FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
recept - Zmena je život - Stránka 7 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 7 z 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 17, 2012 7:57 am

super majka, teším sa s tebou Smile
ja po včerajšom bielkovinovom štvrtku, mesiac v III. fáze - 1/3 tejto fázy za mnou, váha 62,9 kg - som spokojná.
Pekný deň

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 17, 2012 2:24 pm

Čafte kikimorky moje, no ako sa mi máte? Vidím, že prispievate a asi každej prišla M Smile Fasa. Ja už pomaly zfukujem, ale to brucho mám ešte stále veľké. V pondelok sa skúsim postaviť na váhu, čo mi zas povie. Už teraz mám nervy Sad
Akurát som sa dotlačila Tiramisu by KLT edition xixi aj malé pojedli(ešte viac ako ja). Je to veľmi dobrá alternatíva ku olovrantu. Teraz mám také hektické obdobie- hľadám si prácu a som bez väčších financií, čiže psychika robí svoje. Dúfam, že sa to neodrazí aj na váhe(to by ma mrzelo)...

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Pi august 17, 2012 2:43 pm

Zdenka14 napísal:super majka, teším sa s tebou Smile
ja po včerajšom bielkovinovom štvrtku, mesiac v III. fáze - 1/3 tejto fázy za mnou, váha 62,9 kg - som spokojná.
Pekný deň

dakujem zdeni Smile
ty sa ale krasne drzis v tretej faze, tak nech si aj nadalej spokojna queen

@pachucha:
jaj, s tym nafuknutym bruchom s tebou sucitim, ja mam momentalne podobne stavy a v tejto horucave co u nas je...ziadna slava Evil or Very Mad
neboj nic, po M vaha urcite ukaze menej cyclops a s hladanim prace ti moc drzim palce, neboj...len to nevzdavaj flower

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 17, 2012 2:57 pm

Ďakujem Maya Smile si moc milá

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po august 20, 2012 11:14 am

ŽENY O 2 KG MENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ bounce Už len 20 kg do cieľa :-))) robím si fajné recepíky a aj ich zverejňujem :-)))) Ja sa tak tešíííím, už dlho som nestála na váhe ale dnes som skoro umrela od radosti. Na veciach to necítim vôbec ešte, ale hlavné je že váha zvestuje tieto anjelské čísla Very Happy Neuveriteľne ma to naštartovalo. Keby som sa vážievala každý deň asi by mi to bolo prd platné, lebo mám rada veľké(malé) úspechy, ja sa len tak neuspokojím s drobnými Smile No umrem od radosti!!!!! Ako ste na tom vy cicušky? Píšte, píšte, píšte- nafukujte, preháňajte do toho!!!!!!!!!!

Vaša pachucha

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po august 20, 2012 11:38 am

pachucha, gratulujeeeeem!
Vidis, to ti len mrcha maskovala ubytky Wink
Takze len tak dalej, uz vies co mas robit, tak sa toho drz. Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po august 20, 2012 11:50 am

pachucha napísal:ŽENY O 2 KG MENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ bounce Už len 20 kg do cieľa :-))) robím si fajné recepíky a aj ich zverejňujem :-)))) Ja sa tak tešíííím, už dlho som nestála na váhe ale dnes som skoro umrela od radosti. Na veciach to necítim vôbec ešte, ale hlavné je že váha zvestuje tieto anjelské čísla Very Happy Neuveriteľne ma to naštartovalo. Keby som sa vážievala každý deň asi by mi to bolo prd platné, lebo mám rada veľké(malé) úspechy, ja sa len tak neuspokojím s drobnými Smile No umrem od radosti!!!!! Ako ste na tom vy cicušky? Píšte, píšte, píšte- nafukujte, preháňajte do toho!!!!!!!!!!

