FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Vzdávam to.. EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Vzdávam to.. EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Vzdávam to.. EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Vzdávam to.. EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Vzdávam to.. EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Vzdávam to.. EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Vzdávam to.. EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Vzdávam to.. EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Vzdávam to.. EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Vzdávam to.. EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Vzdávam to.. EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Vzdávam to.. EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Vzdávam to.. EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Vzdávam to.. EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Vzdávam to.. EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Vzdávam to.. EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Vzdávam to.. EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Vzdávam to.. EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Vzdávam to..

4 posters

Goto down

Vzdávam to.. Empty Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs Ne jún 17, 2012 2:37 pm

Mám taký pocit že asi to vzdám, nemám na to aby som túto diétu dohnala úspešne dokonca....Prvé tri dni išla váha pekne dolu a odvtedy sa pomaličky zvyšuje naspäť ja proste nechápem, ... zhrešila som pár krát to je pravda, dala som si melón aj jahody....ale proste nečakala som že až tak to ovplyvní že som skoro tam kde som bola Sad som z toho nešťastná a smutná.....nemám chuť ani silu pokračovať, absolútne netuším čo mám robiť...Dnes je siedmy deň v 1.fáze......chcela som držať 10. dní 1.fázu a potom ísť do druhej, ale neviem či sa mi vôbec do druhej oplatí ísť keď ani v prvej sa mi nedarí chudnútť Sad

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre milla Ne jún 17, 2012 4:44 pm

oplati sa nezhresovat Wink

milla

Messages : 31
Date d'inscription : 01.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs Ne jún 17, 2012 7:32 pm

No áno oplatí sa ale odolaj tým jahodám.....keď tak nádherne voňajú....skúsim od zajtra ešte do tej stredy nezhrešiť odvážim sa až v stredu a potom sa rozhodnem či ešte pridám pár dní tej prvej fázy aj keď by sa malo max. len 10 dní...uvidíme

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre KLT Po jún 18, 2012 7:11 am

sorry, ale ak nie si schopna ani prvu fazu vydrzat bez prehreskov, tak sa na to asi fakt vykasli.

Kolko vazis, aky je tvoj ciel? 10dni by 1f mali drzat len ludia, ktori chcu schudnut viac ako 20 kil.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs Po jún 18, 2012 10:11 am

No začínala som s váhou 103,3 a potrebujem schudnúť viac ako 20 kíl.....po troch dňoch som vážila 99,9 kg a odvtedy sa to pomaličky zvyšuje....predvčerom som sa postavila cez deň na váhu a ukazovala mi 102,8 ale to som mala raňajky v sebe aj vodu.....a odvtedy sa bojím na tú váhu postaviť.....som odhodlaná to vydržať ... problém bol že som mala doma muža pri ňom sa to nedá keď stále behá po byte s niečím v ruke a v ústach .. Sad Sad včera odišiel na 10-dňový turnus...preto neviem čo robiť...či počkať do stredy a vtedy sa odvážiť alebo kašlať na to dať si týždeň dva oddych a začať odznova.....U mňa je problém aj to že milujem ovocie a zeleninu, mňa sladkosti ani chipsy ani nič také neláka mňa láka zelenina a ovocie....tej druhej fázy sa nebojím .... lebo ak dostanem chuť na niečo tak si dám papriku alebo rajčinku alebo kaleráb milujem.....len teraz to je také že tvaroh ja nezjem, mäso samotné nedokážem zjesť k tomu si musím stále spraviť jogurtový dressing s cesnakom....proste ja som neni mäsová skôr zeleninku by som si dala...

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre KLT Po jún 18, 2012 11:12 am

No tak prejdi do 2 fazy. Vobec nic sa nestane.

