FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 8 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 8 z 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St august 29, 2012 9:34 am

tak sme na tom úplne rovnako, ja by som prijala v páse menej cm, teraz mám 69-70 cm, ale čo už narobím Smile
Držím palce

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St august 29, 2012 4:23 pm

Ahojte baby, tak som späť z Tatier, bolo výýborne. Smile Aj som si vyšľapala na Volovec - výškové prevýšenie 1000 metrov, no spamätávam sa ešte. Shocked Ale ešte nie som v ČR, som doma na Slovensku, tak sa neviem odvážiť na svojej váhe...a táto doma veľmi zmenu neukazuje. Sad Stravovala som sa veľa v reštikách, tak možno preto...aj keď snažila som sa celkom dodržiavať. Surprised

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št august 30, 2012 1:17 pm

No teda kočeny riadne ste mi zreferovali Vaše chudnutie a život v nových telíčkach :-) Moc Vám ďakujem za príspevky :-) Každá z Vás nové baby nevnímajúc si zaslúži obrovskú poklonu :-) Viem o čom hovorím, v čase grilovačiek, svadieb, dovoleniek a osláv sa zmenšovať a usmievať sa na všetky strany a s vycerenými zubami slušne odmietať Mojitko, drinky, vínečko, burčiačiky, koláčiky, bagetky, zmrzlinky, prímorské špecialitky....kokso baby ale zvládame to :-)!!!! KLT pre mňa si úplne že silno veľká osobnosť- hentak sa zmenšiť a ešte donekonečna radiť novovzniknutým dukankám aj stále držiacim je od teba neskutočne šľachetné. Ja by som niektoré asi už hrdúsila. Však o diéte je všetko na webe a v knihe. Len niektoré ženy sú natoľko lenivé, že ani hľadať na webe sa im nechce. Táto diéta je aj o tom, že treba nabrať obrovské množstvo informácií a prácne si vytvoriť svoj režim- ruku na srdce - každá z nás si tú diétku prispôsobila tak trochu podľa seba a podľa rodinných a finančných možností. Veď nie každá si môže dovoliť každý deň kupovať prsíčka len pre seba, alebo lososíka.

Milá zuzacka- strašne som sa rehotala/ skoro cez slzy/ na tvojom príbehu o svokre. Nie nadarmo sa hovorí, že svokra je ako pivo dvanástka. Najlepšie dobre vychladená Razz Neboj, to je všetko len závisť. Na túto diétku treba gule a ty ich máš bejby Smile

Maya ty moja vzdialená príbuzná Very Happy ohľadom tých žravých dní a naopak nechutenstvom sme ako sestry. Ale verím, že spolu aj s takýmto hendikepom dôjdeme do zdarného konca :-)

KLT ty si bola, si, a aj budeš mojim vzorom!!! Niektoré ženuchy potrebujú zhodiť 5,10,15 kg ale my veľké ženy potrebujeme okolo 30, takže to je dlhá cesta. Skutočne ťa obdivujem za to čo si dokázala. Priala by som si mať od teba súkromné foto pred a po. Len pre moju vlastnú potrebu, pretože ideme z podobnej váhy. a máme podobný cieľ :-) Veľa šťastia v trojke a hlavne ma prosím informuj aké papu si zaradila a co to s tebou urobilo :-)

Matchgame good luck :-) hlavne sa neprestávaj usmievať- s úsmevom to ide lepšie. Ja keď mávam depky tak aj váha štrajkuje :-)))

Zdeninkaaaaaaaaaaaaa srdco mojo 38/36 OMG!!!! ja odpadávam, šak to je úúúúžasnééééééé. Musíš sa cítiť enormne súložiteľne Very Happy sorry za výraz heh nádherné číselká moja. Len tak ďalej!!!! Ale pozor až ťa neodfúúúúkne
Laughing Aj ja sa teším na jarmoky a spol... dúfam, že dám ešte dole, nech je rozdiel trochen aj vidieť Smile