Vaša pachucha


Jeeej blahoželááám a teším sa s Tebou. bounce Smile Ja som sa dnes tiež potešila - 75,5 namiesto 76,1, ale to asi len preto, že som včera mala prehánku. Laughing Takže uvidíme do konca týždňa, ako sa to vyvinie. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po august 20, 2012 12:26 pm

wau, pachucha, srdečne gratulujem - a takúto vyrehotanú ťa chcem vidieť už stále Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Po august 20, 2012 5:28 pm

pachucha napísal:ŽENY O 2 KG MENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ bounce Už len 20 kg do cieľa :-))) robím si fajné recepíky a aj ich zverejňujem :-)))) Ja sa tak tešíííím, už dlho som nestála na váhe ale dnes som skoro umrela od radosti. Na veciach to necítim vôbec ešte, ale hlavné je že váha zvestuje tieto anjelské čísla Very Happy Neuveriteľne ma to naštartovalo. Keby som sa vážievala každý deň asi by mi to bolo prd platné, lebo mám rada veľké(malé) úspechy, ja sa len tak neuspokojím s drobnými Smile No umrem od radosti!!!!! Ako ste na tom vy cicušky? Píšte, píšte, píšte- nafukujte, preháňajte do toho!!!!!!!!!!

Vaša pachucha


tak to je skvela novinka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem cheers cheers cheers

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št august 23, 2012 6:10 pm

Baby ste skvelééééééééééé, moc Vám ďakujem za podporu!!!! Uvidíme v pondelok čo to povie :-))))

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Pi august 24, 2012 9:05 am

ahojte babenky Smile
prisla som sa pochvalit, dnes po tyzdni vaha ukazala -1,4 kg cheers

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 24, 2012 9:07 am

maya3 napísal:ahojte babenky Smile
prisla som sa pochvalit, dnes po tyzdni vaha ukazala -1,4 kg cheers

tak to je super úbytok, gratulujem
- aj si robila niečo iné, ako tie týždne predtým, hoď do pľacu, nech si kočky prečítajú
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi august 24, 2012 9:34 am

maya3 napísal:ahojte babenky Smile
prisla som sa pochvalit, dnes po tyzdni vaha ukazala -1,4 kg cheers

To je peckáá. Very Happy Very Happy Mne váha od pondelka stojí... Sad Ale možno aj preto, že teraz nejak málo jem, nejak neviem, čo by som si dala. Evil or Very Mad No uvidíme, teraz idem na pár dní do Tatier, tak sa nebudem vážiť a uvidíme, či niečo vychodím. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 24, 2012 2:04 pm

Maya supéééééééééééér cheers Gratulujem, už sa Ti to rozbieha krásne Very Happy
Pidanka neboj, ono sa to pohne, len nepoľav. Juj tie Tatry Ti závidím Embarassed ale v dobrom Smile Dnes som robila na obed Dukan paprikáš- deťom klasické kolienka a ja Dukan haluštičky. No mňam! Vynikajúce. Už sa mi chladí Tiramisu. KLT ja na tom uplne ulietavam. Nikdy predtým som nejedávala sladkosti zo strachu že by som pribrala. Ale teraz keď viem, že si dám kus Tiramisu nemá to v sebe takmer žiaden tuk tak som spokojná. Aj chuťové poháriky Very Happy Mňam!!! Dnes som bola na nákup a strááááááááášne mi zavoňal melón. Aj som kúpila domov celý, ale odolávam. Ani hryz som si ešte nedala od začiatku DD. Som na seba pyšná, že dokážem jesť povolené potraviny bez prehreškov. Babulky krásny víkendík Vám prajem


