FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
nová - Úbytok na váhe EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
nová - Úbytok na váhe EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
nová - Úbytok na váhe EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
nová - Úbytok na váhe EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
nová - Úbytok na váhe EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
nová - Úbytok na váhe EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
nová - Úbytok na váhe EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
nová - Úbytok na váhe EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
nová - Úbytok na váhe EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Úbytok na váhe

+27
Katkag
famipo
sumienka2525
Zdenka14
DadaPP
nina100
vefida
VeronikaT
ShuShan
Eny
maya3
anazuz
zuzacka
torinka
nela
Alisza
ada1981
Palec
Seginka
matzika
antika
krasulka1981
henrieta71
Lina*
Andulka
KLT
Zuzka
31 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka St marec 28, 2012 6:48 am

Ahojte kočky ja len na povzbudenie dukan mi vyrátal že by som mala mať na moju výšku cca 67,8 kg dietu som začala 17.11.2011 schudla som neuveriteľných 13,4 kg momentalne mám 65 kg som už v III. fáze cca mesiac a váha pomalinky klesa ... pôvodný cieľ po ukončení II.fázy bol 65 kg...dala som si nový cieľ 62 kg Surprised)
ešte taka rada baby skuste skakať na švihadle robí to zázraky ja skačem každý deň 400 x plus 50x brušakov a 50x sklapačiek neskutočne to formuje postavu.


Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT St marec 28, 2012 8:04 am

zuzka, ako som ti uz pisala v inom fore, cvic, chudni dalej, ale 3.fazu rataj az od ukoncenia chudnutia.

A dukan v knihe vystriha pred znizovanim cielovej vahy, po dosiahnuti tej povodne zelanej. To prave casto vedi k zlyhaniu.

Rob ako myslis, len som mala potrebu to sem napisat. Smile

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka St marec 28, 2012 9:27 am

KLT napísal:zuzka, ako som ti uz pisala v inom fore, cvic, chudni dalej, ale 3.fazu rataj az od ukoncenia chudnutia.

A dukan v knihe vystriha pred znizovanim cielovej vahy, po dosiahnuti tej povodne zelanej. To prave casto vedi k zlyhaniu.

Rob ako myslis, len som mala potrebu to sem napisat. Smile

Ďakujem. Tak potiahnem III. fázu o rozdiel kg ktoré ešte schudnem pre istotu. Takže zatial 1 kg menej ako ked som prešla do III fázy tak o 10 dni pretiahnem III. fázu Smile Asi nebudem riskovať, že priberiem niečo späť.
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT St marec 28, 2012 9:54 am

Drzim ti palce a tajne zavidim, ze uz si tam Very Happy Ja nie som este ani v polovici chudnutia.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka St marec 28, 2012 10:59 am

mam za sebou 4 mesiace ani neviem ako to zbehlo Smile a ešte mam veľa pred sebou do juna Sad ale to zmaknem Smile a neboj aj tebe to zbehne ani sa nezdáš a podješ do tretej fázy Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT St marec 28, 2012 11:10 am

zuzi, podla mojich vypoctov budem mat 3.fazu takmer do konca buduceho roka. Smile)))

to este len bude sranda...

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Po apríl 02, 2012 6:41 am

KLT napísal:zuzi, podla mojich vypoctov budem mat 3.fazu takmer do konca buduceho roka. Smile)))

to este len bude sranda...

Držím Ti pästičky Smile to zvladneš spolu to zvladneme ...mna ta podpora dukaniek stale posuvala dopredu Smile
inač ja som zase schudla Sad ja neviem prečo v III fáze by som už nemla chudnúť a zase mi šlo cca 1 kg dole tak teraz nevie m či sa mam tešiť či čo v sobotu som padla na 64,4 kg ako strašne ma to potešilo .....podla Dukana som mala mať 67,8 kg ked som mala medzi 66-67 preša som do III fázy čo mam robiť?
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty AHOJTE

Odoslať pre Andulka Po apríl 02, 2012 7:53 am

Ahojte babenky,

objavila som túto dietu náhodou, ked som sa pomaly nezmestila do žiadnych nohavíc. Najprv som to tu asi týždeň študovala a teraz som sa odhodla podla rady a začala som v piatok 30.3.s váhou 72kg. Ani sa mi nechcelo veriť ked som dnes ráno vstala na váhu a tam bolo 69????? A pri tom som celý víkend jedla a nebola hladná.... jedla som dosť veľa mäsa a bála sa že nebudem chodiť na záchod (lebo po mäse to bol môj velky problem) ale tie ovsené otruby spravili svoje xixixix Od zajtra plánujem druhú fázu a teším sa veľmi na zeleninu lebo tá mi teraz chýbala a teším sa na leto do plaviek, dúfam že to dotiahnem do zdarného konca - držím palčeky sebe aj VÁM.........
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Po apríl 02, 2012 8:25 am

