FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Cvičenie a diéta EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Cvičenie a diéta EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Cvičenie a diéta EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Cvičenie a diéta EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Cvičenie a diéta EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Cvičenie a diéta EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Cvičenie a diéta EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Cvičenie a diéta EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Cvičenie a diéta EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Cvičenie a diéta EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Cvičenie a diéta EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Cvičenie a diéta EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Cvičenie a diéta EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Cvičenie a diéta EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Cvičenie a diéta EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Cvičenie a diéta EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Cvičenie a diéta EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Cvičenie a diéta EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Cvičenie a diéta

2 posters

Goto down

Cvičenie a diéta Empty Cvičenie a diéta

Odoslať pre Kristtin St máj 22, 2013 6:42 am

Ahojte baby,

chcela som sa spytat ze ako je to s cvicenim a DD. V Decembri ked som dietu drzala tak som necvicila, chodila som si len zaplavat 2x do tyzdna a schudla som v pravej faze skoro 3 kila. Teraz som dietu zacala drzat zas,pokracujem tam kde som skoncila, nepribrala som naspat, ale pravidelne cvicim, chodim behat, pilates, zumba skoro kazdy den a rucicka na vahe klesa o dost menej. Za prvu fazu som schudla iba 1,5 kila a celkovo to ide velmi pomaly. Mam prestat cvicit ci co ? Smile poradte mi
Kristtin
Kristtin

Messages : 16
Date d'inscription : 18.08.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Cvičenie a diéta Empty Re: Cvičenie a diéta

Odoslať pre elena1975 Po máj 27, 2013 4:14 am

ahoj kristtin
-kazdy clovek ma svoju vahu pod ktoru by nemal ist.ak sa ti to podari..spotrebujes vela energie,ktoru budes potrebovat na udrzanie vahy.
-telo si najvyssiu vahu vzdy zapamäta.a robi vsetko pre to,aby sa na tu povodnu vyssiu vahu dostal.to je dalsia vec,ktora sa v tele deje
-takze cim viac chudnes,tym viac sa telo brani.ja som chudla s 90kg.ak si precitas moj pribeh tema "nekonecny pribeh",aj ja som prvy krat s dukanom schudla strasne rychlo.potom pribrala a ked som zase asi po piaty krat zacala s dukanom chudnut,schudla som v prvej faze horko tazko 2,5.
-moja rada znie:pokus sa jest mensie porcie.ak teda jes vela..dukan sice pise,ze mozeme s povolenych potravin kolko chceme.moja skusenost je ze mozes jest vela chudeho mäsa a vela zeleniny.ale vsetko ostatne s mierou.aj mliecne produkty.nehovoriac o tolerovanych potravinach.
-ak chces mozes napisat co a kolko jes.rada si to precitam
-vzhladom na moj vek a pocet nespocetnych diet chudnem pomalicky.asi 2-2,5kg mesacne.
preto sa pokusam striedat bielkovinne dni bez tolerovanych potravin(teda bez skrobu,kakaa,nutely dukanovej,goji sus.ovocei,susene mlieko)teda len PUR PROTEIN DAY.samozrejme otruby ano.ale len mäska,ml.vyrobky s mierou
- v zeleniovy den si urobim aj babovku,aj nieco s otrub a skrobu,natriem nnutelkou a tak.samozrejme mäsko a zeleniny
-uvidim co to somnou spravi.
-co sa este pokusam..asi tak kazde 5. zhodene kilo dat si 2-3 dni len Proteiny.
-proste stale hladat sposob ako telo sokovat.
-povolit a zase utiahnut uzdu.to drzi metabolizmus na trap a dari sa chudnut
-dalsia vec je,ze prijat musis aj to ze telo ma svoj rytmus.nenut ho.nestracaj energiu na to ze chces rychlo chudnut.ako som napisala..budes ju este casto potrebovat na udrzanie diety...alebo udrzanie kil..alebo vydrzat nezhresit inym nez dukanovym jedlom.
-Najdolezitejsie je ale...aby si napisala ako sa stravujes..aby si odhalila chyby ktore robis v stravovani.robime ich kazdy.(aj tie nevedome.)
-kludne sa rozpis
ja som napriklad dlho necvicila.proste som nevladala.mam pracu kde som cely den na nohach.male deti,dom...no chod cvicit.ale uvedomujem si ze cvicit musim..lebo moja najvyssia vaha pred porodom bola 103 kg.priemerna vaha za poslednych 5 rokov bola 93-85 hore dolu.koza sa tak nescvrkava ako za mladi.pomalicky zacinam.3x do tyzdna joga a 10-15 min stepper.viac proste nie som schopna cvicit.bud ochoriem alebo sa mi vyhodi horucka na pere.uz teraz mam stepper pripraveny
-takze drz sa.striedaj oddychove dni s cvicenim.skus cvicit kazdy druhy den.nie denne.aby telo malo cas na oddych a vyplo.a potom ho zase sokuj.
co by som ale chcela naozaj pociarknut je,ze dieta bez cvicenia ma len polovicny ucinok!!!!!!!!

elena1975

Messages : 44
Date d'inscription : 10.10.2012

Návrat hore Goto down

Cvičenie a diéta Empty Re: Cvičenie a diéta

Odoslať pre Kristtin St máj 29, 2013 8:25 am

Myslim ze som to asi prehanala trochu s cvicenim...Vymenila som kardio cviky na posilnovacie a spevnovacie, behat chodim tak 2-3x do tyzdna a ostatne dni uz len posilnujem brusko, davam telu oddych..a pomaha to Smile od minuleho tyzdna som schudla dalsie 2 kila..DD dodrzujem presne, tolerovane potraviny skoro vobec nejem, lebo nemusim sladke, takze si ani velmi nepeciem babovku ani nerobim nutelu, raz do tyzdna si kupim colu zero...najviac jem maso a zeleninu a bezzeleninove dni su pre mna trochu horor ale zvladam to Smile chyba mi aj ovocie tak obcas si dam jablko,hrozno...stravujem sa 4x denne, ranajky doobeda, o 13ej obed o 16ej olovrant a do 19ej vecera...potom uz nejem..takze cvicenia som sa nevzdala, len som ho zmiernila a v DD pokracujem normalne, citim sa dobre...ide to Smile uz som trpezlivejsia tak snad budem pokracovat spravne
Kristtin
Kristtin

Messages : 16
Date d'inscription : 18.08.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Cvičenie a diéta Empty Re: Cvičenie a diéta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.