FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Držte mi palce EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Držte mi palce EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Držte mi palce EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Držte mi palce EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Držte mi palce EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Držte mi palce EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Držte mi palce EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Držte mi palce EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Držte mi palce EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Držte mi palce EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Držte mi palce EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Držte mi palce EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Držte mi palce EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Držte mi palce EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Držte mi palce EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Držte mi palce EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Držte mi palce EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Držte mi palce EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Držte mi palce

+5
Andulka
jamalka
jana29
Zuzka
Myschell
9 posters

Goto down

Držte mi palce Empty Držte mi palce

Odoslať pre Myschell Po apríl 09, 2012 3:27 pm

Ahojte dukanky Smile
takže rozhodla som sa vstúpiť medzi vás Smile keďže ma už nebaví moje telo a pri každom pohľade do zrkadla ma strasie...od zajtra začínam, Veľkú noc som ešte chcela stráviť s jedlom Smile aby som sa vyvarovala nejakým pokušeniam Smile.
Keďže som v diétách začiatočník, každá rada mi padne vhod. Chcem schudnúť viac ako 20 kg, tak som sa chcela opýtať koľko mi to asi bude trvať, lebo ja som tvor nedočkavý a čo najrýchlejšie by som na sebe chcela zbadať nejaké zmeny.

Myschell

Messages : 5
Date d'inscription : 09.04.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 10, 2012 4:22 am

Myschell napísal:Ahojte dukanky Smile
takže rozhodla som sa vstúpiť medzi vás Smile keďže ma už nebaví moje telo a pri každom pohľade do zrkadla ma strasie...od zajtra začínam, Veľkú noc som ešte chcela stráviť s jedlom Smile aby som sa vyvarovala nejakým pokušeniam Smile.
Keďže som v diétách začiatočník, každá rada mi padne vhod. Chcem schudnúť viac ako 20 kg, tak som sa chcela opýtať koľko mi to asi bude trvať, lebo ja som tvor nedočkavý a čo najrýchlejšie by som na sebe chcela zbadať nejaké zmeny.

Ahojj Myschell,
vítam ta medzi nami to je individuálne u každej inak ale skus si dať vyratať na dukanovej stránke veľmi sa to približuje realite http://www.dukandiet.co.uk/

Veľa šťastia

Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre jana29 Ut apríl 10, 2012 5:34 am

ahoj, ja tiež dnes začínam potrebujem zhodiť aspom 40kg dúfam že to zvládnem. Je tu aj téma pridávam sa k vám tam sme sa včera pridali viaceré tak sa dúfam budeme potporovať, je pravda že je to ľahšie keď ťa niekto podrží. Koľko dní ideš držať 1.fázu? Ja chcem vydržať tých 10 dní, tebe stačí menej.

jana29

Messages : 7
Date d'inscription : 09.04.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre jamalka Ut apríl 10, 2012 6:26 am

jana29 napísal:ahoj, ja tiež dnes začínam potrebujem zhodiť aspom 40kg dúfam že to zvládnem. Je tu aj téma pridávam sa k vám tam sme sa včera pridali viaceré tak sa dúfam budeme potporovať, je pravda že je to ľahšie keď ťa niekto podrží. Koľko dní ideš držať 1.fázu? Ja chcem vydržať tých 10 dní, tebe stačí menej.

Ahoj jana29, aj ja idem dnes na to. Moje odhodlanie je obrovské a dúfam, že to dotiahnem do zdárneho konca. Ja potrebujem zhodiť viac ako 25kg. 1.fázu idem držať 10 dní.
Držím teda palce a dúfam, že sa tu budeme stretávať.

jamalka

Messages : 1
Date d'inscription : 10.04.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Andulka Ut apríl 10, 2012 9:52 am