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Pi august 24, 2012 6:36 pm

dakujem babenky I love you

zdeni, nic extra som nerobila, pred M som mala -300g a teraz po M mam dole -1,4 kg...jem stale to, co aj predtym, vypekam dukan buchticky, dukan cokoladove kolaciky...atd... nic specialne Smile

pidanka, uzi si to v tatrach, aj ja ticho zavidim ale samozrejme v dobrom Smile a nech je tam potom minimalne kilo menej na vahe, drzim palce Smile

pachucha, dukan paprikas som robila aj ja s tymi haluskami, uplna basen Very Happy a s tym melonom je to aj u nas tak, dnes som kupila priatelovi taky maly kusok a stale ma laka aspon kuknut nan do ladnicky Twisted Evil stale mu ho ponukam, ci uz ho nechce zjest len nech je uz prec Very Happy

kraaasny viiiikend vsetkym dukankam prajem I love you


maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ut august 28, 2012 9:04 am

Ahojte babenky, tak váha stojí :-/ nevadí, na bud. týždeň sa istotne pohne :-) dôležité je že to vôbec ide. Inak mám viacej energie, chodím hrávať loptové hry a naozaj sa viacej hýbem. Mám aj svalovicu wuhahaaaaaaaaaaaa ale tá prejde, dôležité je že sa konečne hýbem. Kamaráti si už všímajú prvé zmeny a každá grilovačka, opekačka, prechádzačka sa točí len okolo mojej diéty. Myslím, že to ľudí dosť zaujíma, nakoľko všetci čo ma poznajú vedia, že som roky nemohla schudnúť ani deko a zrazu sa roztápam Smile)))) Som šťastná a moc moc vďačná majstrovi Dukanovi, že konečne vymyslel takúto parádnu dietku kde papám to, čo mi chutí.
Inak už dosť cítim, že nepotrebujem veľa jesť. Niekedy sa až nútim jesť jogurt alebo niečo až mám aspoň tých 4/5 jedál do dňa. Už automaticky siahám po mliečnych výrobkoch. Som zvedavá keď onedlho nastúpim do práce ako sa mi podarí ukočírovať svoj žalúdok tam. Budem si musieť nosiť papu z domu- tomu sa asi nevyhnem Smile

Pidanka verím, že si v Tatrách užívaš našu slovenskú pýchu plnými dúškami Smile
Maya ako si víkendíkovala a čo ostatné kočenky? pochválte sa, kúpili ste si niečo pekné na seba? alebo nejaká vtipne krásna príhoda so starým známym ktorý vás takmer nespoznal?

cmuk baby

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut august 28, 2012 9:11 am

pachucha,
neboj ty nic, ono to pojde dole, mozno pomalsie, ale o to trvalejsie Wink
Ja sa mam vyborne, stravila som predlzeny vikend v Chorvatsku, kde som poctivo dodrziavala DD, vela som plavala, tancovala, prechadzala, cvicila a domov som sa vratila o 1,4kg lahsia. Wink
Takze do ciela mi uz ostava len 2,3kila, som nadsena.
Ked sa obzriem spat, je to cele take neskutocne, az sa mi to nechce verit. uzivam si toto nove telo, jeho lahkost a pohyblivost.
Uz teraz vidim, ze tie 2 kilecka mi nadhernu postavu nezarucia, ale to nevadi, mozno nieco este zlezie v 3f, mozno nieco reste dokorigujem cvicenim. Dolezity je ten skvely pocit!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Ut august 28, 2012 9:15 am

ahoj pachucha Smile

neboj nic,raz ta svinucha (vaha Very Happy) stoji a potom sa zas pohne...aj ja poznam ten pocit...vzdy, ked na nu stupam, bije mi srdce, ci sa pohla alebo zostala stat na mieste Very Happy
u mna je to presne ako u teba, tiez sa niekedy do jedenia musim nutit, inokedy zas stale rozmyslam, co by som zhltla Very Happy do prace si nosim jedenie z domu...velmi casto si robim sunkove chipsy, toho sa nemozem dojest!
vikend bol strasne fajn, grilovacka a slniecko a v nedelu nedelne trhy Smile nic som si nekupila sice...pred 3 tyzdnami nohavice a tie su mi uz volne v pase...prihodu so starym znamym sice nemam ale s mojim priatelom sme sa nevideli 2 mesiace...vo stvrtok som ho bola cakat na stanici a ked vystupil, ostal uplne sokovany, ako som schudla Very Happy to potesi, taky kompliment Wink
a ako si vikendovala ty? a ostatne dukanky? Smile

