FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
moja skúsenosť - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

moja skúsenosť

+23
Ajik
jana1678
mebal
lubatko
kt32
Emi
danyela
Janabe
mikys
Ľuba
Andy H.
Danca
Mia6
kvetinka
majka26
karla0707
stanka hnatukova
MAJKA
KLT
misapo
Zuzka
rrianna
simi
27 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ne január 29, 2012 8:44 am

no vidiš to som si ani nevšimla?? a ja zahustujem bramborovim škrobom jááááj ale aj tak mám 5kg dole no nič musim zohnat kukuričný a ten je tiež v podobe škatulky na ten istý sposom ako bramborový????Som blbáááááá

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ne január 29, 2012 8:53 am

a zvláštne je že som si kupila prvý gustin čo je kukuričný škrob a potom som si kupila bramborový ale ešte som ho nenačala ta ešte že si mi to pripomenula .neviem čo ma to napadlo asi že som tam videla kočáč či bábovku taks om to zobrala a už som nečital no skor som sa nezamyslela jak som to pred tým nepouživala tak mi to neprišlo ine??

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Andy H. Ne január 29, 2012 8:15 pm

Dakujem za rady!Od zajtra idem na to,tak som zvedava,spojim to aj s cvicenim a ked sa otepli,tak aj s behanim.Mam co robit,20 kil dat dole je dost!Idem spat.Majte sa!

Andy H.

Messages : 4
Date d'inscription : 27.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ne január 29, 2012 9:30 pm

fu že behat heee tak to sa nabehám teraz dost pri tej ojej rebelke .Mne stačia prechádzky a pendlovanie po byte z malou Smile Mne práveže vyhovuje táto dieta že sa nemusi cvičit pretože ma boli hrozne chrbát jak sa mala uči chodit alebo ked dlhšie tlačim kočár do kopca potom večer neviem čo z chrpticou.Troška dáme dole kilečka a potom budemem spevnovat ...pojde to lahšie.dufam Smile

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre mikys Po január 30, 2012 10:47 am

stanka hnatukova napísal:no vidiš to som si ani nevšimla?? a ja zahustujem bramborovim škrobom jááááj ale aj tak mám 5kg dole no nič musim zohnat kukuričný a ten je tiež v podobe škatulky na ten istý sposom ako bramborový????Som blbáááááá
Ja som kúpila kukuričný škrob v krabičke v Tescu je to od firmy amylon

mikys

Messages : 19
Date d'inscription : 28.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Po január 30, 2012 2:28 pm

ja mám ten gustil či jak sa to vola...tesco mám dost daleko ja mám tu alberta za rohom .........ked býva teplo tak chodim do tesca bo to mám take 6 zástavky nooo a to je na tuto kosu dost a ešte mi prcek ochorel Sad máme rýmičku si námpojdu zubky

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty jééééé,to je bomba!!!!!

Odoslať pre MAJKA Ut január 31, 2012 6:46 pm

misapo napísal:Ahoj, tak ja by som sa ku Vam chcela tiez pridat. Som rada ze sa Vam takto dari a ze prostrednictvom prispevkov takto mozeme motivovat ludi, ako som kedisy bola motivovana ja. Ja drzim diete od konca augusta a teraz mam -35 kg dolu, a dufam ze to este pojde dolu Very Happy

MAJKA

Messages : 16
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ut január 31, 2012 10:45 pm

tak to je holka supeeer Smile)) len sa drž nech ti to klesáá Smile ja držim mesiac a mám dole 6kg tiež som spokojná ale chce to ešte takých 12kg nooo tak dufam že to pojde a v lete som jak laň heee

