FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Sklamanie - šok EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Sklamanie - šok EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Sklamanie - šok EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Sklamanie - šok EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Sklamanie - šok EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Sklamanie - šok EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Sklamanie - šok EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Sklamanie - šok EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Sklamanie - šok EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Sklamanie - šok EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Sklamanie - šok EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Sklamanie - šok EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Sklamanie - šok EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Sklamanie - šok EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Sklamanie - šok EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Sklamanie - šok EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Sklamanie - šok EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Sklamanie - šok EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Sklamanie - šok

+6
Zdenka14
zuzanas
bebericka1
henrieta71
Zuzka1
Zuzka
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sklamanie - šok Empty Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 5:40 am

Ahojte kočky po piatkovej oslqve mojej kolegyni prišlo sklmanie mala som jedlo podľa vlastného výberu ( predjedlo polievka hlavne jedlo zákusok, biele vínko 4 dcl.... a ešte neskor obložené mysy to som si dala len kusok) tancovala som asi 5 hod. v kuse a váha mi ukazuje o 1,6 viac...začinam mať obavy čo to bude ked prejdem do 4 fázy ... Sad dnes budem musieť viac poskakať na švihadle aby sa vratila váha do povodneho stavu
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka1 Po máj 28, 2012 6:41 am

A nema byt to jedlo podla vlastneho vyberu len jedno - napriklad len hlavne jedlo? Kazdopadne oslavy su vynimocne situacie, mozno si mala pit viac vody k tomu tancovaniu :-), alebo to jedlo bolo slansie - urcite si to nabrala len vodu a teraz sa to rychlo zase strati :-)

Zuzka1

Messages : 28
Date d'inscription : 24.05.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre henrieta71 Po máj 28, 2012 7:10 am

Ahoj Zuzka ,preco sa navaziz az po proteinovom dni , toto som citala aj na inych forach ze sa to stava ,ale ono by sa to malo vykompenzovat cez cely tyzden -myslim si, nezufaj podla mna z jedneho jedla nemozes pribrat 1,6 kg to je nemozne podla mna ,drzim palce a urcite sa to vrati spat kde vaha ma byt Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre bebericka1 Po máj 28, 2012 7:12 am

zuziii, neváhaj, si ma teraz vyplašila síce, ale určite sa to upraví, to asi bude váha takto skákať podľa mňa hore dole stále, hlavne po dňoch, keď si dáš slávnostné jedlo...ja by som sa už potom asi v tretej fáze vážila ozaj len raz za čas...bo by to si len deprimovalo...ja som sa dnes ráno postavila na váhu, žial už aj na mňa došla stagnácia v 2.fáze...ale nezúfam...nejak bude, veď to nevzdáme. chápem, že sa teraz bojíš aj jesť, lebo tá predstava, že sa to všetko vráti späť....telo si asi musí len zvyknúť...nezúfaj Smile ty nemôžeš, lebo si tu bola pre mňa veľkým pozitívnym príkladom Smile teda stále si:)

bebericka1

Messages : 26
Date d'inscription : 11.04.2012
Localisation : Nova Baňa

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 7:21 am

dakujem kočky za povzbudive slová ..ja nezufam ... Smile len som ostala v šoku rano..... ale viem že do piatku to bude ok Smile dnes viac pošportujem pre pokoj dušičky xiix Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 7:21 am

Zuzka1 napísal:A nema byt to jedlo podla vlastneho vyberu len jedno - napriklad len hlavne jedlo? Kazdopadne oslavy su vynimocne situacie, mozno si mala pit viac vody k tomu tancovaniu :-), alebo to jedlo bolo slansie - urcite si to nabrala len vodu a teraz sa to rychlo zase strati :-)


kompletné menu sa papka Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 7:22 am

henrieta71 napísal:Ahoj Zuzka ,preco sa navaziz az po proteinovom dni , toto som citala aj na inych forach ze sa to stava ,ale ono by sa to malo vykompenzovat cez cely tyzden -myslim si, nezufaj podla mna z jedneho jedla nemozes pribrat 1,6 kg to je nemozne podla mna ,drzim palce a urcite sa to vrati spat kde vaha ma byt Very Happy

stale sa važim až po BD ale teraz ma lakalo sa odvažiť že čo to spravilo xiiixx a spravilo ..ale nevadi ono to pojdde zase dole Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre zuzanas Po máj 28, 2012 7:54 am

Ako zuzanka ja to iste. Bola som v piatok na oslave. A jedla som tiez hlavne jedlo. polievku a zakusok, ale vypila som kvantum vody a aj vinka bolo viac ako 4dcl Very Happy Very Happy Very Happy A vazila som sa na druhy den a vaha mi ukazovala o 2kg viac. Ale ja sa tym netrapim, ved telo to nevie tak rychlo spravovat Smile Ja si myslim, ze zeleninove dni a masove to napravia Very Happy
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zdenka14 Po máj 28, 2012 8:00 am

