FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Male prehresky :-) EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Male prehresky :-) EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Male prehresky :-) EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Male prehresky :-) EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Male prehresky :-) EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Male prehresky :-) EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Male prehresky :-) EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Male prehresky :-) EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Male prehresky :-) EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Male prehresky :-) EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Male prehresky :-) EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Male prehresky :-) EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Male prehresky :-) EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Male prehresky :-) EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Male prehresky :-) EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Male prehresky :-) EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Male prehresky :-) EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Male prehresky :-) EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Male prehresky :-)

+2
KLT
gabriela999
6 posters

Goto down

Male prehresky :-) Empty Male prehresky :-)

Odoslať pre gabriela999 St november 28, 2012 9:38 am

som celkovo na diete uz pol roka, momentalne v tretej faze, v ktorej musim este zotrvat 6 tyzdnov......doteraz som dietu dodrziavala velmi radikalne....ale v poslednej dobe sa mi stane tak mozno raz za dva tyzdne, ze ju porusim...co sa uz jednoducho neviem ovladnut, ked mam na nieco chut......zda sa vsak, ze to nejako nevplyva na vahu, ved zasa nezjem ako slon.....len sa chcem spytat, ci aj vy mate take dni :-) a ako to riesite....lebo ja mam strasne vycitky potom, az sa zacinam obavat, ci je to celkom ta spravna cesta

gabriela999

Messages : 32
Date d'inscription : 15.05.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre KLT Št november 29, 2012 10:13 am

no ja som na tom podobne, ked raz povolim, tak to je konecna. Vratit sa spat na spravnu cestu je hrozne tazke. Cize najlepsie je nijak nepovolit a len sa striktne drzat pravidiel. Drzim ti palce!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre Pidanka Št november 29, 2012 12:20 pm

gabriela999 napísal:som celkovo na diete uz pol roka, momentalne v tretej faze, v ktorej musim este zotrvat 6 tyzdnov......doteraz som dietu dodrziavala velmi radikalne....ale v poslednej dobe sa mi stane tak mozno raz za dva tyzdne, ze ju porusim...co sa uz jednoducho neviem ovladnut, ked mam na nieco chut......zda sa vsak, ze to nejako nevplyva na vahu, ved zasa nezjem ako slon.....len sa chcem spytat, ci aj vy mate take dni :-) a ako to riesite....lebo ja mam strasne vycitky potom, az sa zacinam obavat, ci je to celkom ta spravna cesta

No ja som prvé 3 meisace držala fakt striktne a teraz sem-tam prehrešok. Resp. bežne ani nie, ale už som vnútorne stotožnená, že na Vianoce si dám normálne jedlo, keď sme mali oslavu pred mesiacom, tak tiež som jedla normálne jedlo... Pomedzi to sa snažím fakt dodržiavať. Ale ja som ešte len v druhej, takže by som to asi ešte vážnejšie mala brať. silent

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre janka.rojko Št november 29, 2012 1:46 pm

Ja som na tom obdobne, a kila idu dole, som nejaka spokojnejsia takto, takze to ani menit nebudem. Taketo stravovanie mi vyhovuje a prehresok sem-tam mi len pripomenie co som jedavala kedysi:)

Pidanka napísal:
gabriela999 napísal:som celkovo na diete uz pol roka, momentalne v tretej faze, v ktorej musim este zotrvat 6 tyzdnov......doteraz som dietu dodrziavala velmi radikalne....ale v poslednej dobe sa mi stane tak mozno raz za dva tyzdne, ze ju porusim...co sa uz jednoducho neviem ovladnut, ked mam na nieco chut......zda sa vsak, ze to nejako nevplyva na vahu, ved zasa nezjem ako slon.....len sa chcem spytat, ci aj vy mate take dni :-) a ako to riesite....lebo ja mam strasne vycitky potom, az sa zacinam obavat, ci je to celkom ta spravna cesta

No ja som prvé 3 meisace držala fakt striktne a teraz sem-tam prehrešok. Resp. bežne ani nie, ale už som vnútorne stotožnená, že na Vianoce si dám normálne jedlo, keď sme mali oslavu pred mesiacom, tak tiež som jedla normálne jedlo... Pomedzi to sa snažím fakt dodržiavať. Ale ja som ešte len v druhej, takže by som to asi ešte vážnejšie mala brať. silent

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 40
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre MajaF So december 01, 2012 9:02 pm

