FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Začíname spolu EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Začíname spolu EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Začíname spolu EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Začíname spolu EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Začíname spolu EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Začíname spolu EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Začíname spolu EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Začíname spolu EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Začíname spolu EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Začíname spolu EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Začíname spolu EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Začíname spolu EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Začíname spolu EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Začíname spolu EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Začíname spolu EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Začíname spolu EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Začíname spolu EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Začíname spolu EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Začíname spolu

+2
TinTin
Peppa
6 posters

Goto down

váha - Začíname spolu Empty Začíname spolu

Odoslať pre Peppa Ne január 29, 2012 12:11 pm

Ahojte dievčatá,

už dlhšie študujem túto diétu a čoraz viac sa odhodlávam. A dnes je deň, keď som si povedala, že idem do toho.

Takže zajtra 29.1. začínam Smile

Ak je ochotný niekto sa pridať ku mne a podporovať sa navzájom.... budem rada !



Pekný deň

Peppa

Messages : 4
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre TinTin Ne január 29, 2012 12:24 pm

Ahoj Peppa,
začínam zajtra, potrebujem dať dole asi 15 kg. Znamená to, že prvú fázu budem držať tých 7 dní.Len sa bojím, že to bude ťažké, ja mám dosť obmedzenú fantáziu čo sa týka varenia, takže si budem pomáhať receptami na tejto stránke.

TinTin

Messages : 5
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre Peppa Ne január 29, 2012 3:55 pm

Cauky,

no ja neviem, ja som sa strasne dlho nevazila, idem vecer kupit vahu, akurat na sebe vidim, ze uz to nie je ok. Ja by som chcela dat dolu takych 10kg asi... A tu prvu fazu sa posnazim drzat tiez tych 7 dni...

Ja sa tej pestrosti obavam taktiez. Uz vidim ako budem na sunke a vajciach...

Inak s tymi otrubami neviem ako zvladnem, dnes som skusila dat len tak na sucho do ust fuuu a nevedela som co s tym, tak som to musela vyplut. Daky trik ako sa to da lepsie zvladnut???

Tak sa tesim, ze nezacinam sama Smile asi idem do obchodu... che

Peppa

Messages : 4
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre TinTin Ne január 29, 2012 4:27 pm

Presla som viacere weby. Niekde pisu, ze, kedze je to bielkovinova dieta, je dobre jest kazde 2-3 hodiny. Ja desiatu a olovrant vacsinou riesim poharom nizkotucneho mleika alebo zakvasu (jeden si rozdelim na dve casti). Tie otruby si zvyknu ludia davat do mlieka, t.j. malu misku mlieko, dve lyzice otrub, trosku sladidla, skoricu a zohriat do mikrovlnky. Je z toho taka ovsena kasa, vraj to nie je zle. Tych prvych sedem dni budem striedat ryby a kuracie maso s jogurtovymi dresingami (tu v receptoch su dobre napady ako pripravit maso a dresing) a budem striedat sunku s tvarohom. Tvaroh sa da, ked sa tam da kvapka sladidla alebo naslano s koprom...

TinTin

Messages : 5
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre lubatko Ne január 29, 2012 5:38 pm

Kocky, otrub sa nebojte.. Uplne najlepsie sposob ako ich do seba dostat je nieco si z nich upiect. Na stranke mate milion receptov na rozne zemlicky, chlebiky, kolaciky, sladke jedla proste strasne vela sposobov ako tie otruby pouzit. Vela z tych veci sa da zamrazit, alebo ich staci dat do chladnicky a vydrzia vam niekolko dni, takze nemusite piect kazdy den ak na to nemate cas. Ta kasa ktoru si spominala, tak mne to nechuti, musim sa do toho strasne nutit a vzdy ma z toho prezenie, takze si radsej peciem. Ale kazda sme ina, mozno vam to vyhovovat bude... A urcite lepsie ako zut ich na sucho.. Drzim vam palce:)
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Ahojte Ja som sa tiež rozhodla že začnem s touto dietou. Mám 162 cm, váha 70 kg a chcela by som schudnuť cca 15 kg. Začala som dnes na ranajky som mala rascovy chlabík s majoránkou / mala som celu dávku / na obed kura na paprike po obede som si urobila k

Odoslať pre zumaha1 Ne január 29, 2012 5:58 pm

TinTin napísal:Ahoj Peppa,
začínam zajtra, potrebujem dať dole asi 15 kg. Znamená to, že prvú fázu budem držať tých 7 dní.Len sa bojím, že to bude ťažké, ja mám dosť obmedzenú fantáziu čo sa týka varenia, takže si budem pomáhať receptami na tejto stránke.

zumaha1

Messages : 2
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre zumaha1 Ne január 29, 2012 6:06 pm

Ahojte
Ja som sa tiež rozhodla že začnem s touto dietou. Mám 162 cm, váha 70 kg a chcela by som schudnuť cca 15 kg. Začala som dnes na ranajky som mala rascovy chlabík s majoránkou / mala som celu dávku / na obed kura na paprike po obede som si urobila kávu s mliekom 0,5, olovrant bol lahky tvarohovy kolač a na večeru som si dala nizkot. jogurt a 250 g nizkot. tvarohu, V priebehu dna som vypila 1 l nesladeneho čaju. Neprehnala som to s otrubami ked boli na ranajky aj na olovrant......dakujem sa info

zumaha1

Messages : 2
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre lubatko Ne január 29, 2012 6:15 pm

zumaha1 napísal:
Ahojte
Ja som sa tiež rozhodla že začnem s touto dietou. Mám 162 cm, váha 70 kg a chcela by som schudnuť cca 15 kg. Začala som dnes na ranajky som mala rascovy chlabík s majoránkou / mala som celu dávku / na obed kura na paprike po obede som si urobila kávu s mliekom 0,5, olovrant bol lahky tvarohovy kolač a na večeru som si dala nizkot. jogurt a 250 g nizkot. tvarohu, V priebehu dna som vypila 1 l nesladeneho čaju. Neprehnala som to s otrubami ked boli na ranajky aj na olovrant......dakujem sa info

