FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 10 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 10 z 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 11, 2012 9:58 am

Ahojte ženy, ja mám BMI 33,9 fasa. Zdeninka ani nejdem pomyslieť, že by som telo šokla, lebo by ma výčitky svedomia zožrali ajajaaaaaaaaaaj Mad Zatiaľ sa nehýbe váha. Skúšam každý deň ísť na tú váhu aôle prd makový. Zatiaľ nič.

Ste zlaté, že sa mi snažíte pomôcť, ja si myslím, že každé telo sa raz zobudí. To moje asi pekne štrajkuje, lebo som nesprávne konzumovala jedlo dlhé roky....ja viem asi by som chcela zázraky za roky čo som sa prejedla-neprejedla - vyhladovala. Celý život chudnem a dopracovala som sa k ťažkej obezite....a naivne si myslím, že za 10 týždňov čo som na diéte schudnem svoje laloky....mňa serie však že každý čo drží DD schudne úplne brutálne rýchlo a veľký počet kg....a ja sa trápim ako trt makový a nič z toho...ale zase lepšie ako pribrať :-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut september 11, 2012 10:02 am

pachucha, ja som zacinala s BMI 38,1!

hlavne nezacni uberat jedlo, skor papaj stedro, nech sa telo neboji pustit nieco zo spajze Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 11, 2012 11:13 am

KLT napísal:pachucha, ja som zacinala s BMI 38,1!

hlavne nezacni uberat jedlo, skor papaj stedro, nech sa telo neboji pustit nieco zo spajze Wink



ty si moje zlatíčko KLT. papám papám nebojkaj Very Happy

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Zmena

Odoslať pre NikolaB. Ut september 11, 2012 8:01 pm

Ahojte všetci, takže som sa rozhodla o zásadnú zmenu v mojom živote aj ja, som 5 mesiacov po pôrode a je čas urobiť niečo s nadbytočnými kilami čo mi ostali po pôrode Sad
Viete mi povedať ako ste prežívali prvé dni diéty? Čo to s Vami urobilo? Ja som dosť sladká duša takže sa toho aj viac menej bojím, ale verím, že ma podporíte.

Nikol

NikolaB.

Messages : 3
Date d'inscription : 11.09.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 12, 2012 7:21 am

NikolaB. napísal:Ahojte všetci, takže som sa rozhodla o zásadnú zmenu v mojom živote aj ja, som 5 mesiacov po pôrode a je čas urobiť niečo s nadbytočnými kilami čo mi ostali po pôrode Sad
Viete mi povedať ako ste prežívali prvé dni diéty? Čo to s Vami urobilo? Ja som dosť sladká duša takže sa toho aj viac menej bojím, ale verím, že ma podporíte.

Nikol

Ahoj Nikolka, vítam ťa medzi nami Very Happy Hneď na úvod by som rada upozornila, že pokiaľ svoje dieťatko kojíš- diéta je pre Teba nevhodná. Všetko čo papá maminka, papá aj bábo( ale to iste vieš Smile )

Ono je dosť zásadný rozdiel v tom, či už máš nejaké informácie ohľadom tejto diéty, či si majiteľkou knihy- či si ju vôbec čítala. Alebo si len počula o nejakej Dukane Smile Smile Lebo niektoré kočeny kukajú ako puk Shocked keď im niekto povie infošku, ktorá je všeobecne známa a oni sa spoľahnú len na to, že jedna babka povedala....

A kilá po porode sa Ti roztopia skutočne rýchlo, keďže sa nachádzaš v hormonovom tele ešte stále Smile Niektorým ženám stačí upraviť stravu a kilá odídu a niektoré zistia(také ako ja) že prešlo takmer 10 rokov a tie tehotenské kilá nielenže neodišli, ale si ešte urobili rezervu Razz .

Nikolka maj hlavne jasný a reálny cieľ. Všetko sa dá. Baby ťa tu podporia- to mi ver bounce bounce bounce bounce Mne neskutočne pomáhajú, leboja mám to avoje chudnutie brutálne sťažené mnohými faktormi Arrow .

Vypočítaj si na dukanovskej stránke hmotnosť, ktorá by mala byť tvoja skutočná.