Andulka napísal:Ahojte babenky,

objavila som túto dietu náhodou, ked som sa pomaly nezmestila do žiadnych nohavíc. Najprv som to tu asi týždeň študovala a teraz som sa odhodla podla rady a začala som v piatok 30.3.s váhou 72kg. Ani sa mi nechcelo veriť ked som dnes ráno vstala na váhu a tam bolo 69????? A pri tom som celý víkend jedla a nebola hladná.... jedla som dosť veľa mäsa a bála sa že nebudem chodiť na záchod (lebo po mäse to bol môj velky problem) ale tie ovsené otruby spravili svoje xixixix Od zajtra plánujem druhú fázu a teším sa veľmi na zeleninu lebo tá mi teraz chýbala a teším sa na leto do plaviek, dúfam že to dotiahnem do zdarného konca - držím palčeky sebe aj VÁM.........


tak ta tu vítame Smile
blahožem k prvému úspechu
dieta je úžasná človek môže papkať koľko vládze xiixi držom palce spolu to zvládneme Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 6:11 am

Zuzka napísal:
inač ja som zase schudla Sad ja neviem prečo v III fáze by som už nemla chudnúť a zase mi šlo cca 1 kg dole tak teraz nevie m či sa mam tešiť či čo v sobotu som padla na 64,4 kg ako strašne ma to potešilo .....podla Dukana som mala mať 67,8 kg ked som mala medzi 66-67 preša som do III fázy čo mam robiť?

A pridala si vsetko, ako si mala - teda chlieb, syr, ovocie, skrobove jedla a aj jedlo podla vyberu?

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 03, 2012 9:44 am

KLT napísal:
Zuzka napísal:
inač ja som zase schudla Sad ja neviem prečo v III fáze by som už nemla chudnúť a zase mi šlo cca 1 kg dole tak teraz nevie m či sa mam tešiť či čo v sobotu som padla na 64,4 kg ako strašne ma to potešilo .....podla Dukana som mala mať 67,8 kg ked som mala medzi 66-67 preša som do III fázy čo mam robiť?

A pridala si vsetko, ako si mala - teda chlieb, syr, ovocie, skrobove jedla a aj jedlo podla vyberu?

Ano pridala ba čo viac zobnem si aj sladke cez vikend som si dala 1 štrudlu a 2 medové kolačiky
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 12:38 pm

No tak co uz s tebou Zuzi, si proste stastny clovek Very Happy

Ono sa to skor ci neskor zastavi.

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Andulka Ut apríl 03, 2012 1:19 pm

Ahoj KLT , ty máš knihu Dukanová bieta? Lebo dnes som ju našla na Martinuse a objednala, ale teraz rozmýšĺa či to nezrušiť , či stojí za to. Dočítam sa tam niečo nové a zaujímavejšie ako tuná? Inak zajtra idem asi do 2F. Prvú som držala 5 dní, nakolko chcem dať dolu cca 18kg. Aký máš názor na tú knižku - ak ju ovšem máš?
Andulka
Andulka

Messages : 26
Date d'inscription : 28.03.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre KLT Ut apríl 03, 2012 1:33 pm

knihu si urcite kup, ja mam anglicke vydanie a ta kniha mi vela dala. Clovek pochopi celu komplexitu tej diety. Takze urcite ano!

KLT

Messages : 488
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Lina* Po apríl 16, 2012 4:25 pm

ahoj chcela som sa opýtať za aký čas si možem všimnúť zmenu .... ???...

Lina*

Messages : 2
Date d'inscription : 16.04.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre henrieta71 Po apríl 16, 2012 8:16 pm

Ja som si vsimla hned po dvoch dnoch ked som nemala ziadne carbohydraty nebola som viac nafuknuta , a okolie asi po 2 tyzdnoch
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre krasulka1981 Ut apríl 17, 2012 6:25 am

Ahojte, ja som na dukanovej diete presne tyzden. Taktiez som si vsimla ze po 2 dnoch mi brucho kleslo a vaha o 1,5 kg, ale teraz aj ked cvicim a dodrziavam zasady diety sa to vobec nehybe. Citim sa sice lepsie a mam energie dost, ale dost ma to frustruje ked sa to nehybe Sad

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 17, 2012 6:34 am

krasulka1981 napísal:Ahojte, ja som na dukanovej diete presne tyzden. Taktiez som si vsimla ze po 2 dnoch mi brucho kleslo a vaha o 1,5 kg, ale teraz aj ked cvicim a dodrziavam zasady diety sa to vobec nehybe. Citim sa sice lepsie a mam energie dost, ale dost ma to frustruje ked sa to nehybe Sad



Musiš vydržať vaha sa určite skor či neskor pohne ver mi . Aj mne sa stavalo že vaha stala niekedy aj 3 táždne
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre krasulka1981 Ut apríl 17, 2012 6:44 am

dik za podporu, dufam ze mas pravdu. ty si dosiahla super vysledky, verim ze sa to aj mne podari. obmedzovala si sa nejak aj stravovani? Myslim na mnozstvach.

