FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

4 posters

Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Arwen Št január 31, 2013 7:55 am

Moc chcem vyskúšať túto diétu. Už som ju v lete držala a za mesiac som schudla 4 kg. Momentálne mám pri výške 158cm 52kg a potrebujem cca 4-6kg dať dolu. 46-48kg je váha, pri ktorej sa cítim dobre, nakoľko mám problémy s vnútornými stehnami. Nad 50kg vyzerajú naozaj hrozne, tak bohužiaľ to musím držať nízko. Len mám jeden problém. Dnes začínam s DD, ale ovsené otruby nemôžem kvôli celiakii plus zistila som, že vláknina má na mňa opačný účinok, povedzme, že ma zapeká Crying or Very sad Niekedy nejdem na WC aj 4 dni a to už je čo povedať. Môj metabolizmus je totálne pomalý. Vadí, ak tieto ovsené otruby vynechám?

Arwen

Messages : 26
Date d'inscription : 31.01.2013

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre janka.rojko Št január 31, 2013 8:44 am

skoc do predajne so zdravou vyzivou a skus ine otruby, urcite su aj nejake bez lepku, nemam prehlad o tom, ktore co obsahuju ale isto su, videla som ryzove napr. Jasne maju sachadiry - ale treba nieco najst namiesto tych ovsenych, nemaju len vlakninu, ale aj zadziavaju vitaminy a mineraly v tele.
S tou vlakninou - pijes dostatocne? na mna prve 3-4 dni psylium malo rovnaky efekt - zapekalo - potom sa to pohlo - teraz mam skor vycitky ked si ho nedam alebo zabudnem. Mam pravidelne vyprazdnovanie, pocit nasytenia a tiez krajsiu plet:)

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 40
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Arwen Št január 31, 2013 8:53 am

Oki, ďakujem za radu, skúsim. No a ešte som sa chcela spýtať či špaldové sú podobné ovseným. To je zasa pre kamošku, lebo ona nemôže ovsené zohnať, majú tu v meste len špaldové. A ja sa chcem spýtať, či môžem activiu bielu sladkú. Ďakujem. Inak dnes začínam, ty už držíš túto diétu dlho?

Arwen

Messages : 26
Date d'inscription : 31.01.2013

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre janka.rojko Št január 31, 2013 9:57 am

No ovsene su ovsene - nech nahradi spaldovymi alebo psenicnymi, ale nech najde tie spravne! maju ich v DM, vo freshi, v obchode so zdravou vyzivou, ja ich uz vidavam bezne v obchode, ozaj!
Activia sladka biela neviem, ja ju nejem, ale baby tu ano, pozri daj si, ak ti vaha klesat nebude, vies co z toho vylucit:)
Ja som na diete od augusta 2012 - ale ja som atyp - ja vela porusujem - hladam si jedalnicek - pridavam zakazane potraviny a testujem ci chudnem ci nie:) neberiem DD ako dietu ale ako zivotny styl - takze ja niesom spravny typ na nasledovanie:) bala som sa schudnut rychlo, aby som to rychlo nenabrala , tak som si zvolila svoju cestu.
Zatial mam dole 16kg - este chcem 4, posledne dva mesiace som prisala aj cvicenie a straaaasne vela chodim peskom.
A ide to:D
Hlavne treba pozitivne mysliet
Arwen napísal:Oki, ďakujem za radu, skúsim. No a ešte som sa chcela spýtať či špaldové sú podobné ovseným. To je zasa pre kamošku, lebo ona nemôže ovsené zohnať, majú tu v meste len špaldové. A ja sa chcem spýtať, či môžem activiu bielu sladkú. Ďakujem. Inak dnes začínam, ty už držíš túto diétu dlho?

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 40
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre matzika Št január 31, 2013 1:22 pm


Actíviu sladkú bielu nemôžeš, ale dostať activiu s 0 % tuku a tá je OK. Skús zvolenský v takom ružovom balení % tuku a 0% cukru. Je fakt super



janka.rojko napísal:No ovsene su ovsene - nech nahradi spaldovymi alebo psenicnymi, ale nech najde tie spravne! maju ich v DM, vo freshi, v obchode so zdravou vyzivou, ja ich uz vidavam bezne v obchode, ozaj!Activia sladka biela neviem, ja ju nejem, ale baby tu ano, pozri daj si, ak ti vaha klesat nebude, vies co z toho vylucit:)
Ja som na diete od augusta 2012 - ale ja som atyp - ja vela porusujem - hladam si jedalnicek - pridavam zakazane potraviny a testujem ci chudnem ci nie:) neberiem DD ako dietu ale ako zivotny styl - takze ja niesom spravny typ na nasledovanie:) bala som sa schudnut rychlo, aby som to rychlo nenabrala , tak som si zvolila svoju cestu.
Zatial mam dole 16kg - este chcem 4, posledne dva mesiace som prisala aj cvicenie a straaaasne vela chodim peskom.
A ide to:D
Hlavne treba pozitivne mysliet
Arwen napísal:Oki, ďakujem za radu, skúsim. No a ešte som sa chcela spýtať či špaldové sú podobné ovseným. To je zasa pre kamošku, lebo ona nemôže ovsené zohnať, majú tu v meste len špaldové. A ja sa chcem spýtať, či môžem activiu bielu sladkú. Ďakujem. Inak dnes začínam, ty už držíš túto diétu dlho?

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Arwen Št január 31, 2013 5:25 pm

Ďakujem a ešte otázočka, čo kečup? Moc mi chutí s tuniakom totižVery Happy

Arwen

Messages : 26
Date d'inscription : 31.01.2013

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Arwen Št január 31, 2013 5:29 pm

A ešte tie špaldové otruby majú dosť veľa sacharidov, to nevadí?

Arwen

Messages : 26
Date d'inscription : 31.01.2013

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre melounek Št január 31, 2013 6:00 pm

Špaldové otruby jsou přece s lepkem...

melounek

Messages : 4
Date d'inscription : 18.01.2013

http://sjidelnicek.cz/dukan/

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Arwen Pi február 01, 2013 9:46 am

Tie nie sú pre mňa

Arwen

Messages : 26
Date d'inscription : 31.01.2013

Návrat hore Goto down

Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička? Empty Re: Čo robiť keď mi vláknina robí zle a som celiatička?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.