FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
prestala som chudnúť - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

prestala som chudnúť

+8
henrieta71
freebsd
susanNZ
zuzanas
Zuzka
tubla
KLT
Pacherová Tatiana
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT So marec 17, 2012 12:54 am

tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre susanNZ So marec 17, 2012 7:09 pm

KLT napísal:susanNZ,
mozes mat viac BZ dni ako B, ale urcite nie naopak! Mysli na svoje zdravie!

joj, keď ja som taká netrpezlivá,,už by som chcela byť na svojej vysnívanej váhe.. a po bz dni mi vždy trošku späť poskočí váha.. vrrr...

susanNZ

Messages : 4
Date d'inscription : 03.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Ut marec 20, 2012 7:00 am

KLT napísal:
tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!



NO POHLO ale dnes som sa vážila a mám znova 75kg. Hih už mi z toho začína šibať. Tak som sa tešila a zasa asi nič. Urobila som si dni 3/3 keď som mala BD išla som 1 kg dolu a teraz ako som začala jesť zeleninu tak som späť na tej istej váhe. A jem iba povolené potraviny. Ale zjedla som hov. mäso. Môže to byť tým?

tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Zuzka Ut marec 20, 2012 8:23 am

tubla napísal:
KLT napísal:
tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!



NO POHLO ale dnes som sa vážila a mám znova 75kg. Hih už mi z toho začína šibať. Tak som sa tešila a zasa asi nič. Urobila som si dni 3/3 keď som mala BD išla som 1 kg dolu a teraz ako som začala jesť zeleninu tak som späť na tej istej váhe. A jem iba povolené potraviny. Ale zjedla som hov. mäso. Môže to byť tým?

Neváž sa tak často odvaž sa stále do BD hov.mäsko sa môže nemyslím, že by to bolo tým.... neboj váha stále kolíše to je normálne

Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre freebsd So apríl 07, 2012 7:32 am

dievcata...no som uplne demotivovana....zacala som 12.3.2012, prvu fazu som mala 10dni a teraz uz 2hy  tyzden kolisem medzi 76-77 kg......rozmyslem ze sa nato vykaslem:(
prestala som chudnúť - Stránka 2 AVcbxtaAdGttAAAAAElFTkSuQmCC

freebsd

Messages : 9
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre henrieta71 So apríl 07, 2012 7:57 am

ono sa to niekedy zastavi mne tiez raz na dva tyzdne potom som schudla asi 3 kila a potom na tri tyzdne a teraz zas to ide dole ,ver aj telo sa musi vysporiadat s dietou, skus jest viac masa trochu menej mliecnych vyrobkov vynechaj tolerovane potraviny ,jedz co najviackrat cez den a urcite okolo 2 l tekutin cez den ,ked mas zeleninovy den daj si pomer 1:3 aby si vzdy mala viac biekovin ,urcite to nevzdavaj Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla So apríl 07, 2012 9:40 am

freebsd napísal:dievcata...no som uplne demotivovana....zacala som 12.3.2012, prvu fazu som mala 10dni a teraz uz 2hy  tyzden kolisem medzi 76-77 kg......rozmyslem ze sa nato vykaslem:(
prestala som chudnúť - Stránka 2 AVcbxtaAdGttAAAAAElFTkSuQmCC

 

A koľko si chudla za tých 10 dní? Ale nevzdávaj to ak si čítala vyššie tak ja som stála na váhe 2 mesiace a teraz sa mi pohla váha o 2 kg a zasa stojím. Jednoducho ak máš nejaký zdravotný problém tak telo sa musí naučiť spracovať to že prijíma nejaké iné potraviny ako doteraz. To som sa dočítala tak ti len hovorím čo viem z knižiek a z internetu. Hovorí o tom aj E. Schipeky. Ja som začala cvičiť aj zdravotné cviky. Len to vydrž už keď si zvládla doteraz uvidíš že sa to pohne. Ja keď som zastala na váhe tak som úplne vyhodila jedlá so škrobmi a jedla som iba chlieb. Žiadne palacinky keksíky a pod. mlsotinky a viac rýb a kur. mäsa. Tak skús ešte to. A ješ otruby 2 PL dennne? Držím ti palce. Neboj sa pôjde to len pomalšie. Len to nevzdaj. Pomysli na to že ide leto a chceme byť sexy do plaviek.  
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre freebsd So apríl 07, 2012 10:36 am

tak schudla som tych 6kg....a stojim..uvidim ako to pojde dalej

freebsd

Messages : 9
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre mirci727 Ne apríl 08, 2012 5:21 pm

tubla napísal:BD u mňa:

ráno: chlieb, šunka hyd. 3-4 kolieska -to mi chutí stále to isté niekedy si urobím tvarohovú pomazánku.

