FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

+20
kacusik69
salamina
gisselle1
Fialka
mint
hela
Seginka
Andrea Bendy
Zuzka
daduliatko6
tubla
antika
henrieta71
lufka
Majuš
8Ari8
Andy H.
majka26
mirinda
KLT
24 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre antika Ut apríl 24, 2012 7:29 am

ajojček, ja si denne dávam ten veľký nízkotučný biely rajo 375 g so skoricou umelym sladidlom a ovsené otruby do toho na raňajky a nepriberám z neho a má 0,1 % tuku tak si myslím že ten 500 g čo si dávaš je v pohode bounce

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 24, 2012 7:40 am

Majuš napísal:Ahojte,tak ja som po troch tyzdnoch zacala striedat 1/1 na 2/2 a vyhovuje mi to lepsie,lebo za dva dni nakupenu zelenu dojem a potom mam pokoj ked otvorim chladnicku a neni tam Very Happy .Horsie je ked mam 2 dni BD ,lebo sa mi zacina dvihat zaludok z masa.Objavila som jogurt 0% tuku ,grecky jogurt(zijem v zahranici) a ten si davam denne aj 500g .Myslite,ze robim dobre ked tolko jem jogurtu?Niekde som citala,ze sa moze len 150g na den.Nasla som i ochoteny jogurt s rebarborou 1% tuku ,ten sa moze?Dakujem za nazory a drzim palce pri chudnuti.



Ahoj povolené potraviny môžeš konzumovať neobmedzene ..a čo sa týka rebarborového aj ten môžeš aj hociaký iný ovocný len tu musiš davať pozor lebo je obmedzený na 1 ks denne.



Veľa šťastia

Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre KLT Ut apríl 24, 2012 2:58 pm

rebarobora je skor zelenina, takze ak to nie je dosladene cukrom, tak ten by mohol byt v pohode.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre henrieta71 Ut apríl 24, 2012 3:07 pm

ja si robim svoj rebarborovy "dzem " a ten si davam do jogurtu Very Happy

henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Andrea Bendy St máj 09, 2012 9:31 am

Som prvy den v 2 druhej faze ako to je s tym striedaním jeden den bielkoviny a druhy biel.+zelenina??? Dakujem

Andrea Bendy

Messages : 4
Date d'inscription : 03.05.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Seginka St máj 09, 2012 10:42 am

Andrea Bendy napísal:Som prvy den v 2 druhej faze ako to je s tym striedaním jeden den bielkoviny a druhy biel.+zelenina??? Dakujem

Ano, mozes striedat jeden bielkovinovy a jeden bielkovinovo-zeleninovy....alebo dva a dva Smile da sa aj 3/3 alebo 5/5...ako si to uz nastavis a bude sa ti to pacit Smile

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Andrea Bendy St máj 09, 2012 1:41 pm

Dakujem za radu Vyskusamam to menit kazdy den aby to nebolo az take tazke Smile
Andrea Bendy
Andrea Bendy

Messages : 4
Date d'inscription : 03.05.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre hela Pi máj 11, 2012 4:13 pm

ahojte, ked si zvolim striedanie dní napr. na 2/2, môžem to po týždni zmeniť napr. na 1/1, a potom znova zmeniť??? alebo ked si raz zvolim jedno striedanie, tak ho musím aj dodržiavať...?Ďakujem

hela

Messages : 3
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre mint Po máj 14, 2012 7:17 am

Ahojte, aj ja som presla zo striedania 1/1 na 2/2, tak uvidime....v knihe DD som nasla informaciu, ze v pripade zien, ktore maju silnejsie brucho, stehna a boky, hore su utle a chcu schudnut len zopar kg sa doporucuje striedanie 2/7 = 2 cisto B dni a 5 BZ.Skusal niekto aj tento model?

mint

Messages : 2
Date d'inscription : 26.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Fialka Ut máj 15, 2012 8:53 am

Ahojte Dukanky, dnes som začala 2. fázu.. konečne zelenina mňam.. schudla som 4 kg za 5 dní Very Happy môžem byť v druhehj fáze aj 3/3 dni? pretože 5/5 je na mňa veľa? čo si o tom myslíte? Ďakujem za odpoveť

Fialka

Messages : 28
Date d'inscription : 15.05.2012
Age : 43

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre henrieta71 Ut máj 15, 2012 9:21 am

