FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Cvicenie a pohyb EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Cvicenie a pohyb EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Cvicenie a pohyb EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Cvicenie a pohyb EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Cvicenie a pohyb EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Cvicenie a pohyb EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Cvicenie a pohyb EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Cvicenie a pohyb EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Cvicenie a pohyb EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Cvicenie a pohyb EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Cvicenie a pohyb EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Cvicenie a pohyb EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Cvicenie a pohyb EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Cvicenie a pohyb EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Cvicenie a pohyb EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Cvicenie a pohyb EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Cvicenie a pohyb EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Cvicenie a pohyb EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Cvicenie a pohyb

+10
maximka
lubatko
Zuzka
laurita113
mirinda
JanusiQ
archa05
zuzanas
sash
KLT
14 posters

Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Cvicenie a pohyb

Odoslať pre KLT Ut január 24, 2012 9:10 pm

ako ste na tom s pohybom pocas diety? Myslite, ze staci tych 20minut chodze?

U mna je casto problem po narocnejsom cviceni, ze ma prepadne brutalny hlad a vtedy sa najem aj do zasoby Very Happy

Planujem okrem tej chodze (ktoru dodrzim uz len pri venceni psov ci ceste do prace) aj par minut denne nejakeho posilnovania.

Strava je sice pri chudnuti najdolezitejsia, ale pre udrzanie si hmotnosti je idealne mat dostatok svalovej hmoty.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre sash Ut január 24, 2012 9:48 pm

ja drzim dukana druhy tyzden a zatial pohyb nic moc akurat tak ta chodza ale som si povedala ze od konca tyzdna chcem miesto chodze chodit kazdy vecer behat tak hadam no sa mi to podari Very Happy
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre zuzanas Ut január 24, 2012 10:57 pm

No ja mam malu rocnu dceru, ktora uz chodi, takze ja mam pohybu dost Very Happy a tiez sa vela prechadzame. Tancujem folklor a hram floorball raz do tyzdna Smile No koncim s tancom, musim najst nahradu Smile Vaha ide pekne dolu, isto sa citim lepsie, aj ked padam vecer na usta, ale chcem byt stihla, tak makam Smile)))))
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre archa05 St január 25, 2012 11:57 am

Baby čaaaute Smile
Chcela by som sa spytat či počas tejto dukanovej diety teda aj pravidelne cvičite, či už zumba, aerobik, brušaky alebo behate ??? či niekto fiči iba na tych 30 minutovych prechádzkach a aj tak chudnete ???
A ja nemam dieta a ani psa Smile alebo to skoro všetky chodite behat ???

archa05

Messages : 5
Date d'inscription : 24.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre KLT St január 25, 2012 12:55 pm

no pre mna je skoro sa vyjadrovat, dnes mam len 6.den 1.fazy Very Happy

Ale doteraz som bola 2krat na hodinku bezkovat, par mensich prechadzok a dnes rano som si dala taku 15min. zostavu cvikov z kalanetiky Very Happy Cize nic moc a chudnem. A kedze chcem chudnut aj v druhej faze, urcite zaradim pohyb, aj ked sa chcem zamerat hlavne na posilnovanie - svaly su dolezite, maju vyssie energeticke naroky a tak zvysuju bazalny metabolizmus.

Objavila som stranku bodyrock.tv - kto vie po anglicky, urcite si to pozrite, mna to velmi inspirovalo a mozno s tym zacnem.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre JanusiQ St január 25, 2012 9:11 pm

KLT napísal:ako ste na tom s pohybom pocas diety? Myslite, ze staci tych 20minut chodze?

U mna je casto problem po narocnejsom cviceni, ze ma prepadne brutalny hlad a vtedy sa najem aj do zasoby Very Happy

Planujem okrem tej chodze (ktoru dodrzim uz len pri venceni psov ci ceste do prace) aj par minut denne nejakeho posilnovania.

