FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
najlepší - Zmena je život - Stránka 3 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre bibka Po júl 30, 2012 10:42 am

no vies, tiez mi to neslo hned ako po masle, do 85 kil som mala obdobia, ked som neschudla nic, a zrazu ani neviem ako po 85ke som zacala chudnut, tak ako sa ma a to som bola aj na dovolenke, kde som samozrejme jedla vsetko...telo si musi zvyknut posluchat...zo zaciatku som velmi ani necvicila, ved ako som aj mohla, ked som chcela spravit sklapacku jednoducho mi to neslo, lebo ta masa sadla na bruchu mi to nedovolila, teraz mam 78 a konecne aj nejaku kondicku, ze sa neunavim uz len pri dychani :-)))cvicim kolko vladzem, jem kolko vladzem a citim sa tisic krat lepsie ako pred tym...pachucha, nevzdaj to, uvidis, oplati sa...ja presne viem ako sa citis !!!! mam to o nieco zlozitejsie, kedze moja praca je spojena s pc, takze vkuse sedim a nemam tolko pohybu, ako by som si priala, resp. kolko by som mala mat a predsa to ide dolu...sice pomaly, ale no a co, ved ako dlho som bola obezna...drzim palce a vydrrrrrrrrrz!!!!

bibka

Messages : 37
Date d'inscription : 20.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po júl 30, 2012 10:46 am

no z takých neprajníkov si fakt nič nerob, moja.
- koľko toho spapáš, myslím, aké veľké porcie - či sa telo nebojí, že ho hladuješ, a proste miesto toho, aby spaľovalo, ukladá do zásoby
- teraz to bude asi ťažšie, keď nevidíš výsledky, ale hlavne sa neboj jesť, nie že si budeš dávať na obed plátok šunky, na večeru jogurt a si akože najedená, kľudne si sprav riadne porcie
- nateraz skús tolerované potraviny úplne vylúčiť, a papať len tie povolené plus zeleninku v BZ dňoch
- veľa vody, nejakú tú chôdzu a určite sa to pohne

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po júl 30, 2012 10:51 am

a trošku pre inšpiráciu - ja si váhu držím, niekedy ide kilo dole, potom sa kúsok vráti, ale neriešim-stále som v norme - III. fáza, ale
- moja mama bola teraz týždeň na dovolenke, a schudla na nej 2 kg, spolu schudla už 20 kg od 18. 4., išla z vysokej váhy 117 kg, a teraz má 97 kg, cíti sa fantasticky, celá žiari, jej sebavedomie stúplo, aj otec hovorí, že je úplne iná, kam vojde, tomu vyráža dych, že ako krásne schudla.
- verím, že túto krízu zvládneš a aj tvoje chudnutie sa rozbehne a budeš šokovať svoje okolie Very Happy

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zuzka1 Po júl 30, 2012 11:38 am

Ahoj Pachucha, precitala som si tvoj uvod - velmi ti drzim palce! Very Happy To ze kila nejdu dole moze mat podla mna len dve priciny, a to:

1) kramy alebo ovulacia - vtedy telo zadrzuje vodu

2) mozno malo pijes, v tychto teplach musis dat aspon 2,5 -3 litre za den, minimalne! na sebe mam odpozorovane, ze ked vypijem len 1,5 l flasu za den, nic neschudnem, a snazit sa mozem ako chcem. voda je asi este dolezitejsia ako to co zjes, pozor na to..... a nesolit, resp. malicko solit. ak si dam vecer slane olomoucke syrecky, tiez mozem zabudnut ze nieco za ten den schudnem.... vazim sa kazdy den, takze taketo vykyvy na vahe hned viem z coho mam. bud slane, alebo malo vody. alebo nejaky ten syr ci vino alebo ine male hriechy - svine Very Happy.

ale ono sa to pohne, na 100% to pojde dole, len vydrz. a stale s flaskou s ruke! Very Happy

Zuzka1

Messages : 28
Date d'inscription : 24.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Mellin Po júl 30, 2012 11:52 am

Pachucha, ty si spominala, ze si prestala nedavno aj fajcit, nie? Nechcem byt mudra, lebo som nikdy nastastie nefajcila, ale nemoze to byt tak, ze sa ti len "stabilizovala" vaha po cigaretach? Teda ze sa ti dostava na uroven, aku by si mala, keby si nefajcila? Co som pocula byvalych fajciarov, pribrali zopar kil, a mozno keby si nezacala s dietou, tak by ti to stuplo este viac.
Kazdopadne este vydrz, viem ako sa clovek citi, ked vsetko dodrzuje este viac ako ma, je uplne znechuteny, zdeptany, nic mu nechuti a zaroven by chcel nieco jest, ale nema vlastne co, a vsetci naokolo zhadzuju ukazkovo. Nie je to ziadna zazracna dieta a viac praje trpezlivym (kam nepatrim ani ja), ale z chemickeho hladiska ti to musi raz zacat klesat Wink

