FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
recept - Zmena je život - Stránka 5 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 5 z 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St august 08, 2012 1:56 pm

Dame to zenusky!!!! Dnes mam minus 1 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D wuhahaaaaaaa

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT St august 08, 2012 2:15 pm

Gratulujem!
Sprav si ticker, nech ta sledujeme Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre bibka St august 08, 2012 2:17 pm

aj ja gratulujem, ide to - sa tesim cheers ja mam teraz hluche obdobie...

bibka

Messages : 37
Date d'inscription : 20.05.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St august 08, 2012 3:07 pm

Baby, ináč je možné, že som schudla skoro 10 kíl a nevidno to skoro vôbec? Shocked Trochu cítim na veciach, ale žeby zo mňa padali? Neutral

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 St august 08, 2012 3:48 pm

pachucha napísal:Dame to zenusky!!!! Dnes mam minus 1 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D wuhahaaaaaaa


cheers cheers cheers gratulujem cheers cheers cheers

@ pidanka : my zenske sme strasne kriticke Smile, nevidime na sebe nic ale okolie si vsima Wink isto to je na tebe poriadne vidno Wink 10 kg, gratulujem, krasny uspech Smile

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St august 08, 2012 4:16 pm

@ pidanka : my zenske sme strasne kriticke Smile, nevidime na sebe nic ale okolie si vsima Wink isto to je na tebe poriadne vidno Wink 10 kg, gratulujem, krasny uspech Smile

Ďakujeeem. Smile Noo, tak ja dúfam, že aspoň na fotkách už uvidím rozdiel, lebo nemá mi to kto povedať - priateľ nevidí, tým jak sme spolu stále, tak aj keby mi tretie oko postupne rástlo, tak by si nevšimol. cyclops Laughing A v práci nikto nič nehovorí. silent Všetci, čo by ma mohli pochváliť sú doma na Slovensku. Laughing A ja to fakt neviem objektívne zhodnotiť. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St august 08, 2012 5:35 pm

Baby dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!! KLT ticker nechcem,ja sem potom rovno drbnem fotky :-D :-D :-D
Pidanka 10 kil vidno aj na obrovi. Ty si strasne sebakriticka , uvidis ze coskoro budes doslova odhanat otravne tetky ktore sa ta budu pytat ako sa ti tak brutalne podarilo zhodit:-D:-D:-D neboj sa ty nic. Ja to tiez necitim ani na obleceni ani okolie,ale nevadi :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka St august 08, 2012 6:01 pm

pachucha napísal:Baby dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!! KLT ticker nechcem,ja sem potom rovno drbnem fotky :-D :-D :-D
Pidanka 10 kil vidno aj na obrovi. Ty si strasne sebakriticka , uvidis ze coskoro budes doslova odhanat otravne tetky ktore sa ta budu pytat ako sa ti tak brutalne podarilo zhodit:-D:-D:-D neboj sa ty nic. Ja to tiez necitim ani na obleceni ani okolie,ale nevadi :-D

Nesoom sebakritická, práveže, však logicky viem, že keď mám o 10 kíl menej, tak to je super. Smile Len keď som mala dole 3 - 4 kilá, tak som si hovorila, že keď to bude 10, tak už to naozaj vidno bude. Shocked Ale teším sa zo svojho postupu aj tak veľmi, však po takej dlhej dobe začína váha sedmičkou. Very Happy A škoda, že nechceš ticker, je to fakt povzbudivé, dnes som sa ráno odvážila a hneď si aj na ňom zmenila váhu. Laughing A neboj, aj na Tebe budú za chvíľu vidieť, hlavne takí, čo Ťa dlhšie nevideli a potom Ťa stretnú. Smile

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 5:11 am

pachucha napísal:Dame to zenusky!!!! Dnes mam minus 1 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D wuhahaaaaaaa

tak ti gratulujem, koľko to máš celkovo? Nech to už len ubúda
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 5:15 am

Pidanka napísal:Baby, ináč je možné, že som schudla skoro 10 kíl a nevidno to skoro vôbec? Shocked Trochu cítim na veciach, ale žeby zo mňa padali? Neutral

