FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
prestala som chudnúť EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
prestala som chudnúť EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
prestala som chudnúť EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
prestala som chudnúť EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
prestala som chudnúť EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
prestala som chudnúť EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
prestala som chudnúť EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
prestala som chudnúť EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
prestala som chudnúť EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
prestala som chudnúť EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
prestala som chudnúť EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
prestala som chudnúť EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
prestala som chudnúť EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
prestala som chudnúť EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
prestala som chudnúť EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
prestala som chudnúť EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
prestala som chudnúť EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
prestala som chudnúť EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

prestala som chudnúť

+8
henrieta71
freebsd
susanNZ
zuzanas
Zuzka
tubla
KLT
Pacherová Tatiana
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre Pacherová Tatiana Po marec 12, 2012 9:12 pm

Ahojte. Potrebovala by som sa s niekým poradiť. Som v 2 fáze a prestala som chudnúť. Chudla som veľmi ľahko a mám o 15 kíl menej. Ale za posledný mesiac aj pol som neschudla ani deko. Raz mám 3kg hore raz dole a stále mi takto lieta váha. Stravujem sa ako zvyčajne pohyb mám chodím každý deň 5-6km alebo keď nejdem von cvičím (klasické cviky, rotana, švihadlo...) Neviem už či robím nejakú chybu alebo nie ale dostala som sa na váhu 75 kg a ďalej nie a nie schudnúť. Ešte potrebujem schudnúť 15 kg a neviem ako keď to nejde. Prehrešky nejaké nemám sem tam jeden dva cukríky. Skôr som mala prehrešky na začiatku kým som si zvykla. Prosím poraďte ak máte nejaké skúsenosti. Ďakujem.

Pacherová Tatiana

Messages : 1
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Po marec 12, 2012 9:28 pm

Skus dat blizise info. ako striedas dni, kolko toho denne zjes, ci pouzivas tolerovane potraviny.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Po marec 12, 2012 9:40 pm

Prepísala som si meno. Jem to čo je povolené zo zeleniny na hlavnej stránke jem 3-4x denne viac mi nechutí striedam BD a ZD. Z jedál sú to ryby, hov. mäso, hydina....Keď mám BD tak si robím aj niečo sladké z receptov od Broni....stále sa stravujem rovnako nič som nepridala do jedálnička
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Po marec 12, 2012 9:56 pm

ak pouzivas, tak uplne vyrad tolerovane potraviny - ovocne jogrty, kakao, skrob a pod.
Jedz urcite aspon 4krat denne dostatocne velke porcie - malo jedla paradoxne schudnutie spomaluje.
Daj si denne 60min prechadzku v sviznom tempe.
A skus mozno zmenit rytmus striedania napr na 3/3.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Ut marec 13, 2012 1:32 pm

Myslím že pohybom to nebude, lebo sa prechádzam denne hodinu a pol. Ešte k tomu 45 min. cvičím 3x do týždňa a keď nechodím cvičiť tak som buď na rotane alebo na švihadle. Ale tie potraviny to je dosť možné, myslím škrob a kakao. Toho teraz míňam viac ako predtým. Strašne mi chutí chlieb môže byť že z toho? Ale potom už otruby nejem keď zjem chlieb. A v druhej fáze sa môžu jesť ovocné jogurty????? To som nevedela?! Ale asi tam nesmú byť kúsky ovocia však? Ešte sa chcem opýtať. Keď sú biele dni tak sa je len to čo v prvej fáze? Dík za rady. Ale to 3/3 skúsim to ma nenapadlo. Lebo už ma to začalo demotivovať. Dúfam že sa to pohne.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Ut marec 13, 2012 4:48 pm

a jedla mas dost? skus popisat mnozstva, ktore zjes, najma v B dni.
pokial jes chleba len tolko, ze dodrzis mnozstvo otrub a skrobu, tak je to v poriadku, ze ti chuti. Wink

biele dni - jedia sa len jedla bielej farby - jogurt, tvaroh, asi aj biele ryby a kuracie masko,...

