FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Stagnácia váhy EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Stagnácia váhy EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Stagnácia váhy EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Stagnácia váhy EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Stagnácia váhy EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Stagnácia váhy EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Stagnácia váhy EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Stagnácia váhy EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Stagnácia váhy EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Stagnácia váhy EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Stagnácia váhy EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Stagnácia váhy EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Stagnácia váhy EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Stagnácia váhy EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Stagnácia váhy EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Stagnácia váhy EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Stagnácia váhy EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Stagnácia váhy EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Stagnácia váhy

+8
KLT
lesanka
Michaela Hazlingerová
henrieta71
martula
Broňa
Andysa
Sysa
12 posters

Goto down

Stagnácia váhy Empty Stagnácia váhy

Odoslať pre Sysa Ne január 15, 2012 4:36 pm

Ahojte,

pokračujem v Dukanovej diéte vo 4. fáze, no v 3. fáze moja váha úplne stagnovala. Nepohla sa ani hore ani dolu. Je pravdou, že nešportujem, no žiadne iné prehrešky nemám. Síce mi stačí dať dolu 5 kg, no zatiaľ sú to iba 2 kg. Skúste mi poradiť ako ďalej. confused

Sysa

Messages : 1
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Andysa Ne január 15, 2012 9:43 pm

Ahoj Sysa, ak si chcela ešte chudnut tak si mala vydržať v 2F. Do 3F sa ide az ked si dosiahla váhu akú si chcela, tam si toľko dni koľko kg si schudla krát 10. Napríklad ak si v 1 a 2F (ktore su chudnucie) schudla 5kg, v 3F si 50 dni a az potom ideš do 4F. Ta 3 a 4F su vlastne len kvôli tomu aby nevznikol jojo efekt, nie na chudnutie. Chudne sa v 2F.

Andysa

Messages : 17
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty 4 fázy diéty

Odoslať pre Broňa Po január 16, 2012 11:38 am

Ahoj Syssa, nesprávne si pochopila 4 fázy Dukanovej diéty. Je to škoda, lebo si sa snažila a vlastne si si po skončení 2.fázy iba kilá zastabilizovala. Vráť sa znova do 2.fázy a pokračuj v nej až pokiaľ dosiahneš vysnívanú váhu. Až potom prejdi do 3. a následne 4.fázy. Ešte to raz skús, nevzdávaj sa, oplatí sa !
Broňa
Broňa
Admin

Messages : 63
Date d'inscription : 12.01.2012
Localisation : Paríž

http://www.dukanovadieta.com . http://dukanovadieta-eshop.com/

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre martula St marec 21, 2012 2:52 pm

Dievcata moja vaha tiez stoji. V 1 a zaciatkom 2 f. som isla dole 5 kg a teraz to uz len kolise pol kg hore pol dole. dietu drzim 21 dni a neviem ci robim niekde chybu alebo je to o trpezlivosti.

martula

Messages : 8
Date d'inscription : 21.03.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre henrieta71 St marec 21, 2012 6:19 pm

Len trpezlivost vsak si schudla 5kg za 21 dni to je super nie? Mne sa to uz stalo druhy krat od januara a teraz to je treti tyzden co som neschudla,ale vsak aj telo sa s tym musi niak vysporiadat, ked mas pocit ze to fakt stagnuje tak si daj biely den(ale podla mna to je dost extrem) alebo skus vynechat tolerovane potraviny, ked mas B/Z den tak menej zeleniny a skor zelena (brokolica,spargla,spenat atd) a 60 min chodze za den (moze sa rozdelit na dve fazy) ,ale ja si myslim ze nemas preco stresovat takze drzim palce a urcite sa to pohne Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre martula St marec 21, 2012 9:12 pm

henrieta 71 dakujem pekne za povzbudenie Smile este keby som si ten tickers vedela urobit hm.. Sad Sad

martula

Messages : 8
Date d'inscription : 21.03.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Ahoj,ja mám podobný problém.Zajtra to bude 21 dní,čo som začala,schudla som 3,5 kg a aj to len zo začiatku,teraz to už ide pomaly,ale mám pred ženskými,tak možno je to aj tým....

Odoslať pre Michaela Hazlingerová Pi marec 23, 2012 11:26 am

martula napísal:Dievcata moja vaha tiez stoji. V 1 a zaciatkom 2 f. som isla dole 5 kg a teraz to uz len kolise pol kg hore pol dole. dietu drzim 21 dni a neviem ci robim niekde chybu alebo je to o trpezlivosti.

