FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 6 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 6 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
predstavme sa - Stránka 6 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
predstavme sa - Stránka 6 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
predstavme sa - Stránka 6 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
predstavme sa - Stránka 6 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

predstavme sa

+76
bapy
katya99
vandi
vefida
Jitule
Luelsa
luhan
zuzacka
mogi2
nela
mimajada
alenka87
majushqik
antika
kacusik69
ivanaAa
dxxpo
Gulička
matzika
Andrea Bendy
cerfaa
nicky182
Seginka
Valerya
chajjma
lesanka
leti
Zuzanka
Le.michaela
foryou25
Beatka
eleanor25
Zuzlik
veronika80
lubim tento svet
freebsd
Zuzka
Veronika
TinaL.
maximka
dejna1991
janka32
kt32
mebal
MAJKA
mirci727
haui1
ĽUBI
hakimm
Palec
VIFI
Romč
henrieta71
AnnaB
mikys
kattika24
marejka
saxanka1982
leapd
evica39
Eja
Bea
Danca
andreak
lubatko
Nana555
mirinda
trinityy
andy39
andreah
sash
KLT
zuzanas
lucijanek2
rrianna
Broňa
80 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzanka So marec 31, 2012 11:06 am

Ahojte, tak dneska uz 11 den a je to super, lebo naozaj je visite uz mierny vysledok:-) Vcera som ukoncila prvu fazu a dnes zacinam druhu, takze dievcata drzte Sá! Inak MAM otazocku, myslite ze produkty je mozne objednat a poslat i mimo Sk??? Pekny vikendik vsetkym!!!

Zuzanka

Messages : 5
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre lesanka So marec 31, 2012 11:32 am

Zuzanka napísal:Ahojte, tak dneska uz 11 den a je to super, lebo naozaj je visite uz mierny vysledok:-) Vcera som ukoncila prvu fazu a dnes zacinam druhu, takze dievcata drzte Sá! Inak MAM otazocku, myslite ze produkty je mozne objednat a poslat i mimo Sk??? Pekny vikendik vsetkym!!!

Držím palce Zuzka, ja v pondelok začínam 5 týždeň. Podľa mňa sa produkty dajú poslať aj mimo SK. Aj tebe pekný víkend.

lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Le.michaela Ne apríl 01, 2012 5:16 pm

babule ak mate problem zohnat ovsene otruby, lebo som si vsimla, ze aj brona ich ma v e-shope nedostupne, napiste mi, susedia maju baliaren racionalnej vyzivy a maju ich za 0,79 eur 250g (+ postovne ak ste mimo BA) mozem vam ich kupit a poslat

Le.michaela

Messages : 10
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Dobry vecer

Odoslať pre chajjma Ut apríl 03, 2012 4:45 pm

...............tak som tuna aj ja Shocked

Dovolte aby som sa predstavila,

volam sa Alena, mam 49 rokov a zijem uz 8 rokov v Südtirol- to je severna provincia Talianska. Asi tak v oktobri, alebo v novembri som po dlhsom studovani a citani roznych nazorov, odbornikov, ale i jednoduchich ludi, som sa rozhodla ze vyskusam taku svojsku verziu tejto diety. Preco svojsku? Nuz, ja som tie moje prebitocne kila nepribrala z dobrej vole, ale pred 25 rokmi, po tazkom porode,som mala zdravotne tazkosti, pri ktorych mi boli podane take lieky, ze behom 2 mesiacov mi nabehlo 60kg plus. Nuz a tie zhodit ?Sad NEMOZNE!!! Uz od cias mojho detstva som inklinovala k zdravsej strave. Ani som nejedavala take mnozstva, aby mohol niekto povedat zesa obzieram. A teda aj s tohoto dovodu som najskor len skusala. Dalsi dovod bol ze ja naozaj, denne od skorych rannych hodin tazko pracujem- cize mam pohybu viacnez dost- pracujem v polnohospodarstve so zvieratami...a nadovsetko este jedna vec ma donutila k tomuto pokusu, ze moj zdravotny stav ma moze kedykolvek donutit tuto dietu prerusit... A to mi robi tazku hlavu..co budem musiet urobit ak nahodou budem musiet na dobu urcitu donutena prerusit jednu z faz?