Pidanka no ty si iná Tatrawoman :-) paráda, myslím, že ten vysokohorský vzduch Ti len a len prospel Smile Nestresuj sa kvôli váhe, tá pôjde dole. Dôležité je, že si aj tam na vrcholoch hôr nestratila súdnosť a pokračovala si v DD. Na túrach by človek zjedol hádam aj okoloidúceho kamzíka, len aby mal energiu nieto ešte rátať kalórie :-)


Ja mám tiež jednu príhodu. Stretol ma kamoš, ktorý z FB vie, že držím DD. A on mi hovorí, mica už sa konečne najedz, šak sa už na seba ani nepodobáš Laughing . Somár- si ma stále doberá. Ale ja viem, že mi chce dobre a hlavne ide na mňa s humorom, ktorý ja tak ľúúúúúúbim I love you

Baby idem v polovici oktobra na veselicu. Myslíte, že dokážem dať reálne dole 10 kg?Strašne by som bola rada, keby sa to pohlo. Ide mi to strašne pomaly. Ja viem, každé telo je iné a inak reaguje. Ale strašne by som si priala aby sa to rozbehlo. Keď čítam n afb baby ktoré za mesiac , dva tri chudnú 15,20 kg je mi do revu. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Embarassed Embarassed Embarassed

V pondelok stúpnem na váhu a uvidíme.

Cmuk pre Vás ženy moje Wink


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Št august 30, 2012 3:23 pm

pachucha napísal:
Pidanka no ty si iná Tatrawoman :-) paráda, myslím, že ten vysokohorský vzduch Ti len a len prospel Smile Nestresuj sa kvôli váhe, tá pôjde dole. Dôležité je, že si aj tam na vrcholoch hôr nestratila súdnosť a pokračovala si v DD. Na túrach by človek zjedol hádam aj okoloidúceho kamzíka, len aby mal energiu nieto ešte rátať kalórie :-)


Ja mám tiež jednu príhodu. Stretol ma kamoš, ktorý z FB vie, že držím DD. A on mi hovorí, mica už sa konečne najedz, šak sa už na seba ani nepodobáš Laughing . Somár- si ma stále doberá. Ale ja viem, že mi chce dobre a hlavne ide na mňa s humorom, ktorý ja tak ľúúúúúúbim I love you

Baby idem v polovici oktobra na veselicu. Myslíte, že dokážem dať reálne dole 10 kg?Strašne by som bola rada, keby sa to pohlo. Ide mi to strašne pomaly. Ja viem, každé telo je iné a inak reaguje. Ale strašne by som si priala aby sa to rozbehlo. Keď čítam n afb baby ktoré za mesiac , dva tri chudnú 15,20 kg je mi do revu. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Embarassed Embarassed Embarassed

V pondelok stúpnem na váhu a uvidíme.

Cmuk pre Vás ženy moje Wink


Ďakujeem a veru nestresujem, mala som úžasné dni a nemenila by som. Smile Len do dovolenky (o mesiac) by som chcela mať tak pod 70 a to neviem, či sa podarí, aktuálne ráno váha ukazovala 74,4...Tak uvidíme.
A Ty si koľko doteraz schudla? Za mesiac a pól by si vkľude mohla dať takých 6 kíl, ale tak závisí to určite aj od toho, ako Ti to išlo doteraz... No ak pomaly, kľudne sa to môže rozbehnúť... Každopádne držím silno prsty. flower

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 31, 2012 7:54 am

Pidanka zatiaľ som schudla 5 kg. a už mám skoro 2 mesiace DD. Niekto to schudne len v útočnej fáze. Začína ma chytať depka, vôbec sa to nechce pohnúť rýchlejšie. Aj pohyb som zapojila Crying or Very sad však uvidím dnes je spln, zas to isto so mnou robí divy. A potom už len čakať na tú sviňu M. wuhahaaaaaaaaa