obed: kuracie mäso, ryba, hov. mäso na rôznych omáčkach (kupujem si tie thymos - medová, cesnaková... sú rôzne...)

slepačí vývar (kuracie mäso a z otrúb si robím halušky). Zvyknem si urobiť aj palacinky.

poobede: vtáčie mlieko alebo puding, alebo keď zjem ráno len 2 tenké okrúžky chleba tak si robím kašu. (2,5 dcl mlieka, 1 a pol PL otrúb, sladidlo a 1 PL vanilk. pudingu). A tak raz za dva - tri týždne si pečiem duk. bábovku.

večera: jogurt, tvaroh, niekedy keď nemám kašu tak znova chlieb lebo ten mi fakt chutí a keď je čerstvo upečený tak ho jem len tak bez všetkého a robím si k tomu mlieko (mlieko, sladidlo, vanilk. aroma, a jogurt. Ďakujem za rady a podporu a som rada že sa mám s kým lebo u nás to ešte nie je v takom obehu a baby len teraz začínajú 1 fázu. Chceschudnúť až 30 kg tak som zvedavá do kedy mi to bude trvať. Dukanujem už od 28.10.2011 a mám pocit že je to dosť dlho nie?

Prepáč, Tatiana, ale mne sa tam nezdajú tie polotovary (omáčky v sáčku). Omáčky sa dajú robiť veľmi dobré aj z povolených potravín.
Tiež niekto uvarí kura aj s kožou v polievke - dostať kúpiť odtučnené bujóny.
Na sladenie Xylitol, žiadne umelé sladidlá.
Este jedna vec: všimol som si, že na váhe, kde som od mladosti pri priberaní stál niekoľko rokov a potom to zasa
išlo trochu hore, stojím pár týždňov aj teraz pri chudnutí. Treba vydržať.
Nechcem machrovať, lebo dievčence to nemajú radi, iba sa snažím pomôcť

mirci727

Messages : 2
Date d'inscription : 09.02.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre lubatko Po apríl 09, 2012 7:33 pm

mirci727 napísal:
tubla napísal:BD u mňa:

ráno: chlieb, šunka hyd. 3-4 kolieska -to mi chutí stále to isté niekedy si urobím tvarohovú pomazánku.

obed: kuracie mäso, ryba, hov. mäso na rôznych omáčkach (kupujem si tie thymos - medová, cesnaková... sú rôzne...)

slepačí vývar (kuracie mäso a z otrúb si robím halušky). Zvyknem si urobiť aj palacinky.

poobede: vtáčie mlieko alebo puding, alebo keď zjem ráno len 2 tenké okrúžky chleba tak si robím kašu. (2,5 dcl mlieka, 1 a pol PL otrúb, sladidlo a 1 PL vanilk. pudingu). A tak raz za dva - tri týždne si pečiem duk. bábovku.

večera: jogurt, tvaroh, niekedy keď nemám kašu tak znova chlieb lebo ten mi fakt chutí a keď je čerstvo upečený tak ho jem len tak bez všetkého a robím si k tomu mlieko (mlieko, sladidlo, vanilk. aroma, a jogurt. Ďakujem za rady a podporu a som rada že sa mám s kým lebo u nás to ešte nie je v takom obehu a baby len teraz začínajú 1 fázu. Chceschudnúť až 30 kg tak som zvedavá do kedy mi to bude trvať. Dukanujem už od 28.10.2011 a mám pocit že je to dosť dlho nie?

Prepáč, Tatiana, ale mne sa tam nezdajú tie polotovary (omáčky v sáčku). Omáčky sa dajú robiť veľmi dobré aj z povolených potravín.
Tiež niekto uvarí kura aj s kožou v polievke - dostať kúpiť odtučnené bujóny.
Na sladenie Xylitol, žiadne umelé sladidlá.
Este jedna vec: všimol som si, že na váhe, kde som od mladosti pri priberaní stál niekoľko rokov a potom to zasa
išlo trochu hore, stojím pár týždňov aj teraz pri chudnutí. Treba vydržať.
Nechcem machrovať, lebo dievčence to nemajú radi, iba sa snažím pomôcť

s tymi omackami ma mirci pravdu, na 100% obsahuju kopu cukru.. ale xylitol, ten ma dost kalorii oproti umelym sladidlam, takze opatrne s nim.
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Po apríl 09, 2012 11:16 pm

