FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
kokosové - Jedálniček EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
kokosové - Jedálniček EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
kokosové - Jedálniček EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
kokosové - Jedálniček EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
kokosové - Jedálniček EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
kokosové - Jedálniček EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
kokosové - Jedálniček EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
kokosové - Jedálniček EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
kokosové - Jedálniček EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
kokosové - Jedálniček EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
kokosové - Jedálniček EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
kokosové - Jedálniček EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
kokosové - Jedálniček EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
kokosové - Jedálniček EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
kokosové - Jedálniček EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
kokosové - Jedálniček EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
kokosové - Jedálniček EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
kokosové - Jedálniček EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Jedálniček

5 posters

Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Jedálniček

Odoslať pre kacusik69 Pi máj 18, 2012 2:02 pm

Ahojte, som tu nova, od zajtra planujem zacat s Dukanovou dietou, len mam trosku nejasnost co sa tyka vzoroveho jedalnicka z Bronkinej stranky Rolling Eyes - vzdy je napisanych viac jedal na ranajky, obed, atd. chcem sa spytat ci su to alternativy, teda ze bud si dam jedno, druhe alebo tretie,... alebo mozem vsetko vymenovane zjest? Napr. 1.den 1F - Vecera - udena makrela, 0% biely jogurt - takze bud si vyberiem makrelu ALEBO jogurt, alebo mam zjest makrelu AJ jogurt (iba ako priklad)? A este sa chcem spytat - co sa tyka komplexnych vitaminov a mineralov - kupila som si sumive Calibrum s echinaceou (o. i. aj na podporu imunity), mozem si davat 1 tbl/denne alebo mam si davat vitaminy obden, prip. inak? Dakujem za odpoved!
kacusik69
kacusik69

Messages : 28
Date d'inscription : 18.05.2012
Localisation : Slovakia

http://ucm-anjok.webnode.sk

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Re: Jedálniček

Odoslať pre henrieta71 Pi máj 18, 2012 8:08 pm

ahoj jedalnicek je len vzorovy ,aby si mala predstavu ako jest ,mozes si sama zvolit co budes jest ,hlavne co mas rada na zaciatku ,lebo pri proteinoch je to trochu obmedzujuce Sad,ale neboj 1f prejde rychlo a potom ked pridas zeleninu to bude uz dobre, vitaminy urcite kazdy den ,ja preferujem tabletky ale to je tvoj vyber , len pozri kolko je odporucana denna davka tak sa toho drz ,lebo ty ich budes mat malo v strave a pomozu ti aj aby si sa necitila slaba co je priznakom diety, a nezabudni vela pit to je najdolezitejsie drzim palce a nech to rychlo s teba opada Very Happy
henrieta71
henrieta71

Messages : 159
Date d'inscription : 15.01.2012
Localisation : London

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Re: Jedálniček

Odoslať pre kacusik69 Pi máj 18, 2012 8:15 pm

henrieta71 napísal:ahoj jedalnicek je len vzorovy ,aby si mala predstavu ako jest ,mozes si sama zvolit co budes jest ,hlavne co mas rada na zaciatku ,lebo pri proteinoch je to trochu obmedzujuce Sad,ale neboj 1f prejde rychlo a potom ked pridas zeleninu to bude uz dobre, vitaminy urcite kazdy den ,ja preferujem tabletky ale to je tvoj vyber , len pozri kolko je odporucana denna davka tak sa toho drz ,lebo ty ich budes mat malo v strave a pomozu ti aj aby si sa necitila slaba co je priznakom diety, a nezabudni vela pit to je najdolezitejsie drzim palce a nech to rychlo s teba opada Very Happy

Dakujem pekne za odpoved. Volila som sumive vitaminy z dovodu ze tie komplexnejsie zvycajne byvaju vacsie a ja mam problem s prehltanim velkych tabletiek, osobne som sa este aspon nestretla s nijakymi multivitaminmi a multimineralmi ktore by boli obsiahnute v malej tabletke Smile No, dufam ze to pojde dolu, za 2 a pol roka som pribrala 18 kg a uz si zacinam "vadit"... tak este raz dakujem a prajem aj ja vela uspechov v chudnuti Smile Pekny vecer
kacusik69
kacusik69

Messages : 28
Date d'inscription : 18.05.2012
Localisation : Slovakia

http://ucm-anjok.webnode.sk

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Re: Jedálniček

Odoslať pre endaebi Ne máj 20, 2012 8:44 pm

počula som, že tie šumivé nie sú žiadna výhra.....
kacusik69 napísal:
henrieta71 napísal:ahoj jedalnicek je len vzorovy ,aby si mala predstavu ako jest ,mozes si sama zvolit co budes jest ,hlavne co mas rada na zaciatku ,lebo pri proteinoch je to trochu obmedzujuce Sad,ale neboj 1f prejde rychlo a potom ked pridas zeleninu to bude uz dobre, vitaminy urcite kazdy den ,ja preferujem tabletky ale to je tvoj vyber , len pozri kolko je odporucana denna davka tak sa toho drz ,lebo ty ich budes mat malo v strave a pomozu ti aj aby si sa necitila slaba co je priznakom diety, a nezabudni vela pit to je najdolezitejsie drzim palce a nech to rychlo s teba opada Very Happy