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi august 31, 2012 9:01 am

pachucha napísal:Pidanka zatiaľ som schudla 5 kg. a už mám skoro 2 mesiace DD. Niekto to schudne len v útočnej fáze. Začína ma chytať depka, vôbec sa to nechce pohnúť rýchlejšie. Aj pohyb som zapojila Crying or Very sad však uvidím dnes je spln, zas to isto so mnou robí divy. A potom už len čakať na tú sviňu M. wuhahaaaaaaaaa

No jasne, to trochu štve, že Ti to ide pomalšie, ale hlavne, že IDE. Smile A možno sa Ti to za chvíľu zrýchli, čo Ty vieš? Hlavne dodržiavať a byť vklude. I love you

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po september 03, 2012 7:58 am

Babulky stojim uz dva tyzdne.neviem kde je zrada.ani jeden prehresok :-( krucinal cakala som ze aspon par deka zhodim.som vysoko frustrovana :-( :-( :-(

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po september 03, 2012 8:04 am

pachucha napísal:Babulky stojim uz dva tyzdne.neviem kde je zrada.ani jeden prehresok :-( krucinal cakala som ze aspon par deka zhodim.som vysoko frustrovana :-( :-( :-(

Ahojky Pachucha,
moja, viem si predstaviť, aké to je ubíjajúce, nezdá sa mi to, môžeš napísať prosím ťa, tvoj jedálniček cez B a BZ deň? Ak ťa to nebude obťažovať.
- inak si ma veľmi pobavila so slovkom "súložiteľne" SmileSmileSmile - dík za kompliment Smile
- no a možno ti začali rásť svaly, si spomínala, že cvičíš
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po september 03, 2012 8:21 am

pachucha, vyhoda castejsieho vazenia sa je v tom, ze odfiltrujes drobne vykyvy - mozno vcera si mala o pol kila menej, ale nevies o tom Wink
Skus sa vazit aspon 3krat za tyzden, vzdy po B dni - ako striedas?
Nebud sklamana, mas svoj ciel, mas na to nastroj ako ho dosiahnut, ides do toho.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po september 03, 2012 8:34 am

Katka, a tvoje váženie?
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po september 03, 2012 9:28 am

Ja o 200g menej, co povazujem za uspecho po zemiacikoch, palacinkach, babovke,...

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po september 03, 2012 9:48 am

tak to je že úplná paráda, sa mi vidí, že to máš už aj v tickeríku zaznamenané, však?
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po september 03, 2012 10:04 am

Ano, ticker som posuvala Smile
Tento tyzden ma necakaju ziadne nastrahy, takze verim, ze buduci pondelok sa uz na mna usmeje 68 Smile

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 04, 2012 7:52 am

Ahojte.dnes plus pol kila. Ja sa zblaznim asi :'( moj jedalnicek : ranajky- jogurt s otrubami alebo cotage,alebo vajicko na tvrdo/malokedy/ plus kava s 0,5!percent tuku mlieckom a sladidlom. Desiata mavam 2 dcl mlieka alebo jogurt,kefir alebo par koliok sunky.na obedt mavammaso najcastejsie kuracie pecene v trube bez kozky jedno stehno alebo kuraciu tlacenku asi tri koliecka alebo dva kusky pecenej tresky v zapekacej miske bez oleja len s korenim.na olovrant potom len acidko alebo cottage alebo tvaroh so sladidlom,alebo kusok tiramisu. N veceru si davam ovsennu kasu so sladidlom alebo puding s otrubami alebo kefir. Ooto som vymenovala bielkovinove dni a vsetko co jedavam nie na jeden krat!to je vsetko co jedavam. A ked mam bz dni tak ku ranajkam davam jednu paradku. Ku obedu mrazenu zelninu alebo paradajku a uhorku. A k veceru si dam kusok kalerabu alebo uz nie zeleninu. Pijem dost vody.mam pohyb a denne neprekracujem povolene otruby. Striedam dva a dva dni. Doteraz to islo a teray to nejde a este stupa. Placem v depresiach a ked citam ako chudnu niektore na fb je mi zle. Nezavidim ale je to nefer lebo sa fakt snazim. Mama ma uz devat kg prec a to je o dva tyzdne menej na diete ako ja . Moc som deprimovana a demotivovana. :-(

