FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

Problémy starých dukanek

+9
Martina1212
Zuzka1
Agni
katarina
Broňa
KLT
henrieta71
MAJKA
happysmile
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty gynekologické problémy

Odoslať pre Martina1212 St október 24, 2012 4:38 pm

Zdravím, neviem, ale každá diéta pôsobí na každého inak. Ja som začala duk.diétu a hneď v prvej fáze, cca na 3 deň som začala mať gynekologické problémy, menštruácia po 14 dňoch, samozrejme prerušovaná. Výsledok, teraz som v druhej fáze, cca 3 mesiac a nedostala som menštruáciu vôbec. Takže každá to znáša inak. Čo sa týka vlasov a nechtov, nechty sa mi prestali štiepať, vlasy trochu vypadávali, ale je to asi ročným obdobím, jeseň si to vyžiada vždy. Užívam Centrum každý deň a pupalku a cítim sa v pohode. Možno je to spôsobené rýchlym ubúdaním váhy, možno začínam byť v 38 rokoch v prechode. Neviem, či má niektorá z Vás takúto skúsenosť. Ak áno, podelte sa so mnou ako to zniesť jednoduchšie.

Martina1212

Messages : 4
Date d'inscription : 24.10.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre Agni Po október 29, 2012 3:29 pm

Martina1212 napísal:Zdravím, neviem, ale každá diéta pôsobí na každého inak. Ja som začala duk.diétu a hneď v prvej fáze, cca na 3 deň som začala mať gynekologické problémy, menštruácia po 14 dňoch, samozrejme prerušovaná. Výsledok, teraz som v druhej fáze, cca 3 mesiac a nedostala som menštruáciu vôbec. Takže každá to znáša inak. Čo sa týka vlasov a nechtov, nechty sa mi prestali štiepať, vlasy trochu vypadávali, ale je to asi ročným obdobím, jeseň si to vyžiada vždy. Užívam Centrum každý deň a pupalku a cítim sa v pohode. Možno je to spôsobené rýchlym ubúdaním váhy, možno začínam byť v 38 rokoch v prechode. Neviem, či má niektorá z Vás takúto skúsenosť. Ak áno, podelte sa so mnou ako to zniesť jednoduchšie.

Ahoj,
ja som uz s dukanovou dietou skoncila davno, po tom co u mna nastala ketoza a pomali mi zacalo prekyslovat organizmus a vypadavat mi viac vlasov, ale neidem tu nikoho odhovarat, iba napisat skusenosti, kedze pracujem vo velkej firme, kde sa postupne pridali aj ine kolegyne a kolegovia...zo zaciatku sme boli vsetci nadseni...ved len rychlo schudnem a tak prejdem do dalsej fazy...budem uzivat Bion3 a vsetko bude super..., no teraz aj po 5 mesiacoch stale bojujem s prekyslenym organizmom, gynekol. problemy sa uz davaju do poriadku, trosku mi vyskocili v tom obdobi oblicky( a to som pila aj 3 az 4 litre vody..., ale to ja stale...),u kolegyne doslo tiez k strate menstruacie ale nakoniec po 3 mesiacoch dostala, no namerali jej zvysene hladiny hormonov...( co je uplne normalne pri neustalom jedeni zivocisnych bielkovin..., v dnesnej dobe samozrejme plnych hormonov, antibiotik...aj ked sa vyhovarame, ze kupujeme len kvalitne produkty...nic v nasich supermarketoch...kvalitne nie je a uz vobec to nikdy nevidelo zelenu travu ci sa dokonca hybalo...), kolega schudol po 2 mesiacoch 10 kg no s manzelkou doteraz pouzivaju rannajsie ph papieriky , aby dostali pod kontrolu PH...a to uz nehovorim o ludoch, ktori sa chceli pustat do chudnutia pri oblickovych alebo inych zdravotnych problemoch...

No, ale ved kto uz je v dnesnej dobe 100 % zdravy..., (ako to doporucuje autor tejto diety...), "ladovat sa" nizkotucnymi ( zdraviu este menej prospesnymi vyrobkami...), zivocisnymi ( skodlivymi...choroby srdca, vysoky krvny tlak, srdcove prihody, traviace problemy...atd...) vyrobkami...nie je nasmu organizmu, nech sa nad tym zamyslam akokolvek...vobec prospesne..., priam skodlive...zakazanie cukrov a tukov...( ktore su pre nas organizmus nevyhnutne...nahradzanie sladenia chemickymi nahradami, ktore sa pouzivaju aj ako palivo do motorov..., vylucenie zdravych tukov, ktore zrychluju organizmus a chrania telo pred chorobami, vyssie spomenutymi...)...atd. je toho strasne vela a nechcem nudit...