A čo sa týka prvých dní? V pohodeeeeeeeeeeee, mne táto diétka sadla, lebo ľúbim bielkovinky. Vôbec mi to nepripadalo zložité. Neviem koľko kg chceš schudnúť a z akej váhy ideš a koľko meriaš, ale sú tu ženy ktoré schudli skoro 40 kg a ženy ktoré schudli len 5 kg. Podľa toho koľko potrebovali a pokiaľ to dovolilo telo.

V dukanke môžeš jesť aj sladkosti- síce nie tie z obchodu, ale môžeš si ich robiť aj sama. Je tu mnoho receptov. Aj na fb a iných fórach, čiže sa neboj Laughing

Držím Ti palce a keď budeš mať akékoľvek otázky,napíš nám. Pomôžeme Ti Wink


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 12, 2012 7:32 am

Pidanka napísal:Dobré ráno dukanky, tak moja radosť netrvala veľmi dlho. Ráno som sa postavila na váhu - 74,6 Crying or Very sad. Nechápem prečo taký brutálny nárast, M ešte prísť nemá, včera som nejedla nič výnimočné (ráno kakao, potom kurací vývar s mäskom, potom 2 kuracie stehná dolné a poobede "koláč z mikrovlnky", večer som jedla už len polievku asi 3x, len čistú vodu...no a vlastne večer ešte nutelu, ale to si zvyknem dopriať často). Teda dosť ma to rozosmutnilo, počas DD neviem či mi vôbec niekedy išla váha hore a teraz zrazu takto radikálne som sa posunula späť o 2 - 3 týždne. Ešte som včera bola konečne po dlhšej dobe poriadne na wc, tak som sa naopak tešila, že to dnes bude menej...
Neviete čím to môže byť? Mad

Pidanka, asi Ti príde Mrcha, mne už včera klopala na dvere(krava sprostá) Rolling Eyes

Inak vieš čo mi pomohlo k wc? urobila som si zapekanú brokolicu v skle s vajíčkom a skoro som sa vykadila z podoby affraid heh

Jednálniček máš dobrý- nechápem- skús menej tej nutelky. Možno Ti to nerobí dobre.

Neboj ono sa to vráti naspäť, to je len chvíľkový problém Very Happy

Ide Ti to krásne cheers

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St september 12, 2012 11:34 am

ahojte kočky,
Nikolka, vitaj, nech sa ti darí - a z každým zhodeným kilečkom očakávame, že sa nám pochváliš.
Hlavne si zožeň otruby ovsené, a tie poctivo papaj, je to jediný povolený sacharid od I. fázy - 1,5 PL, ktorý ti spaľuje tuky v tele a odbúrava všetky škodliviny z tela
Ak teda ale kojíš, tak DD nedrž, počkaj, kým bábätko začne papať tuhú stravu.
Pachucha, tak zase máme naraz M? To preto ti nezišlo ani kilo, ty si taká silná, a trpezlivá, že sa to po M určite rozbehne, neboj sa.
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 12, 2012 11:43 am

Zdeniiii Smile Laughing ach tá M rcha Very Happy hrozné dačo. Ja si myslím, že teraz dačo zíde, keďže som sa vážila dva dni pred M a rovnako ako tie predošlé 3 týždne. Teda aspoň dúúúúúfam Smile)) už nech mám po nej a vybozkávam váhu juchúúúú :-)

Inak mamina už 11 kg dole. To je úžasné za 8 týždňov takýto úbytok. Ticho v kúte jej závidím Embarassed Vyzerá skvele a rastie jej konečnie nie váha ale sebavedomie.

V robote nemáme mikrovlnku a ja neviem aké jedlá si už mám pripravovať, ktoré netreba ohrievať...poradíte?