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Ut august 28, 2012 9:17 am

KLT napísal:pachucha,
neboj ty nic, ono to pojde dole, mozno pomalsie, ale o to trvalejsie Wink
Ja sa mam vyborne, stravila som predlzeny vikend v Chorvatsku, kde som poctivo dodrziavala DD, vela som plavala, tancovala, prechadzala, cvicila a domov som sa vratila o 1,4kg lahsia. Wink
Takze do ciela mi uz ostava len 2,3kila, som nadsena.
Ked sa obzriem spat, je to cele take neskutocne, az sa mi to nechce verit. uzivam si toto nove telo, jeho lahkost a pohyblivost.
Uz teraz vidim, ze tie 2 kilecka mi nadhernu postavu nezarucia, ale to nevadi, mozno nieco este zlezie v 3f, mozno nieco reste dokorigujem cvicenim. Dolezity je ten skvely pocit!

KLT, wow! gratulujem cheers tak blizko do ciela, to si zasluzi velku poklonu flower

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Ut august 28, 2012 10:21 am

KLT gratulujem a máš môj neskutočný obdiv...

Pachucha...super... teším sa spolu s tebou, že sa skvelo cítiš, máš, chudneš...Smile)

Ja mám momentálne M, takže v sobotu mi chýbalo necelé kilečko do cieľa a teraz pekne mi to stúplo na 65 Sad( takže prechod do 3F od začiatku septembra sa asi posunie..no čo už. Ale začínam si kupovať na seba nové veci, lebo aj ked celkovo len 9kg išlo dole, na veciach - hlavne nohaviciach to vidieť dosť. Ešte že je leto, teplo a môžem si dať legíny a sukne inak by som nemala čo na seba. Zajtra sa chystám na nákupy tak hádam niečo zoženiem Smile)

Príhod ja mám celkom dosť, najčerstvejšia dnes ráno.. kolega čo s ním cestujem každý deň do práce mi zalichotil, že síce nevie čo so sebou robím, ale mám to robiť ďalej lebo opeknievam Smile) xi Ale zase na druhej strane..budúca svokrička ma tiež vie vždy prekvapiť... v sobotu sme grilovali...tak ma pred celou rodinou chválila že ako mi pekne brucho zliezlo preč...ale že s tými bokmi by som mohla ešte niečo spraviť..lebo že tam toho ešte mám viacej...tak pekne Smile)

Tak ujo Dukan mi vypočítal váhu na 63, ale uvažujem...lebo postavu nemám ešte peknú..vyformovanú...zostať ešte v 2F a dať dole ďalšie kilečká, alebo po tých 63kg prejsť do 3F a zapojiť viac cvičenia na vyformovanie???
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Ut august 28, 2012 11:07 am

zuzacka, svokru by som asi do prdele nakopala... By ma roztrhlo, keby mne toto niekto povedal, ze "este nieco s tym bruchom rob".... Twisted Evil
Ale kolega potesil, vsak?
Urcite prejdi do 3f pri dosiahnuti ciela, nieco mozno este zlezie na zaciatku, ale hlavne zapoj to cvicenie. Ja na sebe vidim, ze cvicenie robi obrovsky rozdiel!
Drzim ti palce, do 3f pojdeme skoro naraz, ale ja v nej budem 400! dni. Co som si to na seba uplietla za bic? affraid

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Ut august 28, 2012 2:47 pm

KLT ďakujem za radu...tento týždeň ešte potiahnem a od soboty (nakoľko ideme na svadbu- a bude tam kopec nástrah) prejdem do 3F. Uvidím či sa mi podarí to posledné kilo zhodiť dovtedy, a v 3F by som mala byť 90-100dni. Tak Vianoce budú asi Vianocami aj s dobrotami Smile)