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Ut september 04, 2012 7:57 am

podľa mňa je to celé pomenšie chudnutia a stagnácia spôsobené tým stopnutým fajčením...neviem prečo, ale mám taký pocit...Sad(
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 04, 2012 8:03 am

Aj ja si myplim ze tam bude nejaka zrada.asi to nebude u mna jedlom.inak doŕt zaujimave je ýe baby dokazu pribrat aj kvoli lyzicke skrobu alebo kvoli nejakej chujovine. Proste mi to nejde do hlavy. To potom ked si dam pol litra vina na svadbe a normalne jedlo priberiem dvadsat kilo? Som nasrata na cely svet a to pijem len cistu vodu ani kolu bez cukru ani prd noc pomaly ani placky so nerobim skoro zijem len na bielkovonach. A suma ktoru davam tyzdenne na svoju stravu je poradne mastna. Jaaaaaaaj nervyyyyyyyy

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ut september 04, 2012 8:18 am

pachucha napísal:Aj ja si myplim ze tam bude nejaka zrada.asi to nebude u mna jedlom.inak doŕt zaujimave je ýe baby dokazu pribrat aj kvoli lyzicke skrobu alebo kvoli nejakej chujovine. Proste mi to nejde do hlavy. To potom ked si dam pol litra vina na svadbe a normalne jedlo priberiem dvadsat kilo? Som nasrata na cely svet a to pijem len cistu vodu ani kolu bez cukru ani prd noc pomaly ani placky so nerobim skoro zijem len na bielkovonach. A suma ktoru davam tyzdenne na svoju stravu je poradne mastna. Jaaaaaaaj nervyyyyyyyy

Pachucha, to ma mrzí, verím, že je to hrozne deprimujúce, keď to nejde dole, priznávam, ani ja by som to nevnímala ináč než Ty. Sad Ale z toho, čo píšeš, mám pocit, že sa trápiš, možno aj tam je chyba. Skús si tú diétu "užívať" - spraviť si niečo dukanovsky sladké, ak máš rada (ja napr. nutelu jedávam dosť často), vyskúšať nový receptík (ja mám dnes cukinové lasagne s hovädzím mäsom), snažiť sa spraviť si to jedlo čo najviac chutné. Aby si to nebrala tak stresujúco, že sa trápiš a trápiš a bez výsledkov. Skús to brať tak, že sa napchávaš dobrotami a predsa nepriberáš...A ono to dole pojde, proste musí, uvidíš.

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 04, 2012 8:25 am

Pidanecka moja zlata, ja sa trapim cely zivot.veru stastena pri mne nestala azda mikdy. Ako sa hovori na posrateho aj hajzel spadne:-( to je presne moj pripad. Trapim sa ale na druhej strane sa snazim usmievat lebo vtedy sa to lahsie berie. Mam pocit ze mi dochadzaju sily a motivacia. Naozaj. Ja sa prave snqzim obmedzovat skrobove sladkosti a tolerovane potraviny ako mi pisala KLT. Neviem ale o pol kila od vcerajsieho bqzenia je vela. Je to nechutne

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut september 04, 2012 8:35 am

pachucha, nepamatam si, ci si to nespominala, ale nemas nahdoou problem so stitnou zlazou? Mozno by si si ju mohla dat vysetrit.
Dalej - netrpis zapchou? Ta moze maskovat ubytok vahy, resp. aj sposobit narast. Ak ano, pridaj 1PL psenicnych otrub, pi studenu (az ladovu) vodu (rady z dukan chatu).
Dalej je mozne, ze zadrziavas vodu, takze skus co najmenej solit a vyhybat sa udeninam.
jedlo - straz si mliecne vyrobky (vratane mlieka) - max 1kg denne. Na nejaky cas vypusti tolerovane potraviny (a celkovo sa skus vyhybat skrobu, ten podla mna najviac brzdi).
Ta tlacenka - to je domaca ci kupovana? Ak domaca, tak ok, kupovanu by som nejedla.
Otruby asi jedavas v spravnom mnozstve, ale len dodam, ze len 2PL denne a skus radsej doobeda.
A mam pocit, ze mas malo maska a ak je toto naozaj jedine, co jedavas, tak je to aj dost fadne. Skus viac receptov, nech to mas pestrejsie a nech sa nenudis.
Drzim palce, ty to das!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Ut september 04, 2012 8:59 am