BTW, vazit sa po jedle je blbost, treba sa rano po vyprazdneni odvazit, a nie ked do seba das pol litra tekutin a 300g jedla Wink

A na muza sa nevyhovaraj, on ti tam bue behat stale, bud ho vycvic, aby ta svojim jedlom "nerusil" alebo si na to proste zvykni.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs Po jún 18, 2012 11:16 am

No ok...ja to teda skúsim ešte....odvážim sa až v stredu ako to so mnou vyzerá a prejdem do 2.fázy....Very Happy ozaj ešte mám jednu otázočku...Melón patrí teoreticky medzi zeleninu...ale chuťou mi to príde jak ovocie...môže sa jesť v 2.fáze? Či radšej nie???? Nikde som takúto informáciu nenašla, tak neviem, Sad

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre KLT Po jún 18, 2012 12:27 pm

Dukan zaraduje melon medzi ovocie, takze nie.

Odporucam nastudovat si knihu´.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs Po jún 18, 2012 5:34 pm

KLT napísal:Dukan zaraduje melon medzi ovocie, takze nie.

Odporucam nastudovat si knihu´.
Ok ďakujem Smile Takže dnes som to zvládla bez prehreškov....ešte dva dni a budem konečne papkať zeleninku juuuj teším teším Very Happy

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs St jún 20, 2012 6:39 am

No takže som sa držala bez prehreškov, ešte dnešný deŇ a zajtra už na BZ deň....ale dnes som neodolala postavila sa na váhu a mám 101,5 Sad nechápem Sad som z tohto smutná .....začínala som na 103 kg a potom som mala len 99,9 kg a teraz 101,5 kg....

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty vzdávam to

Odoslať pre martina1978 St jún 20, 2012 7:19 am

andy_rs napísal:No takže som sa držala bez prehreškov, ešte dnešný deŇ a zajtra už na BZ deň....ale dnes som neodolala postavila sa na váhu a mám 101,5 Sad nechápem Sad som z tohto smutná .....začínala som na 103 kg a potom som mala len 99,9 kg a teraz 101,5 kg....

V žiadom prípade to nevzdávaj. Ja mám doma tiež manžela, ktorý stále chodí s niečim pri ústach a stále otvára tu zázračnú skrinku ako jej hovoria moje dve malé deti a vyťahuje čokoládku a podobne. Prejdi do druhej fázy, daj si sladučké paradajky, papriku, uvar si brokolicu alebo čokoľvek čo máš zo zeleninky rada. Keď ťa chytí chuť na ovocie /mimochodom mne v druhej fáze taktiež neuveriteľne chýbalo a ešte i syr/, maj po ruke radšej ovocný nízkotučný jogurt. Ja som to tak v druhej fáze robila. Pridaj prechádzky, nemusia byť zrovna pol hodinové, pre začiatok stačí 15 minút, veď vonku je tak nádherne - hneď prídeš na iné myšlienky. Ja podľa svojich vlastných skúsenosti Ti môžem odporučiť, keď chceš aby váha išla dole rýchlejšie a i kôli vareniu /ja si varím vždy na dva - tri dni/ striedaj druhú fázu po piatich dňoch. Ja som to vydržala osem mesiacov / a to tam boli i Vianoce a Veľka noc/ tak ty to taktiež vydržíš určite. A s tým ovocím ťa chápem. Bolo to ukrutné krájať deťom jabĺčko na mesiačiky, tak hrozne voňalo ale dá sa to, naozaj áno. Len si predstav ja som musela komplet vymeniť šatník od spodného prádla až po zimnú bundu. Dokonca, neviem či mi odpuchla noha ale i topánky mám o číslo menšie. Tak sa drž. Je nás tu veľa, ktoré sme si prešli tou ťažkou prvou i druhou fázou tak vitaj medzi nami.

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre KLT St jún 20, 2012 7:47 am

martina, toto sa krasne cita, gratulujem k takemuto uspechu!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty KLT

Odoslať pre martina1978 St jún 20, 2012 8:12 am

KLT napísal:martina, toto sa krasne cita, gratulujem k takemuto uspechu!

