FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Začarovaný kruh :/ EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Začarovaný kruh :/ EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Začarovaný kruh :/ EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Začarovaný kruh :/

5 posters

Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Začarovaný kruh :/

Odoslať pre Marinka Ut jún 11, 2013 9:16 am

Potřebovala bych poradit Sad Jsem v takovém začarovaném kruhu.
Už po třetí držím tuhle dietu a vždycky šla kg dolů (časem jsem je vždycky trochu nabrala). Předposlední jsem držela od prosince asi do února (-3kg) a teď od dubna do teď. Vždycky jsem vydržela týden a pak trochu hřešila, ale nikdy to nebylo nic extra, abych vynechala třeba celý dny. Jenže teď se mi to moje porušování hodně mstí Sad(( Už 3 týdny se držím podle pravidel a nic neporušuji a kg jdou stejně nahoru :/ Už jsem i na váze kterou jsem neměla aspoň 4 roky Sad (90kg). Někdy si říkám, že s tím seknu, ale to se pak zase bojím aby nenastal ten úžasný jojo efekt, který asi u mě začal. Už při druhém pokusu mi šla kg hodně pomalu a na začátku posledního taky, ale furt to šlo dolů. Teď to jde jen obráceně. Třeba by to mohlo být i díky nervům Sad U 2. pokusu jsem nastupovala do první práce a teď zase mám příští týden státnice.

Nestalo se někomu něco podobného? Nebo nevíte někdo co s tím?
Já už si nevím rady a spíš mi je z toho do breku, když se ráno podívám na číslo na váze. Už nepomáhá žádná moje dřívější motivace Sad(( Vím, že jsem si to hodně pokazila sama, ale přece nějak to musí jít.

Marinka

Messages : 9
Date d'inscription : 11.01.2013

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre Ema123 Ut jún 11, 2013 10:31 am

Nemáš nejaký zdravotný problém? Napr. štítnu žľazu? Neberieš nejaké lieky? Neješ príliš veľa? Skús si spočítať kalorický príjem. Aj keď sa píše v DD, že jesť sa môže z povolených potravín neobmedzené množstvo, myslím, že by malo byť obmedzené tak, aby celodenný kalorický príjem bol na úrovni normálu a nie niekoľkonásobne prekročený.

Ema123

Messages : 4
Date d'inscription : 20.02.2013

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre Marinka Ut jún 11, 2013 11:56 am

Zdravotní problémy nemám, štítnou žlázu mám taky v pořádku. Jím normálně a pohybu mám celkem dost (běh, posilování, chůze, kolo ...). Kdybych počítala Kj, tak to co jím je kolem +/- 4000KJ.

Marinka

Messages : 9
Date d'inscription : 11.01.2013

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre janka.rojko St jún 12, 2013 1:06 pm

podla mna sa hlavne upokoj, pokracuj a uvidis, ked vela cvicis moze to byt aj narastom svalovej hmoty. Ja ked nejde dole vaha sa utesujem objemom, ze citim ze su mi nohavice volnejsie a volnejsie:) 
hlavne s usmevom:)

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre Marinka St jún 12, 2013 7:00 pm

janka.rojko napísal:podla mna sa hlavne upokoj, pokracuj a uvidis, ked vela cvicis moze to byt aj narastom svalovej hmoty. Ja ked nejde dole vaha sa utesujem objemom, ze citim ze su mi nohavice volnejsie a volnejsie:) 
hlavne s usmevom:)

To je hezkýSmile jenže já spíš na sobě vidím jak to jde nahoru Sad a i na cm. Asi to bude hlavně nervama. Snad to za týden bude už lepší Smile