Ahoj Pachucha
- no moja zlatá, ako ti pomôcť - len pár postrehov z tvojho príspevku
- otruby by som jedla skôr doobeda, sú to predsa sacharidy a je málo času už večer ich nejako stráviť, vybehať
- zdá sa mi tam veľa mliečnych výrobkov - nemyslím na kilá, ale skoro v každom chode, radšej by som pridala mäsko, dobrú morčaciu, či kuraciu šunku, rybky a tak pripravené, aby si mala pocit, že papáš zase nejakú fajnotku - receptov je veľa, len sa skús do toho zažrať Smile
- ten puding na večeru, tiež nie je výhra - je to škrob, radšej na desiatu, aj tú otrubovú kašičku
- a čo robí mama iné ako ty? rozprávala si sa s ňou o tom? bývate spolu? stravujete sa v jednej domácnosti - prepáč, ak si už písala, nepamätám si.
- ja verím, že sa to rozbehne, musíš aj ty - posielam ti na diaľku veľa pevnej vôle, ty to dáš, dievča Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ut september 04, 2012 2:59 pm

pachucha napísal:Pidanecka moja zlata, ja sa trapim cely zivot.veru stastena pri mne nestala azda mikdy. Ako sa hovori na posrateho aj hajzel spadne:-( to je presne moj pripad. Trapim sa ale na druhej strane sa snazim usmievat lebo vtedy sa to lahsie berie. Mam pocit ze mi dochadzaju sily a motivacia. Naozaj. Ja sa prave snqzim obmedzovat skrobove sladkosti a tolerovane potraviny ako mi pisala KLT. Neviem ale o pol kila od vcerajsieho bqzenia je vela. Je to nechutne

Jooj, ja chápem, že si bezradná. Sad Ako ja viem, že sú pravidlá a zásady, ale ako sama vravíš, už Ti dochádzajú sily a motivácia. Lebo to dodržiavaš úplne striktne, úzkostlivo sa snažíš, si z toho v strese, trápiš sa a váha nejde dole... Mne fakt vyhovuje to, že si dám sladké, som spokojná a ani to nie je prehrešok. A tým, že si tak veľmi neodopieram, tak pre mňa táto diéta fakt nie je taká namáhavá a flustrujúca keď sa nedarí. A radšej ju držať trochu voľnejšie, než to z tej prísnosti nezvládnuť a úplne ju prestať držať, nie? No trochu chaoticky píšem, ale snáď chápeš.
A ináč, to pól kilo, to si nepribrala neboj, to je len voda, jedlo a tak. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 04, 2012 4:22 pm

Bambule dakujem ze ma drzite,fakt som dnes prerevala cely den a pohadala sa asi s kazdym kto mi prisiel do rany ;-) idem skusit striedat 1/1 uvidime co to urobi. Klt ja sa snazim vyhybat skrobu ale momentalne som bez prijmu a latam stravu lacnymi jogurtami a denne si doprajem aspon jednu porciu masa. Snazim sa naozaj. Dnes mam zeleninovy day tak az po bielom dni skocim na vahu. Uvidime...

