FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

priebeh po "ukončení diety"

+7
matzika
Mellin
Zdenka14
zana986
zuzanas
KLT
Zuzka
11 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre henrieta71 Po október 08, 2012 5:24 pm

Nemyslim si ze sa musis obavat jest ,som v 4f pomaly mesiac a vaha sa mi pohybuje medzi 61-63 ,do 3f som isla so 63 este som schudla 2 kg a teraz po B dni mam stale 61kg a to fakt jem vsetko ,snazim sa dodrziavat 4-5 porcii za den a nemat na veceru sacharidy (nie vzdy sa mi to podari ) , takze takto to funguje zatial u mna a mliecne vyrobky jem s normalnym podielom tuku (nizkorucne nemozem ani citit) Very Happy

henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre mirinda St október 10, 2012 6:17 pm

Zdravim, dievcata!
Uz veeeeeeeeelmi dlho som sem nenapisala, dokonca ani nenakukla, lebo som si schudla svojich 10kg a este dalsie dve neplanovane v 3F. Akonahle som vsak presla do 4F, zacala som priberat... Tak som sem opat nahliadla, ci niekto nema taky isty problem.
Nemozem povedat, ze sa prezieram, ale behom mesiaca mi nabehli naspat 3 - 3,5 kila. Moze to suvisiet podla vas aj s tym, ze som vysadila antikoncepciu?

mirinda

Messages : 12
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre Zuzka Po október 15, 2012 7:38 am

zuzanas napísal:Ahoj Zuzka,
prisla som v sobotu z dovolenky, kde bolo all inclusive a hlasim, ze som asi nepribrala, jedla som vsetko prve dni, ale potom mi mala na 3 dni dostala neskutocne horucky, takze mi nechutilo. Ale samozrejme, jedla som hranolky, zemiaky, ale uprednostnovala som grilovane masko a vela zeleniny. Zajtra nevarim segedinsky gulas, nech sa trocha precistim Very Happy

Super Zuzička to ma teší Smile

Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre henrieta71 Ne december 02, 2012 10:52 am

Takze zas take male hlasenie v 4F od polovice septembra ,vaha stale medzi 61-63 kg a to som mala aj AL dovolenku s hromadou karibskych koktejlov (tie su poriadne presladene) ,tropicke ovocie -proste vsetko -na dovolenke ziadne otruby ani BD -po navrate trochu trauma postavit sa na vahu pig ale cuduj sa svete na druhy den rano ukazala 63 Twisted Evil ,takze ok zatial vaha isla trochu dole 62 zatial , ale BD nemam uz vobec a otruby asi 3-4 krat do tyzdna , tak asi toto uz nie je dukan affraid , jem uplne vsetko ale v kazdom jedle mam tak asi 1/3 zeleniny ,ovocie si dam vzdy ked pocitim hlad ,olej pouzivam len olivovy a kokosovy, cukor trstinovy-nerafinovany ,xilytol alebo med ,agavovy sirup ,pecivo asi 4x do tyzdna ake zrovna mam , syry a mliecne vyrobky nie su zrovna lowfat ale syry vyberam skor menej tucne ,zatial to funguje na moje pocudovanie Shocked uvidime dokedy Question

henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre zuzanas Ne december 02, 2012 4:45 pm

To sa mas, Ja som tiez pisala, ze som bola na AL a nepribrala som. Kontrolujem, sa stale, pecivo tak 3x do tyzdna, OO papavam, Stale papam, len hydinu, ci uz maso, alebo salamu. Porusim, sem tam na sladkom, aj to je cerealne a aj syr. No v 4F som od 19.9 a co je smutne, ze som zacala priberat. Moja, mama, sla skor do 4F a nepribera, ale ja uz citim, ze priberam. Takze sa idem hodit do 2F.

zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre janka.rojko Ne december 02, 2012 7:34 pm

Preco 2F? nestaci tretia? ono to znie hrozne, vsetky sa tu snazime, ze pojdeme aspon do tretej a potom niekedy aj do strtej. A potom sa dozvieme toto...

zuzanas napísal:To sa mas, Ja som tiez pisala, ze som bola na AL a nepribrala som. Kontrolujem, sa stale, pecivo tak 3x do tyzdna, OO papavam, Stale papam, len hydinu, ci uz maso, alebo salamu. Porusim, sem tam na sladkom, aj to je cerealne a aj syr. No v 4F som od 19.9 a co je smutne, ze som zacala priberat. Moja, mama, sla skor do 4F a nepribera, ale ja uz citim, ze priberam. Takze sa idem hodit do 2F.

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre zuzanas Ne december 02, 2012 9:39 pm

Ani v najmensom, som nechcela niekoho demotivovat. Ja som z tejto z DD nadsena. Myslim, ze skor moje telo strajkuje pri vsetkom. Moja mama drzala tuto dietu so mnou a sla do 4F skor a nepribrala (uz je v nej asi pol roka). Vazne je ucinna. Ide tu len o to, ze JA musim mat tvrdu aj 4F. Tak isto si myslim, ze je to aj so Zuzkou, co tu pisala ako prva. To je cele janka rojko Smile Neboj Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre henrieta71 Ne december 02, 2012 10:10 pm

zuzanas napísal:Ani v najmensom, som nechcela niekoho demotivovat. Ja som z tejto z DD nadsena. Myslim, ze skor moje telo strajkuje pri vsetkom. Moja mama drzala tuto dietu so mnou a sla do 4F skor a nepribrala (uz je v nej asi pol roka). Vazne je ucinna. Ide tu len o to, ze JA musim mat tvrdu aj 4F. Tak isto si myslim, ze je to aj so Zuzkou, co tu pisala ako prva. To je cele janka rojko Smile Neboj Smile