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St september 12, 2012 11:52 am

No tak to je paráda, pozdravujem maminku a nech sa drží, gratulujem.
Tá moja má momentálne menšiu depku Smile, tiež jej stojí váha, ale dala dole už 24 kg zo 117 kg od 18.7., ešte by pár chcela, ale vyzerá už perfektne, no nieviem, si poviete s 93 kg perfektne? Ale hej, dá sa - zmenila šatník, úsmev na tvári, keď ide na prechádzku, jej nechýba, takže si užíva každý pohľad závistlivých "kamošiek". Smile

Hm, pachucha, to je dosť ťažké, nejaký nákyp, ktorý môžeš aj nastudeno.
Ja som napríklad teraz si spravila ako prílohu k mäsku - nakrájala som 1 menšiu cukinu, 1 papriku, 6 cherry rajčiniek, šupla do toho 2 žĺtka, 1 PL pšeničných otrúb, 1mokka lyžičku prdopeču, a sneh z 2 bielkov, soľ, oregano, č. korenie a šupla som to do jánskeho misy a zapiekla. Keď si do toho nakrájaš ešte aj kuracie mäsko, tak to môžeš mať nie ako prílohu, ale hlavné jedlo, a je to chutné aj studené, nielen teplé.
Alebo niečo zapekané - kuracie prsia s tvarohom, vajíčkom, zeleninkou.
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Jedla bez mikrovlnky:)

Odoslať pre janka.rojko St september 12, 2012 11:59 am

Uvarím si vývar, mäsko očistím a nakrájam na drobno. Omáčku robím z acidka/bieleho jogurtu a už len dochucujem - jeden deň kari korenie, inokedy cesnak, niekedy na pikantno, niekedy čerstvé bylinky - každý deň ináčSmile a k tomu si dávam dukanov chlebík ( z receptov od Zuzky CHlieb najlepší aký som jedla - robím ho z 12 PL otrúb a rozlejem ho na plech - potom je cely chrumkavý ako koláčik - nechám ochladnúť, nakrájam na 6 častí a šup do mrazničky - denná dávka je potom cca 15x15cm chrumkavého chlebíka, potom už len ráno vytiahnem a doobeda rozmrzne a je ako čerstvý - mňam).

pachucha napísal:Zdeniiii Smile Laughing ach tá M rcha Very Happy hrozné dačo. Ja si myslím, že teraz dačo zíde, keďže som sa vážila dva dni pred M a rovnako ako tie predošlé 3 týždne. Teda aspoň dúúúúúfam Smile)) už nech mám po nej a vybozkávam váhu juchúúúú :-)

Inak mamina už 11 kg dole. To je úžasné za 8 týždňov takýto úbytok. Ticho v kúte jej závidím Embarassed Vyzerá skvele a rastie jej konečnie nie váha ale sebavedomie.

V robote nemáme mikrovlnku a ja neviem aké jedlá si už mám pripravovať, ktoré netreba ohrievať...poradíte?

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St september 12, 2012 12:39 pm

pachucha napísal:

Pidanka, asi Ti príde Mrcha, mne už včera klopala na dvere(krava sprostá) Rolling Eyes

Inak vieš čo mi pomohlo k wc? urobila som si zapekanú brokolicu v skle s vajíčkom a skoro som sa vykadila z podoby affraid heh

Jednálniček máš dobrý- nechápem- skús menej tej nutelky. Možno Ti to nerobí dobre.

Neboj ono sa to vráti naspäť, to je len chvíľkový problém Very Happy

Ide Ti to krásne cheers


No práveže nemá prísť, až niekedy o 10 dní najskor. Rolling Eyes Haha, vyskúšam tú brokolicu niekedy, keď bude prípad núdze. Laughing Dnes bolo na váhe 74,1 (teda najprv sa mi zdalo, že stále 74,6, ale postavila som sa tam ešte aspoň 3x a už bolo stále 74,1 Twisted Evil). No uvidím ako sa to bude vyvíjať ďalej, začínam mať panickú hrozu z toho, čo bude po dovolenke. pale Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre NikolaB. St september 12, 2012 2:31 pm

Ahoj, nie ja nekojím, ja som rodila cisárskym a vôbec sa mi mliečko nerozbehlo Sad
Počas tehu som pribrala 16 kg, keď som otehotnela mala som 62kg, môj cieľ je schudnúť tak 15kg, to by som sa vrátila na váhu, na ktorej som bola spokojná.
Knižku veru nemám a je pravda, že som sa o tejto diéte dozvedela od dievčat, ktoré si touto diétou prešli a jedna dievčina schudla až 23 kg takže toto je pre mňa obrovská inšpirácia, rozmýšľam na kúpou knihy, idem si ju veru aj objednať-
A ďakujem pekne za podporu.


pachucha napísal:
NikolaB. napísal:Ahojte všetci, takže som sa rozhodla o zásadnú zmenu v mojom živote aj ja, som 5 mesiacov po pôrode a je čas urobiť niečo s nadbytočnými kilami čo mi ostali po pôrode Sad
Viete mi povedať ako ste prežívali prvé dni diéty? Čo to s Vami urobilo? Ja som dosť sladká duša takže sa toho aj viac menej bojím, ale verím, že ma podporíte.

