FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

+3
NibokaZv
matzika
ada1981
7 posters

Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre ada1981 St jún 27, 2012 7:30 am

Bola som na dovolenke tyzden a uplne som porusila striedanie B a BZ dni. navyse som si dala par krat kusok normalneho chleba na ranajky a mala niekolko inych prehreskov. samozrejme vaha stupla o 2 kila.. a to som sa nejak velmi neprejedala, snazila som sa jest vela bielkovin, ale je pravda, ze som mala aj veci nepovolene.. co myslite, ze je najrozumnejsie? pokracovat dalej a zacat opat B a BZ dni ako som to robila predtym alebo je potrebne zacat uplne odznova 1. fazou? Hnevam sa sama na seba, uz som mohla ist do 3. fazy.. Sad
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre matzika St jún 27, 2012 7:51 am

ada1981 napísal:Bola som na dovolenke tyzden a uplne som porusila striedanie B a BZ dni. navyse som si dala par krat kusok normalneho chleba na ranajky a mala niekolko inych prehreskov. samozrejme vaha stupla o 2 kila.. a to som sa nejak velmi neprejedala, snazila som sa jest vela bielkovin, ale je pravda, ze som mala aj veci nepovolene.. co myslite, ze je najrozumnejsie? pokracovat dalej a zacat opat B a BZ dni ako som to robila predtym alebo je potrebne zacat uplne odznova 1. fazou? Hnevam sa sama na seba, uz som mohla ist do 3. fazy.. Sad
Pokračuj pekne v BD a BZ. Možno tá váha pôjde najprv pomalšie, ale potom sa to upraví, ak ovšem nebudeš opätovne porušovať pravidlá. Hlavu hore. Very Happy

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre ada1981 Ne júl 01, 2012 5:30 am

Pokračuj pekne v BD a BZ. Možno tá váha pôjde najprv pomalšie, ale potom sa to upraví, ak ovšem nebudeš opätovne porušovať pravidlá. Hlavu hore. Very Happy[/quote]

dakujem velmi pekne... po 2 dnoch B a 2 dnoch BZ je dnes uz 1. kilo dole.. a to som bola vcera a predvcerom na oslave a mala 2 kusky z torty.. dnes a zajtra si dam B den a uvidim co sa stane.. Smile dovolenka stale za to.. snad to druhe kilo pojde dole tiez rychlo a budem pokracovat dalej.. este, ze ma clovek toto forum.. inak by som to uz mozno aj vzdala.. bounce
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre NibokaZv St júl 18, 2012 8:43 pm

neboj sa ja si myslím že to pôjde pekne zasa dolu ale ja som teraz tiež pred dovolenkou a tiež sa toho trošku obávam ale dúfam že to zvládnem :-)

NibokaZv

Messages : 9
Date d'inscription : 27.04.2012

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre Lulux83 Pi júl 20, 2012 8:06 am

tiež som počas dovolenky porušovala, a šup hore tri kila, ale po necelom tyzdni sa to upravilo, dokanca zliezlo este pol kila dole... Smile A mam pocit, ze dokonca z cm dost ubudlo... Takze ziadne obavy... Wink

Lulux83

Messages : 5
Date d'inscription : 17.04.2012

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre Mellin Ne júl 22, 2012 7:18 am

Ahojte, baby, tiez som sa nedavno vratila z dovci - 10 dni all inclusive a ani som tam nesla s tym, ze sa budem snazit, lebo je to jednak najkrajsich (a najdrahsich) par dni celeho roka a jednak snazit sa o bielkovinovu stravu v Egypte sa velmi neda Wink
Navrat som zavrsila dalsimi dvoma "normal" dnami, nechybal nanuk, cokolada ani chipsy Embarassed.
Vaha vecer po prichode a veceri ukazovala plus 2 kila, zliezli este pocas tych dvoch "normal" dni, a dnes, po tretom dni doma (uz B) som padla pod svoju psychologicku a roky nedosiahnutelnu hranicu a rano som na vahe videla 6-ku! Very Happy

Este cakam, ci nepride trest, ale zatial co som zhresila aj v minulosti (3 dni v Prahe), tak to nemalo ziadny/skoro ziadny negativny vplyv, ba skor skvely psychicky (konecne nieco chutne), takze podla mojich skusenosti sa nemusite bat ziadnej katastrofy Smile

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre bibka Po júl 23, 2012 9:05 am

baby, tak ja som sa vratila z dovolenky a napocudovanie vaha mi nenarastla a to som sa neobmedzovala :-) jupiii, ale zase na druhes strane ja som vodny clovek a vkuse som plavala, takze asi aj to pomohlo .-)
bibka
bibka

Messages : 37
Date d'inscription : 20.05.2012

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre anazuz Po júl 23, 2012 5:33 pm

ja, ak vám môžem poradiť - pokračovať v normálnom dukanovskom režime - sama som si to skúsila, po dvoch víkendoch, kedy som totálne zlyhala, som od pondelka začala zasa poslušne a do stredy bolo to navyše preč .. do piatku som mala dokonca aj menej kg ako predtým ....
takže asi tak cyclops
anazuz
anazuz

Messages : 26
Date d'inscription : 27.06.2012

Návrat hore Goto down

fáze - 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz Empty Re: 7 dnova dovolenka v 2. faze a nedodrziavanie vsetkych zasad - co robit teraz

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.