FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

v druhej faze som nabrala kilo:(

+6
tubla
Veronika
mirinda
Miška2107
Hanadey
sash
10 posters

Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre sash So január 28, 2012 1:03 pm

Som v druhej faze uz viac ako tyzden...v prvej som pekne schudla tych 5-6 kil, no ked som sa vcera postavila rano na vahu videla osm ze som pribrala od prvej fazy jedno kilo:( neviem ci robim chybu alebo je to normalne, ale som z toho dost smutna...
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre Hanadey So január 28, 2012 4:34 pm

sash napísal:Som v druhej faze uz viac ako tyzden...v prvej som pekne schudla tych 5-6 kil, no ked som sa vcera postavila rano na vahu videla osm ze som pribrala od prvej fazy jedno kilo:( neviem ci robim chybu alebo je to normalne, ale som z toho dost smutna...

A ako striedaš dni v druhej fáze? Nebuď z toho smutná, myslím, že to kilo hore dolu môže kolísať.

Hanadey

Messages : 26
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre Miška2107 So január 28, 2012 4:58 pm

sash napísal:Som v druhej faze uz viac ako tyzden...v prvej som pekne schudla tych 5-6 kil, no ked som sa vcera postavila rano na vahu videla osm ze som pribrala od prvej fazy jedno kilo:( neviem ci robim chybu alebo je to normalne, ale som z toho dost smutna...

Mne sa stalo to iste presla som do druhej fazy a po dvoch zeleninovych dnoch som mala 1kg hore zlakla som sa...ale potom sa to upravilo....to zvysenie moze byt sposobene vodou v tele /zelenina zadrzuje vodu/

Miška2107

Messages : 26
Date d'inscription : 15.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre sash So január 28, 2012 6:39 pm

striedam dni....po jednom...stalo sa mi raz ze som zacala so zeleninou uz vecer pred zeleninovym dnom lebo mi uz bolo zle z masa a podobne ale inak normalne striedam...tazko mi je dodrziavat to vsetko ze kolko coho denne mozem lebo mam v tom jednak zmatok a jednak veci typu otruby, skrob a pod. idu skoro do kazdeho receptu....neviem mozno robim niekde chybu no mam pocit ze len priberam,,vidim to aj na svojej tvari ze akoby som naspat naberala...
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre Hanadey So január 28, 2012 7:03 pm

sash napísal:striedam dni....po jednom...stalo sa mi raz ze som zacala so zeleninou uz vecer pred zeleninovym dnom lebo mi uz bolo zle z masa a podobne ale inak normalne striedam...tazko mi je dodrziavat to vsetko ze kolko coho denne mozem lebo mam v tom jednak zmatok a jednak veci typu otruby, skrob a pod. idu skoro do kazdeho receptu....neviem mozno robim niekde chybu no mam pocit ze len priberam,,vidim to aj na svojej tvari ze akoby som naspat naberala...

Možno by pomohlo, keby si začala striedať dni po troch.

Hanadey

Messages : 26
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre mirinda So január 28, 2012 9:06 pm

Ja som v druhej fáze dnes presne dva týždne a neschudla som ani deko! Mám dole len 3,5 - 4 kg z prvej fázy. Tiež striedam deň/deň. Môj jediný prehrešok je olivový olej pri mäse, palacinkách... a dávam ho tam len tak symbolicky Sad Sad Sad

mirinda

Messages : 12
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre sash So január 28, 2012 10:11 pm

je to efektivnejsie ked sa strieda po viacerych dnoch? dakujem za radu, vyskusam to...mirinda, asi musime len cakat, aj ked uz dnes som mala myslienky ze to zabalit a skusit nieco ine...
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre sash So január 28, 2012 10:12 pm

inak este som zabudla dodat ze osm zacala aj kazdy vecer behat 20 min miesto chodze....som cakala ze to zlepsi dietu ale nic...
sash
sash

Messages : 42
Date d'inscription : 16.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre mirinda Ne január 29, 2012 8:45 am

Ja dumám stále, že sa na to vytoto... Ale snáď sa to rozbehne Smile Budeme si držať palce Smile

mirinda

Messages : 12
Date d'inscription : 17.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre Veronika Pi marec 16, 2012 5:25 pm

