FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Pšeničné otruby EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Pšeničné otruby EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Pšeničné otruby EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Pšeničné otruby EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Pšeničné otruby EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Pšeničné otruby EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Pšeničné otruby EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Pšeničné otruby EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Pšeničné otruby EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Pšeničné otruby EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Pšeničné otruby EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Pšeničné otruby EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Pšeničné otruby EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Pšeničné otruby EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Pšeničné otruby EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Pšeničné otruby EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Pšeničné otruby EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Pšeničné otruby EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Pšeničné otruby

5 posters

Goto down

Pšeničné otruby Empty Pšeničné otruby

Odoslať pre Maťka99 So máj 12, 2012 3:41 pm

Ahojte Dukanky, pred pár dňami som sa k vám pridala a ide mi to super, poctivo a tvrdo cvičím tak to je jedna báseň. Chcela som sa ale opítať či namiesto ovsených otrúb možem všade použiť pšeničné lebo žijem v Dánsku a tu okrem pšeničných otrúb iné nezoženiem. Čo vi na to ako skúsené Dukanky?

Maťka99

Messages : 2
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre ada1981 So máj 12, 2012 6:06 pm

Maťka99 napísal:Ahojte Dukanky, pred pár dňami som sa k vám pridala a ide mi to super, poctivo a tvrdo cvičím tak to je jedna báseň. Chcela som sa ale opítať či namiesto ovsených otrúb možem všade použiť pšeničné lebo žijem v Dánsku a tu okrem pšeničných otrúb iné nezoženiem. Čo vi na to ako skúsené Dukanky?

toto zaujima aj mna, nakolko tiez tu neviem zohnat ovsene otruby a mam len psenicne.. nasla som ovsene v jednom obchode, ale boli miesane s orechami a tie sa nemozu.. ale necham si priniest o 10 dni zo slovenska ovsene, snad to nejak pojde aj s tymi psenicnymi.. pre istotu som si kupila aj Psyllium v tabletkach, tak uvidim.. ako si na tom s ubytkom na vahe?
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre antika So máj 12, 2012 6:56 pm

ada1981 napísal:
Maťka99 napísal:Ahojte Dukanky, pred pár dňami som sa k vám pridala a ide mi to super, poctivo a tvrdo cvičím tak to je jedna báseň. Chcela som sa ale opítať či namiesto ovsených otrúb možem všade použiť pšeničné lebo žijem v Dánsku a tu okrem pšeničných otrúb iné nezoženiem. Čo vi na to ako skúsené Dukanky?

toto zaujima aj mna, nakolko tiez tu neviem zohnat ovsene otruby a mam len psenicne.. nasla som ovsene v jednom obchode, ale boli miesane s orechami a tie sa nemozu.. ale necham si priniest o 10 dni zo slovenska ovsene, snad to nejak pojde aj s tymi psenicnymi.. pre istotu som si kupila aj Psyllium v tabletkach, tak uvidim.. ako si na tom s ubytkom na vahe?

pšeničné sa nesmú, vyložene len ovsené otruby. Mad

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre Maťka99 Ne máj 13, 2012 12:45 pm

antika napísal:
ada1981 napísal:
Maťka99 napísal:Ahojte Dukanky, pred pár dňami som sa k vám pridala a ide mi to super, poctivo a tvrdo cvičím tak to je jedna báseň. Chcela som sa ale opítať či namiesto ovsených otrúb možem všade použiť pšeničné lebo žijem v Dánsku a tu okrem pšeničných otrúb iné nezoženiem. Čo vi na to ako skúsené Dukanky?

toto zaujima aj mna, nakolko tiez tu neviem zohnat ovsene otruby a mam len psenicne.. nasla som ovsene v jednom obchode, ale boli miesane s orechami a tie sa nemozu.. ale necham si priniest o 10 dni zo slovenska ovsene, snad to nejak pojde aj s tymi psenicnymi.. pre istotu som si kupila aj Psyllium v tabletkach, tak uvidim.. ako si na tom s ubytkom na vahe?

pšeničné sa nesmú, vyložene len ovsené otruby. Mad




joj tak to mam problem Crying or Very sad ja som za tyzden zhodila 4,5kg a chystam sa na dalsich sedem ale skoncim z dietou az v tedy ked sa budem citit dobre a budem mat pekunku postavu Surprised

Maťka99

Messages : 2
Date d'inscription : 12.05.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre antika Ne máj 13, 2012 1:49 pm

baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre Zuzka Po máj 14, 2012 4:10 am

antika napísal:baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

Instantné droždie majú všade Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Martina

Odoslať pre martina1978 Po máj 14, 2012 6:08 am

Zuzka napísal:
antika napísal:baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

Instantné droždie majú všade Smile

Zuzi, teraz sa možno spýtam úplne od veci, ale prosím ťa ako sa ti to darí stále chudnúť. Dodržuješ prísne pravidlá?
Mne sa to akosi nedarí. Ja som úplne poctivo držala prvú i druhú fázu a teraz neviem. Mám tých svojích vytúžených 65 kg ale tiež by sa mi páčilo, keby to išlo dole ešte i v tretej fáze. Poradíš? Wink Wink

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre Zuzka Po máj 14, 2012 7:12 am

martina1978 napísal:
Zuzka napísal:
antika napísal:baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

