FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
moja skúsenosť - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

moja skúsenosť

+23
Ajik
jana1678
mebal
lubatko
kt32
Emi
danyela
Janabe
mikys
Ľuba
Andy H.
Danca
Mia6
kvetinka
majka26
karla0707
stanka hnatukova
MAJKA
KLT
misapo
Zuzka
rrianna
simi
27 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Emi St február 29, 2012 2:39 pm

Ahojte
toto fórum mi hrozne pomáha s DD, hlavne vaše skúsenosti, rady a tipy. Rozhodla som sa takisto podeliť so svojím úspechom. Začínala som 11.01.2012 na váhe 95 kg. Mám problémy so štítnou žlázou a vždy som mala problémy s chudnutím. Avšak k dnešnému dňu hlásim úbytok 11 kg. Je to fakt skvelá dieta. Chcem sa dostať na váhu 60 kg, takže predomnou je ešte dlhá cesta. Všetkým prajem veľa úspechov a dosiahnutie vysnívanej váhy. Very Happy

moja skúsenosť - Stránka 3

Emi

Messages : 1
Date d'inscription : 29.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova St február 29, 2012 9:18 pm

jou baby ta chcela by som už aj ja tu nekonečnu 3 fázu nooo predsa aj ovocie možem ....ale zase vybrala som si dobrý čas pretože do leta schudnem a potm bude ovocičko a jajáááj.Čo sa týka jedenia je pravda že aj ja nemávam chut na sldke ?? asi to bude aj tými hnusnými sladidlami a račej si dám cukrik s umelim sladidlom he a je po chuti Smile no a čo sa týka jedla tak zjem čo je nutne a ked tak moc pijem ani nemám chut moc jest tak asi sa mi už stiahol aj žaludok noo a prio tej mojej srajde je to celkom tažke Smile

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre kt32 Po marec 12, 2012 11:15 am

Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka Po marec 12, 2012 11:29 am

kt32 napísal:Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

Ahoj
aj ja som mala ten problém ale akonáhhle som si zakúpila vitamíny tak to prešlo.

Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre kt32 Po marec 12, 2012 12:01 pm

Zuzka napísal:
kt32 napísal:Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

Ahoj
aj ja som mala ten problém ale akonáhhle som si zakúpila vitamíny tak to prešlo.

Ahoj, ďakujem za odpoveď a mohla by si mi napísať aké vit. si si kúpila?
takže ak ich budem brať možem prestať sladiť a tým "porušovať" diétu?

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre lubatko Po marec 12, 2012 8:11 pm

kt32 napísal:Ahoj, ďakujem za odpoveď a mohla by si mi napísať aké vit. si si kúpila?
takže ak ich budem brať možem prestať sladiť a tým "porušovať" diétu?

Ahoj, ak mozem zareagujem ja. Ja si kupujem multivitamin od MedPharmy - nemaju ich vsade ale su zlozenim perfektne a cenovo tiez velmi vyhodne - 107 tabliet za 6,30 eur http://www.medpharma.sk/specialne-pripravky/multivitamin-s-mineralmi-30-zloziek-107-tabliet
Pri vitaminoch (pri vsetkych, nie len tychto) pozor na davkovanie - ak sa predavkujes, tiez bude zle...
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre mebal Po marec 12, 2012 9:41 pm

Vsetkym gratulujem k uspechom. Ja sa drzim od 15.2.12, v 1. faze som bola 10 dni, teraz som v 2. faze a este dlho budem. Zatial som schudla 7 kg. Je to pre mna velky uspech a velke povzbudenie.

mebal

Messages : 9
Date d'inscription : 17.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre mikys St marec 14, 2012 3:32 pm

Ahojte dlhšie som tu nebola váha mi ide dolu pomalšie,ale predsa už mám 66,6 kg ešte 5 a budem kočka

mikys

Messages : 19
Date d'inscription : 28.01.2012
Age : 52
Localisation : Tekovský Hrádok
Humeur : akokedy

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre mikys St marec 14, 2012 3:35 pm

mikys napísal:Ahojte dlhšie som tu nebola váha mi ide dolu pomalšie,ale predsa už mám 66,6 kg ešte 5 a budem kočka
ten ticker ma štve Sad

mikys

Messages : 19
Date d'inscription : 28.01.2012
Age : 52
Localisation : Tekovský Hrádok
Humeur : akokedy

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre jana1678 Ut marec 27, 2012 12:54 pm

Danca napísal:Ahoj Mia,
dala som si 10 dni,dnes mam za sebou 6ty den.Zvladam to v pohode,len druhy den mi bolo trochu zle od hladu,ale to tym ze som pobehovala po meste,ale doma som sa riadne najedla.
Zatial sa ale nejako velmi nevazim,prvy den som mala okolo 93,vcera 92,ale odvazim sa az po 10tom dni,nechcem sa zbytocne nejako stresovat atd.Citim sa fajn a to je hlavne.
Dnes som mala pokusenie velike,svokra upiekla sisky,rozvoniavali na cely dom,dala som si len jednu a potom som si dala vlastny recept:tu akoze ,,nutelu,, a biely jogurt a uz som kludna Smile.
Uvidime ako dalej.Drz sa aj ty,nech sme v lete kocky!!!!
ahojte danca a mia moja vaha je 95 kg po porode a zacala som drzat dietu 26.3, . mozem sa k vam pripojit ???

