FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 9 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St september 05, 2012 10:35 am

Katka, ty sa strácaš rýchlosťou blesku, gratulujem Smile

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 05, 2012 4:53 pm

Zdani striedala som 2/2 teraz skúšam model 1/1. KLT ako kukám naozaj si docielila svoju váhu? ak áno GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pevne verím, že si svoju hmotnosť aj udržíš...

Moja u mňa sa väčšinou naozaj stretne veľa negatívnych faktorov... a potom som nešťastná aj keď sa snažím ako somárik Sad

Zajtra ráno skúsim váhu. Dnes mám B deň. Už dvakrát som jedla dnes mäso. uvidíme....

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Št september 06, 2012 6:23 am

- dúfam, že ti to tento model 1/1 naštartuje
- mäsko je fajn, dobrú chuť Smile
- fakt sa netráp, stres je najhoršie, čo môže byť pre diétu - takže chcem vidieť na tebe len krásny úsmev Smile
- slnko v duši, pekný deň Very Happy

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Št september 06, 2012 10:38 am

Čaute baby,

nedá mi to nenapísať vám...pár týždňov som sa mordovala s váhou stále medzi 64-65, samozrejme nie a nie ísť dole. Ujo dukan vypočítal, že vysnívaných 63kg budem mať 18.8. čo som nemala ani nemám, ale nevadí. Na konci augusta sa mi podarilo dostať sa na 63,8. Šťastná som bola ako blcha. A keďže som vedela, že september bude plný nástrah: svadba, oslavy meninové či nar. každý víkend som sa rozhodla, že po 3 mesiacoch DD prejdem 4.9. do 3F. Problém však nastal v tom, že SO-NE som mala BZ dni, PO-UT B dni. Za tieto dni - netuším z akého dôvodu sa všetko tzv. pokašlalo. Každý deň ani deko dole, naopak o pár 100g hore. Do dnešného dňa sa to vyšplhalo na 65kg. Čo sa týka WC už som bola zúfalá, lebo ani overené ľanové semiačka nepomáhali, ale našťastie dnes po 6 dňoch som konečne bola. Okrem chôdze som od min.týždňa pridala aj cvičenie tak cca 35 min posilovania s vlastnou váhou. Otázka preto na skúsenejšie dámy znie, prejsť radšej aj pri takejto váhe do 3F aby som sa vyhla oslavovským nástrahám a zafixovala radšej váhu, alebo zostať ešte v 2F a dostať sa na 63?

zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Št september 06, 2012 11:20 am

Myslim, ze ten narast hmotnosti bol len kvoli zapche.
ak sa to uz dnes pohlo, zajtra by mala byt vaha opat ok a chod do tretej Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre matzika Pi september 07, 2012 5:47 am

Ahoj Zuzačka, prečítala som si tvoj článok a musím reagovať. Ja som chudla veľmi rýchlo a zdalo sa mi, že už je to až moc. Tak som prešla do 3. fázy skôr až o 1,5 mesiaca ako mi určil pán Dukan. prvé dni sa na mňa nalepili 2-3 kg, ale teraz som už tretí mesiac v tejto fáze a zase chudnem. Dokonca som schudla pod určenú hranicu. Už ani nechcem viac chudnúť, takže trochu porušujem diétu v tom zmysle, že si dám viac ovocia. Ale inak neporušujem. Kľudne choď na oslavy a potom dodržuj BZ dni. vo štvrtok BD a všetko sa upraví. To je môj názor. Držím ti palce Smile
zuzacka napísal:Čaute baby,

nedá mi to nenapísať vám...pár týždňov som sa mordovala s váhou stále medzi 64-65, samozrejme nie a nie ísť dole. Ujo dukan vypočítal, že vysnívaných 63kg budem mať 18.8. čo som nemala ani nemám, ale nevadí. Na konci augusta sa mi podarilo dostať sa na 63,8. Šťastná som bola ako blcha. A keďže som vedela, že september bude plný nástrah: svadba, oslavy meninové či nar. každý víkend som sa rozhodla, že po 3 mesiacoch DD prejdem 4.9. do 3F. Problém však nastal v tom, že SO-NE som mala BZ dni, PO-UT B dni. Za tieto dni - netuším z akého dôvodu sa všetko tzv. pokašlalo. Každý deň ani deko dole, naopak o pár 100g hore. Do dnešného dňa sa to vyšplhalo na 65kg. Čo sa týka WC už som bola zúfalá, lebo ani overené ľanové semiačka nepomáhali, ale našťastie dnes po 6 dňoch som konečne bola. Okrem chôdze som od min.týždňa pridala aj cvičenie tak cca 35 min posilovania s vlastnou váhou. Otázka preto na skúsenejšie dámy znie, prejsť radšej aj pri takejto váhe do 3F aby som sa vyhla oslavovským nástrahám a zafixovala radšej váhu, alebo zostať ešte v 2F a dostať sa na 63?