Michaela Hazlingerová

Messages : 24
Date d'inscription : 10.03.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre lesanka Po marec 26, 2012 9:45 am

ahojte babenky,

tak som sa konečne prihlásila do fóra aj ja. Začala som s DUKANOM 5.marca 2012. Po dvoch týždňoch som schudla 2 kila, čiže nič moc. Potom sa mi váha zastavila na 57 a týždeň nič.... Som už bola zúfalá, ale tak zase na oblečení som to riadne cítila. Minulý týždeň som od štvrtka chytila silnú chrípku a vysoké teploty, takže II.fázu som si musela troška (mala som 2/2 dni) zmeniť a od štvrtka jem zeleninu, mäso a mliečne výrobky. Choroba sa ma ešte drží, tak ostanem v kombinácii zelenina - mäso, kým sa nevyliečim a potom zase začnem striedať. Ale dnes ráno som sa postavila na váhu a 56,5 čiže celkom dobré. Tak dúfam že od stredy začnem zase 2/2 a kilečká pôjdu dole. Chcela by som ísť na 50.

Držím palce všetkým spolubojovníčkam Smile
lesanka
lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012
Localisation : Zvolen

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre KLT Po marec 26, 2012 10:38 am

lesanka, pri tak nizkej vahe ti to pravdepodobne pojde pomalsie, cize tes sa z kazdeho deka, ktore odide.

Drzim palce!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre maminka So apríl 28, 2012 11:20 am

hojte všetky Dukanky. tak ja som držala dietu od minulého roka od .1.9 a išla som z váhy 62,5 kg na 47-47,5 kg, tak mi to trochu chodilo, ale momentálne som asi za mesiac pribrala asi na 48 kg. ja som stále v tretej fáze, teda som neprešla na normálnu stravu, takto mi to vyhovuje, sem tam si dám niečo z nezdravé ale naozaj len zriedka. už nejem obyčajný chlieb,rožky,zemiaky,maslo,olej,cestoviny a ryžu málokedy. ale neako mi stvrdlo brucho, mám ho také nafúknuté,neviem čím to je.chcem sa spýtať či aj niektorá z Vás nabrala nejaké to kilo,po konsolidačnej fáze?mám chuť začať znova chcela som ísť aspoň na 45 kg,moja výška je164cm. alebo si mám dať pár bielkovinových dní?som z toho dosť nervozna ked som trocha pribrala čo by ste mi poradili? dík za odpoved....Smile))))

maminka

Messages : 1
Date d'inscription : 28.04.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre henrieta71 So apríl 28, 2012 6:27 pm

[quote="maminka"]hojte všetky Dukanky. tak ja som držala dietu od minulého roka od .1.9 a išla som z váhy 62,5 kg na 47-47,5 kg, tak mi to trochu chodilo, ale momentálne som asi za mesiac pribrala asi na 48 kg. ja som stále v tretej fáze, teda som neprešla na normálnu stravu, takto mi to vyhovuje, sem tam si dám niečo z nezdravé ale naozaj len zriedka. už nejem obyčajný chlieb,rožky,zemiaky,maslo,olej,cestoviny a ryžu málokedy. ale neako mi stvrdlo brucho, mám ho také nafúknuté,neviem čím to je.chcem sa spýtať či aj niektorá z Vás nabrala nejaké to kilo,po konsolidačnej fáze?mám chuť začať znova chcela som ísť aspoň na 45 kg,moja výška je164cm. alebo si mám dať pár bielkovinových dní?som z toho dosť nervozna ked som trocha pribrala čo by ste mi poradili? dík za odpoved....Smile))))[/quote

Pozri na druhom fore ti uz dali vediet kam sa mas obratit a pri tvojom bmi (17,8!!!!!!!) si vlasne podvyzivene dolna hranica je 18,5 ,predpokladam ze toto je len zart lebo tu chudnu vacsinou co potrebuju zhodit na normalne bmi ,asi by si mala svoj problem riesit niekde inde !!
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Stanka Št máj 17, 2012 2:00 pm

Ahojte babuľky .. Som tu úplne nová, vôbec neviem do akej skupiny mám zaradiť môj problém .. prepáčte mi ak vám to tu naruším ... Ale mám neskutočné problémy ohladom DD .. držím ju už 17 deň, som v druhej fáze ... no keď som sa dneska postavila na váhu skoro som odpadla .. môj celkový výsledok boli len 2 kilá dole .. môže to byť tým že papam každý deň sladidlo a kakao ? ... A môj druhý problém je ešte horší ... v sobotu máme velikáánsku oslavu pri ktorej si ideme sadnúť do reštiky ... chcem sa s rodinou kľudne napapať, a pokusim sa to potom vybehať .. len mi odporučte čo bude menší hriech, vypražaný syr, rezeň, hranolky, pečené zemiaky, alebo nejaké cestovinky ?? uznávate prehááňadlá ?? v takomto stave núdze ?? a neviete mi niekdo odpovedať na používanie L karnitínu popri dukanke ??? prosím pomôžte mi, som zúfala Sad((( Neutral