WAw že 400dní...jeden celý rok 3F...ale tak ty si silná, keď si tak dlho vydržala 2F, tá tretia už bude pre teba malina...mne už teraz po 3 mesiacoch v 2F dochádzajú nápady na varenie...strašné...Sad
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre matchgame Ut august 28, 2012 5:52 pm

ahojte. takže po prečítaní tohoto fóra som sa rozhodla zaútočiť tiež na svoju slaninu. od včera frčím v prvej fáze afro ďakujem, že ste mi motiváciou Wink

matchgame

Messages : 1
Date d'inscription : 28.08.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Ut august 28, 2012 9:54 pm

ahojte kočky
- pachucha - som rada, že si sa s diétou stotožnila, že si v nej spokojná a že ti chutia aj jedlá, ktoré si pripravíš, to je dobré znamenie na zdarný koniec
- s váhou sa netráp, ona pôjde dole, uvidíš, a ešte keď si pridala aj pohyb, za čo ťa veľmi chválim, ja sa stále neviem prinútiť, aj keď včera som kľakla na všetky 4 a zacvičila si pár cvikov na nohy, zadok a pás Smile, tak to už je výhra, super - teším sa s tebou
- Katka, aj tu ti gratulujem a veľmi ti fandím, aby si tie posledné kilečká dala hravo dole
- matchgame Smile vitaj, nech sa ti darí a potom sa pochváľ ako ti to ide
- zuzačka, kukám, že máme podobné hodnoty, neviem teda, koľko meriaš, ja mám 170 cm, neboj sa prejsť do III. fázy, je proste super - pri dodržiavaní jej zásad sa dá schudnúť ešte aj tu, no môj problém je, že víkend som na neudržanie Smile a potom cez pracovný týždeň dobieham, aby ma v piatok ráno nevystrelo Smile, ale zatiaľ to funguje
- u nás víkend čo víkend nejaká grilovačka, narodky, už aby sa takéto hody skončili
- a kúpila som si 2 nové šaty, kočky s čísla 42/44 som prešla na 36/38, takže veľká radosť v mojom srdci Smile, normálne nechápačka, objednávala som si ich s malou dušičkou, ale sadli super, trošku sú mi jedny voľnejšie v páse, ale to neva
- príhodu? Mali sme v piatok Bartolomejský jarmok, a mala som tie nové šatičky, a jedna pani sa mi prihovorila, v živote som ju nevidela, že prosím vás, máte šaty z bonprixu? Tak som jej prikývla, no, lebo viete, ja som ich tam videla, sa mi veľmi páčili, ale som si nevedela predstaviť, ako budú vyzerať, ale musím vám povedať, vyzerajú úžasne, veľmi vám pristanú Smile, no sranda nie??? Very Happy Ale taký dobrý pocit, že ja som tým šatám robila modelku Smile
- kamoška, ktorá bývala na našej bytovke ma stretla v tescu, a vraj, keby sa jej neprihovorím, tak ma nespozná, že ako 20 ročná žaba
- tety mi chcú dávať ich 10 kíl, aby im trošku ubudlo - to sú také momentky, a je toho veľa Smile
- pekný večer, dievčence a užite si sviatok
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka St august 29, 2012 7:13 am

Zdenka....ja mám tiež 170 cm...takže sme rovnaká váha...tiež pri niektorých veciach som mala číslo 40-44...to je tažké povedať, ale sto obchodov, sto veľkostí...na páse si myslím že som celkom pekne schudla (bohužiaľ som sa pred DD neodmerala tak neviem koľko), ale niektoré nohavice som si kúpila už aj M Smile) ale napr v takej teranove - nakoľko mám silnejšie stehná, natiahnem len XL Smile
ešte mám stále M, tak váha stále ukazuje 64,5, ale tak od soboty teda idem do 3F...držte teda palce, aby som to nejak udržala Smile)
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St august 29, 2012 9:34 am

tak sme na tom úplne rovnako, ja by som prijala v páse menej cm, teraz mám 69-70 cm, ale čo už narobím Smile
Držím palce
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St august 29, 2012 4:23 pm