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po júl 30, 2012 9:10 pm

ja už viem pachucha, prečo ten nárast, a prišla som na to práve teraz, keď som zatvárala balkón a oslepila ma tá žiara, je spln, takže teraz, keď už bude mesiac ubúdať, aj tvoje kilá pôjdu pekne dole, len nepovoľ a papaj podľa pravidiel
- tak a už môžem ísť spinkať Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha St august 01, 2012 7:47 am

Baby žaby!!!!!!! Obrovské ďakujem!!!!!!!!!! Moc ste mi pomohli prekonať toto hnusné obdobie. KLT Tebe ďakujem za osobný email, fú tak ten ma nakopol ako blázon! Ste úžasné ženy a vidím, že svet nie je len o tých, ktorý sa tešia z niekoho neúspechu , ale aj z malilinkých úspechov úplne cudzieho človeka....
Dnes po 2 Bielych dňoch som skočila na váhu a skoro mi oči vytiekli mínus 1,8 kg!!!!!!!!!!!!!!! Ja som skoro skolabovala :-) Zdeni si zabila s tým mesiacom, asi zrejme fungujem podľa tej luny :-D Neviem opísať slovami ako mi pomáhate, verím, že keď prekleniem toto hluché obdobie a telo mi začne fungovať a hlavne reagovať na novú stravu, kilá budú odpadávať ako Vám kočenkám krásnym, pomôžem zasa niekomu ja.

Maminka už má dole dobrých 5 kg. Ide jej to famózne, brucho jej splaslo - taktiež aj mne už sa začína ten mech roztápať :-) Obe sa cítime ľahšie. Na záchod chodíme pravidelne- tak to som šťastná, keďže veľa Dukanwomen majú s tým problém :-(

Zuzka, ďakujem za Tvoj tip ohľadom vody. Skúsila som to s tou vodou-fľaša na stole a zistila som, že som síce pila veľa, ale stále málo na to, aby som sa zmestila do 2,5 litra. Takže teraz mám vodu v aute( niekedy aj varenú :-)) Na stole v obyvke, pri posteli, na kuchynskej linke. A dala som si za úlohu, že každý deň musí byť minimálne jedna prázdna. Na večer som si zvykla vypiť pol litra acidka....síce chodím čurkať aj 5x za noc, ale myslím, že mi acidko 1% pomáha aj pri kaki :-) Snažím sa jesť minimálne 2x denne kuracie prsia grilované, proste kus mäsa. Teraz idem zas 2 BZ dni, takže to sa trochu sfučím, ale nezúfam, verím, že to zasa potom pôjde :-)

Bibka, ďakujem aj Tebe, že si sa zapojila do tejto mojej depky nešťastnej, aj vďaka Tvojím hrejivým slovkám som s tým nepraštila a makám na sebe.

Prajem Vám všetkým veľa úspechov pri získavaní nového krásneho zdravého telíčka a strateného sebavedomia :-)

A v neposlednom rade Vám posielam virtuálne objatie, každej z Vás na znak mojej obrovskej vďaky , že ste venovali kúsok svojho drahocenného času mojej maličkosti( no dobre , zatiaľ velikosti) :-DDDD

Čavko kakavko :-))))

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 St august 01, 2012 8:00 am

Ahojkyyy,
ani nevieš, ako som sa potešila Smile, tak ti gratulujem k úbytku, a verím, že teraz to už pôjde dole samé.
Aj luna ubúda Smile. Som išla vtedy večer spať, zatvárala som okno, a čo vidím, mesiac ako tanier, a v tom ma to napadlo, že v tom bude pes zakopaný. Tak som nelenila znova rozbehnúť PC a napísať ti, aby si mala ľahšie sny Very Happy
- voda je veľmi dôležitá, ja sa s ňou tiež moc nekamarátim, mám pripomienku na každú hodinu, a musím sa napiť Very Happy
- teším sa s tebou a aj maminku pozdravuj, ste dobré baby - dáme to, všetky !
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT St august 01, 2012 9:40 am

joooj, velmi si ma potesila, uz som ti aj chcela pisat, ci si dostala moj mail Wink