Ahoj, no ak si si dala tento chlebik: http://www.dukanovadieta.com/products/rascovy-chlebik-s-majorankou-od-nasej-citatelky-lucindy-1-2-a-3-faza1/ a zjedla si ho naraz, tak si to prehnala uz rano.. Recepty si musis rozdelit tak, aby si za den zjedla iba tie dve lyzice otrub.. takze chlebik si si mala nechat aj na zajtra. Nemusis jest cisty chlebik, kludne si nanho daj par platkov kvalitnej sunky, zajedaj nizkotucnym cottage-om ak ti je polka malo. Ono nic take strasne sa nestalo, je to lepsie ako keby si zhltla celu milku;) ale nabuduce si na to davaj pozor Smile Otruby uz maju niekolko kalorii, tak preto ich mozes zjest iba obmedzene mnozstvo.
A vody by si mala vypit 2 litre, a najlepsie cistej Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre Peppa Ne január 29, 2012 7:44 pm

Tak nabehla som dnes do obchodu, rano sa chystam urobit tie toliariky z otrub a jogurtu. Som zvedava ake budu Smile Nakolko som zvyknuta na ranajky vzdy dake pecivo... Dake rybky, sunku, nizkotucne biele jogurty a moze sa zacat Smile Rano sa odvazim, tak vtedy sa dozviem kolko chcem schudnut... Smile

Tesim sa predstave ako budem do leta fit a ze nas takych bude viac Smile

Baby, tak teda nech mame dobre rano Smile

Peppa

Messages : 4
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty ďalšia "dukanka" :-)

Odoslať pre ivka8 Po január 30, 2012 8:01 pm

Ahojte dievčatká. Aj ja som sa rozhodla pre túto radikálnu zmenu od zajtra čiže. 31.1. len dúfam, že to vydržím. Mám v pláne zhodiť 15 kg.
Aj ja sa bojím tej prvej fázy, ale pevne verím, že si budeme oporou Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Very Happy
Ahojte dievčatá,

už dlhšie študujem túto diétu a čoraz viac sa odhodlávam. A dnes je deň, keď som si povedala, že idem do toho.

Takže zajtra 29.1. začínam Smile

Ak je ochotný niekto sa pridať ku mne a podporovať sa navzájom.... budem rada !



Pekný deň[/quote]

ivka8

Messages : 1
Date d'inscription : 30.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre Peppa Ut január 31, 2012 7:14 am

Ahojte baby,

ja som prekonala prvy den.... I ked som mala obcas pocit hladu, ale to som vypila salku caju a bolo OK.

Ranajky som zacala sunkou s vajom, na desiatu 1/3 jogusrtu bieleho s kakaom, lebo ostatne islo do toliarikov.

Obed bolo grilovane prsicko. No a na veceru bola udena makrela s toliarikmi a este vecer som dala dva glgy z acidka.

Snad sa mi podari vydrzat, je to moja prva dieta a kontrola co sa jedla tyka...

Tesim sa na vase postrehy...

Peppa

Messages : 4
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre TinTin Ut január 31, 2012 7:18 am

Ahojte,
ja som zacala vcera, rano som sa odvazila nalacno a navazila som 68 kg. Jedla som kazde 3 hodiny a aj ked som jedla velmi male porcie (rano 2 vajicka, desiata 4 platky sunky, obed tvaroh so skoricou a sladidlom, olovrant ovesny kolacik s cajom, vecera 4 platky sunky) tak som mala pocit plnosti. Dnes som sa odvazila a mam o kilo menej...Sa tesim, aj ked sa snazim nemysliet na to, ze drzim dietu, snazim sa vypnut akekolvek myslenie na dietu...

TinTin

Messages : 5
Date d'inscription : 29.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre nina100 Št november 01, 2012 11:24 pm

ja som začala včera chcem schudnut 9kg Smile , na ranajky som si dala nízkotučný jogurt, na obed kuracie prsia s jogurtovým dressingom, potom som pila nizkotučné mlieko, urobila si tousty z otrúb, dala si další nízkotučný jogurt a na večeru tuniakový šalát a k nemu ten toust Smile len sa nemožem zvážiť kedže nemáme váhu doma tak chodim kamoške, zajtra mame do roboty tak som zvedavá,.. dnes som mala nizkotučný jogurt na ranajky, na obed som dojedala kuracie prsia s dressingom a na večeru kuracie kusky v omelete a toust Smile taaaak som zajtra zvedavá jak som dopadla, zajtra mám posledný den bielkovinových dní a mám na pláne naranajky cottage syr so sladidlom a škoricou, na obed chcem robiť filet z lososa, skusim aj spravit piškoty, nutellu, a na večeru šúlance so škoricou Smile medzitým ešte dám aj jogurt so sladidlom 0,1 .. a potom od soboty sa ide na zeleninové dni jupiiiii a ešte idem vyskušat upiect chlebík z otrub a ktomu morčaciu šunku Smile som zvedavá, chcela by som v ldli najst tu natierku linessa lebo u nás ju nemali, ale asi počka až do dalšej fázy... celkom sa bojim pretože na internáte nemám taký výber potravin tak musim všecko porobiť doma Very Happy

nina100

Messages : 24
Date d'inscription : 30.10.2012
Age : 33

Návrat hore Goto down

váha - Začíname spolu Empty Re: Začíname spolu

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.