Ahoj baby, som v 2F 20 dní a stúpla mi váha o 800 g. Nerobím žiadne prehrešky, stravujem sa tak ako sa má, tak nechápem že to stúplo. Začala som s váhou 60,1 kg, už som mala 57,2 kg a teraz mi to skočilo na 58 kg. Striedam dni 5/5, teraz mám BZ štvrtý deň, môže to byť tou zeleninou? Na začiatku 2F som striedala dni 1/1, ale pred 9 dňami som si to zmenila na 5/5, váha mi začala pomaly klesať a po dvoch BZ dňoch mi stúpla o 800 g. Je to také demotivujúce, hlavne keď mám obrovskú chuť na sladké, no zatiaľ sa našťastie držím, lebo viem že by som ľutovala keby som to porušila Smile

Veronika

Messages : 2
Date d'inscription : 29.02.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre tubla Pi marec 16, 2012 9:06 pm

Veronika napísal:Ahoj baby, som v 2F 20 dní a stúpla mi váha o 800 g. Nerobím žiadne prehrešky, stravujem sa tak ako sa má, tak nechápem že to stúplo. Začala som s váhou 60,1 kg, už som mala 57,2 kg a teraz mi to skočilo na 58 kg. Striedam dni 5/5, teraz mám BZ štvrtý deň, môže to byť tou zeleninou? Na začiatku 2F som striedala dni 1/1, ale pred 9 dňami som si to zmenila na 5/5, váha mi začala pomaly klesať a po dvoch BZ dňoch mi stúpla o 800 g. Je to také demotivujúce, hlavne keď mám obrovskú chuť na sladké, no zatiaľ sa našťastie držím, lebo viem že by som ľutovala keby som to porušila Smile



Baby myslím že by ste nemali hádzať flintu do žita už keď ste tak pekne schudli. Ja som bojovala s týmto problémom 2 mesiace. Schudla som 15 Kg a potom som stála do predvčera s váhou 2 mesiace. Predtým so stiedala 1/1 dni teraz som si dala ako mi poradili 3/3 a pohlo sa to. Skúste sa radiť a nie hneď vzdávať boj. Aj sa meriate? Moja kamarátka je v 1 F 9 dní a schudla len 1 Kg ale v centimetroch išla pekne dolu.
tubla
tubla

Messages : 57
Date d'inscription : 12.03.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre bobulocka Ne apríl 29, 2012 5:37 am

ahojte:) dnes som sa postavila po cca tyzdni na vahu a cakala som, ze vaha sa nepohla, alebo skor stupla, no mala som o kilo menej. nechapem len tomu, ze na sebe vidim, ze skor sa mi brusko trosku zvacsilo a to uz mam aj po "svojich dnoch"..neviete cim to moze byt? samozrejme, ze som spokojna, no radsej by som brala ubytok na cm, ako na vahe:/

bobulocka

Messages : 13
Date d'inscription : 29.04.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre KLT Ne apríl 29, 2012 6:22 am

bobulocka, vyprazdnujes sa v pohode?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre bobulocka Ne apríl 29, 2012 10:14 am

KLT napísal:bobulocka, vyprazdnujes sa v pohode?

ano s tym nemam problem..praveze ked si spravim taku kasicku z mlieka a ovsenych otrub, tak to ani nemam sancu mat zapchu Very Happy

bobulocka

Messages : 13
Date d'inscription : 29.04.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre araj Ne apríl 29, 2012 10:39 am

Baby,prosim,je mozne, ked tu citam,kolko ste schudli v prvej faze,tak mi je smutno,lebo drzala som 4 dni,poctivo som vsetko drzala a su len dve kila dole. A dokonca dnes (to je 8 den) uz bolo len kilo Smile) Neviem ,ci sa mam smiat,alebo plakat. Nechcem to vzdat,musim zhodit 10 - 12 kg.Aj kvoli klbom,aj kvoli tukom v krvi. Mam tento rok 59,vahu 76kg.Nic si uz neobleciem pomaly zo stareho satnika.Tak musim:),len ma to zaskocilo,to kilo hore.Pred 6 rokmi som drzala 90 dnovu a schudla som 17 kg.Teraz s tou dietou to uz neslo.Mesiac som to tu citala,kym som sa na to dala.Chcela by som si kupit knizku,asi tam bude aj viac receptou.