Ahojte baby, tak som späť z Tatier, bolo výýborne. Smile Aj som si vyšľapala na Volovec - výškové prevýšenie 1000 metrov, no spamätávam sa ešte. Shocked Ale ešte nie som v ČR, som doma na Slovensku, tak sa neviem odvážiť na svojej váhe...a táto doma veľmi zmenu neukazuje. Sad Stravovala som sa veľa v reštikách, tak možno preto...aj keď snažila som sa celkom dodržiavať. Surprised

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št august 30, 2012 1:17 pm

No teda kočeny riadne ste mi zreferovali Vaše chudnutie a život v nových telíčkach :-) Moc Vám ďakujem za príspevky :-) Každá z Vás nové baby nevnímajúc si zaslúži obrovskú poklonu :-) Viem o čom hovorím, v čase grilovačiek, svadieb, dovoleniek a osláv sa zmenšovať a usmievať sa na všetky strany a s vycerenými zubami slušne odmietať Mojitko, drinky, vínečko, burčiačiky, koláčiky, bagetky, zmrzlinky, prímorské špecialitky....kokso baby ale zvládame to :-)!!!! KLT pre mňa si úplne že silno veľká osobnosť- hentak sa zmenšiť a ešte donekonečna radiť novovzniknutým dukankám aj stále držiacim je od teba neskutočne šľachetné. Ja by som niektoré asi už hrdúsila. Však o diéte je všetko na webe a v knihe. Len niektoré ženy sú natoľko lenivé, že ani hľadať na webe sa im nechce. Táto diéta je aj o tom, že treba nabrať obrovské množstvo informácií a prácne si vytvoriť svoj režim- ruku na srdce - každá z nás si tú diétku prispôsobila tak trochu podľa seba a podľa rodinných a finančných možností. Veď nie každá si môže dovoliť každý deň kupovať prsíčka len pre seba, alebo lososíka.

Milá zuzacka- strašne som sa rehotala/ skoro cez slzy/ na tvojom príbehu o svokre. Nie nadarmo sa hovorí, že svokra je ako pivo dvanástka. Najlepšie dobre vychladená Razz Neboj, to je všetko len závisť. Na túto diétku treba gule a ty ich máš bejby Smile

Maya ty moja vzdialená príbuzná Very Happy ohľadom tých žravých dní a naopak nechutenstvom sme ako sestry. Ale verím, že spolu aj s takýmto hendikepom dôjdeme do zdarného konca :-)

KLT ty si bola, si, a aj budeš mojim vzorom!!! Niektoré ženuchy potrebujú zhodiť 5,10,15 kg ale my veľké ženy potrebujeme okolo 30, takže to je dlhá cesta. Skutočne ťa obdivujem za to čo si dokázala. Priala by som si mať od teba súkromné foto pred a po. Len pre moju vlastnú potrebu, pretože ideme z podobnej váhy. a máme podobný cieľ :-) Veľa šťastia v trojke a hlavne ma prosím informuj aké papu si zaradila a co to s tebou urobilo :-)

Matchgame good luck :-) hlavne sa neprestávaj usmievať- s úsmevom to ide lepšie. Ja keď mávam depky tak aj váha štrajkuje :-)))

Zdeninkaaaaaaaaaaaaa srdco mojo 38/36 OMG!!!! ja odpadávam, šak to je úúúúžasnééééééé. Musíš sa cítiť enormne súložiteľne Very Happy sorry za výraz heh nádherné číselká moja. Len tak ďalej!!!! Ale pozor až ťa neodfúúúúkne
Laughing Aj ja sa teším na jarmoky a spol... dúfam, že dám ešte dole, nech je rozdiel trochen aj vidieť Smile

