FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha nejde dole :( - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

váha nejde dole :(

+13
Mellin
pachucha
Lusia
Diuška
zuzacka
NibokaZv
Zuzka
ada1981
zimka
antika
Seginka
Fialka
Baška
17 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Pi júl 27, 2012 8:22 am

Ahoj Lusia, ja držím od 12.7.2012 v útočnej som dala 3 kg a teraz B/BZ mam 1,5 kg naspäť. Brucho ako siedmy mesiac. Mám vyše týždňa takú depresiu, že revem vkuse. Ja idem z ovela vyššej váhy ako ty, preto nechapem co sa deje....

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Pi júl 27, 2012 8:32 am

pachucha napísal:Ahoj Lusia, ja držím od 12.7.2012 v útočnej som dala 3 kg a teraz B/BZ mam 1,5 kg naspäť. Brucho ako siedmy mesiac. Mám vyše týždňa takú depresiu, že revem vkuse. Ja idem z ovela vyššej váhy ako ty, preto nechapem co sa deje....

Ahoj, to ma mrzí. Ja denne spravím cca 10 km na rotopede, a po ňom cviky na bruško s fit loptou, raz týždenne plaváreň cca 15-20 dĺžok, a teraz chcem už 2x týždenne plaváreň. A popri tom v robote sa vyhýbam výťahom a stále chodím len po schodoch z 5-teho poschodia, kde robim na 0 ku.... Myslím, že ináč by to šlo rýchlo hore...kombinácia kardiocvičenia a cvikov na bruško sa mi osvedčila. Odporúčam 2-fázové cvičenie. Ráno nalačno rotoped aspoň 20 minút, potoom poobede tiež. Neverím, že by som schudla podla Dukana bez pohybu, podľa mňa je to blbosť...
Dúfam, že sa to rozhýbe aspoň na 1kg za 7 dní.... uvídime, dúfam že sa vyhnem stagnovacej fáze, ostáva mi len dúfať
A držím ti palčeky

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Pi júl 27, 2012 8:37 am

No teda ty si ale aktívna. Ja som unavená, len keď to čítam hahaha. Je fajn keď sa hýbeš a pohyb Ti robí radosť :-) Ja som neuveriteľne slabá a unavená. Nechce sa mi pomaly ani dýchať. Vždy som bola energetická guľa a teraz sa šuchtám ako babička o paličke. Fakt sa cítim slabo a to chodím na prechádzky aj hodinové. Aj ja dúfam, že sa to zmení a rozhýbe. Nemôžem sa už na seba pozerať. Je to hnus mať také obrovské telo...Držím aj ja palčeky, nech Ti to rýchlo a hlavne efektívne ide dole :-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Pi júl 27, 2012 9:24 am

pachucha napísal:No teda ty si ale aktívna. Ja som unavená, len keď to čítam hahaha. Je fajn keď sa hýbeš a pohyb Ti robí radosť :-) Ja som neuveriteľne slabá a unavená. Nechce sa mi pomaly ani dýchať. Vždy som bola energetická guľa a teraz sa šuchtám ako babička o paličke. Fakt sa cítim slabo a to chodím na prechádzky aj hodinové. Aj ja dúfam, že sa to zmení a rozhýbe. Nemôžem sa už na seba pozerať. Je to hnus mať také obrovské telo...Držím aj ja palčeky, nech Ti to rýchlo a hlavne efektívne ide dole :-)

vďaka... Ja som bola v prvej fáze ako máčik, tam som len cvičila a chodila.... a zaspala som už o 19tej.... a v prvy den v druhej fáze som sa začala viac hýbať, a pohyb ti dodá energiu...znie to čudne ale funguje to...a poradim ti jeden trik od trenera....pri cviceni si okolo bruska ci stehien omotaj potravinársku fóliu,obleč sa a viac sa tam spotíš a skôr zhodíš...ale vysledok uvidis az po cca 14dnoch... tak ti napisem ci to funguje o 5 dni =) ale tak davam dole, tak myslim ze funguje,,,, a inak jem aj nepovolene potraviny ked nevladzem.... vcera som mala na ranajky kremrolu.... =) aj dnes.... =) a nič sa nestalo ale vyšportovávam to....