Instantné droždie majú všade Smile

Zuzi, teraz sa možno spýtam úplne od veci, ale prosím ťa ako sa ti to darí stále chudnúť. Dodržuješ prísne pravidlá?
Mne sa to akosi nedarí. Ja som úplne poctivo držala prvú i druhú fázu a teraz neviem. Mám tých svojích vytúžených 65 kg ale tiež by sa mi páčilo, keby to išlo dole ešte i v tretej fáze. Poradíš? Wink Wink


Martinka ja akonahle som dosiahla váhu ako mi ujo Dukan vyrátal tak som prešla do III. fázy tiež ma mrzelo že by som chcela ešte schudnuť ale chýbalo mi ovocie strašne tak som prešla do III fázy ... neviem čim to presn bude že som ešte schidla ale ja som I a II. fázu vobec necvičila začala som až v II fáze skačem na švihadle a robím brušaky .... jem presne tak ako mam aj ked sa musim priznať že porušim sem tak raz do týždňa biele vínko a v deň ked mam jedno jedlo podľa vlastného výberu tak toho sladkého spapkám viac ako by som mala ... inač papkam podľa pravidiel III. fázy. Neváhaj a šup do II fázy Smile
Prajem veľa šťastia Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Martina

Odoslať pre martina1978 Po máj 14, 2012 7:20 am

Zuzka napísal:
martina1978 napísal:
Zuzka napísal:
antika napísal:baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

Instantné droždie majú všade Smile

Zuzi, teraz sa možno spýtam úplne od veci, ale prosím ťa ako sa ti to darí stále chudnúť. Dodržuješ prísne pravidlá?
Mne sa to akosi nedarí. Ja som úplne poctivo držala prvú i druhú fázu a teraz neviem. Mám tých svojích vytúžených 65 kg ale tiež by sa mi páčilo, keby to išlo dole ešte i v tretej fáze. Poradíš? Wink Wink


Martinka ja akonahle som dosiahla váhu ako mi ujo Dukan vyrátal tak som prešla do III. fázy tiež ma mrzelo že by som chcela ešte schudnuť ale chýbalo mi ovocie strašne tak som prešla do III fázy ... neviem čim to presn bude že som ešte schidla ale ja som I a II. fázu vobec necvičila začala som až v II fáze skačem na švihadle a robím brušaky .... jem presne tak ako mam aj ked sa musim priznať že porušim sem tak raz do týždňa biele vínko a v deň ked mam jedno jedlo podľa vlastného výberu tak toho sladkého spapkám viac ako by som mala ... inač papkam podľa pravidiel III. fázy. Neváhaj a šup do II fázy Smile
Prajem veľa šťastia Smile


Díki moc.

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre Zuzka Po máj 14, 2012 7:27 am

martina1978 napísal:
Zuzka napísal:
martina1978 napísal:
Zuzka napísal:
antika napísal:baby neviete kde sa daju kupit kvasnice v sacku? chcem si upiect ten dukanov chlebik

Instantné droždie majú všade Smile

Zuzi, teraz sa možno spýtam úplne od veci, ale prosím ťa ako sa ti to darí stále chudnúť. Dodržuješ prísne pravidlá?
Mne sa to akosi nedarí. Ja som úplne poctivo držala prvú i druhú fázu a teraz neviem. Mám tých svojích vytúžených 65 kg ale tiež by sa mi páčilo, keby to išlo dole ešte i v tretej fáze. Poradíš? Wink Wink


Martinka ja akonahle som dosiahla váhu ako mi ujo Dukan vyrátal tak som prešla do III. fázy tiež ma mrzelo že by som chcela ešte schudnuť ale chýbalo mi ovocie strašne tak som prešla do III fázy ... neviem čim to presn bude že som ešte schidla ale ja som I a II. fázu vobec necvičila začala som až v II fáze skačem na švihadle a robím brušaky .... jem presne tak ako mam aj ked sa musim priznať že porušim sem tak raz do týždňa biele vínko a v deň ked mam jedno jedlo podľa vlastného výberu tak toho sladkého spapkám viac ako by som mala ... inač papkam podľa pravidiel III. fázy. Neváhaj a šup do III fázy Smile
Prajem veľa šťastia Smile


Díki moc.


Zamalinko
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre ada1981 Po máj 14, 2012 11:42 am

ja som bohuzial nezohnala tie ovsene otruby, iba psenicne mam k dispozicii. ukoncila som 3. den prvej fazy a ubytok - 1,4 kg.. dnes mam prvy den 2. fazy. takze nie je to take zle, aj ked stale som bez spravnych otrub. tesim sa.. uvidime ako to pojde dalej
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre ada1981 Ne máj 20, 2012 2:30 pm

vcera som konecne zohnala ovsene otruby a priznam sa, ze mi chutia viac ako tie psenicne Smile ale v tejto 2. faze si davam k 2 lyziciam ovsenych otrub aj 1 psenicnych...
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre antika Ne máj 20, 2012 3:21 pm

ada1981 napísal:vcera som konecne zohnala ovsene otruby a priznam sa, ze mi chutia viac ako tie psenicne Smile ale v tejto 2. faze si davam k 2 lyziciam ovsenych otrub aj 1 psenicnych...

to mozes, ja som tiez v druhej faze a kedze si davam dukan chlebik v ktorom su okrem ovsenych aj psenicne otruby tak to sa moze Smile len pozor na škroby treba dodržiavať len povolené množstvo, dnes som bola na maminej oslave, a dala si len vývar, a masko bolo kuracie, bravčová panenka a hovadzia sviečkovica ale všetko na prírodno a zeleninku, torty som sa ani nedotkla takže som to zvládla. rabbit

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

Pšeničné otruby Empty Re: Pšeničné otruby

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.