Strava je sice pri chudnuti najdolezitejsia, ale pre udrzanie si hmotnosti je idealne mat dostatok svalovej hmoty.
ja cvicim od zaciatku 3-4 krat do tyzdna vo fitku a citim sa dobre..kila mi moc neubudaju,ale cm ano cvicila som aj pred dietou a je to pre mna uz nemyslitelne necvicit Laughing

JanusiQ

Messages : 4
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre mirinda Št január 26, 2012 3:05 pm

3-4krát do týždňa som 40 minút na orbitracku, 15minút idem pešo do práce a 15 z práce... Keď mám dennú dvanástku, behám vkuse ako fretka (som sestrička na oddelení)...
A od 14.1. mám stále rovnakú hmotnosť. Schudla som iba 3-3,5 kg v prvej fáze. Mám chuť s tým prašiť. Mad

mirinda

Messages : 12
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre laurita113 Ut február 07, 2012 12:16 pm

Ja som sa k cvičeniu ešte nedostala cat som treti den v II.faze (v I. som bola 5 dni) a schudla som aj tak uz 3 kg v pohode. Pohyb mam momentalne minimalny, ale hadam, ked sa otepli, budem aj na vonku viac prilezitosti...v kazdom pripade to ide aj bez cvicenia, len mozno s nim by to slo este rychlejsie...ja sa ale neponahlaaam Very Happy

laurita113

Messages : 9
Date d'inscription : 03.02.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre Zuzka Št február 23, 2012 10:05 pm

archa05 napísal:Baby čaaaute Smile
Chcela by som sa spytat či počas tejto dukanovej diety teda aj pravidelne cvičite, či už zumba, aerobik, brušaky alebo behate ??? či niekto fiči iba na tych 30 minutovych prechádzkach a aj tak chudnete ???
A ja nemam dieta a ani psa Smile alebo to skoro všetky chodite behat ???


ja sa musim priznať ja necvičim vobec a ani nebeham..a schudla som 12 kg už 2 týžden som v 3 fáze.... ale už planujem začať chodiť do fitka
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre lubatko Pi február 24, 2012 12:52 pm

Ja som zo zaciatku tiez necvicila, a sice som schudla 8 kil, to ano, ale bola som taka mlandrava, proste nedobra Smile Teraz chodim do fitka a hned je to lepsie Smile a na striedacku by som chcela chodit aj plavat... len sa nejak neviem dokopat ist si kupit pernamentku...
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre maximka Ne február 26, 2012 12:49 pm

Ja si myslím že každopádne je dobré cvičiť... Wink človek sa cíti lepšie, zdravšie a fit a presne ako píše Lubatko, keď som chudla a necvičila - bola som mľandravá, neforemná, ovisnutá... no nič pekné. Potom to ide dávať dokopy veľmi ťažko a jednoduchšie je tomu predísť tým, že po troške začnete pridávať pohyb. Okrem klasickej chôdze 30 min. a viac denne, je dobré aspoň 3 krát týždenne cvičiť 45 minút. Najlepšia je aeróbna činnosť - stacionárny bycikel, beh, skákanie na švihadle, tanec zumba... Je toho kopeeec Wink Mne osobne vyhovuje stacionár, švihadlo a zvyknem precvičovať aj ruky činkami. A namiesto výťahu chodím 13 poschodí pešo, schody robia zázraky s nohami a zadočkom, tak pevne verím že váha pôjde rýchlejšie dole... Držím všetkým palce sunny

maximka

Messages : 6
Date d'inscription : 24.02.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre Jarka83 Pi apríl 20, 2012 11:27 am

Ahojte dukanky, ja držím diétu od 12.4, ale zatiaľ som nemala žiadny pohyb, do práce cestujem autom keďže mám hoc už trojročného chlapca no na svoj vek je nízky a neprejde takú diaľku do škôlky(pre mňa to je cca 15-20min. chôdze) to by sme si museli každé ráno privstať asi o hodinu aby sme do tej ôsmej došli, ale to by sa po niekoľkých krokoch pýtal na ruky Smile , asi si myslíte či nemá nejaké zdrav.problémy Shocked , kdežeééé je lenivýýý Laughing , takže mi neostáva nič iné len jazdiť autom, prichádzam domov okolo 17-18tej a to už na prechádzku hlavne v studenom počasí nemám chuť No , cvičila som od januara ZUMBU žiadný výsledok, tak som skúsila počas tejto diéty ale po pár minútach som si musela sadnúť lebo som myslela že odpadnem ..keby sa počasie konečne umúdrilo tak by som išla hoci aj o 20tej na prechádzku, lebo bez pohybu to nejde, aj ked som tých -5kg dala dole no v centimetroch to nie je vidieť. takže držím vám všetkým palce pri zhadzovaní nadbytočných kíl a aj sebe nech to nejako napravím cheers Very Happy
Jarka83
Jarka83

Messages : 9
Date d'inscription : 19.04.2012
Age : 41
Localisation : Bardejov

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre KLT So apríl 21, 2012 7:50 am

