FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

V 2.f. moja váha neklesá..

+16
Michaela Hazlingerová
lubatko
zuzanas
ivanaAa
Zuzanka
Ewka
putulinka
Zuzka
Majuš
lesanka
KLT
freebsd
janka32
stanka hnatukova
misapo
alenka
20 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre ivanaAa So marec 31, 2012 3:43 pm

Ahojte, chcem sa vam aj ja pochvalit, ako mi to ide. Citala som vase komenty a chcem vam povedat, aby ste boli trpezlive. Ja som na diete od 07.03.2012 a schudla som zatial 4,5 kg, ale mozem povedat, ze podla zmeny mojho vyzoru a hlavne to, ze si mozem obliect uz davno nenoseny satnik, by som povedala, ze som schudla aj 10 kg. Podla mna ta vaha nie je az taka dolezita, pretoze jeme vela bielkovin a formuju sa nam svaly (co vidim hlavne na nohach). Ked sa postavim na vahu, tiez nie som nadsena, ze nemozem jest sladkosti a vsetky super lakave jedla ako ludia okolo mna a vaha velmi neklesa, ale ked si obleciem tricko, v ktorom mi netrcia boky, tak som plna elanu a optimizmu. Vobec mi nerobi problem sa najest aj vecer (povolene potraviny), pretoze ako stale citam, cim viacej bielkovin jeme, tym rychle chudneme Surprised Takze zelam vsetkym vela stastia a dufam, ze do leta budeme krasne a atraktivne!

ivanaAa

Messages : 16
Date d'inscription : 10.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre lesanka Ne apríl 01, 2012 10:17 am

ivanaAa napísal:Ahojte, chcem sa vam aj ja pochvalit, ako mi to ide. Citala som vase komenty a chcem vam povedat, aby ste boli trpezlive. Ja som na diete od 07.03.2012 a schudla som zatial 4,5 kg, ale mozem povedat, ze podla zmeny mojho vyzoru a hlavne to, ze si mozem obliect uz davno nenoseny satnik, by som povedala, ze som schudla aj 10 kg. Podla mna ta vaha nie je az taka dolezita, pretoze jeme vela bielkovin a formuju sa nam svaly (co vidim hlavne na nohach). Ked sa postavim na vahu, tiez nie som nadsena, ze nemozem jest sladkosti a vsetky super lakave jedla ako ludia okolo mna a vaha velmi neklesa, ale ked si obleciem tricko, v ktorom mi netrcia boky, tak som plna elanu a optimizmu. Vobec mi nerobi problem sa najest aj vecer (povolene potraviny), pretoze ako stale citam, cim viacej bielkovin jeme, tym rychle chudneme Surprised Takze zelam vsetkym vela stastia a dufam, ze do leta budeme krasne a atraktivne!

ahoj. presne tak ja to tiež na váhe veľmi nebadám, som v II. fáze už tri týždne a ani kilo dole.... Ale je to pravda, že postava je o čosi vyformovaná, aj keď som schudla len 2 kg, tak teraz mám 56. A navyše ja som zvyknutá chodiť do posilky 3-4 x do týždňa. Teraz som mala 10 dní chrípku, tak sa veľmi nehýbem Sad, ale už je to fajn a od pondelka, zase posilka a riadne kardio si dám. Potom počítam že sa váha troška pohne. Chcem ísť na 50-52, tak dúfam že do leta budeme krásne a atraktívne ako píšeš cheers . nech sa nám všetkým darí Very Happy

lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre zuzanas Ne apríl 01, 2012 2:59 pm

Jaaaaaaaaaaj, ako keby si opisovala mna Very Happy ja tiez idem s vahou pomalsie, no postava je super Smile Nosim velkost 38, co som aj chcela Smile drzim palce Smile

zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre lubatko Ne apríl 01, 2012 3:29 pm

lesanka napísal: ahoj. presne tak ja to tiež na váhe veľmi nebadám, som v II. fáze už tri týždne a ani kilo dole.... Ale je to pravda, že postava je o čosi vyformovaná, aj keď som schudla len 2 kg, tak teraz mám 56. A navyše ja som zvyknutá chodiť do posilky 3-4 x do týždňa. Teraz som mala 10 dní chrípku, tak sa veľmi nehýbem Sad, ale už je to fajn a od pondelka, zase posilka a riadne kardio si dám. Potom počítam že sa váha troška pohne. Chcem ísť na 50-52, tak dúfam že do leta budeme krásne a atraktívne ako píšeš cheers . nech sa nám všetkým darí Very Happy