Ahoj jasne je to na tebe ako ti to vyhovuje ,len sa ma dodrziavat rovnaky pocet dni,alebo urcite nie viac proteinovych Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Zuzka Ut máj 15, 2012 9:47 am

hela napísal:ahojte, ked si zvolim striedanie dní napr. na 2/2, môžem to po týždni zmeniť napr. na 1/1, a potom znova zmeniť??? alebo ked si raz zvolim jedno striedanie, tak ho musím aj dodržiavať...?Ďakujem

Môžeš si to časom zmeniť
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre gisselle1 St máj 16, 2012 4:32 pm

ahojte kocky, ja dnes zacinam druhu fazu:))) mozem striedat najprv 2/2 napr a potom zmenit 3/3? je to pripustne? dakujem za info:))))

gisselle1

Messages : 18
Date d'inscription : 13.05.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre antika St máj 16, 2012 4:45 pm

gisselle1 napísal:ahojte kocky, ja dnes zacinam druhu fazu:))) mozem striedat najprv 2/2 napr a potom zmenit 3/3? je to pripustne? dakujem za info:))))

ano mozes to tak striedat,

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre gisselle1 St máj 16, 2012 4:46 pm

a ako je to najlepsie baby, dajte skusenosti:) ja som taka nabudenaaa... aj ked v prvej faze to nebolo tolko kg kolko som ocakavala..ale cmm isli dole:)

gisselle1

Messages : 18
Date d'inscription : 13.05.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Zuzka Št máj 17, 2012 5:13 am

gisselle1 napísal:a ako je to najlepsie baby, dajte skusenosti:) ja som taka nabudenaaa... aj ked v prvej faze to nebolo tolko kg kolko som ocakavala..ale cmm isli dole:)

Ahoj ja som držala 2/2 pre mna vyhovujúce hlavne kvôli tomu že som si varila a dva dni a nemusela som potraviny vyhadzovať ked som ich nezjedla v prvý deň.
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty bielkovinove dni

Odoslať pre salamina Ut máj 22, 2012 5:57 pm

Prva faza OK a teraz v druhej ked drzim bielkovinove dni byva mi zle a som unavena pijem 1,5l vody. Na to ze som vypila predtym 0,5l za den je to myslim dost aj to pijem na silu. Tak kde je chyba. zatial som schudla 5,8 kg teraz to stojí.Rolling Eyes

salamina

Messages : 6
Date d'inscription : 16.05.2012
Age : 49
Localisation : Levice

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Seginka St máj 23, 2012 8:38 am

ked ma BZ dni, jes dostatok zeleniny? a mas nejake vitaminy? skus pit este okrem tej vody aj nejake caje alebo kofolu so steviou, alebo colu zero...proste, co ti chuti. A pridaj si aj polievky..aj to su tekutiny. Dufam, ze je to len dehydrataciou...musis naozaj pit dost tekutin

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre kacusik69 St máj 23, 2012 5:31 pm

Ahojte, chcem sa opytat - zajtra zacinam po 5. dnoch 1. fazy s 2. fazou a chcem sa spytat, ci mozem v BZ dni si dat napriklad aj samotny kus nejakej zeleniny - napr. rajcinu, uhorku atd. alebo zeleninu len ako "prilohu" k niecomu bielkovinovemu? je mi jasne ze BZ den ma byt zlozeny aj zo zeleniny aj z bielkovin, len mi nie je jasne ci si mozem povedzme na desiatu dat tu spominanu uhorku napriklad... na obed si spravim kuracie prsia s nejakou zeleninou, na veceru povedzme omeletu atd. dakujem Smile
kacusik69
kacusik69

Messages : 28
Date d'inscription : 18.05.2012
Localisation : Slovakia

http://ucm-anjok.webnode.sk

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre zuzanas St máj 23, 2012 8:07 pm

Ako len chcete, samotnu s obedom. Mozete ju jest neobmedzene a kombinovat. Kludne mozete papat co ste napisali. Je to vlastne BD den, do ktoreho pripojite zeleninu ako len chcete Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre zuzacka St jún 27, 2012 10:52 am

