FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
jedla - Zmena je život - Stránka 15 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Zmena je život

+20
Zuzka
Maria 309
janka.rojko
NikolaB.
matzika
matchgame
Lacky
Pidanka
maya3
Mellin
Zuzka1
Inka
bibka
Zdenka14
KLT
anazuz
Paťa
michaela353
zuzacka
pachucha
24 posters

Strana 15 z 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po október 22, 2012 9:11 am

dík, Kati
- až teraz sa začína ten pravý boj Smile

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Po október 22, 2012 9:35 am

Tak tak, pravdu mas. Ale neboj, ty to zvladnes.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po október 22, 2012 11:20 am

Katka, tebe sa ako darí v III. fáze?

Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Phoebe Po október 22, 2012 11:32 am

Zdenka14 napísal:dík, Kati
- až teraz sa začína ten pravý boj Smile

Zdeni, ahoj,blahoželám k prechodu do 4F. Chcem sa opýtať, keďže minule sme si písali na fóre Otázky a odpovede, že ti vyhupla váha nahor ...to ti potom klesla cez víkend? Alebo ako?
Ako sa ti darí udržiavať váhu v 3F keď napr. zhrešíš v sobotu aj v nedelu ( ako sa mne teraz podarilo:-))))?

Vďaka


Phoebe

Messages : 1
Date d'inscription : 22.10.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po október 22, 2012 11:41 am

Zdeni paráda, som zvedavá, čo ten prechod s Tebou spraví, určite sa ozývaj. Smile

Mne v sobotu skončil týždeň zázrakov, počas ktorého odišli skoro 3 kilá a teraz zase klasika, škoda, bude mi to chýbať. Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po október 22, 2012 11:54 am

Phoebe napísal:
Zdenka14 napísal:dík, Kati
- až teraz sa začína ten pravý boj Smile

Zdeni, ahoj,blahoželám k prechodu do 4F. Chcem sa opýtať, keďže minule sme si písali na fóre Otázky a odpovede, že ti vyhupla váha nahor ...to ti potom klesla cez víkend? Alebo ako?
Ako sa ti darí udržiavať váhu v 3F keď napr. zhrešíš v sobotu aj v nedelu ( ako sa mne teraz podarilo:-))))?

Vďaka


Ahojky,
no áno, mala som tam rozdiel kilo od váhy, s ktorou so do III. fázy šla, po bielkovinovom štvrtku, no a po piatku a škrobovom jedle bolo v sobotu ráno 63,8 kg. Takto som to mala už 2. týždne po sebe, že po štvrtku som nedala dole nič, ale zase nešlo ani nič hore.
A ako sa mi to darilo? No proste išla som podľa pravidiel III. fázy a nejedla som už žiadne veci, čo sa nesmú a cez víkend som si ich dopriala, a tá váha išla sama dole. Žiadny bielkovinový deň naviac, nič, proste som sa len vrátila vždy v pondelok k prísnej III. fáze. Ale ovocie som mala naviac každý deň ako len jednu porciu. Smile
Teraz sa budem musieť držať aj cez víkendy, keď budem chcieť popridávať prílohy cez týždeň. Uvidíme, čo to so mnou urobí.
Nech sa ti darí
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po október 22, 2012 11:55 am

Ďakujem, dievčatá - ale ako som vyššie písala, až teraz ide do tuhého Smile

Pidanka, super, to si ako dokázala, aj ja ti gratulujem, tebe sa to chudne Smile.
A nebojte sa, ja sa budem ozývať, mňa sa len tak nezbavíte. Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 So október 27, 2012 7:58 am

ahojte dievcata!

ako sa mi vsetky mate? co robi vaha?

@zdenka - velmi ti gratulujem k 4. Faze! wow! ty to zvladnes ist na jednicku, o tom nepochybujem Wink

ja som dnes na vahe konecne mala 6 na zaciatku! po rokoch! 69,9 kg ale hej! sestka tam je Smile)) 15.6 kg dole king

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka So október 27, 2012 1:06 pm

maya3 napísal:ahojte dievcata!

ako sa mi vsetky mate? co robi vaha?