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Pi september 07, 2012 12:56 pm

Ďakujem baby za rady...včera som prvýkrát po 3 mesiacoch papala chlebík...mňamka Smile) ten slatinský čo tu väčšina spomínate kde by som mohla nájsť? v ktorých obchodoch? Som si kúpila nejaký so zložením že 85% celozr.múka a 15% pšeničná...môžem aj taký papať?? Cestoviny asi celozrnné alebo špaldové a ryža? Aká je najvhodnejšia??
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 So september 08, 2012 7:32 am

ahojky
Slatinský chlebík kúpiš v Bille a niektorých Tescách, ale tam ho nie vždy majú, ja som jedla chlebík aj z Lidla, taká kocka, a dokonca dnes som si dala biely rožok, nikde som nezohnala chlieb Smile
- cestoviny som zo začiatku tiež jedla len celozrnné špaldové, ale teraz si už dám aj vaječné aj bezvaječné, aké doma mám
- ryžu som jedla natural
- pekný deň, nech sa darí
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT So september 08, 2012 10:32 am

dnes som prave v nasom malom tescu nasla Slatinsky chlieb, vyzera dobre, a teoreticky 2krajce vyhcazdaju povolenych 60g. Uz sa nan tesiiiiim!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha So september 08, 2012 1:30 pm

Hlásim že nič nové. ani deko dole. V pondelok to bude 3 týždne čo stojím :-((((

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT So september 08, 2012 1:34 pm

pachucha, hlavne, ze nepriberas Wink
Nestresuj, hlavne sa vela hyb, poctivo papaj a ono to pojde! Musi Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha So september 08, 2012 1:37 pm

snažím sa moja...snažím. som dosť smutná. nič ma neteší...

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT So september 08, 2012 1:55 pm

Nepotrebujes upravit davkovanie liekov na SZ? Kedy si bola naposledy na kontrole?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha So september 08, 2012 2:02 pm

bola som min. tyzden. mam trochu blbsie vysledky ale lieky mi uz doktor tento raz nepredpisal. povedala som mu ze drzim bielkovinovu dietu aj ze som prestala fajcit. zobral mi zas krv, a uvidime. Moja SZ sa pohybuje na hrane. obcas je v normale a obcas vyskocia brutalne cisla. Ked som brala lieky, bolo to 100 x horsie ako ked som ich nebrala. Nedokazala som niekedy ani chodit a strasne ma uspavali. aj mi menili gramaz ucinnej latky, ale nic moc. Vies co nechapem? ze prve tyzdne boli sice kriticke ale isla som dole 5 kg...a teraz treti tyzden nic. a pritom sa nic nezmenilo, ani stravovanie ani som neporusila ani nic. žeby prestala dieta ucinkovat?

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po september 10, 2012 6:01 am

Stojim stale

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po september 10, 2012 7:02 am

pachucha napísal:Stojim stale
Ako dlho to už je? Nehýbe sa to vobec vobec? Chodíš v pohode na wc aj všetko?

Ináč baby, ja sa musím pochváliť, podľa tickera mám konečne BMI pod 30. Takže už nie obezita, už len nadváha. cheers Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po september 10, 2012 7:09 am

Pidanka gratulujem!!!!! Nie k nadvahe ale ku krasnemu ubytku :-D ja neviem co sa deje.stojim stale ako blbec. Na Wc chodim raz za 3 dni. Nic moc.ale s tym som mala problem odjakziva.

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po september 10, 2012 7:24 am

pachucha napísal:Pidanka gratulujem!!!!! Nie k nadvahe ale ku krasnemu ubytku :-D ja neviem co sa deje.stojim stale ako blbec. Na Wc chodim raz za 3 dni. Nic moc.ale s tym som mala problem odjakziva.

