FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Kde robím chybu? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Kde robím chybu? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Kde robím chybu? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Kde robím chybu? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Kde robím chybu? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Kde robím chybu? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Kde robím chybu? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Kde robím chybu? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Kde robím chybu? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
Kde robím chybu? EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
Kde robím chybu? EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
Kde robím chybu? EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
Kde robím chybu? EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
Kde robím chybu? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
Kde robím chybu? EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
Kde robím chybu? EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
Kde robím chybu? EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
Kde robím chybu? EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

septembra 2024
PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Kde robím chybu?

2 posters

Goto down

Kde robím chybu? Empty Kde robím chybu?

Odoslať pre alenka Pi marec 09, 2012 9:43 pm

Poraďte prosím, v 1.f. som schudla 4,5 kg, v druhej 4,5, ale potrebujem zhodiť viac, žiaľ od 6.2.moja váha stagnuje. neviem, kde robím chybu. skúšala som biele dni, zeleninové dni, rôzne striedanie dní, 2-2, 3-3. posledne ma prehájňalo, bolí ma brucho, neviem, či pokračovať, alebo prejsť do 3.f. tekutín pijem dosť, biele dni už nezaberajú, samozrejme zhreším, zjem niekedy gumáčov-cukríky, alebo kúsk chleba. možno mi nerobí dobre že pijem veľa kávy??? poraďte prosím

alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre lubatko So marec 10, 2012 9:51 am

alenka napísal:Poraďte prosím, v 1.f. som schudla 4,5 kg, v druhej 4,5, ale potrebujem zhodiť viac, žiaľ od 6.2.moja váha stagnuje. neviem, kde robím chybu. skúšala som biele dni, zeleninové dni, rôzne striedanie dní, 2-2, 3-3. posledne ma prehájňalo, bolí ma brucho, neviem, či pokračovať, alebo prejsť do 3.f. tekutín pijem dosť, biele dni už nezaberajú, samozrejme zhreším, zjem niekedy gumáčov-cukríky, alebo kúsk chleba. možno mi nerobí dobre že pijem veľa kávy??? poraďte prosím

Tiez mi teraz vaha dlho stagnovala. Treba vydrzat a isto sa to pohne. Skus uplne vylucit prehresky. Ked sa na teba znova zacnu ti gumkaci resp. chlebik usmievat, spomen si na vahu a skus im odolat.
V tej kave moze byt tiez chyba - zadrziava vodu. Sama sa vobec nerata medzi tekutiny, cize ak denne vypijes 3-4 dvojdecove kavicky, nevypila si o 0.8 l tekutin viac, ale naopak, este si odrataj cosi z vody, ktoru si mala.
Tento clanok je sice kuturisticky, ale podstata je rovnaka, skus si ho precitat: http://www.fitexpres.sk/sport-a-vyziva/7-dovodov-preco-pit-vodu/ Kulturisti sa stravuju prevazne na bielkovinach, aby im rastli svaly Smile takze je to velmi podobne ako u Dukana.
Prehanat ta moze ak pijes vela kavy, alebo mozno papas viac jogurtov ako predtym - tie kultury, co v sebe obsahuju vedia spravit v crevach riadnu sarapatu. Takisto ak si v poslednom case zmenila sladidlo, alebo ho pouzivas viac ako predtym. Skus prist na to, co to vyvolava (u mna to boli tie jogurty), je velmi dolezite, aby si bola v pohode.
Neviem ako daleko si od ciela, ale je tiez mozne, ze telo ta uz dalej nepusti. Nedala si si prilis optimisticky ciel? Vtedy mozes prejst do tretej fazy, ale inak to skus este chvilu vydrzat, aby si to potom nemusela cele absolvovat este raz...
Drzim ti palce, urcite sa to pohne, treba sa len menej stresovat abude to dobre Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty a

Odoslať pre alenka So marec 10, 2012 3:09 pm

Skúsim vylúčiť kávu, gumkáčov a príp. cukrík, a aspoň obmedziť, jogurty . ďakujem za povzbudenie, musím vydržať ešte, lebo môj cieľ je ešte veľmi ďaleko, schudla som skoro 10 kg., ale aj tak mám stále 88 kg pri výške 164.ozvem sa určite a dám vedieť čo sa dialo, čo robila moja váha.dakujem.



alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre lubatko So marec 10, 2012 7:47 pm

alenka napísal: Skúsim vylúčiť kávu, gumkáčov a príp. cukrík, a aspoň obmedziť, jogurty . ďakujem za povzbudenie, musím vydržať ešte, lebo môj cieľ je ešte veľmi ďaleko, schudla som skoro 10 kg., ale aj tak mám stále 88 kg pri výške 164.ozvem sa určite a dám vedieť čo sa dialo, čo robila moja váha.dakujem.