Lesanka ked tolko cvicis, je normalne, ze ti vaha nejde dole.. svaly su tazsie ako tuky, dolezite je to, ze vyzeras lepsie Smile

lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre Majuš Ut apríl 03, 2012 2:31 pm

Ahojte .... Very Happy,dlho som sa neozvala,ale pokracujem v 2.faze uz treti tyzden.Ide to ozaj pamalicky,ale vydrzim.Teraz mam 65kg.zasa to stoji nejako,velmi by som uz chcela nech sa to pohne aspon o kilo.Podla oblecenia sa citim ako keby som dala dole 15kg,ale je to" len" 4kg za 3tyz.a 2 dni.Zboznujem zeleninove dni,lebo sa da toho vela vymysliet na papanie.Vecera som robila cokoladove kosicky na velku noc (nie pre seba Sad ,ale maleho a navstevu) a musim sa priznat,ze 2 kocky cokolady som si ukradla Embarassed.Neodolala som.Dnes som si to vycitala,ale hadam sa to az tak nenalepi na mna, ci?Porusila niektora z Vas trocha nieco zo svojho jedalnicka?Trocha sa obavam prichadzajucich sviatkov,aby ma to nezlakalo,tie vsetke dobroty.Dievcence pekne sa cita a pozera na vase tabulku ,ako ste tie kilecka zhodili Zuzanas ,KLT i ostatne...drzim palceky ,nech to ide rychlo dole do ciela.Putulinka ako si na tom ty?

Majuš

Messages : 7
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre freebsd Št apríl 05, 2012 3:34 pm

ja som tiez v druhej faze 3ti tyzden a vaha mi stoji.....dost demotivujuce....

freebsd

Messages : 9
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre lesanka Pi apríl 06, 2012 10:34 am

freebsd napísal:ja som tiez v druhej faze 3ti tyzden a vaha mi stoji.....dost demotivujuce....
Ahoj. Verím ti, že je to demotivujúce. Ja som v pondelok začala 4 týždeň z II. fázy a 3 týždne sa mi váha vôbec nepohla, ba dokonca kolísala zhruba 0.5 kg smerom hore Sad. Ale dnes som sa postavila na váhu a konečne 0.2 kg dole Laughing, takže 55,8 kg. No dúfam že sa to začne konečne hýbať, lebo chcem ešte 4-5 kg dať dole.
Tak ti držím palce, nevzdávaj to!
lesanka
lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012
Localisation : Zvolen

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre lesanka Pi apríl 06, 2012 10:38 am

lubatko napísal:
lesanka napísal: ahoj. presne tak ja to tiež na váhe veľmi nebadám, som v II. fáze už tri týždne a ani kilo dole.... Ale je to pravda, že postava je o čosi vyformovaná, aj keď som schudla len 2 kg, tak teraz mám 56. A navyše ja som zvyknutá chodiť do posilky 3-4 x do týždňa. Teraz som mala 10 dní chrípku, tak sa veľmi nehýbem Sad, ale už je to fajn a od pondelka, zase posilka a riadne kardio si dám. Potom počítam že sa váha troška pohne. Chcem ísť na 50-52, tak dúfam že do leta budeme krásne a atraktívne ako píšeš cheers . nech sa nám všetkým darí Very Happy

Lesanka ked tolko cvicis, je normalne, ze ti vaha nejde dole.. svaly su tazsie ako tuky, dolezite je to, ze vyzeras lepsie Smile

Máš pravdu, že svaly sú ťažšie ako tuky. Do posilky chodila jedného času baba, ktorá mala 60kg a nevedela sa pohnúť zo svojej váhy a mala na to nervy. Cvičila až príliš, ráno chodila behať a poobede posilka. Ale keby si ju videla, tak povieš že nemá viacej ako 53kg.
lesanka
lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012
Localisation : Zvolen

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty pre majuš

Odoslať pre Michaela Hazlingerová Pi apríl 06, 2012 1:50 pm

quote="Majuš"]Ahojte .... Very Happy,dlho som sa neozvala,ale pokracujem v 2.faze uz treti tyzden.Ide to ozaj pamalicky,ale vydrzim.Teraz mam 65kg.zasa to stoji nejako,velmi by som uz chcela nech sa to pohne aspon o kilo.Podla oblecenia sa citim ako keby som dala dole 15kg,ale je to" len" 4kg za 3tyz.a 2 dni.Zboznujem zeleninove dni,lebo sa da toho vela vymysliet na papanie.Vecera som robila cokoladove kosicky na velku noc (nie pre seba Sad ,ale maleho a navstevu) a musim sa priznat,ze 2 kocky cokolady som si ukradla Embarassed.Neodolala som.Dnes som si to vycitala,ale hadam sa to az tak nenalepi na mna, ci?Porusila niektora z Vas trocha nieco zo svojho jedalnicka?Trocha sa obavam prichadzajucich sviatkov,aby ma to nezlakalo,tie vsetke dobroty.Dievcence pekne sa cita a pozera na vase tabulku ,ako ste tie kilecka zhodili Zuzanas ,KLT i ostatne...drzim palceky ,nech to ide rychlo dole do ciela.Putulinka ako si na tom ty?[/quote]