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 17, 2012 9:38 am

krasulka1981 napísal:dik za podporu, dufam ze mas pravdu. ty si dosiahla super vysledky, verim ze sa to aj mne podari. obmedzovala si sa nejak aj stravovani? Myslim na mnozstvach.

Nie vobec nie povolene potraviny v neobmedzenom množstve a v akokomkoľvek čase.

Určite sa podarí aj tebe dosiahnuť uspech.
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre krasulka1981 Ut apríl 17, 2012 10:04 am

Zuzka napísal:
krasulka1981 napísal:dik za podporu, dufam ze mas pravdu. ty si dosiahla super vysledky, verim ze sa to aj mne podari. obmedzovala si sa nejak aj stravovani? Myslim na mnozstvach.

Nie vobec nie povolene potraviny v neobmedzenom množstve a v akokomkoľvek čase.

Určite sa podarí aj tebe dosiahnuť uspech.



predpokladam, ze si sa taktiez snazila trochu aj hybat Smile . cez vikend sa chystam pripravit si tvoj recept na falosny zemiakovy salat. velmi som zvedava ako bude chutit lebo vyzeral fantasticky. Very Happy

krasulka1981

Messages : 22
Date d'inscription : 03.04.2012
Localisation : Chorvatsky Grob

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka Ut apríl 17, 2012 10:59 am

[quote="krasulka1981"]
Zuzka napísal:
krasulka1981 napísal:dik za podporu, dufam ze mas pravdu. ty si dosiahla super vysledky, verim ze sa to aj mne podari. obmedzovala si sa nejak aj stravovani? Myslim na mnozstvach.

Nie vobec nie povolene potraviny v neobmedzenom množstve a v akokomkoľvek čase.

Určite sa podarí aj tebe dosiahnuť uspech.



predpokladam, ze si sa taktiez snazila trochu aj hybat Smile . cez vikend sa chystam pripravit si tvoj recept na falosny zemiakovy salat. velmi som zvedava ako bude chutit lebo vyzeral fantasticky. Very Happy[/quote

No pravdu povedať prve dve fázy som vôbec necvičila až v III fáze. Receptik hodila nejaka holka na stranku ja som si ho pozmenila a pridala k nemu rezne v plackovom cestičku Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre antika So apríl 28, 2012 4:28 am

baby dalsie 2 kila dolu juhuuu sice to ide u mna strasne pomalicky lebo nie som taka tlsta ale ide, za hodku vyrazam do utorka na moravu drzte palce nech to tam so stravou zvladnem ale budem cele dni na nohach takze pohybu budem mat dost drzte sa miiiiiiiiii bounce

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre matzika Ne apríl 29, 2012 7:05 pm

Ahojte všetky šikulky a hlavne trpezlivé žienky.Veľmi Vás všetky obdivujem a keďže som sa pridala k Vám pred 11 dňami a podarilo sa mi schudnúť 5,5 kg za túto krátku dobu som hrdá i na seba. Rada si čítam Vaše príspevky a veľa som sa už poučila z nich. A hlavne zistila som, že koľko zdravých jedál si môžem pripraviť a zjesť ich bez výčitiek svedomia. Nakoľko pracujem v kuchyni a mám okolo seba veľa jedál, po začatí tejto DD vôbec nemá chúťky na nič, čo sem nepatrí. Dúfam, že mi to vydrží. Pre 5 rokmi som schudla 2O kg a keď sa mi 5 vrátilo bola som úplne bez seba. Ale už nemám strach. Tak si spolu držme palce.

matzika

Messages : 85
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 58

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Zuzka St máj 09, 2012 11:09 am

matzika napísal:Ahojte všetky šikulky a hlavne trpezlivé žienky.Veľmi Vás všetky obdivujem a keďže som sa pridala k Vám pred 11 dňami a podarilo sa mi schudnúť 5,5 kg za túto krátku dobu som hrdá i na seba. Rada si čítam Vaše príspevky a veľa som sa už poučila z nich. A hlavne zistila som, že koľko zdravých jedál si môžem pripraviť a zjesť ich bez výčitiek svedomia. Nakoľko pracujem v kuchyni a mám okolo seba veľa jedál, po začatí tejto DD vôbec nemá chúťky na nič, čo sem nepatrí. Dúfam, že mi to vydrží. Pre 5 rokmi som schudla 2O kg a keď sa mi 5 vrátilo bola som úplne bez seba. Ale už nemám strach. Tak si spolu držme palce.

Si obdivuhodná osôbka napriek svojmu povolaniu sa držíš veľa šťastia
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

nová - Úbytok na váhe Empty Re: Úbytok na váhe

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.