Ďakujem. Smile Ja som ináč čítala na FB fóre Dukaniek, že niektoré baby stáli aj 5 týždňov a potom sa to zas pohlo. Rozhodne sa nevzdávaj. No

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po september 10, 2012 7:32 am

Aj ja dakujem cicka. Ved ono sa to musi pohnut. Vylucila som cukry a tuky cize musi to ist :-D :-D :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po september 10, 2012 8:49 am

pachucha napísal:Aj ja dakujem cicka. Ved ono sa to musi pohnut. Vylucila som cukry a tuky cize musi to ist :-D :-D :-D

Držíííím prsty. flower

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po september 10, 2012 12:50 pm

ahojte kočky,
nakukla som na Pachuchine pondelkové váženie - dievča, ako je to možné?
- inak som niekde čítala, že super na spaľovanie je švihadlo, nechceš to skúsiť? Lebo stravu máš ukážkovú, tak už fakt neviem, čo tomu ešte treba - máš riadnu pevnú vôľu a neskutočné silné nervy - si najlepšia, ja by som to asi šokla - nech mi to nie je ľúto, dala by som si niečo, čo mi najviac chýba - ale nenahováram ťa na nič zlé - si dobrá, že to takto zvládaš
- pidanka, ide ti to krásne - super, dievča
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po september 10, 2012 12:58 pm

Zdenka14 napísal:ahojte kočky,
nakukla som na Pachuchine pondelkové váženie - dievča, ako je to možné?
- inak som niekde čítala, že super na spaľovanie je švihadlo, nechceš to skúsiť? Lebo stravu máš ukážkovú, tak už fakt neviem, čo tomu ešte treba - máš riadnu pevnú vôľu a neskutočné silné nervy - si najlepšia, ja by som to asi šokla - nech mi to nie je ľúto, dala by som si niečo, čo mi najviac chýba - ale nenahováram ťa na nič zlé - si dobrá, že to takto zvládaš
- pidanka, ide ti to krásne - super, dievča

Zdenka, ja som tiež čítala na inom fóre, že baby keď si dali nejaký deň, že jedli všetko možné a potom prešli naspäť, tak potom sa kilá pohli rýchlejšie smerom dole. Len nie na každého to tak musí posobiť, je to teda dosť risk a keby to náhodou pachuche nejaké deká pridalo, tak by a len horšie cítila. Neutral
A ďakujeem, teda teraz mi to ide riadne pomaly, možno raz do týždňa sa to pohne o - 400 (a to som chcela do dovolenky ísť pod 70, ale už je to asi nereálne)..ale hlavne, že to nejak ide no. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Po september 10, 2012 4:55 pm

ahojte babenky Smile

pozeram, co u vas nove... u mna nic, pachucha nezufaj, ono sa to isto pohne, skor ci neskor Smile aj ja uz dva tyzdne stojim na mieste, dokonca mam 300 g navyse a to som cely vikend bola plavat Very Happy a strava stale rovnaka, ziadne prehresky Smile len cakat a dufam ze sa ten tuk umudri a zacne sa topit Very Happy
pidanka, ty si hviezda cheers gratulujem ti k ubytku, len tak dalej Smile aj minus 400 je lepsie ako plus Smile baby, drzim palce sunny

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po september 10, 2012 7:45 pm

svihadlo v tejto vahovej kategorii este nie, rychla chodza uplne staci Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ut september 11, 2012 5:00 am

Dobré ráno dukanky, tak moja radosť netrvala veľmi dlho. Ráno som sa postavila na váhu - 74,6 Crying or Very sad. Nechápem prečo taký brutálny nárast, M ešte prísť nemá, včera som nejedla nič výnimočné (ráno kakao, potom kurací vývar s mäskom, potom 2 kuracie stehná dolné a poobede "koláč z mikrovlnky", večer som jedla už len polievku asi 3x, len čistú vodu...no a vlastne večer ešte nutelu, ale to si zvyknem dopriať často). Teda dosť ma to rozosmutnilo, počas DD neviem či mi vôbec niekedy išla váha hore a teraz zrazu takto radikálne som sa posunula späť o 2 - 3 týždne. Ešte som včera bola konečne po dlhšej dobe poriadne na wc, tak som sa naopak tešila, že to dnes bude menej...
Neviete čím to môže byť? Mad

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 11, 2012 9:58 am

Ahojte ženy, ja mám BMI 33,9 fasa. Zdeninka ani nejdem pomyslieť, že by som telo šokla, lebo by ma výčitky svedomia zožrali ajajaaaaaaaaaaj Mad Zatiaľ sa nehýbe váha. Skúšam každý deň ísť na tú váhu aôle prd makový. Zatiaľ nič.