Nikol

Ahoj Nikolka, vítam ťa medzi nami Very Happy Hneď na úvod by som rada upozornila, že pokiaľ svoje dieťatko kojíš- diéta je pre Teba nevhodná. Všetko čo papá maminka, papá aj bábo( ale to iste vieš Smile )

Ono je dosť zásadný rozdiel v tom, či už máš nejaké informácie ohľadom tejto diéty, či si majiteľkou knihy- či si ju vôbec čítala. Alebo si len počula o nejakej Dukane Smile Smile Lebo niektoré kočeny kukajú ako puk Shocked keď im niekto povie infošku, ktorá je všeobecne známa a oni sa spoľahnú len na to, že jedna babka povedala....

A kilá po porode sa Ti roztopia skutočne rýchlo, keďže sa nachádzaš v hormonovom tele ešte stále Smile Niektorým ženám stačí upraviť stravu a kilá odídu a niektoré zistia(také ako ja) že prešlo takmer 10 rokov a tie tehotenské kilá nielenže neodišli, ale si ešte urobili rezervu Razz .

Nikolka maj hlavne jasný a reálny cieľ. Všetko sa dá. Baby ťa tu podporia- to mi ver bounce bounce bounce bounce Mne neskutočne pomáhajú, leboja mám to avoje chudnutie brutálne sťažené mnohými faktormi Arrow .

Vypočítaj si na dukanovskej stránke hmotnosť, ktorá by mala byť tvoja skutočná.

A čo sa týka prvých dní? V pohodeeeeeeeeeeee, mne táto diétka sadla, lebo ľúbim bielkovinky. Vôbec mi to nepripadalo zložité. Neviem koľko kg chceš schudnúť a z akej váhy ideš a koľko meriaš, ale sú tu ženy ktoré schudli skoro 40 kg a ženy ktoré schudli len 5 kg. Podľa toho koľko potrebovali a pokiaľ to dovolilo telo.

V dukanke môžeš jesť aj sladkosti- síce nie tie z obchodu, ale môžeš si ich robiť aj sama. Je tu mnoho receptov. Aj na fb a iných fórach, čiže sa neboj Laughing

Držím Ti palce a keď budeš mať akékoľvek otázky,napíš nám. Pomôžeme Ti Wink


NikolaB.

Messages : 3
Date d'inscription : 11.09.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre NikolaB. St september 12, 2012 2:32 pm

Ozaj prosím Vás vedeli by ste ma naviesť ako si vypočítať BMI? neviem to akosi nájsť, ďakujem

NikolaB.

Messages : 3
Date d'inscription : 11.09.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St september 12, 2012 3:34 pm

NikolaB. napísal:Ozaj prosím Vás vedeli by ste ma naviesť ako si vypočítať BMI? neviem to akosi nájsť, ďakujem

Zadáš si do googlu "výpočet BMI" a nájde Ti milión odkazov. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št september 13, 2012 7:59 am

[quote="janka.rojko"]Uvarím si vývar, mäsko očistím a nakrájam na drobno. Omáčku robím z acidka/bieleho jogurtu a už len dochucujem - jeden deň kari korenie, inokedy cesnak, niekedy na pikantno, niekedy čerstvé bylinky - každý deň ináčSmile a k tomu si dávam dukanov chlebík ( z receptov od Zuzky CHlieb najlepší aký som jedla - robím ho z 12 PL otrúb a rozlejem ho na plech - potom je cely chrumkavý ako koláčik - nechám ochladnúť, nakrájam na 6 častí a šup do mrazničky - denná dávka je potom cca 15x15cm chrumkavého chlebíka, potom už len ráno vytiahnem a doobeda rozmrzne a je ako čerstvý - mňam).