Aj ja gratulujem Tebe - tiež máš nádherný pokles váhy , a zaroveň ďakujem i za ostatné dievčatá, nakoľko nám pomáhaš príspevkami i v tomto fóre i v otázkach a odpovediach. Je to super, keď sa všetky takto navzájom podporujeme. Mne to v druhej fáze veľmi pomáhalo. M.

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs St jún 20, 2012 10:32 am

martina1978 napísal:
andy_rs napísal:No takže som sa držala bez prehreškov, ešte dnešný deŇ a zajtra už na BZ deň....ale dnes som neodolala postavila sa na váhu a mám 101,5 Sad nechápem Sad som z tohto smutná .....začínala som na 103 kg a potom som mala len 99,9 kg a teraz 101,5 kg....

V žiadom prípade to nevzdávaj. Ja mám doma tiež manžela, ktorý stále chodí s niečim pri ústach a stále otvára tu zázračnú skrinku ako jej hovoria moje dve malé deti a vyťahuje čokoládku a podobne. Prejdi do druhej fázy, daj si sladučké paradajky, papriku, uvar si brokolicu alebo čokoľvek čo máš zo zeleninky rada. Keď ťa chytí chuť na ovocie /mimochodom mne v druhej fáze taktiež neuveriteľne chýbalo a ešte i syr/, maj po ruke radšej ovocný nízkotučný jogurt. Ja som to tak v druhej fáze robila. Pridaj prechádzky, nemusia byť zrovna pol hodinové, pre začiatok stačí 15 minút, veď vonku je tak nádherne - hneď prídeš na iné myšlienky. Ja podľa svojich vlastných skúsenosti Ti môžem odporučiť, keď chceš aby váha išla dole rýchlejšie a i kôli vareniu /ja si varím vždy na dva - tri dni/ striedaj druhú fázu po piatich dňoch. Ja som to vydržala osem mesiacov / a to tam boli i Vianoce a Veľka noc/ tak ty to taktiež vydržíš určite. A s tým ovocím ťa chápem. Bolo to ukrutné krájať deťom jabĺčko na mesiačiky, tak hrozne voňalo ale dá sa to, naozaj áno. Len si predstav ja som musela komplet vymeniť šatník od spodného prádla až po zimnú bundu. Dokonca, neviem či mi odpuchla noha ale i topánky mám o číslo menšie. Tak sa drž. Je nás tu veľa, ktoré sme si prešli tou ťažkou prvou i druhou fázou tak vitaj medzi nami.


Je to krásne napísané....ďakujem Smile Toto asi potrebujem aby ma niekto podržal, aj keď mám niekedy zlé dni a najradšej by som to vzdala ale robí zázraky keď človek niekto podporí aj v tých zlých chvíľach....Asi sa stal zázrak...prvý krát som sa vážila ráno o 6 keď sa mi zobudila dcéra..vtedy mi váha ukazovala tých 101,5 kg no do 8 sme leňošili v posteli a pozerali sme telku a rozprávky a potom som sa išla ešte raz odvážiť a neverila som vlastným očiam váha ukazovala 99,3 kg.....Myslíte že je to možné aby tak klesla váha...je pravda že som bola potom na záchode..ale aby až tak klesla???? Vrátila sa mi chuť aj do života keď som to zbadala Smile Dnes mi moc v týchto horúčavách ani nechutí jesť.....dala som si aspoň za pohár nízkotučného mlieka....ten mi tak dobre padol...tam mám spravené kuracie prsia ale moc mi to nešmakuje, nie som hladná....


Dievčence obe máte krásne výsledky...a mňa len inšpirujete a dodávate mi silu nech to nevzdávam....aj ja sa chcem vrátiť na svoju pôvodnú váhu, aspoň tých 78 kíl....uvidíme či sa podarí....Smile

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty vzdavam to

Odoslať pre martina1978 St jún 20, 2012 10:49 am

andy_rs napísal:
martina1978 napísal:
andy_rs napísal:No takže som sa držala bez prehreškov, ešte dnešný deŇ a zajtra už na BZ deň....ale dnes som neodolala postavila sa na váhu a mám 101,5 Sad nechápem Sad som z tohto smutná .....začínala som na 103 kg a potom som mala len 99,9 kg a teraz 101,5 kg....