@zdenka - velmi ti gratulujem k 4. Faze! wow! ty to zvladnes ist na jednicku, o tom nepochybujem Wink

ja som dnes na vahe konecne mala 6 na zaciatku! po rokoch! 69,9 kg ale hej! sestka tam je Smile)) 15.6 kg dole king

Ahoooj, blahoželááám. Smile Presne toto s tou 6tkou som pred týždňom zažívala, super pocit, žee? Smile Mne dneska váha ukázala 68, čiže čochvíľa 20 kg. Smile Ale ešte ďaleko do cieľa, závidím, že už to máš "za pár". Smile
Ale je to úžasné, určite to všetky poznáte, teraz sa stretávam s ľuďmi, čo sme sa nevideli poriadne cez leto a počúvam len samé chvály, že jak super vyzerám, no nie je to nepríjemné. Rolling Eyes Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 So október 27, 2012 6:53 pm

Pidanka napísal:
Ahoooj, blahoželááám. Smile Presne toto s tou 6tkou som pred týždňom zažívala, super pocit, žee? Smile Mne dneska váha ukázala 68, čiže čochvíľa 20 kg. Smile Ale ešte ďaleko do cieľa, závidím, že už to máš "za pár". Smile
Ale je to úžasné, určite to všetky poznáte, teraz sa stretávam s ľuďmi, čo sme sa nevideli poriadne cez leto a počúvam len samé chvály, že jak super vyzerám, no nie je to nepríjemné. Rolling Eyes Laughing

aj ja tebe pidanka Smile paaani, ze 20 kg, to je iny vykon!!! flower

no, za par ako za par... 65 sa mi teraz zda byt akosi vela, najradsej by som ticker posunula na 58, to by sa mi viac pozdavalo queen
mna tiez videla znama, co sme spolu uz par mesiacov neboli a bola sokovana, dokonca tak strasne, ze zacala aj ona s DD, aaano, komplimenty poriadne hladia na dusi, veru, neprijemne to nieje ani mne Smile sunny

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ne október 28, 2012 11:07 am

maya3 napísal:ahojte dievcata!

ako sa mi vsetky mate? co robi vaha?

@zdenka - velmi ti gratulujem k 4. Faze! wow! ty to zvladnes ist na jednicku, o tom nepochybujem Wink

ja som dnes na vahe konecne mala 6 na zaciatku! po rokoch! 69,9 kg ale hej! sestka tam je Smile)) 15.6 kg dole king


Ahoj Maya GRATULUJEM Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mne ešte chýba veľa kg kým uvidím 6-tku na začiatku :-((( idem z oveľa väčšej váhy ako ty. Ale si ma potešilaaaaa, paráda :-)))
Len sa drž dievča, go go go !!! cheers cheers cheers

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ne október 28, 2012 11:09 am

Pidanka napísal:
maya3 napísal:ahojte dievcata!

ako sa mi vsetky mate? co robi vaha?

@zdenka - velmi ti gratulujem k 4. Faze! wow! ty to zvladnes ist na jednicku, o tom nepochybujem Wink

ja som dnes na vahe konecne mala 6 na zaciatku! po rokoch! 69,9 kg ale hej! sestka tam je Smile)) 15.6 kg dole king

Ahoooj, blahoželááám. Smile Presne toto s tou 6tkou som pred týždňom zažívala, super pocit, žee? Smile Mne dneska váha ukázala 68, čiže čochvíľa 20 kg. Smile Ale ešte ďaleko do cieľa, závidím, že už to máš "za pár". Smile
Ale je to úžasné, určite to všetky poznáte, teraz sa stretávam s ľuďmi, čo sme sa nevideli poriadne cez leto a počúvam len samé chvály, že jak super vyzerám, no nie je to nepríjemné. Rolling Eyes Laughing

Pidanka srdiečko, moc sa teším z tvojho úspechu, si perfektná!!!! Ide ti to super Very Happy Very Happy Very Happy