Ja som veľmi sklamaná po sviatkoch. Nič som neporušila... som v 2F striedam 2BD a 2ZBD a ked som sa dnes ráno odvážila mala som kilo hore. Tak neviem kde robím chybu, či málo pijem (niekedy dám len 1,5 l a niekedy sa mi podarí aj 3L) alebo mám obmedziť množstvo? Lebo ja si fakt doprajem aby som nebola hladná a jem každé 3 hodiny 5x denne, medzitým nič len kávu s mliekom alebo čaj a vodu... a Zdá sa mi to dosť málo po že som dala dolu len 3kg v 1F za 5 dni(to je v pohode) ale teraz som 2F 5 dní a išlo kilo hore , miesto dolu????
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 10, 2012 9:58 am

Andulka napísal:Ja som veľmi sklamaná po sviatkoch. Nič som neporušila... som v 2F striedam 2BD a 2ZBD a ked som sa dnes ráno odvážila mala som kilo hore. Tak neviem kde robím chybu, či málo pijem (niekedy dám len 1,5 l a niekedy sa mi podarí aj 3L) alebo mám obmedziť množstvo? Lebo ja si fakt doprajem aby som nebola hladná a jem každé 3 hodiny 5x denne, medzitým nič len kávu s mliekom alebo čaj a vodu... a Zdá sa mi to dosť málo po že som dala dolu len 3kg v 1F za 5 dni(to je v pohode) ale teraz som 2F 5 dní a išlo kilo hore , miesto dolu????

Tvoje chudnutie je uplne normálne ja som dala za 4 dni I. fázy dole 2,5 kg
neboj aj mne skalala váha lebo je veľ faktorov čo ti to ovplyvňuje
neboj jednu radu ti dám nevaž sa tak často a váž sa po BD Smile
Veľa šťastia
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Andulka Ut apríl 10, 2012 10:12 am

Práveže sa nevážim každý deň, len tak 1-2 x do týždna vždy ráno, a aj podla oblečenia vidím či mi je volné alebo nie, a ked mám pociť že nie , tak na váhu ani nepomyslím aby ma to nedemotivovalo. Prosím ťa za ký čas si schudla tých tvojích skoro 14 kíl? Lebo tolko by som potrebovala aj ja.Vidím že si tu od 17.1. - to sú cca 3 mes. za ten čas si to dala?
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 10, 2012 10:17 am

Andulka napísal:Práveže sa nevážim každý deň, len tak 1-2 x do týždna vždy ráno, a aj podla oblečenia vidím či mi je volné alebo nie, a ked mám pociť že nie , tak na váhu ani nepomyslím aby ma to nedemotivovalo. Prosím ťa za ký čas si schudla tých tvojích skoro 14 kíl? Lebo tolko by som potrebovala aj ja.Vidím že si tu od 17.1. - to sú cca 3 mes. za ten čas si to dala?

Dietu somm začala držať 17.11.2011 a do III. fázy som prešla tušim niekedy v druhej polovici februára ale ja som počas III. fázy schudla ešte 1,5 kg
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Myschell St apríl 11, 2012 6:11 pm

jana29 napísal:ahoj, ja tiež dnes začínam potrebujem zhodiť aspom 40kg dúfam že to zvládnem. Je tu aj téma pridávam sa k vám tam sme sa včera pridali viaceré tak sa dúfam budeme potporovať, je pravda že je to ľahšie keď ťa niekto podrží. Koľko dní ideš držať 1.fázu? Ja chcem vydržať tých 10 dní, tebe stačí menej.

Ahoj, ja sa idem pokusit o 20 kg, uvidime, som v I. faze druhy den a teraz ma chytila nejaka frustracia Sad ale idem sa poprechadzat, uvidim, co to spravi...

Myschell

Messages : 5
Date d'inscription : 09.04.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Zuzka Št apríl 12, 2012 8:00 am

Myschell napísal:
jana29 napísal:ahoj, ja tiež dnes začínam potrebujem zhodiť aspom 40kg dúfam že to zvládnem. Je tu aj téma pridávam sa k vám tam sme sa včera pridali viaceré tak sa dúfam budeme potporovať, je pravda že je to ľahšie keď ťa niekto podrží. Koľko dní ideš držať 1.fázu? Ja chcem vydržať tých 10 dní, tebe stačí menej.