Ďakujem Jani, vidíš to z toho Acidka ma ani len nenapadlo Very Happy CHlieb som už nemala v ústach vyše dvoch mesiacov a mám taký pocit že mi ani nechýba- dokonca na začiatku som si robila placky z otrúb a ani tie si už nerobím, lebo mi prestali chutiť. Ale pre inšpiráciu môžeš hodiť link na rercept- alebo vlastný ak si si ho nejako upravila. urobím chlieb a dám aj mame- ona tiež ešte nemala tzv.pečivo.

Moc si mi kočka pomohla díkes a držím palec v chudnutí Very Happy Very Happy Very Happy

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št september 13, 2012 8:09 am



No práveže nemá prísť, až niekedy o 10 dní najskor. Rolling Eyes Haha, vyskúšam tú brokolicu niekedy, keď bude prípad núdze. Laughing Dnes bolo na váhe 74,1 (teda najprv sa mi zdalo, že stále 74,6, ale postavila som sa tam ešte aspoň 3x a už bolo stále 74,1 Twisted Evil). No uvidím ako sa to bude vyvíjať ďalej, začínam mať panickú hrozu z toho, čo bude po dovolenke. pale Laughing[/quote]

Pidanka zlatko, neboj, hlavne sa nedeptaj tou dovolenkou. Dovolenku vymysleli na odpočinok a nie na nerváčenie nad vlastnou váhou. Ostrieľané dukanky dokázali DD držať aj na vrcholkoch hôr v Tatrách aj pri mori Laughing Laughing Laughing takže úsmev, ty to dáš .

Inak napadol ma jeden vtip: Keď si Európan vezme dovolenku, ide na Maltu....Keď si dovolenku vezme Slovák, ide na maltu a hajde betónovať Wink Laughing Wink Laughing Wink


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št september 13, 2012 8:15 am

Zdenka14 napísal:No tak to je paráda, pozdravujem maminku a nech sa drží, gratulujem.
Tá moja má momentálne menšiu depku Smile, tiež jej stojí váha, ale dala dole už 24 kg zo 117 kg od 18.7., ešte by pár chcela, ale vyzerá už perfektne, no nieviem, si poviete s 93 kg perfektne? Ale hej, dá sa - zmenila šatník, úsmev na tvári, keď ide na prechádzku, jej nechýba, takže si užíva každý pohľad závistlivých "kamošiek". Smile

Hm, pachucha, to je dosť ťažké, nejaký nákyp, ktorý môžeš aj nastudeno.
Ja som napríklad teraz si spravila ako prílohu k mäsku - nakrájala som 1 menšiu cukinu, 1 papriku, 6 cherry rajčiniek, šupla do toho 2 žĺtka, 1 PL pšeničných otrúb, 1mokka lyžičku prdopeču, a sneh z 2 bielkov, soľ, oregano, č. korenie a šupla som to do jánskeho misy a zapiekla. Keď si do toho nakrájaš ešte aj kuracie mäsko, tak to môžeš mať nie ako prílohu, ale hlavné jedlo, a je to chutné aj studené, nielen teplé.
Alebo niečo zapekané - kuracie prsia s tvarohom, vajíčkom, zeleninkou.

Noooooo Mamine Tvojej venujem obrovský vzdušný bozk flower
Musí sa cítiť ako queen keď ide po ulici !! Wooow! Super krásny výsledok. Vidíš ja držím od tvojej maminy o 2 týždne viac a mám len minus 5 kg a ona už 24 kg!!!! To je 20 kg rozdiel!!! a to nemám moc ďaleko od jej počiatočnej váhy rabbit silent

Ale neva, šak to sa pohne, len sviňa telo nechce poslúchať confused


že prdopeču Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz mi skoro tampón vyletel od smiechu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing no odpadávam.

Ďakujem za tip, každý nový recetík si píšem a vyskúšam. Moc Ti ďakujem krásna víla flower

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty recept:(

Odoslať pre janka.rojko Št september 13, 2012 8:29 am

Dala som sem recept na ten chlebik, ale nejako ho nevidim:( ak sa do vecera neobjavi, tak ho natukam znova:)

[quote="pachucha"]
janka.rojko napísal:Uvarím si vývar, mäsko očistím a nakrájam na drobno. Omáčku robím z acidka/bieleho jogurtu a už len dochucujem - jeden deň kari korenie, inokedy cesnak, niekedy na pikantno, niekedy čerstvé bylinky - každý deň ináčSmile a k tomu si dávam dukanov chlebík ( z receptov od Zuzky CHlieb najlepší aký som jedla - robím ho z 12 PL otrúb a rozlejem ho na plech - potom je cely chrumkavý ako koláčik - nechám ochladnúť, nakrájam na 6 častí a šup do mrazničky - denná dávka je potom cca 15x15cm chrumkavého chlebíka, potom už len ráno vytiahnem a doobeda rozmrzne a je ako čerstvý - mňam).