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut september 04, 2012 4:26 pm

A ano KLT mam problem so stitnou takze tak.
pidanka to pol kila je aj vidiet na bruchu. Naozaj sa mi zvacsilo. Uz som aj zapla jedny rifle a dnes ani za boha :'( a ze to brucho mam skandalozne vam ani pisat nejdem :-B

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Ut september 04, 2012 6:19 pm

pachucha napísal:Bambule dakujem ze ma drzite,fakt som dnes prerevala cely den a pohadala sa asi s kazdym kto mi prisiel do rany ;-) idem skusit striedat 1/1 uvidime co to urobi. Klt ja sa snazim vyhybat skrobu ale momentalne som bez prijmu a latam stravu lacnymi jogurtami a denne si doprajem aspon jednu porciu masa. Snazim sa naozaj. Dnes mam zeleninovy day tak az po bielom dni skocim na vahu. Uvidime...


a ako si striedala? toto mi nejako ušlo. Skús prejsť na 1/1 snáď sa tá mrcha roztopí Smile
pekný večer, a hlavne kvôli tomu neplač - nestojí to za to
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut september 04, 2012 7:15 pm

pachucha, na rovinu - stretli sa u teba viacere negativne faktory - prestala si fajcit, mas problemy so SZ (beries lieky?), nedostatok financii ovplyvnuje pestrost stravy a do toho este ta kopa negativnych myslienok...
V tvojom pripade by som sa tesila aj z tych 5 kileciek Wink
A to sucasne pol kilecko je podla mna len plne crevo - preto mas aj nafuknute brucho.
Drz sa zlatko, zvladnes to!
Mysli na tu svadbu, ako ti ludia budu skladat komplimenty Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St september 05, 2012 10:35 am

Katka, ty sa strácaš rýchlosťou blesku, gratulujem Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St september 05, 2012 4:53 pm

Zdani striedala som 2/2 teraz skúšam model 1/1. KLT ako kukám naozaj si docielila svoju váhu? ak áno GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pevne verím, že si svoju hmotnosť aj udržíš...

Moja u mňa sa väčšinou naozaj stretne veľa negatívnych faktorov... a potom som nešťastná aj keď sa snažím ako somárik Sad

Zajtra ráno skúsim váhu. Dnes mám B deň. Už dvakrát som jedla dnes mäso. uvidíme....

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Št september 06, 2012 6:23 am

- dúfam, že ti to tento model 1/1 naštartuje
- mäsko je fajn, dobrú chuť Smile
- fakt sa netráp, stres je najhoršie, čo môže byť pre diétu - takže chcem vidieť na tebe len krásny úsmev Smile
- slnko v duši, pekný deň Very Happy
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Št september 06, 2012 10:38 am

Čaute baby,

nedá mi to nenapísať vám...pár týždňov som sa mordovala s váhou stále medzi 64-65, samozrejme nie a nie ísť dole. Ujo dukan vypočítal, že vysnívaných 63kg budem mať 18.8. čo som nemala ani nemám, ale nevadí. Na konci augusta sa mi podarilo dostať sa na 63,8. Šťastná som bola ako blcha. A keďže som vedela, že september bude plný nástrah: svadba, oslavy meninové či nar. každý víkend som sa rozhodla, že po 3 mesiacoch DD prejdem 4.9. do 3F. Problém však nastal v tom, že SO-NE som mala BZ dni, PO-UT B dni. Za tieto dni - netuším z akého dôvodu sa všetko tzv. pokašlalo. Každý deň ani deko dole, naopak o pár 100g hore. Do dnešného dňa sa to vyšplhalo na 65kg. Čo sa týka WC už som bola zúfalá, lebo ani overené ľanové semiačka nepomáhali, ale našťastie dnes po 6 dňoch som konečne bola. Okrem chôdze som od min.týždňa pridala aj cvičenie tak cca 35 min posilovania s vlastnou váhou. Otázka preto na skúsenejšie dámy znie, prejsť radšej aj pri takejto váhe do 3F aby som sa vyhla oslavovským nástrahám a zafixovala radšej váhu, alebo zostať ešte v 2F a dostať sa na 63?
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Št september 06, 2012 11:20 am

Myslim, ze ten narast hmotnosti bol len kvoli zapche.
ak sa to uz dnes pohlo, zajtra by mala byt vaha opat ok a chod do tretej Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 8 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 8 z 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.