Ahoj, ja sa idem pokusit o 20 kg, uvidime, som v I. faze druhy den a teraz ma chytila nejaka frustracia Sad ale idem sa poprechadzat, uvidim, co to spravi...



Hore uška Smile Zvladneš to
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre foryou25 Št apríl 12, 2012 9:01 am

Andulka napísal:Ja som veľmi sklamaná po sviatkoch. Nič som neporušila... som v 2F striedam 2BD a 2ZBD a ked som sa dnes ráno odvážila mala som kilo hore. Tak neviem kde robím chybu, či málo pijem (niekedy dám len 1,5 l a niekedy sa mi podarí aj 3L) alebo mám obmedziť množstvo? Lebo ja si fakt doprajem aby som nebola hladná a jem každé 3 hodiny 5x denne, medzitým nič len kávu s mliekom alebo čaj a vodu... a Zdá sa mi to dosť málo po že som dala dolu len 3kg v 1F za 5 dni(to je v pohode) ale teraz som 2F 5 dní a išlo kilo hore , miesto dolu????

Aj mne strasne skace vaha, ale to preto lebo mam menzes, pred nim mi vaha kazdy den sla trosku dole, naozaj vahu ovplyvni vela faktorov, mne zavazi aj to ci idem v den predtym na velku alebo nie Very Happy

foryou25

Messages : 9
Date d'inscription : 26.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre tubla Št apríl 12, 2012 9:10 pm

Zuzka napísal:
Myschell napísal:
jana29 napísal:ahoj, ja tiež dnes začínam potrebujem zhodiť aspom 40kg dúfam že to zvládnem. Je tu aj téma pridávam sa k vám tam sme sa včera pridali viaceré tak sa dúfam budeme potporovať, je pravda že je to ľahšie keď ťa niekto podrží. Koľko dní ideš držať 1.fázu? Ja chcem vydržať tých 10 dní, tebe stačí menej.

Ahoj, ja sa idem pokusit o 20 kg, uvidime, som v I. faze druhy den a teraz ma chytila nejaka frustracia Sad ale idem sa poprechadzat, uvidim, co to spravi...



Hore uška Smile Zvladneš to



Ahojte. Chcela by som vás trošku podporiť. Vždy som si myslela, že neexistuje dieta, ktorá by mi mohla pomôcť schudnúť. Už som ich čo-to vyskúšala. Táto je úžasná. Jem (samozrejme povol. potraviny), nemusím sa obmedzovať dám si dukan. sladkosti Najradšej mám bábovku a najlepšie na tom všetkom je že ešte aj chudnem. To som nezažila ani pri jednej diete. Samozrejme aj tu všetko s mierou a rozumom. Ja som začala 24.10.2011 a mám dolu už 17 kíl. A naozaj sa to dá. Síce so stála na váhe 2 mesiace ale teraz sa to pohlo ďalej. Začala som viac športovať a zistila som, že váha stála a centimetre išli dolu. Preto vám odporúčam sa aj merať nie len vážiť lebho vaše telo môže ísť z tukov do svalov. Chcem schudnúť aspoň 30 kíl ale bolo by pre mňa lepšie aj 35 tak uvidíme ako zvládnem. Teraz to máte o niečo lepšie lebo je jar a môžete sa venovať rôznym športom aj vonku. Ja chodím hrávať volejbal, doma na rotane na švihadle a ešte aj cvičím. Ale vy to zvládnete tiež. Len treba mať nejakú disciplýnu a pôjde to. Držím vám palce nech to dotiahnete do zdarného konca.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Andulka Pi apríl 13, 2012 9:58 am

Takže ja som si včera objednala novú váhu, lebo tá moja stará, ked sa na nu postaví 3x za sebou tak mi 3x ukáže rozdielnu hodnotu a niekedy aj 2 kilá hore dolu. No a včera mi dala gynekologička tabletky na úpravu MZ- hormóny a ako vedlajšie účinky tam píšu zvýšenie hmotnosti, no fasa sa teším mám ich brať 16-25 den cyklu, tak uvidíme čo to so mnou spraví.
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Myschell Pi apríl 13, 2012 3:25 pm