ps: pocas pokusu som schudla 18kg

cize: 49 rov; 108kg; 165cm

prajem pekny vecer I love you

chajjma

Messages : 3
Date d'inscription : 03.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Valerya St apríl 25, 2012 8:42 pm

Ahojte kocky - spolubojovnicky. Dovolte, aby som sa predstavila. Volam sa Valeria, mam coskoro 35 rokov. Asi pred dvoma rokmi som z nevysvetlitelnych dovodov zacala priberat a vsetci to pripisuju stresu. Nakolko u mna stresu nikdy nebolo a nie je malo, pretoze vlastnim sro-cku, je to dost mozne. Druha verzia mojho priberania je, ze chyba nastala vtedy, ked som zo svojho jedalnicka vynechala maso. Dost dlho som sa odhodlavala k tejto diete, ale to, ze mi boli vsetky nohavice uzke, ma donutilo premoct sa a zacala som drzat tuto dietu. Dodnes to nechapem, ako je mozne, ze to funguje, ale zatial to funguje a som velmi stastna. Drzim tuto dietu uz asi 5 tyzdnov a vaha ide stale dole. Takze velka vdaka za tuto dietu. Sice stale neznasam maso, ale jem ho a tesim sa z kazdeho zhodeneho deka.

Valerya

Messages : 1
Date d'inscription : 19.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Seginka Št apríl 26, 2012 3:06 pm

Ahojte,

som Peťa, mam 28 a chcela by som dat dole ca 8kil. Nikdy som nebola superstihla, dokonca ani stihla Smile)) Tak sa o to idem pokusit. Je to moja prva dieta v zivote, tak verim, ze aj posledna Wink

Drzim vsetkym prsty!

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre nicky182 Št apríl 26, 2012 8:06 pm

Ahojte kocky,
ako sa Vam dari ? Ja mam za sebou prve tri dni 1. fazy, zajtra mam uz druhu fazu Very Happy Mam 164 cm a v prvy den chudnutia som mala vahu 67,9 kg ...citim sa lahsie, uvidime, ked sa zajtra rano pred ranajkami odvazim Shocked Rada by som schudla 5kg - aspon ...mam slabu volu, tak si nedavam radsej nerealne ciele, ze schudnem 10 kg ...dolezitejsie ako vaha je pre mna ubytok v cm, no nie ? prajem Vam hlavne pevnu volu, drzte sa Laughing

nicky182

Messages : 14
Date d'inscription : 23.04.2012
Age : 39

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre cerfaa Pi apríl 27, 2012 10:51 am

Ahojte kočky!
Tak sa medzi ducanky pridávam aj ja, konkrétne dnešným dňom. Nakúpila som si otruby, biele jogurty, mäsko a ideme na to Smile
Mám 173cm a po tehotenstve mi zostali kilečná, vážim 84kg (btw mám 22 rokov), môjim snom je mať opäť 65 ako na strednej, ale držím sa pri zemi, a ak po diete budem na vahe 70-72kg budem najšťastnejšia na svete tongue Hlavne sa chcem zmestiť do všetkého pekného, čoho sú plné obchody a HLAVNE aby to na mne vyzeralo dobre - potom sa aj ja budem cítit dobre a svet bude mať o jedného nonstop usmievajúceho sa človeka navyše Very Happy
Tak mi držte palce, ja držím tiež - vám všetkým! Keď uvidím prvé výsledky sľubujem aj fotky, pošlem Broni (včera som sa vážila, merala, fotila, ach jaj) tak potom mi ma môžete omrknúť! Cool VERIM V TO, ze to dokazem(e) a posluzime ako motivacia ostatným váhovým osôbkam.
Tak krásny deň!!!
(a hybajte von na prechádzku, keď je tak pekne!) flower
cerfaa
cerfaa