- ja som bola tiež takáto zafixovaná, že to sama na sebe nevidím, ale doniesla som si od rodičov tašku, s vecami, ktoré som nosila ako dievča, 16-17 ročné, + maturitný kostým, a keď som sa do toho navliekla a nepraskli gombíky, tak asi tam ten rozdiel bol Smile
- ale rozumiem ti, ja som tiež schudla 10 kg a cm sa mi nezdali domu úmerné, dlho sa ma držali cm na stehnách, potom sa to pomaličky pohlo


Naposledy upravil Zdenka14 dňa Pi august 10, 2012 5:19 am, celkom upravené 1 krát.
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 5:17 am

ale niečo na povzbudenie:
III. fáza, skoro mesiac 14. budú 4 mesiace čo som na DD - vstup do III. fázy 63,6 kg a dnes po bielkovinovom štvrtku 62,9 kg - veď aká motivácia na víkend, zase to roztočím a potom budem v týždni chudnúť Smile, ale žiadny biely deň, alebo bielkovinový navyše, pekne s chlebíkom, škrobovým jedlom, mám to už odskúšané, ide to Very Happy

- a ešte pochválim aj moju mamu - zo 117 kg na 96 kg - takže smelo
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Pi august 10, 2012 6:19 am

Zdenka cheers
Uzasne, len tak dalej, drz sa! Kolko merias?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 6:25 am

Ahojky,
ďakujem - aj ty si ma práve ohúrila Very Happy
Meriam 170 cm, ja už ani tak nepotrebujem chudnúť, len nech to nejde hore, žiarovka sa rozsvieti pri 64 kg, a začnem niečo riešiť, keď tam bude 65, ale to tam ešte nebolo Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Pi august 10, 2012 6:57 am

pachucha, nieco pre teba od Dukana o skonceni fajcenia a chudnuti:

Stopping to smoke is so important for your health that when you have
taken your decision it's better to give it the absolute priority. If you
have the choice please give greater place to your weaning than your
weight loss. If you want to do both at the same time, you can, but it's
difficult to succeed in both.

Tobacco weaning has to be total and done separately during 10 days.
Starting from the 11th day it's possible to start losing weight.

To avoid too much frustration, you have to be helped by one of the major
trumps of the Dukan diet: no quantities restriction. You have to vary
the food and not eating the same meals every day just by laziness.

Thus you have to be imaginative and accept to cook more. You must use
all aromas and spices you can and all kind of sugar free sodas. Drink
tea to compensate nicotine. Increase your use of oat bran with pancakes
or crepes. Ask your doctor for some help too and make a fragrance box
against tobacco.
Ak nevies po anglicky, spravim ti z toho strucny preklad Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 10, 2012 10:27 am

Zdenička gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!! Aj maminke :-))) no úžasnééééééé cheers cheers . Ja mám celkovo 2,9 kg dole. Ale o dva dni to bude presný kalendárny mesiac. Brucho sa mi zasa zdulo, lemo mám akurát BZ dni. Zatiaľ si to nikto nevšimol, ale vieš ako to je- človek ktorý váži skoro 100 kíl tri kilá nevidno :-( Ticker nechcem a ani si ho nemienim zadovážiť. Nejako som s ním neni stotožnená. . KTL áno, aj v knižke Dukana sa píše o skoncovaní s cigaretami a diétou. Je to až na konci, čiže som si to všimla až po dôkladnom preštudovaní knižky. No sakra , dala som si toho na plecia dosť, ale veď ja už mesiac nefajčííííím :-)))) JA TO úžasný pocit nesmrdieť ako teľa :-)Lepšie sa mi dýcha, nesmrdia mi oblečká, vlasy, pokožka, z úst.....žiadne špaky, žlté nechty, žiadne korunky :-) Ale ako som písala, bafkám svoju elektronickú cígu- čiže nikotín je tam- akurát neinhalujem lepidlá, dechty a iné jedy. Len voňavučkú paru s minimom nikotínu. :-)))

No čo už muím sa zmieriť, že pôjdem pomalšie....kamoška mi na fb písala že schudla za 3 mesiace 14 kg...ďalšia za 3,5 mesiaca 21 kg....no pravdu poviem až do revu mi je, keď viem, že ja sa dostanem na ich čísla možno na budúci rok o takomto čase, ale vydržím....ja už nechcem byť tučná...nechcem....hanbím sa za svoje telo. Kto nezažije - nepochopí...