Polovica štvrtého dňa je za mnou Smile ja sa strašne teším a ide to ako po masle Smile len zajtra nastane skúška mojej sebadisciplíny, brigádujem totiž v cukrárni Smile tak mi držte palce, aby som nepodľahla Smile)))

Myschell

Messages : 5
Date d'inscription : 09.04.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre tubla Pi apríl 13, 2012 7:03 pm

Andulka napísal:Takže ja som si včera objednala novú váhu, lebo tá moja stará, ked sa na nu postaví 3x za sebou tak mi 3x ukáže rozdielnu hodnotu a niekedy aj 2 kilá hore dolu. No a včera mi dala gynekologička tabletky na úpravu MZ- hormóny a ako vedlajšie účinky tam píšu zvýšenie hmotnosti, no fasa sa teším mám ich brať 16-25 den cyklu, tak uvidíme čo to so mnou spraví.



Môžeš priberať ale aj nemusíš. Ja som nepribrala ani deko. Na každú to vplýva inak. Ale tým sa netráp. Keď sa budeš stravovať ako sa máš tak podľa mňa nepriberieš.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre tubla Pi apríl 13, 2012 7:19 pm

Myschell napísal:Polovica štvrtého dňa je za mnou Smile ja sa strašne teším a ide to ako po masle Smile len zajtra nastane skúška mojej sebadisciplíny, brigádujem totiž v cukrárni Smile tak mi držte palce, aby som nepodľahla Smile)))



Tak to máš naozaj ťažké. Ale povedz si "FUJ KOLÁČE!" Very Happy. Mne sa to hovorí, čo? Budem ti držať palce aby si to zvládla. Ja som tiež niekedy na nervy lebo môj muž a deti sú tenký ako keby ani nejedli samá ruka, samá noha a čo tí každý deň pojedia sladkého a nepriberú. Môj muž dokonca vyjedá aj večer aj o 22.00 hod a ja som sa týrala celé roky dietami a cvičením a neviem čo ešte a nedaj svete schudnúť. Ak som aj schudla tak som pribrala späť a ešte viac. Ale už som na seba hrdá. Konečne po 15-tich rokoch diét mám aj výsledok. Priznám sa že som bola skeptická ale teraz dietu odporúčam každému kto má problém s nadváhou. A tu pri tejto diete naozaj viem, že keď sa chce tak sa dá. Kamarátky začali tiež túto dietu ale nemali disciplínu. Ale keď vydržíte tak výsledok stojí za to. A ja verím že aj ty to zvládneš. A keď budeš počuť tie komplimenty od iných tak ťa to bude stále viac a viac motivovať a budeš si viac veriť.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Som s vami :)

Odoslať pre nathallie So apríl 14, 2012 9:48 am

Ahoj Dukanky, tak od dneska idem na to... potrebujem alebo chcela by som do leta vyrysované ploché bruško a pevný zadok Smile . potrebujem zhodit min. 5 kg Smile bude to krátke ale predsa také drastické ako pre každú jednu z vás.. Smile prajem vám veľa šťastia a dufam ze nám to všetkým pomôže Smile budem sa priebežne hlásiť o svojom stave Smile držím palce Smile

nathallie

Messages : 1
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Myschell So apríl 14, 2012 7:08 pm

tubla napísal:
Myschell napísal:Polovica štvrtého dňa je za mnou Smile ja sa strašne teším a ide to ako po masle Smile len zajtra nastane skúška mojej sebadisciplíny, brigádujem totiž v cukrárni Smile tak mi držte palce, aby som nepodľahla Smile)))