Messages : 11
Date d'inscription : 26.04.2012
Age : 34
Localisation : Ružomberok

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Andrea Bendy Ne máj 06, 2012 11:27 am

AHooj ja som sa tiezz dneska dala na Dukanku Laughing velmi sa tomu teesim a vobec mi nevadia bielkoviny nezda sa mi to hladovanie staci len trochu pevnej vole Smile Horsi problem je ze neviem kde kupit ovsene otruby Smile) Hladala som aj v tescu aj hypernove ale nemali sajmuu ze to nemavajuu bounce chcela by som ist podla planuuu nech to ma ucinok lebo ked to ma zadrziavat tuky a cukry tak je to dost dolezite Rolling Eyes Dakujem
Andrea Bendy
Andrea Bendy

Messages : 4
Date d'inscription : 03.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre matzika Po máj 07, 2012 6:52 am

Ahojte, volám sa Ingrid a mám 46 rokov.
Pôvodne som chcela schudnúť iba 5 kg keď som sa dala na DD. Ale pán Dukan ma presvedčil, že by som mala schudnúť 13 kg. Tak som sa nato dala. Keďže po 1. fáze (3 dni) som schudla celkom 4,5 kg veľmi ma to povzbudilo. Teraz začínam 4. týždeň a mám o 6,5 kg menej, Cítim sa fantasticky. Mám problém so štítnou žľazou už 20 rokov a preto sa mi nedarilo veľmi chudnúť ale tieto výsledky sú priam fantastické. Tak si pekne spolu fandime a hlavne ak niekto potrebuje radu, robím v kuchyni a viem zloženie pokrmov. Rada poradím. flower

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka Po máj 07, 2012 10:01 am

matzika napísal:Ahojte, volám sa Ingrid a mám 46 rokov.
Pôvodne som chcela schudnúť iba 5 kg keď som sa dala na DD. Ale pán Dukan ma presvedčil, že by som mala schudnúť 13 kg. Tak som sa nato dala. Keďže po 1. fáze (3 dni) som schudla celkom 4,5 kg veľmi ma to povzbudilo. Teraz začínam 4. týždeň a mám o 6,5 kg menej, Cítim sa fantasticky. Mám problém so štítnou žľazou už 20 rokov a preto sa mi nedarilo veľmi chudnúť ale tieto výsledky sú priam fantastické. Tak si pekne spolu fandime a hlavne ak niekto potrebuje radu, robím v kuchyni a viem zloženie pokrmov. Rada poradím. flower

Tak ta tu vítam a prajem veľa ďalších úspechov Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre matzika Po máj 07, 2012 10:30 am

Ahoj Zuzka, ďakujem za privítanie, sledujem toto fórum a veľa som čítala z tvojich skúseností. Obdivujem ťa a vyskúšala som aj pár receptov čo si dala. Vieš dievčatá povzbudiť a to je veľmi dôležité. Tak prajem pekný deň a veľa nových informácií

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka St máj 09, 2012 6:33 am

matzika napísal:Ahoj Zuzka, ďakujem za privítanie, sledujem toto fórum a veľa som čítala z tvojich skúseností. Obdivujem ťa a vyskúšala som aj pár receptov čo si dala. Vieš dievčatá povzbudiť a to je veľmi dôležité. Tak prajem pekný deň a veľa nových informácií

Ďakujem,
ja som bola prave tak na tom ako vy teraz a viem to pochopiť. Nie super ked ta ma kto "nakopnuť" ked ti e najhoršie.
Ja už len mesiac a pol a "končím" Smile

Aj tebe krásny dnik
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Gulička Po máj 14, 2012 10:35 am

Ahojte žienky tak po dlhšej dobe podávam hlásenie už som pekne v druhej fáze chudnem pomalšie ale predsa. Zatial som dala dole 7 kg ešte ma čaká 23 kg tak si v druhej pobudem asi ešte hodne dlho. Inak začala som intenzívne cvičiť lebo nestačí len schudnúť ale treba aj spevniť trošku telo a snád sa koža dá troška do poriadku. Naviedla som aj maminu na chudnutie tak sme dve a hned je to veselšie mať niekoho kto je v tom s vami pod jednou strechou. Tak želám vám všetkým pevné nervy čo najmenej prehreškov a čo najviac zhodených kilogramov.