Kukla som ja na mesiac a lunarny kalendar, este stale rastieme, az zajtra je spln, takze od piatku sa chudneeeeee este lepsie ako doteraz Wink

Voda je urcite zazrak, takze pime, pime, pime. Ja som si dnes kupila 2 1,5litrove Lucky a do vecera musia padnut aspon 2 litre. A do toho este kavicky, cajiky,... Smile

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre bibka St august 01, 2012 9:45 am

paradicka, tak ficime dalej bez stresu :-) a suhlasim s babami, voda! voda! voda! tiez to mam uz odskusane. I love you jaaaaaaj, konecne I love you
bibka
bibka

Messages : 37
Date d'inscription : 20.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Št august 02, 2012 7:50 am

wow! no tak to je super, strasne moc ti drzim palce (nam vsetkym Very Happy)...prave som si precitala celu temu a hrozne moc ma potesil tvoj posledny prispevok Smile myslim, ze pes je zakopany aj v tom, ze si prestala fajcit (inak k tomu ti gratulujem taktiez!) kym si telo zvykne a preprogramuje sa, to trva...ale si na spravnej ceste, verim, ze to dokazes Smile
ja som nakazila s DD celu rodinu Very Happy uz drzi mama (-3KG) moj brat (-4kG) a ja som dala dole za 3 tyzdne 6KG, som v 2. faze a striedam 3/3, zatial pohodicka Smile pred rokom som taktiez prestala fajcit a vsetko slo pomalsie ale telo si odvyklo a je dobre.
moc, moc, moc drzim palce Smile

a pridavam sa k babenkam, nikdy by som neverila, ze voda je tak strasne dolezita, pit pit a pit treba Smile))

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 9:03 am

Ahojky,zatial ziadna zmena mala som 2 BZ dni tak som sa ani nepokusala postavit na ten hybrid zvany vaha :-D uvidime v pondelok ci sa to pohne :-D a ozaj.prisla som na to ze sa mi absolutne nechce varit :-( chlieb ani rozky mi nechybaju nemala som ich uz tri tyzdne :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Pi august 03, 2012 10:50 am

pachucha, to ta nejak skoro prestalo bavit. Ja som teda totalne leniva na varenie teraz, ale prve mesiace som sa celkom drzala. ale bez varenia to nejde, potom clovek je furt stale dokola to iste.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zuzka1 Pi august 03, 2012 10:59 am

baby, ja sa priznavam, ze tiez nevarim...

rano cestou do roboty nahadzem z chladnicky veci do igelitky, a potom na ranajky si zjem jogurt, na obed nejaky zeleninovy salat s mozarellou, tuniakom alebo krabími tycinkami, a na veceru ham and eggs, alebo nejaku podusenu zeleninku s vajickom, masko, tofu alebo raz za cas upeciem dukanov chlebik......

dokonca posledne 2 tyzdne zacinam hresit s ovocim sem-tam (okrem hrozna a bananov). uz aj cisto bielkovinove dni som poslednu dobu zrusila, kazdy den sa mi vyskytne aspon trocha zeleninky. a ide to nadalej dole, nic mi nechyba, nic mi nevadi :-). obcas ale nevyvaram ani na vecere a zijem len na salatoch aj niekolko dni. ako keby som ani nebola na diete, je to super. normalne mi nic nechyba, ani zemiaky, ani ryza, ani chlieb, vydrzala by som sa takto stravovat kludne donekonecna....

zelenina pocas bielkovinovych dni mi velmi chybala, a tak isto ovocie (sem tam jahodka, melon, nektarinka). a tak som si povedala - uz si schudla dost, dalej staci ked to pojde pomalsie, a "co si tělo žádá, to mu třeba dát") :-))) aspon bude prechod do tretej fazy plynulejsi.

Zuzka1

Messages : 28
Date d'inscription : 24.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 03, 2012 11:19 am

- tak ja varím rada, je pravda, že keď mám teraz deti na prázdninách po babkách, že varím pomenej, ale vždy si pripravím jedlo tak, aby som mala každý deň mäsko, niekedy aj 2-krát do dňa
- len som na sebe zistila, že sa mi poposúvali chody, jedávala som tak okolo 8., teraz som rada, ak zjem raňajky pred 10., a tým pádom sa mi to všetko posunie, ale dnes som si dala raňajky rozkazom znova o 8., len mi nejako nejde to jedlo, stále mám pocit nasýtenia - to je už asi tá 3 fáza Smile
- Zuzka, ono je to pekné, že papáš zeleninku každý deň, len si myslím, že aspoň ten jeden deň by si mohla mať čisto bielkovinový, nechcem ti zle, ale v III. fáze, keď už budeš môcť papať kadečo, ti príde B deň vhod, a potom bude si naň ťažko zvykať
- ja som v III. fáze a hnevá ma tento B štvrtok Smile, ale čo už s ním narobím
- pachucha, v pondelok čakáme rozradostenú tvár Very Happy
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 11:30 am