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ne február 05, 2012 1:25 pm

baby prešiel mesiac a ja mám 7kg dolu supeeeeeeeeeeeeeer Smile

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Janabe St február 08, 2012 9:42 am

musim aj ja reagovať,ja držím dukanku od oktobra minulého roku a schudla som 16kg.Moja váha bola strašná...75kg to som mala ked som bola tehotná.Nikdy som nebola štíhla,moj problém bol vždy zadok a stehná.Keďže toho času na cvičenie moc neni tak som držala rôzne diety od devadesiatdnovky pri ktorej som tiež pekne schudla,ale táto aj krásne upravuje postavu a nie som hladná.Už by som mohla ísť do tretej fázy,ale trošku mám strach aby som nezačala nejako moc jesť.Mám teraz 59kg a držím všetkým palčeky a veľa pevnej vôle.Ono to proste ide krásne dole,len treba dodržiavať to čo je stanovené. Wink
Janabe
Janabe

Messages : 22
Date d'inscription : 05.02.2012
Age : 50

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty krásneee,super a drž sa...

Odoslať pre Janabe St február 08, 2012 9:43 am

stanka hnatukova napísal:baby prešiel mesiac a ja mám 7kg dolu supeeeeeeeeeeeeeer Smile
Janabe
Janabe

Messages : 22
Date d'inscription : 05.02.2012
Age : 50

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova St február 08, 2012 6:35 pm

supera výsledok ale ja si ešte počkám ja to chudnem z 79,5kg a moja váha pred porodom bola 63kg no a som na 72,5kg tak ešte dlhá cesta ma čaka heee

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka Ut február 14, 2012 7:19 am

Kočky mam dole 12 kg a v nedelu som prešla do tretej fázy ..myslíte že aj počas 3 fázy ešte schudnem ...či už nie?
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ut február 14, 2012 12:30 pm

už nie si myslim to je už len na udržanie tej váhy a zaleži na tebe ako si urobíš jedálniček .Niektore baby fungujutak že to maju akoby aj 2 fqazu stravovanie.Neboj pride leto a pojdu kilečka dole nerieš a teš sa s výsledku

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre danyela Ut február 14, 2012 6:39 pm

Zuzka napísal:Kočky mam dole 12 kg a v nedelu som prešla do tretej fázy ..myslíte že aj počas 3 fázy ešte schudnem ...či už nie?


ahoj Zuzka, chcela by som vedieť za aký čas si zhodila tých 12 kg a koľko si bola v 2.fáze. Ja som v 1.fáze 6 deň, zatiaľ som sa nevážila, ale cítim že sú mi nohavice voľnejšie. Inak gratulujem, kiežby som to aj ja dokázala scratch

danyela

Messages : 1
Date d'inscription : 12.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre KLT Ut február 14, 2012 7:54 pm

zuzka, ak budes poriadne dodrziavat pravidla 3.fazy, tak by si uz chudnut nemala, ale mozno este nejake 1-2 kilecka odidu, kym budes opatrnejsia.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ut február 28, 2012 10:26 am

Ahoj baby tak ja mám 3ho 2 mesiaci pomali troška sa mi to aj zastavilo a stagnovalao ale už mám krásnych 10kg dole a začinam obliekat starý šatník hurááááááááááááááááááááááááááááááá.Inak chudnem z 79,6 a mám 69,6kg a 165cm výšku a ako ste natom vy?????KTO SA POCHV8LI??

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre KLT Ut február 28, 2012 10:48 am

stanka, tak to je super vysledok, bodaj by som uz bola tam, kde ty!

Drzim palce v dalsom chudnuti.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ut február 28, 2012 5:02 pm

jou moja tak ta polka je dobra ale ta druha polovička ide pomali ...ešte mi treba aspon 5-7kg a budem spokojna a som naspet na predporodnej váhe a potom hlavne je udrzat hmm, tak uvidime.A neboj všetko má svoj čas tak možno sa ani ty nenazndáš a si na svojej vysnivanej váhe.Ale myslim si že 11,5kg je pekný výsledok ale myslim si že ten tvoj ciel to je niečo brutálne asi by som to nedala dat dole 40kg to je sila nerob to to je velký skok a moc trápenia a potenia slz kým sa dáš aj fyzicky a opticky do poriadku.chcelo by to realnejši ciel čo ty nato?A kolko máš výšku?