Dievčatá, chcem sa spýtať. Píšete, že chudnete aj v 3. fáze. Podľa akých kíl budete násobiť 10-timi, tie čo ste schudli v II. fáze, alebo budete do úbytku počítať aj nové zhodené kilá aj z III. fázy?
Ďakujem
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 9:44 am

Zdenka14 napísal:Dievčatá, chcem sa spýtať. Píšete, že chudnete aj v 3. fáze. Podľa akých kíl budete násobiť 10-timi, tie čo ste schudli v II. fáze, alebo budete do úbytku počítať aj nové zhodené kilá aj z III. fázy?
Ďakujem

Ja som si dala kg ktoré som schudla za cele obdobie x 10 dni pre istotu
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zdenka14 Po máj 28, 2012 9:48 am

Zuzka napísal:
Zdenka14 napísal:Dievčatá, chcem sa spýtať. Píšete, že chudnete aj v 3. fáze. Podľa akých kíl budete násobiť 10-timi, tie čo ste schudli v II. fáze, alebo budete do úbytku počítať aj nové zhodené kilá aj z III. fázy?
Ďakujem

Ja som si dala kg ktoré som schudla za cele obdobie x 10 dni pre istotu

takže ak budeš chudnúť naďalej aj v III. fáze, budeš pridávať dni?
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 9:56 am

Zdenka14 napísal:
Zuzka napísal:
Zdenka14 napísal:Dievčatá, chcem sa spýtať. Píšete, že chudnete aj v 3. fáze. Podľa akých kíl budete násobiť 10-timi, tie čo ste schudli v II. fáze, alebo budete do úbytku počítať aj nové zhodené kilá aj z III. fázy?
Ďakujem

Ja som si dala kg ktoré som schudla za cele obdobie x 10 dni pre istotu

takže ak budeš chudnúť naďalej aj v III. fáze, budeš pridávať dni?

ano Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zdenka14 Po máj 28, 2012 10:03 am

Zuzka napísal:
Zdenka14 napísal:
Zuzka napísal:
Zdenka14 napísal:Dievčatá, chcem sa spýtať. Píšete, že chudnete aj v 3. fáze. Podľa akých kíl budete násobiť 10-timi, tie čo ste schudli v II. fáze, alebo budete do úbytku počítať aj nové zhodené kilá aj z III. fázy?
Ďakujem

Ja som si dala kg ktoré som schudla za cele obdobie x 10 dni pre istotu

takže ak budeš chudnúť naďalej aj v III. fáze, budeš pridávať dni?

ano Smile
Very Happy no tak pri tvojom metabolizme, a úbytku kg sa ti to môže riadne natiahnuť Smile ach jo, že si vyber, čo je lepšie Question
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Seginka Po máj 28, 2012 10:18 am

Zuzi nezufaj Smile Aj ja som bola na oslave a to som este len v 2 faze, ale porusila som a naozaj to vie spravit aj 2 kila...ale viem, ze po BD sa to uplne napravilo do tyzdna Smile Uz nebudem mat oslavy, tak sa striktne drzim Smile)) Ono okrem toho, organizmus si zvykne a nebude uz chciet tolko ukladat zasoby...na to je aj ta 3 faza Smile veriiiiiiim Very Happy

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Po máj 28, 2012 10:58 am

Seginka napísal:Zuzi nezufaj Smile Aj ja som bola na oslave a to som este len v 2 faze, ale porusila som a naozaj to vie spravit aj 2 kila...ale viem, ze po BD sa to uplne napravilo do tyzdna Smile Uz nebudem mat oslavy, tak sa striktne drzim Smile)) Ono okrem toho, organizmus si zvykne a nebude uz chciet tolko ukladat zasoby...na to je aj ta 3 faza Smile veriiiiiiim Very Happy

Ja nezufam Smile len som konštatovala
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre matzika Po máj 28, 2012 6:43 pm

Zuzka napísal:Ahojte kočky po piatkovej oslqve mojej kolegyni prišlo sklmanie mala som jedlo podľa vlastného výberu ( predjedlo polievka hlavne jedlo zákusok, biele vínko 4 dcl.... a ešte neskor obložené mysy to som si dala len kusok) tancovala som asi 5 hod. v kuse a váha mi ukazuje o 1,6 viac...začinam mať obavy čo to bude ked prejdem do 4 fázy ... Sad dnes budem musieť viac poskakať na švihadle aby sa vratila váha do povodneho stavu