Urcite napis, ale ja som si ista, ze sa to coskoro pohne Smile
este ma napadlo, na inom fore som videla recept na gumovych medvedikov, mam ti ho pohladat? Ono nebolo to uplne prave orechove, ale chutilo to dobre a hlavne som mala do coho behat Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty a

Odoslať pre alenka Ne marec 11, 2012 8:45 am

To by bolo fantastické, keby si mi ten recept zohnala ...gumovi medvedici sú jediné cukriky ktoré jem aj to zriedka a možno mi tak chutia, lebo mám problém s klbami a potrebujem z nich tú látku...ktorá obnovuje chrupavky.
inak dnes stále bez zmeny...premýšľam, že možno túto svoju váhu držím tak dlho, lebo si ju môže organizmus pamatať,som 12 rokov po gyn.operáciach a nabrala som dosť kíl práve vtedy a toto bola veľmi dlho moja váha....hm. prajem ti peknú nedeľu.a.

alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre lubatko Ne marec 11, 2012 11:39 am

alenka napísal:To by bolo fantastické, keby si mi ten recept zohnala ...gumovi medvedici sú jediné cukriky ktoré jem aj to zriedka a možno mi tak chutia, lebo mám problém s klbami a potrebujem z nich tú látku...ktorá obnovuje chrupavky.
inak dnes stále bez zmeny...premýšľam, že možno túto svoju váhu držím tak dlho, lebo si ju môže organizmus pamatať,som 12 rokov po gyn.operáciach a nabrala som dosť kíl práve vtedy a toto bola veľmi dlho moja váha....hm. prajem ti peknú nedeľu.a.

Ono su to skor take zelatinove cukriky, ale mne chutili.
Potrebujes:
1 vrecusko ovocneho caju podla vlastneho vyberu
1 dl vody
4 lyzice sladidla (ak sa ti zda velmi sladke, tak menej)
5 platkov zelatiny
Aróma podľa vlastného výberu (najlepsie citronova, pomarancova, urcite vsdak nie tie Dr.Oetker - tie maju olejovy zaklad a to je potom take hnusne, majzlave)

Najprv si das napucat zelatinu do studenej vody. Zatial si spravis do mensieho hrnca silny caj (1 vrecko do toho deci vody) - to doda cukrikom chut a aj peknu farbu. Potom v tom caji rozpustis sladidlo a pridas aromu (v povodnom recepte sa namiesto caju pouziva voda, ta sa potom davala na ohen a sladidlo sa v nej malo pomaly zohrievat, neskor sa to prifarbovalo potravinarskym farbivom, ale podla mna je to s cajikom lepsie. Uz sa nepamatam ako som to robila ja, takze ak sa ti nebude chciet to sladidlo rozpustit, trochu to povar). Potom tam kvapnes trochu aromy a primiesas vyzmykanu zelatinu. Vraj sa to da robit aj s praskovou. No a potom to uz iba treba vyliat do nadoby na lad alebo ak mas silikonovu na pralinky, alebo od bonboniery obal Smile a sup do chladnicky. Daju sa papat uz po chvilke, ale ak ich nechas dlahsie, tak pekne stuhnu Smile A v chladnicke vydrzia dlho - nema sa tam co pokazit.

Ono medvediky to niesu, a ani nikdy nebudu, ale ako zachrana je to fajn:)
Vela stastia
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre alenka Ne marec 11, 2012 12:31 pm

Ďakujem, zajtra musim kupiť želatinu a pustím sa do toho..

alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty a

Odoslať pre alenka Ut marec 13, 2012 9:46 am

No hurá, tak po povzbudzovaní sa konečne zadarilo, váha konečne po vyše mesiaci šla dolu. Neviem čo konečne zabralo, sprísnila som kontrolu nad tým čo jem, ale tam sa veľa nezmenilo, pridala som viac cvičenia. Tak sa vytešujem a zároveň dakujem za rady a povzbudenie.

alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre lubatko Ut marec 13, 2012 11:20 am

alenka napísal:No hurá, tak po povzbudzovaní sa konečne zadarilo, váha konečne po vyše mesiaci šla dolu. Neviem čo konečne zabralo, sprísnila som kontrolu nad tým čo jem, ale tam sa veľa nezmenilo, pridala som viac cvičenia. Tak sa vytešujem a zároveň dakujem za rady a povzbudenie.
Juuuj alenka, to ma velmi tesi Smile no vidis, treba byt proste trpezilva Smile S tym cvicenim robis dobre, skus vydrzat. A gumkacov si skusala?
Tak drzim palce aby to slo este nizsie a nizsie Smile
lubatko
lubatko

Messages : 59
Date d'inscription : 19.01.2012
Age : 35

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre alenka Ut marec 13, 2012 11:25 am

ahojček,
gunkáčov som nestihla robiť, ale dnes isto vyskúšam, dám vedieť.papa, pekný deň.

alenka

Messages : 22
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

Kde robím chybu? Empty Re: Kde robím chybu?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.