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre KLT Ut február 28, 2012 7:07 pm

Vdaka za nazor, ale myslim, ze moj ciel je dostatocne realny. dlho som uvazovala, ako si ho nastavit, napokon som sa rozhodla pre hornu hranicu normalnej vahy podla BMI a zaroven to aj +/- sedi s dukanovskym vypoctom True Weight. Nemam este ani 30 rokov, vyska 168cm.
Obezita je choroba, a rovnako ako si nepoviem, ze sa zbavim len polky ekzemu, tak sa neuspokojim len s ciastocnym znizenim vahy. (toto som citala v nejakej chudnucej knizke, ale nepamatam v ktorej)
Zacala som posilnovat a viac menej pravidelne sa kremujem. A stale verim, ze budem mat dostatok sebareflexie a v pripade horsiaceho stavu budem vediet DD prerusit. Ciel ale ostava, bez ohladu na to, ako dlho mi to bude trvat.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova Ut február 28, 2012 9:48 pm

tak držim hlavne palčeky noo tak to si ešte mladá tak to je super bude to lepšie vraciat sa do idealneho vysneneho stavu Smile.Tak nech ti to uteka jako stihačka máš pred sebou velku a dlhu cestu ale ked tak čitam tak si odhodlana a hlavne vieš čo chceš a to je dost doležite na tejto diete proste len chciet mat pevnu volu a ono to ide pekne.Ale musim uznat že ked začinam obliekat veci čo mi boli male je to velmi prijemná zmena...........tak aj ty uživaj a vytešujsa s každeho maleho kilečka dole heee.

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka St február 29, 2012 5:29 am

danyela napísal:
Zuzka napísal:Kočky mam dole 12 kg a v nedelu som prešla do tretej fázy ..myslíte že aj počas 3 fázy ešte schudnem ...či už nie?


ahoj Zuzka, chcela by som vedieť za aký čas si zhodila tých 12 kg a koľko si bola v 2.fáze. Ja som v 1.fáze 6 deň, zatiaľ som sa nevážila, ale cítim že sú mi nohavice voľnejšie. Inak gratulujem, kiežby som to aj ja dokázala scratch


Ahoj ja som začala 17.11.2011 v prvej fáze som bola 3 dni a 12.02.2012 som prešla do tretej Smile držim Ti palčeky aj tebe sa to podarí
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka St február 29, 2012 5:38 am

stanka hnatukova napísal:Ahoj baby tak ja mám 3ho 2 mesiaci pomali troška sa mi to aj zastavilo a stagnovalao ale už mám krásnych 10kg dole a začinam obliekat starý šatník hurááááááááááááááááááááááááááááááá.Inak chudnem z 79,6 a mám 69,6kg a 165cm výšku a ako ste natom vy?????KTO SA POCHV8LI??

Ja mám 24 rokov meriam 171 cm mala som cca 78,4 kg a teraz mam 66kg Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka St február 29, 2012 5:43 am

KLT napísal:Vdaka za nazor, ale myslim, ze moj ciel je dostatocne realny. dlho som uvazovala, ako si ho nastavit, napokon som sa rozhodla pre hornu hranicu normalnej vahy podla BMI a zaroven to aj +/- sedi s dukanovskym vypoctom True Weight. Nemam este ani 30 rokov, vyska 168cm.
Obezita je choroba, a rovnako ako si nepoviem, ze sa zbavim len polky ekzemu, tak sa neuspokojim len s ciastocnym znizenim vahy. (toto som citala v nejakej chudnucej knizke, ale nepamatam v ktorej)
Zacala som posilnovat a viac menej pravidelne sa kremujem. A stale verim, ze budem mat dostatok sebareflexie a v pripade horsiaceho stavu budem vediet DD prerusit. Ciel ale ostava, bez ohladu na to, ako dlho mi to bude trvat.