Gulička

Messages : 22
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka Po máj 14, 2012 11:14 am

Gulička napísal:Ahojte žienky tak po dlhšej dobe podávam hlásenie už som pekne v druhej fáze chudnem pomalšie ale predsa. Zatial som dala dole 7 kg ešte ma čaká 23 kg tak si v druhej pobudem asi ešte hodne dlho. Inak začala som intenzívne cvičiť lebo nestačí len schudnúť ale treba aj spevniť trošku telo a snád sa koža dá troška do poriadku. Naviedla som aj maminu na chudnutie tak sme dve a hned je to veselšie mať niekoho kto je v tom s vami pod jednou strechou. Tak želám vám všetkým pevné nervy čo najmenej prehreškov a čo najviac zhodených kilogramov.

Ďakujeme veľmi pekne,
aj vám obom prajem veľa šťastia. Inač ja som nahovorila brata od min. týždňa začal ma dole 5 kg a je spokojný ako rýchlo to ide dole Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty představme se

Odoslať pre dxxpo Št máj 17, 2012 3:38 pm

Ahoj holky, tak já jsem se rozhodla k Vám přidat už v sobotu, ve středu jsem skončila první fázi a když jsem se chtěla dnes ráno vážit, tak byly vybité baterie ve váze:D , to mi snad dělá schválně. Ale že jsem zhubla pozoruji na oblečení, tak snad úbytek bude, až seženu baterky.

Už jsem si dělal palačinky z otrub, v lednici mám čokoládku bílou a na zítra si upeču pizzu, protože střídám 2/2. Měřím 160 cm, vážila jsem 73,40 a můj cíl je 61kg. Zatím jsem nezhřešila, je fajn, že se může pít cola light a u nás jsem objevila i Kofolu slazenou stévií.

Prosím, mohla by mi některá zkušená dukanka odpověďet ohledně škrobu? Může se ve druhé fázi a jen kukuřičný, ale kolik? Koupila j sem si kukuřičiný puding Amylon a nevím, jestli ho můžu a jeslti ano, pak jestli celý??

Díky Daja

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre ivanaAa Št máj 17, 2012 8:04 pm

dxxpo napísal:Ahoj holky, tak já jsem se rozhodla k Vám přidat už v sobotu, ve středu jsem skončila první fázi a když jsem se chtěla dnes ráno vážit, tak byly vybité baterie ve váze:D , to mi snad dělá schválně. Ale že jsem zhubla pozoruji na oblečení, tak snad úbytek bude, až seženu baterky.

Už jsem si dělal palačinky z otrub, v lednici mám čokoládku bílou a na zítra si upeču pizzu, protože střídám 2/2. Měřím 160 cm, vážila jsem 73,40 a můj cíl je 61kg. Zatím jsem nezhřešila, je fajn, že se může pít cola light a u nás jsem objevila i Kofolu slazenou stévií.

Prosím, mohla by mi některá zkušená dukanka odpověďet ohledně škrobu? Může se ve druhé fázi a jen kukuřičný, ale kolik? Koupila j sem si kukuřičiný puding Amylon a nevím, jestli ho můžu a jeslti ano, pak jestli celý??

Díky Daja

Ahoj dxxpo,

od druhej fazy mozes jest kukuricny skrob 1 PL/ denne, ale ja sa priznam, ze ho jem viacej...robievam si puding asi z polovicky sacku pudingu (celkom pekne rychlo chudnem, prisne dodrzujem dietu, takze si myslim, ze ked si urobim obcas takto puding, vela nepokazim Cool ) A tu kofolu so steviou si obcas kupujem aj ja flower
DRZIM PALCE PRI CHUDNUTI!
ivanaAa
ivanaAa

Messages : 16
Date d'inscription : 10.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Gulička Pi máj 18, 2012 6:53 am