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ne október 28, 2012 11:11 am

Zdenka14 napísal:Ďakujem, dievčatá - ale ako som vyššie písala, až teraz ide do tuhého Smile

Pidanka, super, to si ako dokázala, aj ja ti gratulujem, tebe sa to chudne Smile.
A nebojte sa, ja sa budem ozývať, mňa sa len tak nezbavíte. Smile

Zdenííííííííííííííííííí ty macherka, ako sa ti darí vo štvorke? Aký je to pocit že môžeš jesť všetko? Ak bude pri mne pán boh stáť a dosiahnem svoju vytúženú hmotnosť ja budem vo 4 F asi v roku 2014 Laughing Laughing ale nevadííííí.

A maminka je ako na tom? Ste obe úžasné babizne. Kokso tlieskam cheers cheers cheers cheers

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ne október 28, 2012 11:14 am



Pidanka srdiečko, moc sa teším z tvojho úspechu, si perfektná!!!! Ide ti to super Very Happy Very Happy Very Happy

Pachucha ahoj a čo Ty, ako sa Ti vodíí? Ďakujem. Wink

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Ne október 28, 2012 11:16 am

No a nakoniec ja....niet sa čím chváliť. Dnes po týždni nočných služieb som stúpila na váhu a akurát čo som sa rozčúlila. Plus 1,1 kg. Chodím ako dementná s dózičkami s vlastnými jedlami, kde je prevažne samé mäso a nič. Začína ma driapať ďalšia depka. Nič ma nebaví, ani variť ani jesť. Nenávadiím zimu . Brrrrrrrrr z duše nenávadím.

Idem ďalej, možno o týždeň váha prekvapí. Mám denné služby :-))

Baby držkajte sa, moc mi pomáhajú vaše úspechy Laughing

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po október 29, 2012 1:21 pm

Ahojte,
mne akosi prestali chodiť upozornenia na mail, išla som sem nakuknúť, že či sa tu spí a tu to žije a ja chýbam Twisted Evil Smile
Krásne úbytky, kočky - len tak ďalej, zlomili ste ďalšiu desiatku, je to super.
Blahoželám vám.
Pachucha, moja drahá, ty si riadne silná žena, ja ťa obdivujem už len preto, že máš tak pevnú vôľu a silné nervy - silno držím palce a myslím na teba.
Kočky, ďakujem za prejavenú dôveru, je to ťažké - a vôbec sa neriadim tým, že môžem jesť všetko, dokonca si myslím, že sa viac kontrolujem. Týždeň vo 4. fáze a v piatok som mala 63,5 kg, v sobotu dokonca 63,3 kg. Pondelky som si nechala klasické z 3. fázy - len s chlebíkom, syrom, ovocím + samozrejme bielkoviny a zeleninka. Utorok+Streda k hlavnému jedlu príloha, Štvrtok BD, Piatok príloha - väčšinou je to cestovina a ryža, no a víkendy som si nechala horehájové Smile. Takže uvidím, čo to urobí. Pridala som viac ovocia, ale snažím sa ho jesť doobeda, ja nie som chlebíková, takže mi stačia v pohode tie 2 krajce.
Inak víkendy som nepolepšiteľná, piekla som tortu k synovým narodkám, tak si viete predstaviť to pečenie, som oblizovala každú varechu aj lyžice, prsty boli ako z hodinového ručného prania čisté Smile.
Držte sa kočky.
Maminka 89 kg, ale tiež si dala u nás tortu, takže .... Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Pi november 02, 2012 8:38 am

Baby minus jedno kilo!!!! Kto je tu king??? Jupí ;-) ako sa dari vam? Chybate mi fnuk :-( Zdeni gratulacia len sa drzkaj moja :-D a maminke posielam boztek je skvela !!!!!!

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Pi november 02, 2012 9:51 am

pachucha napísal:Baby minus jedno kilo!!!! Kto je tu king??? Jupí ;-) ako sa dari vam? Chybate mi fnuk :-( Zdeni gratulacia len sa drzkaj moja :-D a maminke posielam boztek je skvela !!!!!!