Ahoj,
aj ja občas zhreším.Na DD som od 3.3.2012,mám dolu 5 kg a naozaj sa niekedy neudržím.Mám 2 deti a keď im chystám jedlo,stane sa,že si zobnem a minulý týždeň som robila bryndzové halušky-milované v celej rodine a to som normálne zožrala 3 varešky :(no čo už,sme len ľudia......inak,keď čítam,ako chce niekto schudnúť na 50-53 kg.Preboha,čo ste anorektičky baby?

Michaela Hazlingerová

Messages : 24
Date d'inscription : 10.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre tubla So apríl 07, 2012 10:19 am

Baby vždy je lepšie občas zhrešiť ako potom zjesť naraz veľa. Ja teda nemám taký problém. Ja som na DD už 5 mesiacov a zhrešila som asi 5x to nie je taká tragédia. Ale to tak že som si dala kúsok čokolády asi 2 kocky, alebo nejaký ten cukrík. Inak sa mi darí. Keď si predstavím, že som musela mať každý deň horalku a ešte aj sladký obed. No hrozné pomyslieť.....Sad Ale teraz viem, že sa to dá vydržať a verím, že to zvládnete aj vy. Ale tie lichôtky stoja za to, keď počúvate aká ste pekná aká ste štíhla a že aj vaše kamarátky povedia že aj oni chcú tak schudnúť, tak to je tá najkrajšia poklona akú môžete dostať. No nie? cheers
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre Majuš Ut apríl 24, 2012 7:07 am

Ahojte,tak dievcence ja som v 2.faze dva mesiace a dohromady mam dole 6kg.Potesi to ked sa postavila na vahu.Mala som na zaciatku 70kg,teraz mam 64kg a ciel je 58kg,tak dufam,ze to do leta dam.Pocit je super,ked vidim ako sa telo zasa zacina formovat.Drzim vam vsetkym prsteky a aj sebe nech nam to ide dole Very Happy

Majuš

Messages : 7
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre anelah Št apríl 26, 2012 5:24 pm

ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...

anelah

Messages : 2
Date d'inscription : 04.04.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre krasulka1981 Pi apríl 27, 2012 1:01 pm

anelah napísal:ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...



Ahoj, ja som na tom podobne . Na DD som od 16.4 a ubytok 2,5-3 kg. je to dost na nervy, ukludnuje ma len to ze citim brucho ako mi kleslo. Ale priznam sa ze ma to dost odradz ked nevidim tie ciselka padat dolu Sad

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre anelah Pi apríl 27, 2012 3:17 pm

krasulka1981 napísal:
anelah napísal:ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...



Ahoj, ja som na tom podobne . Na DD som od 16.4 a ubytok 2,5-3 kg. je to dost na nervy, ukludnuje ma len to ze citim brucho ako mi kleslo. Ale priznam sa ze ma to dost odradz ked nevidim tie ciselka padat dolu Sad


no ja som sa rano zhrozila,lebo som sa odvazila a mala som o 0,5kg viac,co sa deje?z tolkych bielkovin my uz zacina byt zle ale snazim sa.mam aj knihu od dukana tu novu co vysla a on tam pise ze je to normalne ze v tejto 2Fje to najhorsie ale treba vydrzat.lebo potom behom tyzdna mozme dat dole aj 5kg.tak uvidime drzim palce....

anelah

Messages : 2
Date d'inscription : 04.04.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre antika Pi apríl 27, 2012 3:56 pm

dukanky, dnes som si kupila dusenu sunku a kukam ze obsahuje aj zemiakovy skrob, ten sa asi nesmie ze? no ale ked kukam do e-shopu broni tak ona ponuka take ochutene susienky mandlove z ovsenych vlociek a tie tiez obsahuju zemiakovy skrob, tak teraz baby neviem ci mozem tu sunku jest a aj tie susienky bounce

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre krasulka1981 Po apríl 30, 2012 7:06 am

anelah napísal:
krasulka1981 napísal:
anelah napísal:ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...