Ste zlaté, že sa mi snažíte pomôcť, ja si myslím, že každé telo sa raz zobudí. To moje asi pekne štrajkuje, lebo som nesprávne konzumovala jedlo dlhé roky....ja viem asi by som chcela zázraky za roky čo som sa prejedla-neprejedla - vyhladovala. Celý život chudnem a dopracovala som sa k ťažkej obezite....a naivne si myslím, že za 10 týždňov čo som na diéte schudnem svoje laloky....mňa serie však že každý čo drží DD schudne úplne brutálne rýchlo a veľký počet kg....a ja sa trápim ako trt makový a nič z toho...ale zase lepšie ako pribrať :-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut september 11, 2012 10:02 am

pachucha, ja som zacinala s BMI 38,1!

hlavne nezacni uberat jedlo, skor papaj stedro, nech sa telo neboji pustit nieco zo spajze Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 11, 2012 11:13 am

KLT napísal:pachucha, ja som zacinala s BMI 38,1!

hlavne nezacni uberat jedlo, skor papaj stedro, nech sa telo neboji pustit nieco zo spajze Wink



ty si moje zlatíčko KLT. papám papám nebojkaj Very Happy

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Zmena

Odoslať pre NikolaB. Ut september 11, 2012 8:01 pm

Ahojte všetci, takže som sa rozhodla o zásadnú zmenu v mojom živote aj ja, som 5 mesiacov po pôrode a je čas urobiť niečo s nadbytočnými kilami čo mi ostali po pôrode Sad
Viete mi povedať ako ste prežívali prvé dni diéty? Čo to s Vami urobilo? Ja som dosť sladká duša takže sa toho aj viac menej bojím, ale verím, že ma podporíte.

Nikol

NikolaB.

Messages : 3
Date d'inscription : 11.09.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 12, 2012 7:21 am

NikolaB. napísal:Ahojte všetci, takže som sa rozhodla o zásadnú zmenu v mojom živote aj ja, som 5 mesiacov po pôrode a je čas urobiť niečo s nadbytočnými kilami čo mi ostali po pôrode Sad
Viete mi povedať ako ste prežívali prvé dni diéty? Čo to s Vami urobilo? Ja som dosť sladká duša takže sa toho aj viac menej bojím, ale verím, že ma podporíte.

Nikol

Ahoj Nikolka, vítam ťa medzi nami Very Happy Hneď na úvod by som rada upozornila, že pokiaľ svoje dieťatko kojíš- diéta je pre Teba nevhodná. Všetko čo papá maminka, papá aj bábo( ale to iste vieš Smile )

Ono je dosť zásadný rozdiel v tom, či už máš nejaké informácie ohľadom tejto diéty, či si majiteľkou knihy- či si ju vôbec čítala. Alebo si len počula o nejakej Dukane Smile Smile Lebo niektoré kočeny kukajú ako puk Shocked keď im niekto povie infošku, ktorá je všeobecne známa a oni sa spoľahnú len na to, že jedna babka povedala....

A kilá po porode sa Ti roztopia skutočne rýchlo, keďže sa nachádzaš v hormonovom tele ešte stále Smile Niektorým ženám stačí upraviť stravu a kilá odídu a niektoré zistia(také ako ja) že prešlo takmer 10 rokov a tie tehotenské kilá nielenže neodišli, ale si ešte urobili rezervu Razz .

Nikolka maj hlavne jasný a reálny cieľ. Všetko sa dá. Baby ťa tu podporia- to mi ver bounce bounce bounce bounce Mne neskutočne pomáhajú, leboja mám to avoje chudnutie brutálne sťažené mnohými faktormi Arrow .

Vypočítaj si na dukanovskej stránke hmotnosť, ktorá by mala byť tvoja skutočná.

A čo sa týka prvých dní? V pohodeeeeeeeeeeee, mne táto diétka sadla, lebo ľúbim bielkovinky. Vôbec mi to nepripadalo zložité. Neviem koľko kg chceš schudnúť a z akej váhy ideš a koľko meriaš, ale sú tu ženy ktoré schudli skoro 40 kg a ženy ktoré schudli len 5 kg. Podľa toho koľko potrebovali a pokiaľ to dovolilo telo.

V dukanke môžeš jesť aj sladkosti- síce nie tie z obchodu, ale môžeš si ich robiť aj sama. Je tu mnoho receptov. Aj na fb a iných fórach, čiže sa neboj Laughing

Držím Ti palce a keď budeš mať akékoľvek otázky,napíš nám. Pomôžeme Ti Wink


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 9 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.