Hej, ovocne jogurty sa teoreticky mozu, ale ja tym nasim slovenskym neverim, takze si nedavam. Drzim palce, nech sa to pohne.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Ut marec 13, 2012 5:56 pm

BD u mňa:

ráno: chlieb, šunka hyd. 3-4 kolieska -to mi chutí stále to isté niekedy si urobím tvarohovú pomazánku.

obed: kuracie mäso, ryba, hov. mäso na rôznych omáčkach (kupujem si tie thymos - medová, cesnaková... sú rôzne...)

slepačí vývar (kuracie mäso a z otrúb si robím halušky). Zvyknem si urobiť aj palacinky.

poobede: vtáčie mlieko alebo puding, alebo keď zjem ráno len 2 tenké okrúžky chleba tak si robím kašu. (2,5 dcl mlieka, 1 a pol PL otrúb, sladidlo a 1 PL vanilk. pudingu). A tak raz za dva - tri týždne si pečiem duk. bábovku.

večera: jogurt, tvaroh, niekedy keď nemám kašu tak znova chlieb lebo ten mi fakt chutí a keď je čerstvo upečený tak ho jem len tak bez všetkého a robím si k tomu mlieko (mlieko, sladidlo, vanilk. aroma, a jogurt. Ďakujem za rady a podporu a som rada že sa mám s kým lebo u nás to ešte nie je v takom obehu a baby len teraz začínajú 1 fázu. Chceschudnúť až 30 kg tak som zvedavá do kedy mi to bude trvať. Dukanujem už od 28.10.2011 a mám pocit že je to dosť dlho nie?
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Ut marec 13, 2012 8:04 pm

- na mnozstvo sa to zda byt OK
- dodrzujes mnozstvo otrub 2PL denne?
- dodrzujes skrob max 1PL denne - ten tak ci tak skus vyradit

Ja chcem schudnut 40kil, takze neboj, postupne to pride.
tvoje telo sa teraz snazi vyrovnat so stratou zasob, nestracaj chut a sily, pokracuj a ono sa to pohne.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla St marec 14, 2012 9:16 pm

Si strašne zlatá, že ma tak povzbudzuješ. Ja ti držím palce, lebo ja som z toho hotová, že 30 kg a ty potrebuješ schudnúť ešte viac. Ale neviem si predstaviť že čo budem jesť. Lebo mäso mi už začína liesť hore krkom. Čo si robíš napr. ty keď máš biele dni? Mne už dochádza fantázia. Počula som, že táto dieta je nebezpečná na obličky. Je to pravda? Lebo mňa sem tam bolievajú obličky. Ďakujem za rady a veľa úspechov v ďalšom chudnutí. Všetko dodržiavam ako mám a škrob obmedzím.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Zuzka Št marec 15, 2012 5:26 am

tubla napísal:Si strašne zlatá, že ma tak povzbudzuješ. Ja ti držím palce, lebo ja som z toho hotová, že 30 kg a ty potrebuješ schudnúť ešte viac. Ale neviem si predstaviť že čo budem jesť. Lebo mäso mi už začína liesť hore krkom. Čo si robíš napr. ty keď máš biele dni? Mne už dochádza fantázia. Počula som, že táto dieta je nebezpečná na obličky. Je to pravda? Lebo mňa sem tam bolievajú obličky. Ďakujem za rady a veľa úspechov v ďalšom chudnutí. Všetko dodržiavam ako mám a škrob obmedzím.