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Mellin Pi júl 27, 2012 10:31 am

10 cm z pasa tak rychlo???? Shocked Teraz som uplne zdeptana. Ja som sla z 80 horkotazko na 78-77 :-/

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Pi júl 27, 2012 10:52 am

Ja nejako nemám chuť na sladké. Ani predtým som ho nezvykla jedávať. Ani nápoje sladké ani alkohol... v téme Zmena je život, ktorú som si založila pri začiatku diéty mi zlatá Dukanka napísala názor, že by som mala striedať 2/2 a že to môže byť spôsobené tým, že som prestala fajčiť. Fajčím len e-cigaretu. Čiže som svoje telo šokovala na 2-krát :-)

Mellin: aj ja kukám ako ohreblo, 10 cm? šáááááááák by som sa rozpučila od radosti. Ja som v pase najširšia. Aj boky mám o cca 20 cm menšie. Mám otrasný previs brucha( dvojičkové tehotenstvo).

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Po júl 30, 2012 7:51 am

pachucha napísal:Ja nejako nemám chuť na sladké. Ani predtým som ho nezvykla jedávať. Ani nápoje sladké ani alkohol... v téme Zmena je život, ktorú som si založila pri začiatku diéty mi zlatá Dukanka napísala názor, že by som mala striedať 2/2 a že to môže byť spôsobené tým, že som prestala fajčiť. Fajčím len e-cigaretu. Čiže som svoje telo šokovala na 2-krát :-)

Mellin: aj ja kukám ako ohreblo, 10 cm? šáááááááák by som sa rozpučila od radosti. Ja som v pase najširšia. Aj boky mám o cca 20 cm menšie. Mám otrasný previs brucha( dvojičkové tehotenstvo).

Ja som nemala chuť na sladké ale chýbal mi cukor na energiu. Som v 2. fáze už dnes 10-ty deň. áno aj ja som spokojná s 10timi CM z bruška... no ešte mi chýba aspoň 10 cm aby som mala aspon 67 cm...ak to klesne na 63 budem na vrchole blaženosti. No je to ešte na dlhší čas... Cez víkend som bola na BMW zraze a bolo úžasne!!!!! síce som zhrešila s klobáskami ale čo už.... ale aspoň som nepribrala , nakoniec som cez taký víkend schudla 0,5kg... =) dala som si aj pivko a kolu....teraz asi všetci zalamujete rukami.... Ale bolo tam tak úžasne, že sa inak nedalo, Smile. samozrejme som to vyšportovala a vytancovala ako sa len dalo do rána. drunken.... no pokračujeme druhou fázou....ale zistila som že keď mám na dačo chuť už véééééééééľmi veľkú, doprajem si to sem-tam, ale potom to spálim športom.... tak babenky nevešajte hlavu. A Mellin , blahoželám k dvom radostiam...ja mám len 24 a bábo ešte neplánujem a je to hnusné ak baba v mojom veku má pupok ako ja a to nemá ani detičky. mne už bruško chcelo ovísa, tak som začala cvičiť s fitloptou a napína sa !!! I love you skús kuknúť toto, snáď aspoň trošku pomôže. http://wanda.atlas.sk/najlepsie-cviky-na-fitlopte---pre-cele-telo/wellness-a-fit/fitness/788376.html ja to cvičeviam...a odporúčam to dvíhanie lopty nohami preloženie do rúk a naopak.... na začiatku som zvládla 3 opakovania a bola som mokrá ako myš...teraz zvládnem 6 cheers cheers cheers a potom si dám kardio na stacionári. z bruška pomáha kombinácia kardio (plávanie, beh, stacionár, bicykel..)+ cviky na bruško. držím Vám palčeky...
Toto fórum je úžasné na podporu pre nás navzájom!!! Wink

váha nejde dole :( - Stránka 2 EyQ3qLy29EQn5rdZ873+YGY7eFoh4eFyIvt+RzhcNhf8LYM6J9sp53Mwudc5GmvsOeVXcwu4g9ezWW8PZ5mZStb2cpWtrKVrWxlK3vX7f8BwzDRKZj58AQAAAAASUVORK5CYII=

miery: 101-87-99
16.7.-20.7.2012 1.fáza -3,5kg
21.7.2012 - trvá 2. fáza - -0,8kg miery: 98-77-99