jana1678

Messages : 3
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Ajik St marec 28, 2012 11:40 am

Ahojky vsem Dukankam a Dukanum..po precteni skvele stranky (lepsi nez na ceskych strankach) o teto diete, jsem se rozhodla, ze to zkusim take..dost me motivovala ta kila co tu nektere kocky schodily...ja zacala hubnout 20.2.2012 z 97.5 kg a po tydnu v I.faze byla 4 kilecka dole....dnes po vic jak 4 tydnech v II.faze se vaha pohybuje na 89.6 kg (7.9 kg) coz je dost motivujici a fajn, jen porad zkoumam ci je to dost schozenych kil...jeste me ale ceka dlouha cesta, chci to vydrzet aspon na tech 80kg...a kdyz to pujde a vydrzim to jeste, tak to zkusim aspon na 75kg....manzel sice mele, ze mi hubnou prsa a ze jestli by to bez hubnuti prsou neslo, ale jinak me podporuje a fandi mi..Ze zacatku jsem se dost prala s potravinami co se prodavaji tu na Slovensku a v Cechach, ale zkombinovala jsem to a zvykla jsem si....Vsem drzim palce 

Ajik

Messages : 3
Date d'inscription : 28.03.2012
Localisation : Topolcany

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka St marec 28, 2012 11:47 am

Ajik napísal:Ahojky vsem Dukankam a Dukanum..po precteni skvele stranky (lepsi nez na ceskych strankach) o teto diete, jsem se rozhodla, ze to zkusim take..dost me motivovala ta kila co tu nektere kocky schodily...ja zacala hubnout 20.2.2012 z 97.5 kg a po tydnu v I.faze byla 4 kilecka dole....dnes po vic jak 4 tydnech v II.faze se vaha pohybuje na 89.6 kg (7.9 kg) coz je dost motivujici a fajn, jen porad zkoumam ci je to dost schozenych kil...jeste me ale ceka dlouha cesta, chci to vydrzet aspon na tech 80kg...a kdyz to pujde a vydrzim to jeste, tak to zkusim aspon na 75kg....manzel sice mele, ze mi hubnou prsa a ze jestli by to bez hubnuti prsou neslo, ale jinak me podporuje a fandi mi..Ze zacatku jsem se dost prala s potravinami co se prodavaji tu na Slovensku a v Cechach, ale zkombinovala jsem to a zvykla jsem si....Vsem drzim palce 

Blahoželam Ti k Tvojmu uspechu...každa z nas chudne iným tempom ale schudla si dosť.
Veľa šťastia a budem držať pästičky aby si to dotiahla do konca Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Ajik St marec 28, 2012 12:14 pm

Diky za opoved a za povzbuzeni..

Ajik

Messages : 3
Date d'inscription : 28.03.2012
Localisation : Topolcany

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre marry1515 Št marec 29, 2012 3:21 pm

Pekný deň želám, chcela by som som sa spýtať či je tu niejaká kočena, ktorá už je v tretej fáze? Aká je pravdepodobnost že sa dostaví jojo efekt? Ja som pred 3rokmi schudla 10kg- zdrava strava, cvičenie, stály pohyb (v práci). Ale potom som prestala fajčiť, prišla o robotu a mala som späť svoju váhu 62kg:x . Ked som otehotnela mala som počitočnú váhu 61 a po porode 61,5:) . Teraz som 5tyždov po porode a kedže nemám milk a dokrmujem, rozhodla som sa skúsiť túto dietu. Teraz mám 5dňový detox a od pondelka by som sa do toho naplno pustila, len by som chcelaú vedieť či sa mi nemože stať to že za 2roky budem opäť musieť riešiť nejaku inú ´účinnú´ ditu....

marry1515

Messages : 1
Date d'inscription : 29.03.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre lubatko Št marec 29, 2012 3:46 pm

marry1515 napísal:Pekný deň želám, chcela by som som sa spýtať či je tu niejaká kočena, ktorá už je v tretej fáze? Aká je pravdepodobnost že sa dostaví jojo efekt? Ja som pred 3rokmi schudla 10kg- zdrava strava, cvičenie, stály pohyb (v práci). Ale potom som prestala fajčiť, prišla o robotu a mala som späť svoju váhu 62kg:x . Ked som otehotnela mala som počitočnú váhu 61 a po porode 61,5:) . Teraz som 5tyždov po porode a kedže nemám milk a dokrmujem, rozhodla som sa skúsiť túto dietu. Teraz mám 5dňový detox a od pondelka by som sa do toho naplno pustila, len by som chcelaú vedieť či sa mi nemože stať to že za 2roky budem opäť musieť riešiť nejaku inú ´účinnú´ ditu....