Dakujem pekne za odpoved. Volila som sumive vitaminy z dovodu ze tie komplexnejsie zvycajne byvaju vacsie a ja mam problem s prehltanim velkych tabletiek, osobne som sa este aspon nestretla s nijakymi multivitaminmi a multimineralmi ktore by boli obsiahnute v malej tabletke Smile No, dufam ze to pojde dolu, za 2 a pol roka som pribrala 18 kg a uz si zacinam "vadit"... tak este raz dakujem a prajem aj ja vela uspechov v chudnuti Smile Pekny vecer

endaebi

Messages : 21
Date d'inscription : 10.04.2012

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Re: Jedálniček

Odoslať pre kacusik69 Ne máj 20, 2012 8:53 pm

ved uvidime...

endaebi napísal:počula som, že tie šumivé nie sú žiadna výhra.....
kacusik69 napísal:
henrieta71 napísal:ahoj jedalnicek je len vzorovy ,aby si mala predstavu ako jest ,mozes si sama zvolit co budes jest ,hlavne co mas rada na zaciatku ,lebo pri proteinoch je to trochu obmedzujuce Sad,ale neboj 1f prejde rychlo a potom ked pridas zeleninu to bude uz dobre, vitaminy urcite kazdy den ,ja preferujem tabletky ale to je tvoj vyber , len pozri kolko je odporucana denna davka tak sa toho drz ,lebo ty ich budes mat malo v strave a pomozu ti aj aby si sa necitila slaba co je priznakom diety, a nezabudni vela pit to je najdolezitejsie drzim palce a nech to rychlo s teba opada Very Happy


Dakujem pekne za odpoved. Volila som sumive vitaminy z dovodu ze tie komplexnejsie zvycajne byvaju vacsie a ja mam problem s prehltanim velkych tabletiek, osobne som sa este aspon nestretla s nijakymi multivitaminmi a multimineralmi ktore by boli obsiahnute v malej tabletke Smile No, dufam ze to pojde dolu, za 2 a pol roka som pribrala 18 kg a uz si zacinam "vadit"... tak este raz dakujem a prajem aj ja vela uspechov v chudnuti Smile Pekny vecer
kacusik69
kacusik69

Messages : 28
Date d'inscription : 18.05.2012
Localisation : Slovakia

http://ucm-anjok.webnode.sk

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Martina

Odoslať pre martina1978 Ut jún 19, 2012 9:46 am

kacusik69 napísal:
henrieta71 napísal:ahoj jedalnicek je len vzorovy ,aby si mala predstavu ako jest ,mozes si sama zvolit co budes jest ,hlavne co mas rada na zaciatku ,lebo pri proteinoch je to trochu obmedzujuce Sad,ale neboj 1f prejde rychlo a potom ked pridas zeleninu to bude uz dobre, vitaminy urcite kazdy den ,ja preferujem tabletky ale to je tvoj vyber , len pozri kolko je odporucana denna davka tak sa toho drz ,lebo ty ich budes mat malo v strave a pomozu ti aj aby si sa necitila slaba co je priznakom diety, a nezabudni vela pit to je najdolezitejsie drzim palce a nech to rychlo s teba opada Very Happy

Dakujem pekne za odpoved. Volila som sumive vitaminy z dovodu ze tie komplexnejsie zvycajne byvaju vacsie a ja mam problem s prehltanim velkych tabletiek, osobne som sa este aspon nestretla s nijakymi multivitaminmi a multimineralmi ktore by boli obsiahnute v malej tabletke Smile No, dufam ze to pojde dolu, za 2 a pol roka som pribrala 18 kg a uz si zacinam "vadit"... tak este raz dakujem a prajem aj ja vela uspechov v chudnuti Smile Pekny vecer

Ahoj, daj pozor na tie vitamíny, fakt si radšej kúp typu Bion 3 alebo Centrum a podobne. Aby si nebola slabá. Neviem, koľko chceš schudnúť ale fakt aby si nemala prílišny odliv vitamínov. Sama mám tiež problém s prhĺtaním tabletiek, ale napr. Bion bol v pohode. Držím palce.

martina1978

Messages : 10
Date d'inscription : 14.03.2012

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty KOKOSOVE MLIEKO???

Odoslať pre zuzik Ne júl 01, 2012 4:20 pm

Cafte baby... Rolling Eyes

ja by som mala taku malu otazocku mozem kokosove mlieko >???
dakujem

zuzik

Messages : 1
Date d'inscription : 01.07.2012

Návrat hore Goto down

kokosové - Jedálniček Empty Re: Jedálniček

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.