Pidanka no ty si iná Tatrawoman :-) paráda, myslím, že ten vysokohorský vzduch Ti len a len prospel Smile Nestresuj sa kvôli váhe, tá pôjde dole. Dôležité je, že si aj tam na vrcholoch hôr nestratila súdnosť a pokračovala si v DD. Na túrach by človek zjedol hádam aj okoloidúceho kamzíka, len aby mal energiu nieto ešte rátať kalórie :-)


Ja mám tiež jednu príhodu. Stretol ma kamoš, ktorý z FB vie, že držím DD. A on mi hovorí, mica už sa konečne najedz, šak sa už na seba ani nepodobáš Laughing . Somár- si ma stále doberá. Ale ja viem, že mi chce dobre a hlavne ide na mňa s humorom, ktorý ja tak ľúúúúúúbim I love you

Baby idem v polovici oktobra na veselicu. Myslíte, že dokážem dať reálne dole 10 kg?Strašne by som bola rada, keby sa to pohlo. Ide mi to strašne pomaly. Ja viem, každé telo je iné a inak reaguje. Ale strašne by som si priala aby sa to rozbehlo. Keď čítam n afb baby ktoré za mesiac , dva tri chudnú 15,20 kg je mi do revu. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Embarassed Embarassed Embarassed

V pondelok stúpnem na váhu a uvidíme.

Cmuk pre Vás ženy moje Wink


pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Št august 30, 2012 3:23 pm

pachucha napísal:
Pidanka no ty si iná Tatrawoman :-) paráda, myslím, že ten vysokohorský vzduch Ti len a len prospel Smile Nestresuj sa kvôli váhe, tá pôjde dole. Dôležité je, že si aj tam na vrcholoch hôr nestratila súdnosť a pokračovala si v DD. Na túrach by človek zjedol hádam aj okoloidúceho kamzíka, len aby mal energiu nieto ešte rátať kalórie :-)


Ja mám tiež jednu príhodu. Stretol ma kamoš, ktorý z FB vie, že držím DD. A on mi hovorí, mica už sa konečne najedz, šak sa už na seba ani nepodobáš Laughing . Somár- si ma stále doberá. Ale ja viem, že mi chce dobre a hlavne ide na mňa s humorom, ktorý ja tak ľúúúúúúbim I love you

Baby idem v polovici oktobra na veselicu. Myslíte, že dokážem dať reálne dole 10 kg?Strašne by som bola rada, keby sa to pohlo. Ide mi to strašne pomaly. Ja viem, každé telo je iné a inak reaguje. Ale strašne by som si priala aby sa to rozbehlo. Keď čítam n afb baby ktoré za mesiac , dva tri chudnú 15,20 kg je mi do revu. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Embarassed Embarassed Embarassed

V pondelok stúpnem na váhu a uvidíme.

Cmuk pre Vás ženy moje Wink


Ďakujeem a veru nestresujem, mala som úžasné dni a nemenila by som. Smile Len do dovolenky (o mesiac) by som chcela mať tak pod 70 a to neviem, či sa podarí, aktuálne ráno váha ukazovala 74,4...Tak uvidíme.
A Ty si koľko doteraz schudla? Za mesiac a pól by si vkľude mohla dať takých 6 kíl, ale tak závisí to určite aj od toho, ako Ti to išlo doteraz... No ak pomaly, kľudne sa to môže rozbehnúť... Každopádne držím silno prsty. flower

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 31, 2012 7:54 am

Pidanka zatiaľ som schudla 5 kg. a už mám skoro 2 mesiace DD. Niekto to schudne len v útočnej fáze. Začína ma chytať depka, vôbec sa to nechce pohnúť rýchlejšie. Aj pohyb som zapojila Crying or Very sad však uvidím dnes je spln, zas to isto so mnou robí divy. A potom už len čakať na tú sviňu M. wuhahaaaaaaaaa

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 7 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.