Baby, kaslite na aerobiky, zumby, jumpingy, kickboxy,...
NAjlepsia je svizna chodza, vtedy maete optimalnu tepovu frekveniu na spalovanie zasob tuku.
Tych 20-30 min denne si predsa musi najst kazdy.
Chodza je neoddelitelnou sucastou diety, rovnako ako strava, otruby a pitny rezim.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre nosferat85 St máj 09, 2012 1:13 pm

mám asi úplne iný problém... Som mesiac na DD a z 86kg som teraz na 75kg. Opticky na sebe badám asi minimálne rozdiely, ale to asi preto, že sa denne vidím... :-) ale to je jedno...
môj problém spočíva v tom, že každodenný pohyb sa mi zapáčil. Chôdza do práce a späť - 2x 30min, z toho asi 2x20min je to tá aktívna chôdza pri 135 BPM srdca.. Lenže pohyb sa mi zapáčil natoľko, že ho robím radšej ako všetko ostatné. Cítim, že tých 2x30min mi nestačí. Mám doma bežecký pás a na ňom sa odreagujem každý deň ešte tak na hodinku. Spočiatku mi stačila záťaž 5km/h, čo je svižnejšia chôdza, zrazu mi je málo aj 6,5km/h počas 1 1/2 hodiny... Lenže môj pulz ostáva stále okolo 135-140 BPM. Je to podľa vás OK? Pomáha mi to pri chudnutí, ale najmä na dobrom pocite a neviem prečo, ale dodáva mi to viac energie a uberá chuť na jedlo. Bojím sa len jedného. Že si telo zvykne na záťaž a zareaguje tak, že budem musieť pridávať a pridávať.
Je tu niekto, kto by mi vedel pomôcť s usmernením pohybu a záťaže? Neposilňujem, iba sa hýbem. držím tep v hodnotách 135-140 bpm. Iba chôdza, v dosť vysokom tempe, lebo to čo bola predtým svižná chôdza je za každých okolností pre mňa už len lenivé tempo až sa smejem sám na sebe, ako "dobre" mi bolo 5rokov s nadváhou...
Ďakujem za radu. ja
nosferat85
nosferat85

Messages : 9
Date d'inscription : 16.04.2012
Age : 39
Localisation : Bratislava

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre KLT St máj 09, 2012 4:09 pm

Pozri, kym chudnes a mas dost energie, je to podla mna v poriadku.
Jasne, telo si na aktivitu zvykne, ale to nie je nic zle. Aj ten tep je v pohode, srdce sa posilnuje. Len tak dalej!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre Mikynečka Ne jún 03, 2012 8:34 am

Ahoj Dukanky.
Ja som zacala s dietou niekedy koncom februara.Zhodila som krasnych 12 kil.Vtedy som pracovala ako chyzna takze som mala vela pohybu.Rano 20 minut peso do prace.8 hodin lietacky v kuse na nohach,30:) minut spat z prace opat po svojich.To som si este musela navarit veceru a obed na nasledujuci den a niekedy som mala este tolko energie,ze som sa sla prejst po plazi kedze sme byvali asi 5 minut od mora:)
Trvalo to vsetko asi do zaciatku aprila kym som neprisla spat na SLovensko a vykaslala sa na celu dietu,kedze som jeden krasny den stravila s hlavou vo wecku.Zacalo ma napinat z masa a odvtedy ho uz nemozem ani citit.V ziadnej forme.
Kedze mi par kil opat pribudlo( vdaka kvantam cokolady a sladkeho ako kompenzacie za maso),rozhodla som sa vcera opat pre Dukanku,ale s rybami sojou a tofu namiesto masa.
Dufam,ze ma nevystrie:)
Krasny den a vela uspechov!

Mikynečka

Messages : 1
Date d'inscription : 03.06.2012

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre Marinka Pi január 11, 2013 8:28 pm

Zdravím všechny:) měla bych jeden dotaz Smile Je tady někdo kdo u diety cvičí Jillian Michaels? Cvičila jsem ji před dietou a ještě do toho obden chodila běhat, jenže jsem v té době měla vyšší příjem než mám teď. Momentálně mám max 4000kj (náhodou jsem to počítala Very Happy), ale bílkoviny si držím ( 60-80g za den). Proto si říkám jestli tím nezpomalím hubnutí Sad Od začátku diety (měsíc) každý den chodím aspoň 30 min a cvičím kalanetiku nebo pilates, jenže mi to připadne nějak málo než jsem byla zvyklá.

Marinka

Messages : 9
Date d'inscription : 11.01.2013

Návrat hore Goto down

Cvicenie a pohyb Empty Re: Cvicenie a pohyb

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.