Ahoj, ja som na tom podobne . Na DD som od 16.4 a ubytok 2,5-3 kg. je to dost na nervy, ukludnuje ma len to ze citim brucho ako mi kleslo. Ale priznam sa ze ma to dost odradz ked nevidim tie ciselka padat dolu Sad


no ja som sa rano zhrozila,lebo som sa odvazila a mala som o 0,5kg viac,co sa deje?z tolkych bielkovin my uz zacina byt zle ale snazim sa.mam aj knihu od dukana tu novu co vysla a on tam pise ze je to normalne ze v tejto 2Fje to najhorsie ale treba vydrzat.lebo potom behom tyzdna mozme dat dole aj 5kg.tak uvidime drzim palce....

Ja som sa rozhodla ze idem od znovu, po dokladnom precitani knihy,som dosla na to ze asi vela solim. Uvidime co sa s tym stane. Ci budem drzat dietu o 5 dni dlhsie, alebo kratsie je uplne jedno. Len nech to ide dolu. Wink

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre antika Po apríl 30, 2012 7:11 am

krasulka1981 napísal:
anelah napísal:
krasulka1981 napísal:
anelah napísal:ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...



Ahoj, ja som na tom podobne . Na DD som od 16.4 a ubytok 2,5-3 kg. je to dost na nervy, ukludnuje ma len to ze citim brucho ako mi kleslo. Ale priznam sa ze ma to dost odradz ked nevidim tie ciselka padat dolu Sad


no ja som sa rano zhrozila,lebo som sa odvazila a mala som o 0,5kg viac,co sa deje?z tolkych bielkovin my uz zacina byt zle ale snazim sa.mam aj knihu od dukana tu novu co vysla a on tam pise ze je to normalne ze v tejto 2Fje to najhorsie ale treba vydrzat.lebo potom behom tyzdna mozme dat dole aj 5kg.tak uvidime drzim palce....

Ja som sa rozhodla ze idem od znovu, po dokladnom precitani knihy,som dosla na to ze asi vela solim. Uvidime co sa s tym stane. Ci budem drzat dietu o 5 dni dlhsie, alebo kratsie je uplne jedno. Len nech to ide dolu. Wink

tym ze solis neprerusujes dietu, akurat viacej pi tekutin bounce

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre krasulka1981 Po apríl 30, 2012 7:20 am

antika napísal:
krasulka1981 napísal:
anelah napísal:
krasulka1981 napísal:
anelah napísal:ahojte dukanky.som tu nova.pre dukanovu dietu som sa rozhodla pred 3 tyzdnami a zatial som dala dole 3kg.aktualna vaha je 73,3kg.som v druhej faze a stagnujem ,je to normalne?jem pravidene pijem vela a pouzivam recepty na jedlo z tejto stranky.som zufala ale drzim sa ,sem tam mi ide na chut sladke,potom zasa slane.este ze je v tejto faze povolena zelenina ktoru milujem.inac by som zahinula.dokonca pri nakupovani citam etikety,a kupujem len to co mozem.takze drzte palce a podelte sa so svojimi skusenostami.pa...



Ahoj, ja som na tom podobne . Na DD som od 16.4 a ubytok 2,5-3 kg. je to dost na nervy, ukludnuje ma len to ze citim brucho ako mi kleslo. Ale priznam sa ze ma to dost odradz ked nevidim tie ciselka padat dolu Sad


no ja som sa rano zhrozila,lebo som sa odvazila a mala som o 0,5kg viac,co sa deje?z tolkych bielkovin my uz zacina byt zle ale snazim sa.mam aj knihu od dukana tu novu co vysla a on tam pise ze je to normalne ze v tejto 2Fje to najhorsie ale treba vydrzat.lebo potom behom tyzdna mozme dat dole aj 5kg.tak uvidime drzim palce....

Ja som sa rozhodla ze idem od znovu, po dokladnom precitani knihy,som dosla na to ze asi vela solim. Uvidime co sa s tym stane. Ci budem drzat dietu o 5 dni dlhsie, alebo kratsie je uplne jedno. Len nech to ide dolu. Wink

tym ze solis neprerusujes dietu, akurat viacej pi tekutin bounce

To ano , ale sol zadrziava vodu v tele, co mozno sposobuje to ze za 3 tyzdne som dala dolu iba 2kg. Je to dost frustrujuce, aj ked som presvedcena ze k tomu pomohli oslavy a vinko kt. som si dala. V knihe som citala (az teraz Sad ) ze alkohol spolu so solou je masaker. Asi sa nemozem ani cudovat.

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

V 2.f. moja váha neklesá.. - Stránka 2 Empty Re: V 2.f. moja váha neklesá..

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.