Držim Ti pästičky dobre mi padlo prečítať si tvoje " zapálenie" do chudnutia .... veľa šťastia
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre KLT St február 29, 2012 6:50 am

Dakujem Vam obom baby, ja sa tesim z kazdych 100g schudnutych Very Happy

Myslim, ze konecne som nasla nieco, co na mna zabera, mozem jest vzdy, ked som hladna, vobec mi nechyba pecivo, nemam chute na sladke, jem o dost mensie porcie a pritom mi to staci. Toto by som si nikdy ani nepomyslela.

Ja som momentalne presvedcena, ze samotne schudnutie problem nebude. Omnoho narocnejsia bude nekonecna 3faza, ale ja zvladnem aj tu Very Happy

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Emi St február 29, 2012 2:39 pm

Ahojte
toto fórum mi hrozne pomáha s DD, hlavne vaše skúsenosti, rady a tipy. Rozhodla som sa takisto podeliť so svojím úspechom. Začínala som 11.01.2012 na váhe 95 kg. Mám problémy so štítnou žlázou a vždy som mala problémy s chudnutím. Avšak k dnešnému dňu hlásim úbytok 11 kg. Je to fakt skvelá dieta. Chcem sa dostať na váhu 60 kg, takže predomnou je ešte dlhá cesta. Všetkým prajem veľa úspechov a dosiahnutie vysnívanej váhy. Very Happy

moja skúsenosť - Stránka 2

Emi

Messages : 1
Date d'inscription : 29.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre stanka hnatukova St február 29, 2012 9:18 pm

jou baby ta chcela by som už aj ja tu nekonečnu 3 fázu nooo predsa aj ovocie možem ....ale zase vybrala som si dobrý čas pretože do leta schudnem a potm bude ovocičko a jajáááj.Čo sa týka jedenia je pravda že aj ja nemávam chut na sldke ?? asi to bude aj tými hnusnými sladidlami a račej si dám cukrik s umelim sladidlom he a je po chuti Smile no a čo sa týka jedla tak zjem čo je nutne a ked tak moc pijem ani nemám chut moc jest tak asi sa mi už stiahol aj žaludok noo a prio tej mojej srajde je to celkom tažke Smile

stanka hnatukova

Messages : 37
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre kt32 Po marec 12, 2012 11:15 am

Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Zuzka Po marec 12, 2012 11:29 am

kt32 napísal:Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

Ahoj
aj ja som mala ten problém ale akonáhhle som si zakúpila vitamíny tak to prešlo.
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre kt32 Po marec 12, 2012 12:01 pm

Zuzka napísal:
kt32 napísal:Ahojte, dievčatá, chcem sa opýtať či mala niektorá z vás problém ako ja a ako ste ho riešili...Ako som začala s Dukanovou diétou asi po 1 týždni sa mi začala krútiť hlava každé ráno ako by som bola opitá... musela som ležať asi tak ďalšie dve hodiny, kým som sa spamätala.Ešte že som na Materskej...Keď som to nevedela nijako vyriešiť tak som si občas začala sladiť cukrom v malom množstve, lebo ani pred diétou som nesladila, takže mi stačí málinko, ale zatiaľ sa to vyriešilo. Váhou idem dolu, ale pomalšie mne to však nevadí...Môžem to takto riešiť?

Ahoj
aj ja som mala ten problém ale akonáhhle som si zakúpila vitamíny tak to prešlo.

Ahoj, ďakujem za odpoveď a mohla by si mi napísať aké vit. si si kúpila?
takže ak ich budem brať možem prestať sladiť a tým "porušovať" diétu?

kt32

Messages : 8
Date d'inscription : 22.02.2012

Návrat hore Goto down

moja skúsenosť - Stránka 2 Empty Re: moja skúsenosť

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.