Marinka

Messages : 9
Date d'inscription : 11.01.2013

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre elena1975 Ne jún 23, 2013 3:25 pm

ahoj
ak si precitas moje prispevky,teda moju temu "nekonecny pribeh",je to alebo bolo to somnou podobne.neustale som porusovala.potom som nastastie prisla do fazy,ked som sice neporusovala..ale jedla som viac ako dost.takze ano..nekonecne porusovania,nekonecne diety..to vsetko chudutie spomaluje.ja chudnem tak kilo za mesiac.ked mam stastie..dve kila.skusala som aj menej jest...ale vzdy sa mi to vypomstilo,ze som sa potom prejedla.skusam neustale rozne finty aby som jedla menej.napis co tak cely de jes...ja ked som si to pisala.zistila som ,ze som zjedla strasne vela.co sa tyka tolerovanych potravin..ak chudnes pomaly..mala by si jest denne len jednu tolerovanu potravinu..maximalne dve.
-u mna je to tak..ze par dni si utiahnem opasok..vtedy chudnem a davam si maximalne len otruby,obcas lyzicu dukanovej nutely.
-potom mam dni,ked proste musim viacej jest.takze dam si aj otruby,aj ieco s 1PL skrobom,kakao..proste viac toler. potravin za den.ale viem ze vtedy chudut nebudem.
-napis kolko a co cez den jest.a my odsuhlasime ci nie.
-kocky co rychlejsie chudnu jedia tak..ze na ranajky jeden maly biely jogurt.
-obed kusok mäska
-poobede cottage a vecer zase kusok mäska..ci otrubovu kasu..teda jedia malicko.
-ja som velky jedak..a jem dost.aj ked uz som porcie zmensila.aj tak dost.
-vzdy si hovorim,ze drzim dietu a musim chudnut...a nie sa prejedat..ani dukanom.
-vynimky su velka svina.musis dojst na to,preco ich robis.musis rozmyslat v ktore dni ich robis a vtedy sa vyzbrojit vsetkym moznym v chladnicke.v tie dni maj upecenu babovku,pripravenu nutelu...a rozne dukanove sladkosti.ak zhresis slanymi vecami..zase..urob si vsetko na dukanov sposob.radsej sa prejedaj dukanom..ako nedukanom.
-prejedanie dukanom sice zastavi vahu..ale chudnutie sa rozbehne zrejme rychlejsie..ako nedukanom.

elena1975

Messages : 44
Date d'inscription : 10.10.2012

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Podľa mňa musíš len vydržať. Kilá pôjdu určite dole aj keď pomaly. Mne to tiež skákalo hore dole, ale postupne sa váha znižuje. Hlavne vydrž a skús neporušovať a vynechaj čo najviac tolerovaných potravín.

Odoslať pre Huhanka Ut jún 25, 2013 7:32 am

Marinka napísal:Potřebovala bych poradit :(Jsem v takovém začarovaném kruhu.
Už po třetí držím tuhle dietu a vždycky šla kg dolů (časem jsem je vždycky trochu nabrala). Předposlední jsem držela od prosince asi do února (-3kg) a teď od dubna do teď. Vždycky jsem vydržela týden a pak trochu hřešila, ale nikdy to nebylo nic extra, abych vynechala třeba celý dny. Jenže teď se mi to moje porušování  hodně mstí Sad(( Už 3 týdny se držím podle pravidel a nic neporušuji a kg jdou stejně nahoru :/ Už jsem i na váze kterou jsem neměla aspoň 4 roky Sad(90kg). Někdy si říkám, že s tím seknu, ale to se pak zase bojím aby nenastal ten úžasný jojo efekt, který asi u mě začal. Už při druhém pokusu mi šla kg hodně pomalu a na začátku posledního taky, ale furt to šlo dolů. Teď to jde jen obráceně. Třeba by to mohlo být i díky nervům :(U 2. pokusu jsem nastupovala do první práce a teď zase mám příští týden státnice.  

Nestalo se někomu něco podobného? Nebo nevíte někdo co s tím?
Já už si nevím rady a spíš mi je z toho do breku, když se ráno podívám na číslo na váze. Už nepomáhá žádná moje dřívější motivace Sad(( Vím, že jsem si to hodně pokazila sama, ale přece nějak to musí jít.      

Huhanka

Messages : 5
Date d'inscription : 06.05.2013
Age : 45

Návrat hore Goto down

váha - Začarovaný kruh :/ Empty Re: Začarovaný kruh :/

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.