Ano tato dieta môže zaťažovať obličky..ale da sa tomu predísť stači ak budeš dodržiavať pitný režim cca 2,5 - 3l vody denne
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Št marec 15, 2012 7:56 am

tubla napísal:Si strašne zlatá, že ma tak povzbudzuješ. Ja ti držím palce, lebo ja som z toho hotová, že 30 kg a ty potrebuješ schudnúť ešte viac. Ale neviem si predstaviť že čo budem jesť. Lebo mäso mi už začína liesť hore krkom. Čo si robíš napr. ty keď máš biele dni? Mne už dochádza fantázia. Počula som, že táto dieta je nebezpečná na obličky. Je to pravda? Lebo mňa sem tam bolievajú obličky. Ďakujem za rady a veľa úspechov v ďalšom chudnutí. Všetko dodržiavam ako mám a škrob obmedzím.

Ja zatial nejakou monotonnostou netrpim.

Ranajky mam skoro vzdy rovnake - otrzbova zemlicka, sunka, syr Pierko

Obed - kuracie prsia najcastejsie na panvicke udusene, prip. pecene stehna, alebo pecienku. Ale mala som uz aj hovadzinku.

Olovrant - to je tiez skoro stale to iste - tvaroh so sladidlom a kakaom, toho som sa este neprejedla.

Vecera je rozna - zavinace, udena ryba, "hemendex" Smile , Acidko, polievka, tlacenka,...

Snazim sa hlavne vymyslat pocas zeleninovych dni nejake obmeny, nastavila som si teraz striedanie B/BZ na 3/4, cize vikendy mam vzdy zeleninove a tak je viac priestoru pre fantaziu.

Mame to na dlho, dufala som, ze si udrzim este chvilu tempo aspon 6kil/mesiac, ale vidim, ze je to neralne, budu to asi tak 4kila/mesiac. Ale aj to je uzasny vysledok a velmi sa z neho tesim, len nech to ide takto dalej. Smile

A ked uz bude najhorsie a budem fakt unavena z tejto diety, tak si planujem dat mesiac 1/6 - t.j. 6dni BZ a len 1 B.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre zuzanas Št marec 15, 2012 8:46 am

KLT super papas, ale mam pocit, ze jednou zo zakladnych veci, je obmienat dni v rovnakom pomere. Samozrejme je to na kazdom, chcela som len poradit Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Št marec 15, 2012 12:32 pm

zuzana, aby som bola presna, tak ja to robim 3/4/4/3 - cize mam vzdy rovnaky pocet B aj BZ dni, len som sa nechcela moc rozpisovat Smile

Ale ked niekto nepotrebuje vela/rychlo schudnut, tak moze jest aj stylom 3/4 alebo 2/5 - ten konkretne aj Dr.D. spomina v knihe.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre zuzanas Št marec 15, 2012 12:52 pm

Very Happy prepac Smile
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT Št marec 15, 2012 2:47 pm

zuzanas napísal:Very Happy prepac Smile
A čo ti mám prepacit? Vsak normálne debatime Wink

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Št marec 15, 2012 8:15 pm

Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre susanNZ Pi marec 16, 2012 10:25 am

ahojte kočky.. ja by som sa chcela spýtať to striedanie B a BZ dní... na stránke sa hovorí, že striedať po jednim dni... tak ako je to teraz?..

susanNZ

Messages : 4
Date d'inscription : 03.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Zuzka Pi marec 16, 2012 11:33 am

susanNZ napísal:ahojte kočky.. ja by som sa chcela spýtať to striedanie B a BZ dní... na stránke sa hovorí, že striedať po jednim dni... tak ako je to teraz?..

možeš si vybrať ako tebe vyhovuje BD/BZ.. 1/1, 2/2, 3/3, 4/4 alebo 5/5
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre susanNZ Pi marec 16, 2012 6:25 pm

Zuzka napísal:
susanNZ napísal:ahojte kočky.. ja by som sa chcela spýtať to striedanie B a BZ dní... na stránke sa hovorí, že striedať po jednim dni... tak ako je to teraz?..

možeš si vybrať ako tebe vyhovuje BD/BZ.. 1/1, 2/2, 3/3, 4/4 alebo 5/5



aha..ďakujem... ešte uvidím ako to budem aplikovať..zatiaľ asi 1/1.. tak sa nedá, že 3/1 alebo 2/1? sa mi zdá že počas čisto B dní ide váha dolu rýchlejšie..

susanNZ

Messages : 4
Date d'inscription : 03.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT So marec 17, 2012 12:52 am

susanNZ,
mozes mat viac BZ dni ako B, ale urcite nie naopak! Mysli na svoje zdravie!


KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre KLT So marec 17, 2012 12:54 am

tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre susanNZ So marec 17, 2012 7:09 pm

KLT napísal:susanNZ,
mozes mat viac BZ dni ako B, ale urcite nie naopak! Mysli na svoje zdravie!

joj, keď ja som taká netrpezlivá,,už by som chcela byť na svojej vysnívanej váhe.. a po bz dni mi vždy trošku späť poskočí váha.. vrrr...

susanNZ

Messages : 4
Date d'inscription : 03.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre tubla Ut marec 20, 2012 7:00 am

KLT napísal:
tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!



NO POHLO ale dnes som sa vážila a mám znova 75kg. Hih už mi z toho začína šibať. Tak som sa tešila a zasa asi nič. Urobila som si dni 3/3 keď som mala BD išla som 1 kg dolu a teraz ako som začala jesť zeleninu tak som späť na tej istej váhe. A jem iba povolené potraviny. Ale zjedla som hov. mäso. Môže to byť tým?
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Zuzka Ut marec 20, 2012 8:23 am

tubla napísal:
KLT napísal:
tubla napísal:Baby taká som rada že si mám o tejto diete s kým pokecať o diete je som zatiaľ sama čo dukanujem u nás 2 fáze všetky len teraz začínajú. Chcem sa vás opýtať že odkiaľ máte ten syr pierko. Ja som z Banskobystrického kraja a unás to ani v jednom meste nemajú a ani to nepoznajú. A tak by som si dala syr!!! Obehla som všetky väčšie mestá a všetky markety ale nič také nemajú.

Ešte odkaz pre KLT. Otruby jem ale keď zjem viac chleba tak si potom otruby nedávam v plnej dávke ale napr. 1 PL aby som si doplnila tú dávku 2 PL denne. Čo sa toho mäsa týka nikdy som nemala rada mäso takže zato mi nechutí. Ale čo neurobím pre svoju krásu:twisted:
Pierko - ja kupujem v Zilina a v Bratislave v Bille - skus pohladat tam.

Otruby - citala som, ze by sa nemali jest viackrat denne, teda mala by si jest dennu davku naraz - ale mam to len z nejakeho fora, tak neviem, co je na tom pravdy. Ale citala som inde, ze sa ti to uz pohlo, tak sa tesim!



NO POHLO ale dnes som sa vážila a mám znova 75kg. Hih už mi z toho začína šibať. Tak som sa tešila a zasa asi nič. Urobila som si dni 3/3 keď som mala BD išla som 1 kg dolu a teraz ako som začala jesť zeleninu tak som späť na tej istej váhe. A jem iba povolené potraviny. Ale zjedla som hov. mäso. Môže to byť tým?

Neváž sa tak často odvaž sa stále do BD hov.mäsko sa môže nemyslím, že by to bolo tým.... neboj váha stále kolíše to je normálne
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 37
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre freebsd So apríl 07, 2012 7:32 am

dievcata...no som uplne demotivovana....zacala som 12.3.2012, prvu fazu som mala 10dni a teraz uz 2hy  tyzden kolisem medzi 76-77 kg......rozmyslem ze sa nato vykaslem:(
prestala som chudnúť AVcbxtaAdGttAAAAAElFTkSuQmCC

freebsd

Messages : 9
Date d'inscription : 15.03.2012

Návrat hore Goto down

prestala som chudnúť Empty Re: prestala som chudnúť

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.