Ďakujem Jani, vidíš to z toho Acidka ma ani len nenapadlo Very Happy CHlieb som už nemala v ústach vyše dvoch mesiacov a mám taký pocit že mi ani nechýba- dokonca na začiatku som si robila placky z otrúb a ani tie si už nerobím, lebo mi prestali chutiť. Ale pre inšpiráciu môžeš hodiť link na rercept- alebo vlastný ak si si ho nejako upravila. urobím chlieb a dám aj mame- ona tiež ešte nemala tzv.pečivo.

Moc si mi kočka pomohla díkes a držím palec v chudnutí Very Happy Very Happy Very Happy

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št september 13, 2012 8:31 am

Dobre Jani , ďakujem moc moc moc Smile

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Št september 13, 2012 8:43 am

pachucha napísal:

Pidanka zlatko, neboj, hlavne sa nedeptaj tou dovolenkou. Dovolenku vymysleli na odpočinok a nie na nerváčenie nad vlastnou váhou. Ostrieľané dukanky dokázali DD držať aj na vrcholkoch hôr v Tatrách aj pri mori Laughing Laughing Laughing takže úsmev, ty to dáš .

Inak napadol ma jeden vtip: Keď si Európan vezme dovolenku, ide na Maltu....Keď si dovolenku vezme Slovák, ide na maltu a hajde betónovať Wink Laughing Wink Laughing Wink


No na dovolenke DD držať nebudem, tak práve preto sa bojím trochu. Neutral Resp. budem sa snažiť jesť zdravé veci (ale tak uvidím, čo nám dajú na raňajky a večeru Laughing), ale nemala by som sa ako stravovať dukanovsky, lebo budeme lietať celé dni chodiť po pamiatkach a premiestňovať sa z hotela do hotela, takže na prípravu jedla nebude priestor ani čas. Ale veď to tam všetko vychodím a vypotím snáď. Laughing

A inááč, dnes ráno 73,5 takže to rapídne stúpnutie predvčerom je preč, juchú, dúfam, že zajtra zas nebude šok na váhe. Very Happy

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Št september 13, 2012 10:20 am

Pidanka napísal:
No na dovolenke DD držať nebudem, tak práve preto sa bojím trochu. Neutral Resp. budem sa snažiť jesť zdravé veci (ale tak uvidím, čo nám dajú na raňajky a večeru Laughing), ale nemala by som sa ako stravovať dukanovsky, lebo budeme lietať celé dni chodiť po pamiatkach a premiestňovať sa z hotela do hotela, takže na prípravu jedla nebude priestor ani čas. Ale veď to tam všetko vychodím a vypotím snáď. Laughing

A inááč, dnes ráno 73,5 takže to rapídne stúpnutie predvčerom je preč, juchú, dúfam, že zajtra zas nebude šok na váhe. Very Happy

tak to ti drzim palce, pri tolkom pohybe urcite nic nenaberies Wink neboj Smile
u mna sa to tiez pohlo babenky, som stastna ako blcha, - 900g, takze mam za 9 tyzdnov dole 10,4 kg cheers najradsej by som vybozkavala cely svet Smile 3 tyzdne mi to stalo na mieste, ba dokonca som 600 g pribrala ale zas je to na ceste smerom dole cheers

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Št september 13, 2012 10:32 am

maya3 napísal:
tak to ti drzim palce, pri tolkom pohybe urcite nic nenaberies Wink neboj Smile
u mna sa to tiez pohlo babenky, som stastna ako blcha, - 900g, takze mam za 9 tyzdnov dole 10,4 kg cheers najradsej by som vybozkavala cely svet Smile 3 tyzdne mi to stalo na mieste, ba dokonca som 600 g pribrala ale zas je to na ceste smerom dole cheers