Tak ja si myslím že tu nejde o machrovanie ale o dobré rady. A ja som taká že privítam každú dobrú radu a skúsenosť. Čo sa týka tých omáčok už som to zistila tak som ich prestala kupovať. Ale dnes som strašne zhrešila som zvedavá čo to so mnou urobí. Za 5 mesiacov som nemala žiadny problém a dnes som "zožrala" 2 koláčše od susedy a ešte kúsok čokolády. pig Nechápem čo sa stalo, lebo doteraz mi to nejak nechýbalo. To budú kilá!!!!!!!!!!! Som na seba naštvaná...ale čo už narobím. Môžem znova chudnúť čo naberiem Evil or Very Mad
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 10, 2012 4:44 am

mirci727 napísal:
tubla napísal:BD u mňa:

ráno: chlieb, šunka hyd. 3-4 kolieska -to mi chutí stále to isté niekedy si urobím tvarohovú pomazánku.

obed: kuracie mäso, ryba, hov. mäso na rôznych omáčkach (kupujem si tie thymos - medová, cesnaková... sú rôzne...)

slepačí vývar (kuracie mäso a z otrúb si robím halušky). Zvyknem si urobiť aj palacinky.

poobede: vtáčie mlieko alebo puding, alebo keď zjem ráno len 2 tenké okrúžky chleba tak si robím kašu. (2,5 dcl mlieka, 1 a pol PL otrúb, sladidlo a 1 PL vanilk. pudingu). A tak raz za dva - tri týždne si pečiem duk. bábovku.

večera: jogurt, tvaroh, niekedy keď nemám kašu tak znova chlieb lebo ten mi fakt chutí a keď je čerstvo upečený tak ho jem len tak bez všetkého a robím si k tomu mlieko (mlieko, sladidlo, vanilk. aroma, a jogurt. Ďakujem za rady a podporu a som rada že sa mám s kým lebo u nás to ešte nie je v takom obehu a baby len teraz začínajú 1 fázu. Chceschudnúť až 30 kg tak som zvedavá do kedy mi to bude trvať. Dukanujem už od 28.10.2011 a mám pocit že je to dosť dlho nie?

Prepáč, Tatiana, ale mne sa tam nezdajú tie polotovary (omáčky v sáčku). Omáčky sa dajú robiť veľmi dobré aj z povolených potravín.
Tiež niekto uvarí kura aj s kožou v polievke - dostať kúpiť odtučnené bujóny.
Na sladenie Xylitol, žiadne umelé sladidlá.
Este jedna vec: všimol som si, že na váhe, kde som od mladosti pri priberaní stál niekoľko rokov a potom to zasa
išlo trochu hore, stojím pár týždňov aj teraz pri chudnutí. Treba vydržať.
Nechcem machrovať, lebo dievčence to nemajú radi, iba sa snažím pomôcť

Presne tak ma pravdu omačku si priraviš kludne sama ... a stale si môžeš pripraviť inú len sa treba pohrať s koreninami Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre lufka Ut apríl 24, 2012 6:35 pm

Ahojte baby, stalo sa Vam niektorej, ze ste neschudli ani kilo? Crying or Very sad som na dukanke presne 9ty den,. Prvu fazu som drzala 5 dni a ani v tedy a ani teraz som nedala dole ani kilo... Sladke nelubim ,takze ho vobec nejem... Sporotvat sportujem, chodim na squash a rano chodim pesi do prace na 7 posch. a nie vytahom... Viete mi poradit, ako dalej? Dakujem vsetky I love you

lufka

Messages : 3
Date d'inscription : 19.04.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT St apríl 25, 2012 5:57 am

lufka,

popis nam svoj jedalnicke v B a BZ dni - taky vzorovy Wink

A tvoje miery - vyska, vaha, vek, kolko chces schudnut. Robila si si vypocet true weight?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Lina* Pi apríl 27, 2012 12:52 pm

Ahoj mam rovnaky problem ako tuto Lufka. Drzim dukanovu dietu uz skoro dva tyzdne a nic neslo dole. Urobila som chybu pretoze bieli jogurt fakt neznasam a moja mama ktora je tiez na tejto diete mi poradila nech si dam v klude ovocny, neskoro som si vsak uvedomila ze tie su v diete zakazane. Chcela by som sa teda opytam, mam pokracovat v diete aj ked idem do 3 fazy alebo mam zacat znova????? Dakujem za odpoved

Lina*

Messages : 2
Date d'inscription : 16.04.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť - Stránka 2 Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.