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Anabelka Ne august 05, 2012 9:23 am

ahojte, no trochu ma to tesi ze nie som sama ktorej vaha neide dole, som 3. den v 2.faze a stojim 5 dni na rovnakej vahe.som smutna a demotivovana,ale vydrzim,hadam sa to pohne.v 1. faze som schudla 5 kg a teraz zrazu nic...ja striedam BD a BZ dni 1/1 lebo som sa uz tesila na zeleninu a mam aj zapchu obcas. drzim vam palce aj samej sebe:D

Anabelka

Messages : 7
Date d'inscription : 04.08.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Mellin Ne august 05, 2012 10:32 am

Anabel......... Nikdy nezabudnes podotknut, ze si schudla v prvej faze 5 kg. To je vaha, ktora ma stala 2 tazke mesiace. Zaroven vaha, ktoru ani neviem, ci niekto v prvej faze tolko schudol. Niektori tu stoja na jednom cisle aj 2-3 tyzdne alebo dokonca priberu. Ak si citala knihu (podla otazok nie), dozvedela si sa v nej, ze po prechode na 2. fazu to pojde ovela pomalsie. Mozno len potrebujes pocut ako vela si schudla, tak ano, velmi pekne ti to ide a tes sa z toho.

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Mellin Ne august 05, 2012 11:25 am

Lusia, az teraz som si vsimla tvoju gratulaciu Laughing Dakujem, ale dvojicky nemam, to malo asi patrit pachuche Wink Ja mam tiez 24 a boze ma uchran od deti este par rokov Twisted Evil. No a brucho ako vravis...ani nechcem vediet, ako bude vyzerat po tehotenstve, mam ho otrasne uz od detstva a bohuzial velke zazraky ani necakam, vyzeralo zle aj ked som mala 59 kil a vsade inde mi trcali kosti.

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty pridať pohyb treba

Odoslať pre dadu Po august 06, 2012 10:40 am

Fialka napísal:aj ja stagnujem .. pôjde to ? alebo mám byť zasa iba na proteínoch? bez zeleniny?

dadu

Messages : 3
Date d'inscription : 06.08.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Po august 06, 2012 4:14 pm

Ja zas ani prd. Vaha sa sekla uz asi nefunguje. Za mesiac odriekania len 1,8 kg. haĺuz a to ze som golem :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre KLT Po august 06, 2012 4:29 pm

pachucha, vzdy lepsie, ako keby si mala pol kila pribrat, nie?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Ut august 07, 2012 9:39 am

Tak tak cicka KLT :-))) dávam ti 100% za pravdu :-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre vefida Ut november 13, 2012 8:59 am

Baška napísal:AHOJTE Dukanky, ja držim dietu už 14 dni a v prvej faze som schudla 2 kila, no už týžden nič ale zato som dala dole na pase a zadku dalšie 2 cm Smile tá váha ma rozčuluje že nejde dole :-/

Ahojte, mne tiež týždeň váha stála a neriešila som to, potom sa znovu pohla smerom dole. Smile Viem že to tak može byť, preto som trpezlivá. Smile

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Ut november 13, 2012 6:56 pm

vefida napísal:
Baška napísal:AHOJTE Dukanky, ja držim dietu už 14 dni a v prvej faze som schudla 2 kila, no už týžden nič ale zato som dala dole na pase a zadku dalšie 2 cm Smile tá váha ma rozčuluje že nejde dole :-/

Ahojte, mne tiež týždeň váha stála a neriešila som to, potom sa znovu pohla smerom dole. Smile Viem že to tak može byť, preto som trpezlivá. Smile


ja sa tak trápim ako imbecilná a zrazu mi vyskočí 1 až 1,5 kg hore len taký fukot. Mad Som nasraná na celý svet Mad Mad Mad Mad Mad Mad

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha nejde dole :( - Stránka 2 Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.