V žiadom prípade to nevzdávaj. Ja mám doma tiež manžela, ktorý stále chodí s niečim pri ústach a stále otvára tu zázračnú skrinku ako jej hovoria moje dve malé deti a vyťahuje čokoládku a podobne. Prejdi do druhej fázy, daj si sladučké paradajky, papriku, uvar si brokolicu alebo čokoľvek čo máš zo zeleninky rada. Keď ťa chytí chuť na ovocie /mimochodom mne v druhej fáze taktiež neuveriteľne chýbalo a ešte i syr/, maj po ruke radšej ovocný nízkotučný jogurt. Ja som to tak v druhej fáze robila. Pridaj prechádzky, nemusia byť zrovna pol hodinové, pre začiatok stačí 15 minút, veď vonku je tak nádherne - hneď prídeš na iné myšlienky. Ja podľa svojich vlastných skúsenosti Ti môžem odporučiť, keď chceš aby váha išla dole rýchlejšie a i kôli vareniu /ja si varím vždy na dva - tri dni/ striedaj druhú fázu po piatich dňoch. Ja som to vydržala osem mesiacov / a to tam boli i Vianoce a Veľka noc/ tak ty to taktiež vydržíš určite. A s tým ovocím ťa chápem. Bolo to ukrutné krájať deťom jabĺčko na mesiačiky, tak hrozne voňalo ale dá sa to, naozaj áno. Len si predstav ja som musela komplet vymeniť šatník od spodného prádla až po zimnú bundu. Dokonca, neviem či mi odpuchla noha ale i topánky mám o číslo menšie. Tak sa drž. Je nás tu veľa, ktoré sme si prešli tou ťažkou prvou i druhou fázou tak vitaj medzi nami.


Je to krásne napísané....ďakujem Smile Toto asi potrebujem aby ma niekto podržal, aj keď mám niekedy zlé dni a najradšej by som to vzdala ale robí zázraky keď človek niekto podporí aj v tých zlých chvíľach....Asi sa stal zázrak...prvý krát som sa vážila ráno o 6 keď sa mi zobudila dcéra..vtedy mi váha ukazovala tých 101,5 kg no do 8 sme leňošili v posteli a pozerali sme telku a rozprávky a potom som sa išla ešte raz odvážiť a neverila som vlastným očiam váha ukazovala 99,3 kg.....Myslíte že je to možné aby tak klesla váha...je pravda že som bola potom na záchode..ale aby až tak klesla???? Vrátila sa mi chuť aj do života keď som to zbadala Smile Dnes mi moc v týchto horúčavách ani nechutí jesť.....dala som si aspoň za pohár nízkotučného mlieka....ten mi tak dobre padol...tam mám spravené kuracie prsia ale moc mi to nešmakuje, nie som hladná....


Dievčence obe máte krásne výsledky...a mňa len inšpirujete a dodávate mi silu nech to nevzdávam....aj ja sa chcem vrátiť na svoju pôvodnú váhu, aspoň tých 78 kíl....uvidíme či sa podarí....Smile


Určite sa to podarí a ešte jedna vec, váž sa zásadne ráno a po bielkovinových dňoch. Držím palce.

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre andy_rs St jún 20, 2012 12:37 pm

Určite sa to podarí a ešte jedna vec, váž sa zásadne ráno a po bielkovinových dňoch. Držím palce.[/quote]
No áno jedine tak sa budem vážiť už sa teším na zajtra Smile Smile odvážim sa ešte ráno a potom šup šup zeleninka jáááj ako sa ja teším Very Happy Very Happy idem si aj nakúpiť do obchodíku plno plno plno Very Happy Very Happy

andy_rs

Messages : 44
Date d'inscription : 13.06.2012

Návrat hore Goto down

Vzdávam to.. Empty Re: Vzdávam to..

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.