Zdeni awoj :-D zavidim ze rada varis :-D ozaj skusala som si urobitnutellu. Uhm letela cela do kosa.vacsi grc som asi ani nejedla.nemala som sladke 3 tyzdne tak som chcela skusit palacinky.tie boli celkom oka ale to kakaove hnusne cudo bolo otras!!!!!!!! Fuj ble!!!! Inak poradte mi ine sĺadidlo pls ta stevia je hnusna ako lajno.:-P pisem z mobilu takzemi odpustite chybajucu diakritiku :-*

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 11:36 am

Maya moc silno ma motivovala tvoja sprava,je uzasne vediet ze si mi venovala svoj cas a podelila si sa so svojimi skusenostami . Si pre mna velky clovek s uzasnou rodinkou:-D super ze vam kila ubudaju verim ze sa dostanete k vytuzenemu cielu @-}-- budem sa tesit ak mi este niekedy napises ako sa vam dari ;-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zuzka1 Pi august 03, 2012 11:45 am

Pachucha, ale sak si urci priority! :-D. Ja by som tiez radsej jedla palacinky robene na masielku a miesto pierka parmezan..... :-D

Ked chces byt krasna stihla, chute musia ist na par mesiacov bokom, uzi si ze vobec mozes cosi jest :-D.

ale teraz bez srandy, nutelu som tiez robila raz a naposledy... zduta som z toho bola ako tchor. tak isto rajcinova polievka a koprova "omacka" ma tak sklamali, ze som si povedala ze radsej budem jest tie salaty, omelety a grilovane maso..... tie sa aspon na nic nehraju a chutia take ako su...

Zuzka1

Messages : 28
Date d'inscription : 24.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 11:49 am

Neboj cica ja viem co chcem a taktiez view ze vydrzim bez sladkeho :-D to s tym zdutim ja zazivam po BZ dnoch.ale sak to patri k tomu :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Pi august 03, 2012 11:52 am

pachucha napísal:Zdeni awoj :-D zavidim ze rada varis :-D ozaj skusala som si urobitnutellu. Uhm letela cela do kosa.vacsi grc som asi ani nejedla.nemala som sladke 3 tyzdne tak som chcela skusit palacinky.tie boli celkom oka ale to kakaove hnusne cudo bolo otras!!!!!!!! Fuj ble!!!! Inak poradte mi ine sĺadidlo pls ta stevia je hnusna ako lajno.:-P pisem z mobilu takzemi odpustite chybajucu diakritiku :-*

- ja sa priznám, používam um. sladidlo, mám kúpené aj stéviu v tabl, aj tekutú, ale ako píšeš, je to hnus, mne to tiež nechutí.
- ale v dobrom úmysle som si ju kúpila, no čo už, a nechutí ani mojej mame, ani manželovi, a to som sa chystala, že na ňu preonačím celú rodinu, môžu ju aj deti od 3 rokov, ale takto ??? clown
- sladším len tvaroh, tak ma to snáď nezabije Shocked

Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 12:19 pm

Sak to moja.Ta stevia ma nejaku hnusnu pachut taka hniloba v ustach po mej zostava.ja pijem denne dve kavicky ale radsej bez tej stevie a s nizkotucnym milkom :-D dost ma zaujalo to tiramisu.rada by som to skusila a dala aj rodinke,starky zacina odo mna odkukavat a nedava si prilohu k jedlam ;-) tak by som to rada pripravila,hodite mi najlahsi recept na svete:-D? Ozi,kupila som si dve aromy.jednu mandlovu a druhu vanilkovu.tiez je to brut,v tvarohu to.citit ako kebz som.sa sprchovala v prsiplasti:| radsej ho jem samotny ;-) vcera som plavala dve hodky ckuse a je mi fajn.milujem plavanie:-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 Pi august 03, 2012 3:12 pm

pachucha napísal:Maya moc silno ma motivovala tvoja sprava,je uzasne vediet ze si mi venovala svoj cas a podelila si sa so svojimi skusenostami . Si pre mna velky clovek s uzasnou rodinkou:-D super ze vam kila ubudaju verim ze sa dostanete k vytuzenemu cielu @-}-- budem sa tesit ak mi este niekedy napises ako sa vam dari ;-)