Ahojte baby ako sa presne volá tá kofola a kde ju kupujete lebo už len čistú vodu ma moc piť nebaví a ja kofolu fakt moc rada :-)))

Dxxpo tú pizzu si si robila podla recpetu zo stránky lebo tiež uvažujem že si ju zajtra urobím. Som hrozne zvadavá ako bude chutit

Zuzka veru ide to dobre dole aj moja mama je tiež spokojná aj otec :-))) sa smeje že bude mať sexi žienku doma :-)))

Gulička

Messages : 22
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka Pi máj 18, 2012 7:14 am

Gulička napísal:Ahojte baby ako sa presne volá tá kofola a kde ju kupujete lebo už len čistú vodu ma moc piť nebaví a ja kofolu fakt moc rada :-)))

Dxxpo tú pizzu si si robila podla recpetu zo stránky lebo tiež uvažujem že si ju zajtra urobím. Som hrozne zvadavá ako bude chutit

Zuzka veru ide to dobre dole aj moja mama je tiež spokojná aj otec :-))) sa smeje že bude mať sexi žienku doma :-)))

ja si kupukem Colu ZERO tu kofolu čo obsahuje steviu som ešte neobjavila asi preto že som ani nehladala xixi

Fakt aj tie prvotné zmeny na tele je vidieť Smile

Prajem pekný deň.
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre dxxpo Pi máj 18, 2012 7:42 pm

Gulička napísal:Ahojte baby ako sa presne volá tá kofola a kde ju kupujete lebo už len čistú vodu ma moc piť nebaví a ja kofolu fakt moc rada :-)))

Dxxpo tú pizzu si si robila podla recpetu zo stránky lebo tiež uvažujem že si ju zajtra urobím. Som hrozne zvadavá ako bude chutit

Zuzka veru ide to dobre dole aj moja mama je tiež spokojná aj otec :-))) sa smeje že bude mať sexi žienku doma :-)))

Děkuji za rady se škrobem, udělám si tedy taky puding.

Kofola má světlemodré víčko a na obale světlemodré ornamenty a zeleně je tam napsáno Stevie.

Pizzu jsem ještě nedělala, tak nevím, jak bude chutnat. Na stránkách Varecha.sk jsem objevila recept na otrubové moravské koláče. Vypadají tak dobře, že je zítra upeču a mám porci na tři dny! Už se těším. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, uf.

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Ahojte

Odoslať pre kacusik69 Pi máj 18, 2012 10:10 pm

volam sa Katka, mam 21 a problem v podobe 18-20 kil navyse ktore som pribrala za 2 a pol roka. Od dnes zacinam s dietou, tak dufam ze budem uspesna Smile ciel je 55 kg, resp. tolko, aby som sa citila fajn a aby som sa sama sebe pacila. Takze moj hlavny poradca v tom, ci budem pokracovat v diete (v druhej faze) bude hlavne zrkadlo Smile nikdy som nebyvala chuda, (nemam byt ani po kom), naj pre mna bolo prave tych 55 kg ktore som mala pred 2 a pol rokom, kedy som tiez dost schudla, zial za inych okolnosti a zopakovat si to veru nechcem... vahu som si dokonca aj drzala istu dobu, resp. nie a nie pribrat lebo do toho este stresy z maturit a podobne, ale ako som zacala chodit na VS, akekolvek vybudovane stravovacie navyky sa zrazu stratili (prednaska na prednaske, malo casu - nebolo kedy jest, teda aspon som si to myslela, potom som prisla vecer domov a "vyzrala" som chladnicku) no tolko kolko vazim sucasne som nikdy nevazila a uz si zacinam vadit... Smile tak pevne verim, ze sa mi podari schudnut tolko, kolko "zrkadlo povie", a ze to bude co nevidiet Smile Embarassed
kacusik69
kacusik69

Messages : 28
Date d'inscription : 18.05.2012
Localisation : Slovakia

http://ucm-anjok.webnode.sk

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Anonymný Ne máj 20, 2012 12:43 pm