Stanka

Messages : 7
Date d'inscription : 17.05.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre antika Št máj 17, 2012 4:09 pm

Stanka napísal:Ahojte babuľky .. Som tu úplne nová, vôbec neviem do akej skupiny mám zaradiť môj problém .. prepáčte mi ak vám to tu naruším ... Ale mám neskutočné problémy ohladom DD .. držím ju už 17 deň, som v druhej fáze ... no keď som sa dneska postavila na váhu skoro som odpadla .. môj celkový výsledok boli len 2 kilá dole .. môže to byť tým že papam každý deň sladidlo a kakao ? ... A môj druhý problém je ešte horší ... v sobotu máme velikáánsku oslavu pri ktorej si ideme sadnúť do reštiky ... chcem sa s rodinou kľudne napapať, a pokusim sa to potom vybehať .. len mi odporučte čo bude menší hriech, vypražaný syr, rezeň, hranolky, pečené zemiaky, alebo nejaké cestovinky ?? uznávate prehááňadlá ?? v takomto stave núdze ?? a neviete mi niekdo odpovedať na používanie L karnitínu popri dukanke ??? prosím pomôžte mi, som zúfala Sad((( Neutral

ajojcek, ja idem v nedelu na velku oslavu takze som na tom tak isto ako ty, dam si masko ryzu a oblozeny chlebicek, torty sa ani nedotknem dam strik a dalsie 4 dni si dam čisto bielkovinove, takze nic zle sa nestane, sladidlo a kakao si davam aj ja denne, L- karnitin by som nepouzivala ani prehanadla, to skor aloe vera, ak ti ide vaha moc pomaly daj si aspon zo 3-4 dni bielkovinove viac pi a ono by sa to malo pohnut bounce

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Stanka Št máj 17, 2012 4:33 pm

Mám nato neskutočné nervy .. jednoducho, praxujem, denno denne sa stretávam s tetuľami a ženamy ktoré papajú rezníky, hambáčiky, hranolčeky, a ja si drnkám lyžičkou nad cottagom bielym odtučnením Smile V sobotu som sa rozhodla že zhreším Smile A od júna začínam tvrdo makať, povinne aspoň hodinka denne športu s L karnitínom, mám ho už kúpený musím ho využiť .. môj sen a boj bude o tom že do júla chcem dať dole minimálne 10 kilogramov, čítala som že je to možné, ale neviem ako to mám spraviť, či mám ostať pri DD ale takej fakt že prisne stráženej alebo isť na hladovku alebo ako Sad som stratená Sad .. tebe váha klesá ? pekne ?

Stanka

Messages : 7
Date d'inscription : 17.05.2012

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Zuzka Št máj 17, 2012 8:59 pm

Stanka napísal:Mám nato neskutočné nervy .. jednoducho, praxujem, denno denne sa stretávam s tetuľami a ženamy ktoré papajú rezníky, hambáčiky, hranolčeky, a ja si drnkám lyžičkou nad cottagom bielym odtučnením Smile V sobotu som sa rozhodla že zhreším Smile A od júna začínam tvrdo makať, povinne aspoň hodinka denne športu s L karnitínom, mám ho už kúpený musím ho využiť .. môj sen a boj bude o tom že do júla chcem dať dole minimálne 10 kilogramov, čítala som že je to možné, ale neviem ako to mám spraviť, či mám ostať pri DD ale takej fakt že prisne stráženej alebo isť na hladovku alebo ako Sad som stratená Sad .. tebe váha klesá ? pekne ?

Ostan pri DD nevzdávaj to
ja som celučky život na dietach a hladovka je to najhoršie pre telo ...lebo tel sa boli lebo vie že nedostane jedlo tak si aj to mao čo konzumuješ uloži do zásob
pri D možeš jesť neobmedzene samozrejme povolene potraviny je to super toto je najlepšia dieta aku poznam a konečne sa mozem napapkat bez toho aby som pribrala prave opačne jem do prasknutia a chudnem


Prajem ti veľa šťasta a vea trpezlivosti zvladneš to Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Anonymný So jún 02, 2012 5:33 pm

Žienky, ja držim dietu od 1.5. teda mesiac, 1. faza bola 6 dni a 5 kg dole a za zvysok mesiaca len 2kg dole, preco tak malo???? je pravda ze mam castejsie zeleninove dni ako cisto bielkovinove, nakolko casto jedavam mimo domu a vecsinou si dam niekde zeleninovy salat...ale aj tak...zda sa mi to malo a odradza ma to, potrebujem este tak 7kg dat dole....Lenka

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Stagnácia váhy Empty Re: Stagnácia váhy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.