie, silu, chuť som na začiatku žiadnej diety nemala. Veľa ďakujem tomuto fóru, ktoré ma doslova nakoplo. Dnešné ráno som ostala prekvapená, neviem, či je to možné, ale... Pred dvoma dňami váha na mňa žmurkla s cifrou 83,3. Dnes ráno po dvoch dňoch prísnej delenej stravy a prvom Dukanovej(v ktorej chcem zotrvať) 81,1 Laughing som si istá, že už zmena stravovania a moja psychika ma takto krásne posunuli. Doposiaľ som sa doslova len tlačila a v hlave som mala-na čom dobrom by som si zachrochnala. Po dvoch deťoch, aj keď sa na mne podpísalo skôr to druhé a moje zasednie doma. Baby, veľa úspechov!!!! Very Happy





Ahoj, presne ako vravíš, je to v hlave. Smile Ja som teraz 3.deň a tiež som po prvom dni išla z váhy 83,5 na 81,9kg, myslím že to je zatial len voda- vela pijem- aj do 3 litrov tekutín denne, z toho polovica je voda + káva, čaje, mlieko. v noci idem aj 2-3x cikať, čítala som v knihe, že je to normálne. Smile

Ako sa ti darí teraz s DD?

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre vefida St október 03, 2012 11:02 am

ahojte, dnes je piaty deň, čo som začala 1. fázu DD, schudla som 3,3kg- povodnu váhu som mala 83,5kg, chcela by som sa dostať na váhu 60kg, CHCEM SA OPÝTAŤ: Koľko dní mám byť v 1. fáze? Je to dosť 7dní? Ďakujem za radu. Smile

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre vandi Ut október 30, 2012 9:24 am

Ahojte,
chcela by som zhodiť 22 kg, nedarí sa mi vrátiť na pôvodnú váhu, tak idem na dukana, lebo napr cottage ten milujem, ozaj môžem bylinkový?

vandi

Messages : 29
Date d'inscription : 30.10.2012
Age : 52

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre katya99 Ut november 20, 2012 10:47 am

ahojte,
som tu nova. ked vidim kolko ste schudli este viac ma to motivuje. dufam, ze sa mi podari aspon trochu schudnut.

katya99

Messages : 3
Date d'inscription : 20.11.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre bapy St február 13, 2013 12:46 pm

Ahojte, ja som zacala v nedelu, takze dnes to je stvrty den. Je to v pohode, nevadi mi, ze nemozem jest chcela a sladkosti, iba to, ze mam pocit nevolnosti a ten od tehotenstva akosi horsie tolerujem Sad uplne, ze rybnik v zaludku... tak len kvoli tomu sa tesim na druhu fazu Smile tiez je to pre mna zaberacka, lebo ja maso vyslovene nemam rada.... idem sa k vam pridat, lebo pri diete je sila kolektivu neocenitelna! Smile
bapy
bapy

Messages : 20
Date d'inscription : 09.02.2013
Localisation : Chorvatsky Grob

http://www.sashe.sk/bupi

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 7 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.