Ahooj, no to je výbroná správa. cheers cheers Mne teraz váha skáče - posutpne zo 68 na 69,3 a potom kúsok dole, takže nic moc...Ale tak snáď sa to pohne zas správnym smerom a už nie opačným. Smile Aj keď zajtra veľká rodinná oslava. pale Laughing

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre KLT Pi november 02, 2012 5:42 pm

pachucha, parada! Len tak dalej.
Juj, potrebovala by som ja teraz tiez poriadne silnu volu...

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Ut november 06, 2012 7:33 am

Ahojte baby, tak ako, čo máte nové? Smile
Ja som bola cez víkend na rodinnej oslave... viac to radšej komentovať nebudem. Laughing No už musím nabehnúť na prísny režim. Twisted Evil

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre pachucha Št november 08, 2012 7:28 am

Koceny dalsie kilo zliezlo :-D happy som !!!!! Skoda ze sa to rozbehlo az teraz ked sa nosia kabaty fnuk :-D ale nie :-D som stastna ako blcha. Mama ma uz 16 kg dole. Dufam ze to takto pojde aj dalej ;-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Št november 08, 2012 7:48 am

pachucha napísal:Koceny dalsie kilo zliezlo :-D happy som !!!!! Skoda ze sa to rozbehlo az teraz ked sa nosia kabaty fnuk :-D ale nie :-D som stastna ako blcha. Mama ma uz 16 kg dole. Dufam ze to takto pojde aj dalej ;-)

Jeeej, parádička. Smile Smile Dokopy už koľkoo? No však to je ideálne, lebo teraz si budeš pekne postupne chudnúť a potom na jar zhodíš hrubú bundu a všetci si pojdu oči vyočiť. Shocked Very Happy

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre maya3 So november 10, 2012 8:54 am

ahojte kocky flower

co nove? nejak to tu utichlo zas Smile

@pachucha no vidis, rozbehlo sa to:) tesim sa s tebou!!! len tak dalej! cheers

@pidanka juj, tie rodinne oslavy, to je veru pokusenie...ja som zatial, co som na DD, na ziadnej nebola ale asi sa jednej nevyhnem a uz teraz mam obavy ako to dopadne Shocked

zdenka, klt, ako sa mate? Smile

u mna to zlieza momentalne slimacim tempom, po gramoch... dnes minus 200g, dokopy -16,3 Smile mala som zas obdobie, vobec mi nechutilo jest...tak asi to bude tym... dnes na obed spenatik s volskym okom, tak u sa tesim Smile

maya3

Messages : 71
Date d'inscription : 14.07.2012
Age : 46

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po november 12, 2012 1:13 pm

Ahojte, kočky,
- pachucha supeeeeer - veľmi sa s tebou teším

- inak baby, poviem vám, je to riadna drina - mne to príde ako na hojdačke, a chytá ma z toho mierny pesimizmus, že tá diéta nie je až taká svetová - ako dobre, schudla som, som krásna, Smile, ale nech mi nikto nevraví, že jojo, tu nie je - je a riadny - teda u mňa funguje na 100 %
- čo to znamená? no že nemôžeme jesť všetko, ako si niektoré mýlne myslia, a že cukor je naďalej náš nepriateľ
- takže riadna sebadisciplína teraz
- prichádzam do obdobia rodinných osláv, zábav, takže víkendy sú naďalej horehájové, a to je ten veľký problém, idú Vianoce - no paráda, sa teším. Smile
- musím sa nejako zaprieť a nastoliť si riadny režim, lebo keby nie, tak to nedobre skončí.
- mama sa dostala pod 89 kg - má 88,5 kg - je moja hviezda, robí si teraz riadne vyšetrenia, krv, stolica, proste celý človek, tak vám dám vedieť, ako dopadla.
Silno vám držím palce a prajem vám, aby vás nadšenie neopúšťalo
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po november 12, 2012 1:33 pm