Ďakujeem, tiež to tak vidím.. Ale však aj keby som na dovolenke pribrala, tak potom mám dosť času sa vrátiť "do formy", kým sa niekde budem ukazovať. Laughing A blahoželám, krásne výsledky a už si v polovici chudnutia. cheers

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi september 14, 2012 8:10 am

Dobré ránko, tak ako sa dnes máte? Smile Tešíte sa na víkend? Very Happy Ja sa mám super, dnes ráno ma váha potešila číslom 72,7. cheers To tu ešte neboloo. Shocked

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi september 14, 2012 8:38 am

tak ti to ide rýchlosťou blesku, to je úplne úžasné - 1*
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Pi september 14, 2012 9:07 am

Pidanka napísal:Dobré ránko, tak ako sa dnes máte? Smile Tešíte sa na víkend? Very Happy Ja sa mám super, dnes ráno ma váha potešila číslom 72,7. cheers To tu ešte neboloo. Shocked


jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pidankaaa, to su dobre spravy cheers ideees bounce bounce bounce gratulujem Smile

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi september 14, 2012 9:13 am

Zdenka14 napísal:tak ti to ide rýchlosťou blesku, to je úplne úžasné - 1*

Ďakujeem Zdenka, jj, mne to išlo pomaličky a teraz čo mi stúpla váha o 0,9, tak to za 2 dni zošlo dole a plus teda aj o niečo viac. Ale uvidíme, musím ostať nohami na zemi, aby som potom nebola sklamaná, keď to náhodou stúpne. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi september 14, 2012 9:14 am

maya3 napísal:
Pidanka napísal:Dobré ránko, tak ako sa dnes máte? Smile Tešíte sa na víkend? Very Happy Ja sa mám super, dnes ráno ma váha potešila číslom 72,7. cheers To tu ešte neboloo. Shocked


jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pidankaaa, to su dobre spravy cheers ideees bounce bounce bounce gratulujem Smile

Ďakujeeeem. sunny sunny

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty chlieb najlepsi aky som jedla (od Zuzky)

Odoslať pre janka.rojko So september 15, 2012 9:49 am

pachucha napísal:Dobre Jani , ďakujem moc moc moc Smile

Recept: 12 lyzic ovsenych otrub, 6 lyzic psenicnych otrub,2 lyzice suseneho mlieka, lyzicka prasku do peciva,2-3 cl a suseneho drozdia, 1-2PL jogurtu, 2 vajcia, sol,3-5 lyzice teplej vody, 2 lyzice nizkotucneho tvarohu, rasca mleta aj cela

Tvaroh, jogurt, vodu, vajcia a drozdie vymiesame a nechame asi 20 min. odpocivat, pokial hmota neziska hustejsiu konzistenciu. Osobitne zmiesame otruby, susene mlieko, sol, rascu a prasok do peciva. Zmiesame s tekutou hmotou.

Peciem to na plechu na papieri - rozcapkam to do obdlznikoveho tvaru 30x45cm s vyskou asi 1cm - posypem celou rascou a upeciem. Cca 150 stupnov a orientujem sa podla farby - 20/30minut. Este teple nakrajam na 6 casti a vysledkom su chrumkave chlebiky 15x15cm, necham ochladnut a zmrazim.

Na obed si robim masko na acidku okorenenom a k tomu len vytiahnem rano zmrazeny kus chlebika, ktory samovolne rozmrzne do obeda alebo za 30 sekund v mikrovlnke. Ak mam na obed nieco ine, tak chlebik je vyborny aj so syrom a sunkou ako ine jedlo:)


janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ut september 18, 2012 7:23 am

Ahojte baby, tak ako sa máte, čo je novéé? Smile Mne zas váha trochu stúpla na 73, teraz to fakt ide ako v lete na saniach. silent No čo už, už sa pomaly nalaďujem na dovolenkovú nôtu, zmierená s tým, že dovtedy už menej kíl nebude. Rolling Eyes

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut september 18, 2012 8:02 am

Ahoj Pidanka, mne zas konecne vaha isla mierne dole, vo stvrtok uzu prechadzam do 3f, aj ked cielovu vahu som nedosiahla. ale nevadiiii Very Happy

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 10 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 10 z 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.