...to ma teda mrzi ze sa to vracia spat Sad,ale jeden nikdy nevie aj ja sa mozem dostat do tej istej situacie ,kedze si neviem predstavit ze by som mala len cisto bielkovinovy den tak rozmyslam nad inou dietou co tu mame vola sa to weight watchers povolene uplne vsetko ale rozdelene do kategorii a obodovane kde zelenina a ovocie je 0 bodov takze sa moze jest neobmedzene ,a dalej v supermarketoch maju hotove jedla ,salaty a sendvice takze ak nemam cas varit tak sa to da aj takto vyriesit co mi dost pomoze doteraz som si to nemohla dovolit pri DD . Co si myslis ze je dovod ze zacinas priberat ? Lebo co pises tvoj jedalnicek my pride ok ,jedavas aspon 4-5 porcii za den ?
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre zuzanas Ne december 02, 2012 10:31 pm

Ja som sa rozhodla tak, ze cez tyzden budme ako v 3F v prvej polovici a vikend, si doprajem, ale samozrejme, kuracia sunka, bez oleja a tiez prilohy som obmedzovala. Moja mama tiez kruti hlavou, nad tym ako je to mozne. Ja som asi odsudena stale chudnut. Nevravim, ze by som bola niekedy extremne tlsta. Po porode som mala 80, to bol vrchol. No stale bojujem, s tym aby som mala vahu aku mam. A mozno, mam nabeh na to, aby som bola silna. Moj brat bol pred jednym zakrokom vemi tlsty a zasa nopak, sestra je velmi chuda. Takze tak. No milujem pocit, ked som stihla Smile Takze, budem stale na sebe makat Very Happy Henrieta, neviem o com pises, v zivote som o tej diete nepocula Sad
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre zuzanas Ne december 02, 2012 10:31 pm

A samozrejme, jem tak 5,6 krat denne Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre henrieta71 Po december 03, 2012 7:00 pm

zuzanas napísal:Ja som sa rozhodla tak, ze cez tyzden budme ako v 3F v prvej polovici a vikend, si doprajem, ale samozrejme, kuracia sunka, bez oleja a tiez prilohy som obmedzovala. Moja mama tiez kruti hlavou, nad tym ako je to mozne. Ja som asi odsudena stale chudnut. Nevravim, ze by som bola niekedy extremne tlsta. Po porode som mala 80, to bol vrchol. No stale bojujem, s tym aby som mala vahu aku mam. A mozno, mam nabeh na to, aby som bola silna. Moj brat bol pred jednym zakrokom vemi tlsty a zasa nopak, sestra je velmi chuda. Takze tak. No milujem pocit, ked som stihla Smile Takze, budem stale na sebe makat Very Happy Henrieta, neviem o com pises, v zivote som o tej diete nepocula Sad

..ja zijem v uk ,tu je to velmi popularne ,skor by som to nazvala zmenou zivotneho stylu ,ked vies po anglcky urcite si to vies najst online , ale myslim ze DD je super -ja len proste nemozem samotne bielkoviny ,tak sa snazim najst nieco ine Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre Zuzka Ut december 04, 2012 6:11 am

zuzanas napísal:To sa mas, Ja som tiez pisala, ze som bola na AL a nepribrala som. Kontrolujem, sa stale, pecivo tak 3x do tyzdna, OO papavam, Stale papam, len hydinu, ci uz maso, alebo salamu. Porusim, sem tam na sladkom, aj to je cerealne a aj syr. No v 4F som od 19.9 a co je smutne, ze som zacala priberat. Moja, mama, sla skor do 4F a nepribera, ale ja uz citim, ze priberam. Takze sa idem hodit do 2F.


Ahoj Zuzička,
tak ako pochvaľ sa ...
ja som pribrala ale mne už DD nepomáha začalo mi byť strašne zle Sad tento týždeň skúšam iný šok pre telo zmenu jeden deň prísny BD a druhý deň normalna strava som zvedava či pomôže a od buduceho týždňa si začnem prečisťovať organizmus aloe vera Smile
Krasny dnik prajem
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre zuzanas Ut december 04, 2012 7:02 am

no ja som zacala prberat. Ja som teraz oslovila suseda, ktory mi hadam pomoze. Je to velky sportovec a robi stravne plany. Tak som zvedava. Musime sa stretnut Smile Zuzicka, drzim palce. Vyssie som pisala, co sa mi robi z telom, tak dufam, ze sa to da do poriadku Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre Fialka Ut december 04, 2012 7:46 am

ja som túto dietu dokázala držať 43 dní a schudla som 7kg.. a potom som za 5 mesiacov všetko pekne pribrala späť.. Sad som z toho smutná.. ale viem že je to moja vina.. no a tak začínam pekne od začiatku.. som v 1F druhý deň.. a poviem vám je to oveľa ťažšie ako prvý krát.. ale verím že do mája sa mi podarí schudnúť na moju vysnívanú váhu.. v máji sa totiť vydávam Smile tak mi držte prsty..

Fialka

Messages : 28
Date d'inscription : 15.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

priebeh po "ukončení diety" - Stránka 3 Empty Re: priebeh po "ukončení diety"

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.