Zdenka14 napísal:Ahojte, kočky,
- pachucha supeeeeer - veľmi sa s tebou teším

- inak baby, poviem vám, je to riadna drina - mne to príde ako na hojdačke, a chytá ma z toho mierny pesimizmus, že tá diéta nie je až taká svetová - ako dobre, schudla som, som krásna, Smile, ale nech mi nikto nevraví, že jojo, tu nie je - je a riadny - teda u mňa funguje na 100 %
- čo to znamená? no že nemôžeme jesť všetko, ako si niektoré mýlne myslia, a že cukor je naďalej náš nepriateľ
- takže riadna sebadisciplína teraz
- prichádzam do obdobia rodinných osláv, zábav, takže víkendy sú naďalej horehájové, a to je ten veľký problém, idú Vianoce - no paráda, sa teším. Smile
- musím sa nejako zaprieť a nastoliť si riadny režim, lebo keby nie, tak to nedobre skončí.
- mama sa dostala pod 89 kg - má 88,5 kg - je moja hviezda, robí si teraz riadne vyšetrenia, krv, stolica, proste celý človek, tak vám dám vedieť, ako dopadla.
Silno vám držím palce a prajem vám, aby vás nadšenie neopúšťalo

Uff, no toho sa aj ja bojím. Akurát včera som čítala kritiky na DD a tam bolo, že nejak 75 % pribralo do 2 rokov všetko naspäť... Hm... scratch

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po november 12, 2012 1:38 pm

myslím, že je to celkom reálne, ak sa fakt mnohé spoliehajú na to, že vo štvrtej fáze môžeme všetko tak, ako pred diétou
- III. fáza mi vyhovovala najviac, aj som mala určité pravidlá, aj som si mohla dať, v určený čas, na ktorý som sa tešila a vychutnávala som si ho, to, na čo som mala chuť a relatívne bolo zakázané.
- mojím problémom, je víkend, tak som sa naučila a teraz vidím, že to nebolo moc rozumné. Budem musieť niečo vyšpekulovať.
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Pidanka Po november 12, 2012 1:45 pm

Zdenka14 napísal:myslím, že je to celkom reálne, ak sa fakt mnohé spoliehajú na to, že vo štvrtej fáze môžeme všetko tak, ako pred diétou
- III. fáza mi vyhovovala najviac, aj som mala určité pravidlá, aj som si mohla dať, v určený čas, na ktorý som sa tešila a vychutnávala som si ho, to, na čo som mala chuť a relatívne bolo zakázané.
- mojím problémom, je víkend, tak som sa naučila a teraz vidím, že to nebolo moc rozumné. Budem musieť niečo vyšpekulovať.

No práve, ja dúfam, že sa to u mňa nezvrhne ani v tretej ani po nej... Ju budem mať asi rok, tak by som si mohla navyknúť a dodržiavať ju aj potom. Smile Mamkina kolegyňa to má tiež tak že víkendy si úplne povoľuje všetko a cez týždeň sa tak nejak dukanovsky drží. A zatiaľ sa jej váha udržiava teda.

Pidanka

Messages : 116
Date d'inscription : 24.06.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Po november 12, 2012 1:53 pm

ja relatívne, sa tiež vždy cez pracovný týždeň dostanem na nejakých 64 kg, ale neviem, či budem mať silu to takto robiť stále Smile
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Domi Po november 12, 2012 7:10 pm

ahojte, chcem od zajtra zacat pomoze mi niekto?

Domi

Messages : 6
Date d'inscription : 12.11.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Zdenka14 Ut november 13, 2012 6:17 am

kľudne sa pýtaj, ak niečomu nerozumieš
- na začiatok si kľudne naštuduj túto stránku, nech vieš, do čoho ideš
http://www.dukanovadieta.com/kniha-navstev/
v MENU nájdeš základné veci + recepty
Zdenka14
Zdenka14

Messages : 230
Date d'inscription : 14.04.2012

Návrat hore Goto down

jedla - Zmena je život - Stránka 15 Empty Re: Zmena je život

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 15 z 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.