FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

4 posters

Goto down

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom Empty VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

Odoslať pre lesanka Ut apríl 10, 2012 8:06 pm

Tak ja som sa po 5 týždňoch v nedeľu normálne najedla, takže to bolo riadne zhrešenie Embarassed Embarassed Embarassed. V pondelok ráno váha neúprosne ukazovala 57, čiže normálne 1 kg som pribrala Crying or Very sad . Hrozné.... Teraz si dám 4 bielkovinové dni a potom zase klasika II. fáza. No čo, za prehrešky sa platí. Naštartujem sa odznova...

Ako ste prežili dukanky Veľkú noc Vy?
lesanka
lesanka

Messages : 42
Date d'inscription : 24.03.2012
Localisation : Zvolen

Návrat hore Goto down

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom Empty Re: VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

Odoslať pre ivanaAa Ut apríl 10, 2012 9:21 pm

Ahoj Lesanka, ja sa stale chvalabohu drzim a nezhresila som Smile Ale tak ja drzim dukan dietu iba mesiac... akurat som mala taku dilemu, ked som pre rodinu piekla, ako budem to vsetko ochutnavat. Ked nebol priatel po ruke, tak som len na spicku jazyka poochutnavala a hned som to vyplula Razz A mali sme aj nejake oslavy narodenin a bolli sme v restike, tak som mala dost velky problem sa udrzat pri objednavani z jedalne listka Razz
ivanaAa
ivanaAa

Messages : 16
Date d'inscription : 10.03.2012

Návrat hore Goto down

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom Empty Re: VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

Odoslať pre Janabe St apríl 11, 2012 6:26 am

Ahojte babuľky,myslím že ja som sa už vžila do tejto diety,pretože som nemala najmenší problém sa nejako obmedzovať.Ja som si upiekla dva zákusky,jednu roládu a druhý ten z mikrovlnky, ale piekla som ho v trúbe,okrem toho som upiekla chleba a ostatné sa dalo jesť všetko...šunka,vajíčka,zelenina :-)Ja som na dukane už pol roka a je to super.Nič si nezakazujte,veď jesť sa dá ozaj všeličo,tých povolených potravín je veľmi veľa stačí objaviť nejaký dobrý receptík a zas je život krajší :DMňa každý nový recept, len postrčil ďalej Smile
Janabe
Janabe

Messages : 22
Date d'inscription : 05.02.2012
Age : 50

Návrat hore Goto down

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom Empty Re: VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

Odoslať pre didinka St apríl 11, 2012 9:32 am

nuz, ja som si dala horku cokoladu, 70% a ochutnala som 1 kolacik, suchy, a vobec nic sa nestalo. akurat som po sviatkoch mala zase nizsiu vahu. ale to bolo urcite aj tym, ze som bola na 2 velkych turach a kedze sa slapalo v snehu, tak to bolo trochu narocnejsie ako v lete. skratka si moje telo vypytalo sacharidy a ja som mu ich dala a ono sa mi za to odvdacilo.
Razz
myslim si - podla vlastnych skusenosti - ze vacsiu sarapatu narobia cloveku tie vycitky svedomia ako 1 male zhresenie
drzte sa , baby
Very Happy

didinka

Messages : 36
Date d'inscription : 11.04.2012

Návrat hore Goto down

VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom Empty Re: VEĽKONOČNÉ sviatky - ako ste ich prežili s dukanom

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.