Zdravím děvčata. :)Dlouho už Vás pročítám a rozhodla jsem se, že se k Vám přidám. Jsem na začátku 2.fáze a jsem docela spokojená,nehubnu tedy rychle jako některé z vás, ale také už nejsem nejmladší.Stravování mě docela vyhovuje. Teď ve 2. fázi střídám 2/2 BD, BZ.
Dneska jsem v obchodě viděla uzenou makrelu a dostala jsem na ni hroznou chuť. Vím, (myslí) že uzené ryby se mohou, ale co ta makrela, není moc tučná? T
Vůbec tedy ten jídelníček mi dělá pořád problém. Myslím skladba, pestrý ho zdaleka nemám. Snad do toho také nějak vpluju. Rady zkušených dukanek jsou úžasné....Díky sunny

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre antika Ne máj 20, 2012 3:22 pm

Dana Jungová napísal:Zdravím děvčata. :)Dlouho už Vás pročítám a rozhodla jsem se, že se k Vám přidám. Jsem na začátku 2.fáze a jsem docela spokojená,nehubnu tedy rychle jako některé z vás, ale také už nejsem nejmladší.Stravování mě docela vyhovuje. Teď ve 2. fázi střídám 2/2 BD, BZ.
Dneska jsem v obchodě viděla uzenou makrelu a dostala jsem na ni hroznou chuť. Vím, (myslí) že uzené ryby se mohou, ale co ta makrela, není moc tučná? T
Vůbec tedy ten jídelníček mi dělá pořád problém. Myslím skladba, pestrý ho zdaleka nemám. Snad do toho také nějak vpluju. Rady zkušených dukanek jsou úžasné....Díky sunny

udenú makrelu kludne môžeš Smile

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Anonymný Ne máj 20, 2012 5:35 pm

děkuju,tak si dám bounce

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Zuzka Po máj 21, 2012 6:48 am

kacusik69 napísal:volam sa Katka, mam 21 a problem v podobe 18-20 kil navyse ktore som pribrala za 2 a pol roka. Od dnes zacinam s dietou, tak dufam ze budem uspesna Smile ciel je 55 kg, resp. tolko, aby som sa citila fajn a aby som sa sama sebe pacila. Takze moj hlavny poradca v tom, ci budem pokracovat v diete (v druhej faze) bude hlavne zrkadlo Smile nikdy som nebyvala chuda, (nemam byt ani po kom), naj pre mna bolo prave tych 55 kg ktore som mala pred 2 a pol rokom, kedy som tiez dost schudla, zial za inych okolnosti a zopakovat si to veru nechcem... vahu som si dokonca aj drzala istu dobu, resp. nie a nie pribrat lebo do toho este stresy z maturit a podobne, ale ako som zacala chodit na VS, akekolvek vybudovane stravovacie navyky sa zrazu stratili (prednaska na prednaske, malo casu - nebolo kedy jest, teda aspon som si to myslela, potom som prisla vecer domov a "vyzrala" som chladnicku) no tolko kolko vazim sucasne som nikdy nevazila a uz si zacinam vadit... Smile tak pevne verim, ze sa mi podari schudnut tolko, kolko "zrkadlo povie", a ze to bude co nevidiet Smile Embarassed

tak Ti prajem hlavne veľa trpezlivosti Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty představme se

Odoslať pre dxxpo Po máj 21, 2012 3:08 pm

Dana Jungová napísal:Zdravím děvčata. :)Dlouho už Vás pročítám a rozhodla jsem se, že se k Vám přidám. Jsem na začátku 2.fáze a jsem docela spokojená,nehubnu tedy rychle jako některé z vás, ale také už nejsem nejmladší.Stravování mě docela vyhovuje. Teď ve 2. fázi střídám 2/2 BD, BZ.
Dneska jsem v obchodě viděla uzenou makrelu a dostala jsem na ni hroznou chuť. Vím, (myslí) že uzené ryby se mohou, ale co ta makrela, není moc tučná? T
Vůbec tedy ten jídelníček mi dělá pořád problém. Myslím skladba, pestrý ho zdaleka nemám. Snad do toho také nějak vpluju. Rady zkušených dukanek jsou úžasné....Díky sunny