Vaša pachucha

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi august 10, 2012 10:41 am

pachucha - To nevadí, že máš pomalšie tempo, hlavne, že to ide dole. Si predstav aká kočka budeš už budúce leto, keď vydržíš. Smile A hlavne, kľudne to može byť tak, že nič nič a potom zrazu začneš chudnúť rýchlejšie, dcéra známej to presne tak mala.

Pocity hanby za svoje telo poznám dobre a myslím, že nie som jediná na tomto fóre, ale snáď tieto pocity čoskoro vystrieda hrdosť a radosť zo zmenšujúcej sa hmotnosti. Very Happy

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 10, 2012 11:06 am

Pidanka - presne, máš pravdu- horšie by bolo, keby to nešlo vôbec. Ty si sa neskúšala odfotiť v tom istom oblečení na začiatku DD a potom, resp. teraz keď máš mínus 10 kg? Možno by ti riadne padla sánka pri porovnaní dvoch fotografií- ono zväčša my plnšie baby nosíme napasované oblečko a rifle zapíname systémom nádych- zapneme- a pomaly vydýchneme :-) A teraz keď máš dole 10 už nemusíš? Je to nádherný úbytok. Naozaj.

A s tou hrdosťou máš taktiež pravdu, ja som tiež na seba hrdá už dnes...hoci nemám krkolomné výsledky, ale ide to...

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Pi august 10, 2012 11:12 am

pachucha, ide ti to super, vzhladom na vsetky okolnosti je to bomba.
Len tak dalej, urcite ti to pojde dole aj nadalej.
Nazabudaj na vela pohybu, odolavaj vsetkym pokuseniam a ono sa to podda!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 10, 2012 11:18 am

KLT posielam Ti obrovské a mocné objatie :-) Ty si taká bohovská harcovníčka a každej z nás tu nezištne pomáhaš :-) obdivuhodná si ty osôbka. Ďakujem že som ťa mala možnosť spoznať. Si dobrý človek :-D sunny

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 11:19 am

pachucha napísal: Ja mám celkovo 2,9 kg dole.

wau, veď to je že úplne super, musíš byť na seba pyšná - aj keď to ide trošku pomalšie, ako si čakala, ale úbytok tam stále je a ono sa to rozbehne, pokiaľ budeš riadne dodržiavať pravidlá, verím, že áno, veď sa ti to vráti na dobe trvania tvojej diéty Smile

- ďakujeme aj my s mamou za slová chvály, si zlatá, mňa to tiež vždy poteší
- inak mám od pondelka týždeň dovolenky, a to neviem, ako zvládnem, keď budem mať po ruke chladničku, takto som prišla okrabičkovaná do práce na celý deň, a viac nebolo čo, budem sa musieť viac krotiť Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 10, 2012 11:25 am

Zdeninka, neboj sa ty nič...ono keď nebudeš papať prílohy a budeš sa pokúšať papať len mäsko, a určite si zober nejaké tie kefíriky vo fľaštičkách, zeleninka. Nemám šancu pribrať. A potom normálne nabehneš na zaužívaný systém. Baby na iných fórach hlavne modrykonik, facebook inak hrešia ako kukám a priberú max kilo dve- aj tak to vykadia Very Happy a sú naspäť po pár dňoch. Preto si už vopred nevyrábaj stres a hlavne strach zo zlyhania. Pretože ty to dáš slečna nebezpečná jasne?! Máš to odo mňa ako príkaz! Usmievať sa, relaxovať, nestresovať, sexovať s manželom a ladne prísť z dovolenky vymenená, odpočinutá a vyškerená ako lečo Laughing

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 11:27 am

pachucha napísal:KLT posielam Ti obrovské a mocné objatie :-) Ty si taká bohovská harcovníčka a každej z nás tu nezištne pomáhaš :-) obdivuhodná si ty osôbka. Ďakujem že som ťa mala možnosť spoznať. Si dobrý človek :-D sunny

s týmto musím len súhlasiť, objatie aj odo mňa Smile
recept - Zmena je život - Stránka 5 61
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 11:31 am

pachucha napísal:Zdeninka, neboj sa ty nič...ono keď nebudeš papať prílohy a budeš sa pokúšať papať len mäsko, a určite si zober nejaké tie kefíriky vo fľaštičkách, zeleninka. Nemám šancu pribrať. A potom normálne nabehneš na zaužívaný systém. Baby na iných fórach hlavne modrykonik, facebook inak hrešia ako kukám a priberú max kilo dve- aj tak to vykadia Very Happy a sú naspäť po pár dňoch. Preto si už vopred nevyrábaj stres a hlavne strach zo zlyhania. Pretože ty to dáš slečna nebezpečná jasne?! Máš to odo mňa ako príkaz! Usmievať sa, relaxovať, nestresovať, sexovať s manželom a ladne prísť z dovolenky vymenená, odpočinutá a vyškerená ako lečo Laughing