Zuzi, ja som bola pred 2 týždňami na oslave, jedla som len mäso a zeleninu a pila len minerálku a pretancovala som 4 hodiny a na druhý deŇ som mala o 1,6 kg naviac a bola som z toho zhrozená. Ale mala som nohy opuchnuté a bola som plná vody. O 3 dni sa to vrátilo späť a o ďalšie 3 dni som mala dokonca menej. Takže je to v tej zadržiavanej vode. Ozaj a idem sa pochváliť, po 6 týždňoch mám o 9,5 kg menej:D

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Ut máj 29, 2012 4:32 am

matzika napísal:
Zuzka napísal:Ahojte kočky po piatkovej oslqve mojej kolegyni prišlo sklmanie mala som jedlo podľa vlastného výberu ( predjedlo polievka hlavne jedlo zákusok, biele vínko 4 dcl.... a ešte neskor obložené mysy to som si dala len kusok) tancovala som asi 5 hod. v kuse a váha mi ukazuje o 1,6 viac...začinam mať obavy čo to bude ked prejdem do 4 fázy ... Sad dnes budem musieť viac poskakať na švihadle aby sa vratila váha do povodneho stavu

Zuzi, ja som bola pred 2 týždňami na oslave, jedla som len mäso a zeleninu a pila len minerálku a pretancovala som 4 hodiny a na druhý deŇ som mala o 1,6 kg naviac a bola som z toho zhrozená. Ale mala som nohy opuchnuté a bola som plná vody. O 3 dni sa to vrátilo späť a o ďalšie 3 dni som mala dokonca menej. Takže je to v tej zadržiavanej vode. Ozaj a idem sa pochváliť, po 6 týždňoch mám o 9,5 kg menej:D


Od piatku prešli už 3 dni a moja vaha sa nezmenila xiixi nevadi ešte si počkam xiix

Gratulujem tvojmu uspechu Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre KLT Ut máj 29, 2012 5:54 am

Zuzka, hlavne nestresuj, vsak na taketo situacie si si nachudla dopredu Smile)))

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Ut máj 29, 2012 6:16 am

KLT napísal:Zuzka, hlavne nestresuj, vsak na taketo situacie si si nachudla dopredu Smile)))

xixiixi Smile ja nestresujem viem , že do konca týždňa to bude dole ... že nachudla dopredu pekne napisane
ale dakujem za povzbudenie Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Seginka Ut máj 29, 2012 10:46 am

Ja sa chcem pochvaaaalit!!!!! Dneska rano som mala pod 64 kiiiil!!! Very Happy V zivote som tolko malo nemala...iba ked som bola male decko Very Happy

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zuzka Ut máj 29, 2012 11:03 am

Seginka napísal:Ja sa chcem pochvaaaalit!!!!! Dneska rano som mala pod 64 kiiiil!!! Very Happy V zivote som tolko malo nemala...iba ked som bola male decko Very Happy

Gratulujem Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre matzika Ut máj 29, 2012 11:13 am

Zuzka napísal:
Seginka napísal:Ja sa chcem pochvaaaalit!!!!! Dneska rano som mala pod 64 kiiiil!!! Very Happy V zivote som tolko malo nemala...iba ked som bola male decko Very Happy

Gratulujem Smile

Gratulujem a naďalej držím palce.

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Zdenka14 Ut máj 29, 2012 11:21 am

Seginka napísal:Ja sa chcem pochvaaaalit!!!!! Dneska rano som mala pod 64 kiiiil!!! Very Happy V zivote som tolko malo nemala...iba ked som bola male decko Very Happy

srdečná gratulácia, to by sa oplatilo aj buchnúť šampus Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Seginka St máj 30, 2012 10:03 am

Zdenka14 napísal:
Seginka napísal:Ja sa chcem pochvaaaalit!!!!! Dneska rano som mala pod 64 kiiiil!!! Very Happy V zivote som tolko malo nemala...iba ked som bola male decko Very Happy

srdečná gratulácia, to by sa oplatilo aj buchnúť šampus Smile

DIk baby Smile))) Sampus Very Happy myslm,ze som mala dostatok sampusu a inych alkoholov predosle dva vikendy, ked sme boli na svadbe Smile))) Tak tentoraz len takto sa budem vytesovat Very Happy

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Fialka Št august 02, 2012 7:06 am

Dievčatá chcem sa Vás opýtať.. prestala som držať dietu.. bola som v 2. fáze asi 3 týždne.. začala som sa stravovať normálne.. akurát som vyradila z môjho jedálníčka chlieb.. pribrala som 1 kg a to už nedržím diétu mesiac a pol.. rada by som sa opýtala, ked budem chcieť v diete po lete pokračovať.. mám začať odznova od 1. fázy? Ďakujem za odpovede Very Happy

Fialka

Messages : 28
Date d'inscription : 15.05.2012
Age : 43

Návrat hore Goto down

Sklamanie - šok Empty Re: Sklamanie - šok

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.