Ahoj Marry,
dukanova dieta ta ma naucit vsimat si zlozenie potravin, pit dostatok tekutin, volit radsej nizkotucne vyrobky a podobne. Ak budes poctivo dodrziavat stvrtu fazu, vaha by sa ti nemala vratit... Samozrejme, ak sa vratis k svojim zlym navykom, budes sa stravovat vylucne na tukoch a sacharidoch a okrem toho este kazdy den zhltnes dve milky, nebude stacit jeden stvrtok, pocas ktoreho si das len tvaroh (hovorim obrazne)..
Dukanova dieta nie je novinka a ako ujo Dukan hovori, "5 milionov francuzov sa predsa nemoze mylit". Vela ludi je uz dlhodobo v stvrtej faze, a zrejme by sa DD nesirila dalej takym tempom, keby vsetci pribrali naspat...
Budem ti drzat palce, aby ti kila isli rychlo dole a aby sa uz nevratili Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka Pi marec 30, 2012 7:33 am

marry1515 napísal:Pekný deň želám, chcela by som som sa spýtať či je tu niejaká kočena, ktorá už je v tretej fáze? Aká je pravdepodobnost že sa dostaví jojo efekt? Ja som pred 3rokmi schudla 10kg- zdrava strava, cvičenie, stály pohyb (v práci). Ale potom som prestala fajčiť, prišla o robotu a mala som späť svoju váhu 62kg:x . Ked som otehotnela mala som počitočnú váhu 61 a po porode 61,5:) . Teraz som 5tyždov po porode a kedže nemám milk a dokrmujem, rozhodla som sa skúsiť túto dietu. Teraz mám 5dňový detox a od pondelka by som sa do toho naplno pustila, len by som chcelaú vedieť či sa mi nemože stať to že za 2roky budem opäť musieť riešiť nejaku inú ´účinnú´ ditu....

Lubatko ma úplnú pravdu presne tak to je...ja som v III. fáze viac než mesiac a žiaden jojo prave naopak dala som dole ešte 1 kg citim sa super Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre mebal Ne apríl 22, 2012 8:43 pm

Dobry vecer, pozdravujem vsetkych dukanov a dukanky. Ako som uz pisala, drzim sa od 15.2.12, vaha isla krasne dole, uz 12 kg. Velmi ma mrzi, ze budem musiet prerusit. Idem na operaciu myomu maternice. Zvazujem, ze po operacii asi 1 mesiac budem jest vsetko, ale mensie davky a ak bude vsetko ok, prejdem zase na dd.

mebal

Messages : 9
Date d'inscription : 17.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre ivietka Ne apríl 29, 2012 12:17 pm

KLT napísal:Vdaka za nazor, ale myslim, ze moj ciel je dostatocne realny. dlho som uvazovala, ako si ho nastavit, napokon som sa rozhodla pre hornu hranicu normalnej vahy podla BMI a zaroven to aj +/- sedi s dukanovskym vypoctom True Weight. Nemam este ani 30 rokov, vyska 168cm.
Obezita je choroba, a rovnako ako si nepoviem, ze sa zbavim len polky ekzemu, tak sa neuspokojim len s ciastocnym znizenim vahy. (toto som citala v nejakej chudnucej knizke, ale nepamatam v ktorej)
Zacala som posilnovat a viac menej pravidelne sa kremujem. A stale verim, ze budem mat dostatok sebareflexie a v pripade horsiaceho stavu budem vediet DD prerusit. Ciel ale ostava, bez ohladu na to, ako dlho mi to bude trvat.

Waw! Obdivujem ťa. ja by som chcela schudnúť 17 kíl. aby som mala 65. Dnes mám 82. Teda dnes nie. V pondelok som mala 82. od pondelka som v I.fáze. Nemám doma váhu, tak neviem či som schudla alebo nie. Cítim sa veľmi dobre, mám pocit, že chudnem. Na žiadnom oblečení to síce nevidím. Ale verím tomu, že to pôjde. Je možné, že by som v I.f po 7 dnoch nedala dolu skoro nič?

ivietka

Messages : 14
Date d'inscription : 24.04.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Aduska Po máj 07, 2012 6:15 am

Ahojte, ja som zacala 29.4.2012 s vahou 76kg a dnes rano na vahe 71,4kg waaaau este stale tomu nemozem uverit Shocked Very Happy

Aduska

Messages : 1
Date d'inscription : 06.05.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka Po máj 07, 2012 10:05 am

Aduska napísal:Ahojte, ja som zacala 29.4.2012 s vahou 76kg a dnes rano na vahe 71,4kg waaaau este stale tomu nemozem uverit Shocked Very Happy

Blahoželam a len tak dalej Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre lubinko Ne september 30, 2012 4:00 am

priatelia- chcem s s vami potešiť- začal som 04.09.2012- doteraz som schudol zo 104 na 99- cítim sa lepšie, ale čo je podstatné- znížil som lieky na cokrovku na polovicu a spávam celú noc !!!. prajem Vám pekný deň, lubinko

lubinko

Messages : 5
Date d'inscription : 01.09.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 3 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.