araj

Messages : 3
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre henrieta71 Ne apríl 29, 2012 11:34 am

Ahoj ,myslim ze to ide akurat takze smiat Very Happy, ja som v 1F schudla len 1,5 kg a celkovo od zaciatku januara dokopy 8 kg ,mne sa to kazdu chvilu zastavi aj na 2-3 tyzdne ,ale co uz potrebujem dat dole este 4-5 kg ak to pojde ,svoju vahu som mala mat na konci marca ale neviem preco som nemala a to som bola fakt poctiva prve 2 mesiace som dodrziavala vsetko okrem asi 2-3 poharikov vina k narodeninam ,teraz uz jedavam viac tolerovanych potravin ,lebo aj ked vsetko drzim do bodky vaha stoji ,takto mam aspon pestrejsie jedlo Very Happy, tak sa mi to snad pohne dole zas ,ale nakoniec nie som hladna a nepriberam ,takze mi to pride ok a knihu si urcite kup je to celkom dobre citanie ,no kvoli receptom by som to nekupovala vsak tu je receptov celkom dost ,takze cisla su dobre nevzdavat sa Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre araj Ne apríl 29, 2012 5:18 pm

henrieta71 napísal:Ahoj ,myslim ze to ide akurat takze smiat Very Happy, ja som v 1F schudla len 1,5 kg a celkovo od zaciatku januara dokopy 8 kg ,mne sa to kazdu chvilu zastavi aj na 2-3 tyzdne ,ale co uz potrebujem dat dole este 4-5 kg ak to pojde ,svoju vahu som mala mat na konci marca ale neviem preco som nemala a to som bola fakt poctiva prve 2 mesiace som dodrziavala vsetko okrem asi 2-3 poharikov vina k narodeninam ,teraz uz jedavam viac tolerovanych potravin ,lebo aj ked vsetko drzim do bodky vaha stoji ,takto mam aspon pestrejsie jedlo Very Happy, tak sa mi to snad pohne dole zas ,ale nakoniec nie som hladna a nepriberam ,takze mi to pride ok a knihu si urcite kup je to celkom dobre citanie ,no kvoli receptom by som to nekupovala vsak tu je receptov celkom dost ,takze cisla su dobre nevzdavat sa Very Happy
Dakujem za odpoved,moc si mi pomohla,tak pokracujem Very Happy

araj

Messages : 3
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre araj Ne apríl 29, 2012 5:22 pm

araj napísal:
henrieta71 napísal:Ahoj ,myslim ze to ide akurat takze smiat Very Happy, ja som v 1F schudla len 1,5 kg a celkovo od zaciatku januara dokopy 8 kg ,mne sa to kazdu chvilu zastavi aj na 2-3 tyzdne ,ale co uz potrebujem dat dole este 4-5 kg ak to pojde ,svoju vahu som mala mat na konci marca ale neviem preco som nemala a to som bola fakt poctiva prve 2 mesiace som dodrziavala vsetko okrem asi 2-3 poharikov vina k narodeninam ,teraz uz jedavam viac tolerovanych potravin ,lebo aj ked vsetko drzim do bodky vaha stoji ,takto mam aspon pestrejsie jedlo Very Happy, tak sa mi to snad pohne dole zas ,ale nakoniec nie som hladna a nepriberam ,takze mi to pride ok a knihu si urcite kup je to celkom dobre citanie ,no kvoli receptom by som to nekupovala vsak tu je receptov celkom dost ,takze cisla su dobre nevzdavat sa Very Happy
Dakujem za odpoved,moc si mi pomohla,tak pokracujem Very Happy
Potrebovala som uistit ,ze to aj tak moze byt Smile cim som starsia ,tym horsie to ide dole. Ale hore!?! Nie je problem Very Happy A vidim ,ze si v Londyne,ja tam mam dve dcery aj s rodinami uz sest rokov. Dakujem este raz,mooooc.

araj

Messages : 3
Date d'inscription : 27.03.2012

Návrat hore Goto down

fáze - v druhej faze som nabrala kilo:( Empty Re: v druhej faze som nabrala kilo:(

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.