Čaute baby, je veľký problém ak momentálne striedam B a BZ dni 2/2, a na jedenkrát zmením na 3/3? Aby som mohla papkať aj zeleninu a nielen čisto mäsko na oslave...Smile
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Jankak St júl 04, 2012 1:27 pm

ja mam zatial BZ v druhej faze ale neberte si zo mna priklad nie je to moc podla pravidiel Smile len tie B ma nejako nebavia a nejako som strasne vela zeleniny nakupila Smile ale jeden B den v tyzdni budem davat. chudnem 0.2kg denne aj pocas BZ dni takze zatial sa mi zda ze vsetko sa hybe ako ma

Jankak

Messages : 4
Date d'inscription : 28.06.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty striedanie dni 2/1

Odoslať pre Maria 309 St november 28, 2012 9:52 pm

Chcela by som sa opytat skusenejsich...Kedze zeleninu velmi nemusim mozem striedat 2 bielkovinove a 1 BZ den???prosim poradte mi.....

Maria 309

Messages : 107
Date d'inscription : 11.10.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre KLT Št november 29, 2012 10:04 am

Maria, urcite nie! Mozes mat viac BZ dni ako B, akurat ti to moze spomalit chudnutie, ale urcite nie naopak. Mohla by si si vazne poskodit zdravie.
Takze radsej sa premoz, najdi si oblubene druhy zeleniny a poctivo ju papaj.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Maria 309 Št november 29, 2012 10:21 am

KLT napísal:Maria, urcite nie! Mozes mat viac BZ dni ako B, akurat ti to moze spomalit chudnutie, ale urcite nie naopak. Mohla by si si vazne poskodit zdravie.
Takze radsej sa premoz, najdi si oblubene druhy zeleniny a poctivo ju papaj.

Dakujem za odpoved budem sa musiet premoct aj ked je to tazke,lebo na zeleninu nemam skoro vobec chut a ked nieco jem tak to ani nedojem, lebo mi nechuti......Sad

Maria 309

Messages : 107
Date d'inscription : 11.10.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre KLT Št november 29, 2012 11:29 am

zeleninu by si sa mala naucit jest nielen kvoli dd, ale celkovo pre zdravy zivot.
aku zeleninu jedavas? ako si ju pripravujes, dochucujes?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Maria 309 Št november 29, 2012 12:25 pm

KLT napísal:zeleninu by si sa mala naucit jest nielen kvoli dd, ale celkovo pre zdravy zivot.
aku zeleninu jedavas? ako si ju pripravujes, dochucujes?

Ked uz zeleninka tak najradsej cerstva, lebo varenim sa straca chut, alebo zeleninovy vyvar...papam najviac paradajky cherry tie este mozem, brokolicu, karfiol,alebo grilovanu zeleninku(baklazan,tekvicka,paradajky, cibula)...Najhorsie je , ze ak mam chut tak mam , ale ak nie tak to do seba len tlacim az sa mi hnusi jest...dnes som si narychlo robila salat(rucola, paradajky,vajcia na tvrdo, paprika)a jedla som ho asi 40 min...a ani som nedojedla:(

Maria 309

Messages : 107
Date d'inscription : 11.10.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Maria 309 Št november 29, 2012 12:27 pm

Maria 309 napísal:
KLT napísal:zeleninu by si sa mala naucit jest nielen kvoli dd, ale celkovo pre zdravy zivot.
aku zeleninu jedavas? ako si ju pripravujes, dochucujes?

Ked uz zeleninka tak najradsej cerstva, lebo varenim sa straca chut, alebo zeleninovy vyvar...papam najviac paradajky cherry tie este mozem, brokolicu, karfiol,alebo grilovanu zeleninku(baklazan,tekvicka,paradajky, cibula)...Najhorsie je , ze ak mam chut tak mam , ale ak nie tak to do seba len tlacim az sa mi hnusi jest...dnes som si narychlo robila salat(rucola, paradajky,vajcia na tvrdo, paprika)a jedla som ho asi 40 min...a ani som nedojedla:(

dochucovat dochucujem ako predtym...samozrejme okrem oleja...kupila som si aj to kondimento na salaty....no nepomaha mi......

Maria 309

Messages : 107
Date d'inscription : 11.10.2012

Návrat hore Goto down

striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni - Stránka 2 Empty Re: striedanie bielkovinovych a bielkovinovo-zeleninovych dni

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.