Tak to máš naozaj ťažké. Ale povedz si "FUJ KOLÁČE!" Very Happy. Mne sa to hovorí, čo? Budem ti držať palce aby si to zvládla. Ja som tiež niekedy na nervy lebo môj muž a deti sú tenký ako keby ani nejedli samá ruka, samá noha a čo tí každý deň pojedia sladkého a nepriberú. Môj muž dokonca vyjedá aj večer aj o 22.00 hod a ja som sa týrala celé roky dietami a cvičením a neviem čo ešte a nedaj svete schudnúť. Ak som aj schudla tak som pribrala späť a ešte viac. Ale už som na seba hrdá. Konečne po 15-tich rokoch diét mám aj výsledok. Priznám sa že som bola skeptická ale teraz dietu odporúčam každému kto má problém s nadváhou. A tu pri tejto diete naozaj viem, že keď sa chce tak sa dá. Kamarátky začali tiež túto dietu ale nemali disciplínu. Ale keď vydržíte tak výsledok stojí za to. A ja verím že aj ty to zvládneš. A keď budeš počuť tie komplimenty od iných tak ťa to bude stále viac a viac motivovať a budeš si viac veriť.

jeej, ďakujem za povzbudivé slová Smile zvládla som to Very Happy tak sa vytešujem Smile

Myschell

Messages : 5
Date d'inscription : 09.04.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre PaS Ne apríl 15, 2012 10:04 pm

Ahojte dukanky. Aj ja sa k Vám pridávam tongue . Konečne som sa aj ja rozhodla, že už ráno idem na to Laughing Veľmi sa už teším, ako to pôjde dole. Very Happy Tiež som toho už veľmi veľa vyskúšala, niektoré diéty aj fungovali, ale ten hnusný "jojo" sa vždy ku mne vrátil Twisted Evil Teraz som konečne našla niečo, čo viem, že určite funguje a ja to konečne zvládnem. Tak sa držte aj Vy a o pár dní píšem, aké mám prvé výsledky Question Exclamation . Dobrú noc I love you

PaS

Messages : 12
Date d'inscription : 15.04.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Myschell Ne apríl 15, 2012 10:16 pm

PaS napísal:Ahojte dukanky. Aj ja sa k Vám pridávam tongue . Konečne som sa aj ja rozhodla, že už ráno idem na to Laughing Veľmi sa už teším, ako to pôjde dole. Very Happy Tiež som toho už veľmi veľa vyskúšala, niektoré diéty aj fungovali, ale ten hnusný "jojo" sa vždy ku mne vrátil Twisted Evil Teraz som konečne našla niečo, čo viem, že určite funguje a ja to konečne zvládnem. Tak sa držte aj Vy a o pár dní píšem, aké mám prvé výsledky Question Exclamation . Dobrú noc I love you

Držíííím ti palce Smile zvládneš to, keď som to ja zvládla Smile zajtra končím prvú fázu Smile sú dole 4 kilá Smile a obrovská chuť pokračovať ďalej Smile

Myschell

Messages : 5
Date d'inscription : 09.04.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre PaS Po apríl 16, 2012 5:14 pm

Myschell napísal:
PaS napísal:Ahojte dukanky. Aj ja sa k Vám pridávam tongue . Konečne som sa aj ja rozhodla, že už ráno idem na to Laughing Veľmi sa už teším, ako to pôjde dole. Very Happy Tiež som toho už veľmi veľa vyskúšala, niektoré diéty aj fungovali, ale ten hnusný "jojo" sa vždy ku mne vrátil Twisted Evil Teraz som konečne našla niečo, čo viem, že určite funguje a ja to konečne zvládnem. Tak sa držte aj Vy a o pár dní píšem, aké mám prvé výsledky Question Exclamation . Dobrú noc I love you

Držíííím ti palce Smile zvládneš to, keď som to ja zvládla Smile zajtra končím prvú fázu Smile sú dole 4 kilá Smile a obrovská chuť pokračovať ďalej Smile


Ďakujéééém za podporu, a gratulujem cheers Ráno som sa odvážila a mala som 75,1kg!!!! Sad totálna katastrofa Embarassed Potrebujem dať dolu 17kg, takže do piatku som v 1.F. dúfam, že aj mne sa to rozbehne bounce bounce bounce

PaS

Messages : 12
Date d'inscription : 15.04.2012

Návrat hore Goto down

Držte mi palce Empty Re: Držte mi palce

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.