Ahojte,ja som tu uz raz bola a mala som tolko prehreskov,ze som po 6 tyz.skoncila Embarassed,viem nemala by som to ani pisat a hlavne sem,ale co uz narobim Embarassed.No hlavne teraz pre mna je,ze som zasa zacala 15.10. s vahou 66kg,dnes je 1.12. a mam 61 kg.do konca podla vypoctu dukana mi ostava
este - 3 kg,okolo 22.12.by som sa tam mala dostat,ale neviem neviem Crying or Very sad,vaha mi stoji 10 dni na tom istom kilograme 61kg a nic sa nedeje.Zmenila som i striedanie BD s BZ z 2/ 2 na 1/ 1 a nic.
Dnes som asi zhresila i ja ,varila som kuraci vyvar a proste som dostala taku neodolatelnu chut ,ze az Sad.Tak som si nabrala do taniera vyvar, 2 mrkvy,1 petruzku a polovicu kalerabu,namiesto rezancou som si nakrajala kuracie prso cele,jedla som to na 2x,ale zjedla som cely tanier.Co si myslite vy,je to az tak hrozne Crying or Very sad?Dopredu ma zenie predstava,ze ak sa do Vianoc dostanem na vysnivanu vahu,tak snad sa na Vianoce riadne napapam s rodinou i ja.Chcem sa vas opytat ,ako si planujete jedalnicek na sviatky a budete jest i med a oplatky?
Dakujem za nazory a rady Wink

MajaF

Messages : 13
Date d'inscription : 16.08.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre Pidanka So december 01, 2012 9:12 pm

MajaF napísal:Ahojte,ja som tu uz raz bola a mala som tolko prehreskov,ze som po 6 tyz.skoncila Embarassed,viem nemala by som to ani pisat a hlavne sem,ale co uz narobim Embarassed.No hlavne teraz pre mna je,ze som zasa zacala 15.10. s vahou 66kg,dnes je 1.12. a mam 61 kg.do konca podla vypoctu dukana mi ostava
este - 3 kg,okolo 22.12.by som sa tam mala dostat,ale neviem neviem Crying or Very sad,vaha mi stoji 10 dni na tom istom kilograme 61kg a nic sa nedeje.Zmenila som i striedanie BD s BZ z 2/ 2 na 1/ 1 a nic.
Dnes som asi zhresila i ja ,varila som kuraci vyvar a proste som dostala taku neodolatelnu chut ,ze az Sad.Tak som si nabrala do taniera vyvar, 2 mrkvy,1 petruzku a polovicu kalerabu,namiesto rezancou som si nakrajala kuracie prso cele,jedla som to na 2x,ale zjedla som cely tanier.Co si myslite vy,je to az tak hrozne Crying or Very sad?Dopredu ma zenie predstava,ze ak sa do Vianoc dostanem na vysnivanu vahu,tak snad sa na Vianoce riadne napapam s rodinou i ja.Chcem sa vas opytat ,ako si planujete jedalnicek na sviatky a budete jest i med a oplatky?
Dakujem za nazory a rady Wink


A prečo je vývar prehrešok? Však ja si ho bežne robím...
Na Vianoce plánujem jesť úplne všetko. Twisted Evil
A dnes som mala obed z čínskej reštiky - kuracie prsia s ananásom a ryža..Takže prehrešok jak hrom... Ale keď sa maľuje byt, tak prehrešky sa nepočítajú, že baby? Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre MajaF So december 01, 2012 9:27 pm

Neviem hm Wink,preto sa pytam,raz som citala,ze klasicky vyvar nie,lebo je mastny,tak som sa mu vyhybala a varila som si zvlast iba zo zeleniny a kur.prs,dnes som si nabrala ten klasicky ,ktory varim pre rodinku a bola tam na kurati i mast.
Takze malujes,tak potom kalorie spalis rychlejsie Very Happy.Dik za nazor,aspon si ma upokojila.
A este otazocka,budete i pripitok Wink.....sak budu Vianoce.

MajaF

Messages : 13
Date d'inscription : 16.08.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre Pidanka So december 01, 2012 9:38 pm

MajaF napísal:Neviem hm Wink,preto sa pytam,raz som citala,ze klasicky vyvar nie,lebo je mastny,tak som sa mu vyhybala a varila som si zvlast iba zo zeleniny a kur.prs,dnes som si nabrala ten klasicky ,ktory varim pre rodinku a bola tam na kurati i mast.
Takze malujes,tak potom kalorie spalis rychlejsie Very Happy.Dik za nazor,aspon si ma upokojila.
A este otazocka,budete i pripitok Wink.....sak budu Vianoce.

Ja robím normálne z kuracích chrbtov aj s kožou a potom len pozbieram masť keď to vychladne...
No presne, tiež si vravím, že taký výdaj energie, že nemôže to mať na mňa negatívny dopad. Very Happy Áno, všetko bude na Vianoce, tak ako má byť, diéta nediéta. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre Kristtin Po december 10, 2012 1:26 pm

Ja som dietu zacala drzat zaciatkom decembra a neporusila som zatial nic.. ale uz som vnutorne pripravena na salat a rezne na Vianoce Very Happy To sa proste podla mna neda nedat si.
Kristtin
Kristtin

Messages : 16
Date d'inscription : 18.08.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Male prehresky :-) Empty Re: Male prehresky :-)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.