FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

3 posters

Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Ewka12 Ne august 26, 2012 3:09 pm

ahojte,drzim dietu od 1.augusta,cize presne 26dni,dala som dolu len 4kg,som 7mesiacov od porodu,pribrala som cez tehu 28kg,ktore sa snazim dat dolu,vsetko dodrziavam,ale byvam taka slaba,toci sa mi hlava,zahmlieva pred ocami,niekedy mam pocit ze odpadnem,mala som uz par krat aj migrenu,som taka bez energie,je to dietou alebo tym ze bolo tak horko?ja uz neviem,vcera som uz ozaj nevladala a dala som si jedno pecivo a zmrzlinu v meste,hned mi bolo lepsie,dnes sa odvazim a mam o 1kg viac,je to mozne?co mam robit?citim sa nevyspata,unavena,vecer padam mrtva,stava sa mi to hlavne poobede,rano som ok ale potom to pride,aj ked v noci spim okolo osem hodin,niekedy ked si spomeniem ze mam zasa jest len mliecne a maso je mi na grc,potrebujem energiu mam babatko,stalo sa vam to niekomu?diki za radu


Ewka12

Messages : 4
Date d'inscription : 24.07.2012
Age : 38

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty Re: citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Luelsa Po august 27, 2012 9:39 am

Ahoj Ewka, uplne Ta chapem, lebo aj ja som citila-a aj citim zavrate, tocenie hlavy.. najhorsie mi bolo v 1.fáze posledné 2 dni-drzala som ju 10dni. teraz je to uz lepsie, ale zavrate mavam stale a to hlavne ked cupim a vzapeti sa vystriem-to cupenie popri detoch je skoro stale... citala som, ze je to bezne, ze je sposobene ubytkom sacharidov v tele, niekde som citala, ze to maju na svedomi cukry... a taktiez pocitujem unavu.. a to asi vacsina z nas Dukaniek..k tej nechuti k jedlu-skus si masko spestrit dukan chlebikom, plackami, alebo-na aky sposob pripravujes maso? ja som zacala robit s omackami, a lepsie sa mi to papa-zo zaciatku som len grilovala po par dnoch mi to moc nechutilo...drzim palce a hlavne to nevzdavaj!!! cheers obcas mi pomaha nepripustat si unavu a vyrazit-hoci aj rozbita von. mna prechadzky nabijaju. a 7mesacny drobcek aspon sedi v kociku, ja sa este nahanam za krpcami po ulici Evil or Very Mad

Luelsa

Messages : 4
Date d'inscription : 10.08.2012

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty Re: citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Ewka12 Po august 27, 2012 12:42 pm

ahoj,diki ze aspon niekto tu odpisal,aspon vidim ze nie som sama,dnes som na tom tak isto,od rana som bola v pohode a uz to zasa zacalo som slaba bez energie a toci sa mi hlava,mam pocit ze ma aj boliet zacina,asi si dam aspon hroznovy cukor,navyse maly ako napotvoru nechce spat,ledva som ho uspala a ani nie za pol hodinu je hore,ja ze si trochu oddychnem.co uz,ved budem drzat dalej a snazit sa ale tohoto sa bojim ked mi byva tak zle aby som este neochorela.kto bude potom s malym

Ewka12

Messages : 4
Date d'inscription : 24.07.2012
Age : 38

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty Re: citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Luelsa Po august 27, 2012 1:21 pm

Pri DD sa krasne chudne-pomerne rychlo, ale tieto stavy su strasne..a hlavne v takom vycerpani, by aj clovek skoncil, len sa boji ze sa kila znasobia a pojdu hore. aj to 5minutove spanie drobcov mi je zname Smile kolko krat denne papas?

Luelsa

Messages : 4
Date d'inscription : 10.08.2012

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty Re: citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Ewka12 Po september 03, 2012 8:58 am

cez vikend som sa uz necitila tak zle,mozno aj preto ze sa konecne ochladilo,ale zasa ma casto zacala bolievat hlava,papam denne asi 4x,ranajky,obed,olovrant a vecera,sem tam medzitym nejaky jogurt ci tvaroh a v BZdni si dam nejaky uharok ci mrkvu

Ewka12

Messages : 4
Date d'inscription : 24.07.2012
Age : 38

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty vefida

Odoslať pre vefida Pi október 05, 2012 10:37 am

mrkva by sa mala vraj len obmedzene.

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou? Empty Re: citim sa zle,toci sa mi hlava,som slaba,je to dietou?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.