Ahoj, tak já jsem taky na začátku druhé fáze, vážím se jednou za týden, tak jsem zvědavá. V první fázi jsem zhubla 1,70kg nic moc, ale zatím mi to jde. Makrela je super, taky ji kupuju. Dneska jsem si dělala perník a přiznám se, že je pěkně fuj, udělám si určitě svůj recept, dělám si i puding, ten je super a když si do něj přidám otruby, tak dost zasytí. Taky nemám nějak pestrý jídelníček, ráno střídám jogurt se skořicí a rumovou trestí s tvarohem, obědy maso buď se zeleninou nebo bez, sem tam pomazánku z ryb. Super jsou palačinky s tvarohem:-). Střídám taky 2/2. Už obleču některé věci, do kterých se mi špeky nechtěly vejít, tak mám radost.

predstavme sa - Stránka 6 ?pokaz=68484fae843214095

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre antika Po máj 21, 2012 3:45 pm

ajoj mozem sa spýtať ako si robíš tie palacinky? Very Happy

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty představme se

Odoslať pre dxxpo Ut máj 22, 2012 3:03 pm

antika napísal:ajoj mozem sa spýtať ako si robíš tie palacinky? Very Happy



Ahoj, dělala jsem jen tak od oka - 4 lžíce otrub ovesných, jeden bílek, trochu mléka, skořice. Mám palačinkovač, s teflonovým povrchem. Z toho množství jsem udělala 4 palačinky - no nic moc velkéVery Happy , ale s tvarohovou náplní můžeš dvě denně, takže jsem měla super večeři a druhý den oběd. K tomu třeba acidofilní mléko nízkotučné. Náplň osladím sladidlem, přidala jsem rumovou tresť a můžeš i trochu nízkotučného kakaa. Dneska dojídím zbytek perníku, ale už se těším na puding se skořicí a dávám příchuť mandlovou nebo rumovou.

dxxpo

Messages : 6
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre majushqik Pi jún 08, 2012 7:15 pm

Zdravím všetky dukanky Smile Ja som úplný nováčik, nie len na tejto stránke, ale aj s Dukanom.. dnes som na tom prvý deň, chcem v I. fáze vydržať aspoň 5 dní. Manžel mi dal asi najväčšiu motiváciu na schudnutie (doteraz nič nepomáhalo, na fitko som lenivá a milujem jedlo) - ak schudnem zo súčasných 67 na 55, odsúhlasí bábo Smile Takže som si povedala, že niečo musím a kamarátka mi poradila toto.
Prvý deň je takmer za mnou a popravde - som ten typ čo celý deň musí niečo maličké chrústať, tak som si pozrela recepty a našla dukanove piškoty, ktoré som práve vytiahla z rúry (bolo pri tom napísané 1., 2., a 3. fáza) - čiže som mohla?? + nemám ešte zakúpené sladidlo do takýchto vecí, tak som si rozpustila pár tabletiek Kandisinu a pridala 1čl trstin.cukru.. asi si dám deň navyše čo? Smile
Inak vás všetky obdivujem. A hlavne tie, čo vymýšľate nové receptíky Wink

majushqik

Messages : 3
Date d'inscription : 08.06.2012

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre henrieta71 Pi jún 08, 2012 8:00 pm

Tak vitaj , neviem ci je trstinovy cukor ten spravny zaciatok Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,takze najprv si prestuduj vsetko co najdes na tejto stranke ,kniha by bola najlepsia , a urcite najprv nakup potraviny do chladnicky a az potom dietovat Very Happy, v 1f mas max 1,5 PL otrub na den a to v akejkolvek forme toto mnozstvo by sa nemalo prekracovat , v 2f 2 PL otrub ,ked chces pojedat cez den tak si daj sunku ,vajce, grilovane maso a tak co najviac proteinov , tym to pojde rychlejsie,nezabudaj na pitny rezim aspon 2l vody denne ,drzim palce Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

predstavme sa - Stránka 6 Empty Re: predstavme sa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.