jéj, ďakujem, ale neviem, či tvoju vetu budem môcť splniť, budem mať M, teda dúfam, a doma dve deti, ktoré prídú rozmaznané od babiek, tak si vieš predstaviť, ale šľahnem si nejaký omamný opar a vyškerená budem Smile. vidím, že som si nevybrala moc dobrý termín Smile
- ďakujem za podporu
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 10, 2012 11:34 am

Tak tá hnusa M si fakt nevyberá :-( ale verím tomu, že nebudeš ochudobnená o pozitívnu náladu. Tá je snáď ešte dôležitejšia ako všetky ostatné veci. Lebo ako sa vraví všetko ide ľahšie, keď kráčaš s úsmevom na perách Smile

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 10, 2012 12:14 pm

presne tak, pravdu vravíš - si silný človek, ani sa mi nechce veriť, že si mala pred pár dňami depku Smile, takto sa mi ľúbiš
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi august 10, 2012 12:40 pm

pachucha napísal:Pidanka - presne, máš pravdu- horšie by bolo, keby to nešlo vôbec. Ty si sa neskúšala odfotiť v tom istom oblečení na začiatku DD a potom, resp. teraz keď máš mínus 10 kg? Možno by ti riadne padla sánka pri porovnaní dvoch fotografií- ono zväčša my plnšie baby nosíme napasované oblečko a rifle zapíname systémom nádych- zapneme- a pomaly vydýchneme :-) A teraz keď máš dole 10 už nemusíš? Je to nádherný úbytok. Naozaj.

A s tou hrdosťou máš taktiež pravdu, ja som tiež na seba hrdá už dnes...hoci nemám krkolomné výsledky, ale ide to...

Tak, tak, malými kročikmi, ale kým sú tie kroky vpred, tak je to úspech. Smile Fotiť som sa nefotila (len v priebehu tých dvoch mesiacov napr. na výlete a na priateľových promóciách - rozdiel som veľmi nevidela), ale tento víkend keď niekam pojdeme, tak preskúmam fotky, že či vidno. Laughing Hej, hej, niektoré veci sú mi volnejšie - ale teraz som si kúpila nové kraťasy a do nich potrebujem veľký nádych ešte. Laughing A mimochodom, teraz mi váha stojí od začiatku týždňa, tak som zvedavá kedy sa to pohne...a ktorým smerom. Rolling Eyes Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 So august 11, 2012 10:45 pm

Tak ja ešte niečo na povzbudenie
- po bielkovinovom štvrtku som sa v piatok postavila na váhu a bolo tam 62,9 kg, no a v sobotu tam bolo 62,4 kg, neviem, či to má nejaký zmysel pre mňa, lebo ako sa poznám, sa cez víkend rozšupnem, ale možno pre tie, že sa to naozaj dá aj v III. fáze.
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ne august 12, 2012 6:42 am

Baby, želám Vám peknú nedeľu. Smile Ja sa teším, lebo od utorka mi váha stála a dnes je tam konečne menej. Very Happy A dnes ideme na výlet, tak možno ešte niečo aj vychodím. Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po august 13, 2012 6:31 am

Pidanka napísal:Baby, želám Vám peknú nedeľu. Smile Ja sa teším, lebo od utorka mi váha stála a dnes je tam konečne menej. Very Happy A dnes ideme na výlet, tak možno ešte niečo aj vychodím. Laughing


super Pidanka, teším sa s tebou, len tak ďalej
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po august 13, 2012 7:08 am

Zdenka14 napísal:
Pidanka napísal:Baby, želám Vám peknú nedeľu. Smile Ja sa teším, lebo od utorka mi váha stála a dnes je tam konečne menej. Very Happy A dnes ideme na výlet, tak možno ešte niečo aj vychodím. Laughing


super Pidanka, teším sa s tebou, len tak ďalej

Ďakujeem, už prišli aj prvé "fotkové" pochvaly. Smile No skvelý pocit, faakt. Very Happy

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

recept - Zmena je život - Stránka 5 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.