no tak tomu ver, ze ti budem pisat, kazdy den sledujem tuto temu a moc ti drzim palce Wink len vydrz, uz je tu vikend a po nom pondelok a hned rano kuknem, kolko ukazala tvoja vaha Smile
s tou steviou inak s tebou suhlasim, je odporna!!! Laughing mam ju v skrini ale vlastne by jej asi bolo lepsie v kosi Very Happy kupila som si v DM tekute sladidlo a to sa celkom sa Very Happy a tu nutelu by som mohla kazdy den jest, cely kybel Laughing kupila som si taky sirup/prichut/aromu od firmy monin, oriesok a ked si trosku nalejem do tej nutelky, tak je to jedna basen, mnaaam Smile prave dnes som si robila na ranajky lievance a natierala som ich tou nutelou, fakt super Smile

a s tiramisu ti zial nepomozem, robila som ho ale skoncilo cele v kosi Crying or Very sad takze pockam s tebou na nejaky dobry, lahky receptik Smile

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi august 03, 2012 3:47 pm

No nesmierne som stastna za spravicku od teba;-) v pondelok budem na pc tak sa viacej rozpisem a samozrejme ocakavam aj reporty o bas babulky zlate moje:-) krasny vikendik Doskakavenia priatelia:-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po august 06, 2012 6:31 am

Tento recept mi poradili na inom fore a je vyborny!

chutil aj nedukan rodine Very Happy

TIRAMISU
Potrebujeme:
Piškóta:
4 vajcia
1 lyžica kukuričného škrobu
1 lyžica sladidla
1/2 sáčku kypriaceho prášku do pečiva
rumová aróma

Tvarohový krém:
500 g odtučneného tvarohu
veľký jogurt odtučnený
2 lyžice sladidla
vanilková aróma


Postup:

Piškóta:
Žĺtky vymiešame so sladidlom
Pridáme škrob a prášok do pečiva.
Pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame.
Pečieme 20 až 25 minút pri teplote 180°C.
Po upečení a vychladnutí piškótu zvlhčíme silnou kávou a rumovou arómou.


Tvarohový krém :
Rozmiešame s tvarohom a jogurtom.
Piškótu nakrájame na pásy a niekoľko pásov uložíme na dno nádoby.
Potom na piškótu pridáme časť tvarohovej plnky a znova uložíme pásy piškóty.
Postup opakujeme pokiaľ neminieme všetky pásy piškóty a plnku.
Na vrch koláča dáme plnku, posypeme kakaom a necháme na niekoľko hodín odstáť v chladničke.

RADA : Tiramisu môžeme dať do väčšej nádoby alebo do pohárov. Kazdu vrstvu kremu posypeme kakaom.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po august 06, 2012 7:52 am

Ahoj KLT,dakujem za receptik :-D :-D urcite vyskusam :-)
Neschudla som ani gram tak zostavam na povodnej vahe :-(

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre zuzacka Po august 06, 2012 8:16 am

nič si z toho nerob...ja už tiež 3 týždne stojím medzi 66-67 a neviem sa pohnúť dole. Včera ráno síce váha ukázala že 65,5 Smile) - vytešovala som sa ako malé decko, a dnes tam zase bolo 66,2. Takže tak...veď raz sa to pohnúť musí...nie? Smile)
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po august 06, 2012 8:26 am

pachucha, nevzdavaj to!
tiramisu je katalyzator chudnutia, takze si pokojne daj, je vyborne!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Po august 06, 2012 9:43 am

Dakujem vam za povzbudive slovka:-D ja verim ze tych 24 kg pokorim,len mi to pojde pomalsie ako inym kockam.Hold kazdy organizmus je iny tak preto to neberiem tragicky.Zuzi !ma tvojej vahe ja mam skoncit takze sa vytesuj ze nietkto bojuje aby sa dostal tam kde si teraz ty.ved si uz dala dole krasne :-D :-D :-D

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre bibka Po august 06, 2012 4:37 pm

KLT, dakujem ti za super receptik, konecne som si na sladkom aj pochutila, diiiiiiiiiiiiikes cheers sunny
bibka
bibka

Messages : 37
Date d'inscription : 20.05.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po august 06, 2012 5:31 pm

bibka, som rada, ze chutilo, a este pockaj, ako sa ti to na vahe odrazi!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

najlepší - Zmena je život - Stránka 3 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.