Aj ked som este podstatne mlada, uvedomila som si, ze radsej budem chudnut pomalsie, ale budem robit nieco pre svoje zdravie, ako sa o pol roka, rok, pripadne o 5 rokov, trapit nasledkami, ktore nemusia, no mozu na mne zanechat trvale zdravotne problemy. Kazdy autor bude presadzovat tu svoju dietu, a hladat argumenty aka je zdraviu neskodna, no tento biznis ide ruka v ruke aj s farmaceutickym priemyslom...a predsa cim viac dosledkov...tym viac penazi na licebu...tym väcsie zisky...a to pod nalepkou..."chceme pre Vas, len to najlepsie"...a predsa najlepsia reklama su chudnuce celebrity...Toto je moj nazor a len par skusenosti ludi z mojho okolia..., kazdy je strojcom svojho zdravia a mozem len odporucit zdravu vyvazenu stravu, pri nej schudnete, no co je velkym plus, budete mat este ovela viac energie a aj zdravo vyzerat..., ale dukankam, ktore uspesne bojuju dalej, zelam nech to vydrzia a nech ich vsetky problemy obchadzaju zdaleka. Pekny den Smile

Agni

Messages : 4
Date d'inscription : 01.05.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre vefida So november 24, 2012 9:48 am

Plne súhlasím s Broňkou, som v druhej fáze a zatiaľ nemám problémy, ale dodržiavam presne pokyny v knihe čo sa týka striedania dní zeleninovo-proteinového a čisto proteinového, práve ten prvý je doležitý,. vtedy si dávam zelninku roznu povolenu a striedam ju, a samozrejme aj celkovo čo sa týka stravy, podľa mňa zdravotné problémy máte preto, že chýbaju rozne veci v tele, keď jete jednostrannú stravu stále dookola, okrem toho si dávam vitamíny a minerály každý deň v tabletke. Postupne si dopĺňam stravu vždy o niečo nové- samozrejme povolené, možno sem tam trolinku poruším, že potravina nie je úplne "čistá" podľa Dukana- napr. si kupujem telacie párky, ktoré síce obsahuju vysoký podiel teľacieho mäsa-ale je tam aj bravčové trochu, alebo kuracie stehno jem celé, nielen spodnú časť- samozrejme bez kože,

Strava má byť pestrá a nebudu zdravotné problémy. Veď povolenej zeleninky je tak veľa a dá sa upraviť rozne aj pridať k mäsku- veľmi obľúbený sa mi stal pórik, kapusta, cukinka, kalerábik....

Váha mi dvakrát postála, ale zas sa pohla dole a pritom mi vravia že jem snáď viac ako predtým- len si už vyberám čo zjem, jem častejšie a v menších porciách.

Takže to nevzdávajte, ja si myslím, že len potrbujete spestriť svoj jedálniček a všetko sa dostane do normálu.

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre vefida So november 24, 2012 9:56 am

Zuzka1 napísal:Ahoj Agni, nikoho som sa nechcela dotknut. Isteze kazda jednostranna dieta sa moze aj negativne odrazit pokial sa to prehana. Ale ked kazdy den zjem nizkotucny tvaroh alebo cottage alebo nizkotucny jogurt, tak musim mat v sebe tolko vapnika, ze neexistuje aby sa zhorsil moj stav zubov. Navyse ked clovek neje ziadne cukry. Sama na sebe pozorujem, ze mam teraz zuby nejake "cistejsie" a belsie. Zelenina je fajn, nic proti zelenine. Ale sama o sebe nestaci, pokial sa vynechavaju ostatne zlozky potravy. Bratranec bol par rokov vegan, a tak si pototo zdravie, ze az. Musel s tym prestat. Dukanova dieta (1 faza a 2 faza) nie su zrovna zdrave, ale kratkodobo (par tyzdnov az mesiacov) jest bielkoviny a zeleninu je to podla mna ovela zdravsia alternativa ako jest iba samu zeleninu.

Zuzka plne s tebou súhlasím. Na tejto diete ma zaujal to, že sa možem nakoniec vrátiť k predchádazjucemu stravovaniu, ale počas nej som sa naučila jesť v malých dávkach a častejšie, čo som predtým nerobila a to bol asi aj dovod mojho priberania. Určite má táto dieta niečo do seba, keď už nič iné tak aspoň sa naučiť jesť a odnaučiť žrať. Smile

vefida

Messages : 41
Date d'inscription : 28.09.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre janka.rojko Pi november 30, 2012 12:45 pm

Ahojte,
dnes som bola na krvnych testoch, po 4,5 mesiacoch DD.
Vysledky mam ukazkove, chcela som sa vami o to podelit. Ak sa DD drzi pestro, tak problemy nenastanu:) Aj kvalitu vlasov a pleti mam lepsiu.



vefida napísal:
Zuzka1 napísal:Ahoj Agni, nikoho som sa nechcela dotknut. Isteze kazda jednostranna dieta sa moze aj negativne odrazit pokial sa to prehana. Ale ked kazdy den zjem nizkotucny tvaroh alebo cottage alebo nizkotucny jogurt, tak musim mat v sebe tolko vapnika, ze neexistuje aby sa zhorsil moj stav zubov. Navyse ked clovek neje ziadne cukry. Sama na sebe pozorujem, ze mam teraz zuby nejake "cistejsie" a belsie. Zelenina je fajn, nic proti zelenine. Ale sama o sebe nestaci, pokial sa vynechavaju ostatne zlozky potravy. Bratranec bol par rokov vegan, a tak si pototo zdravie, ze az. Musel s tym prestat. Dukanova dieta (1 faza a 2 faza) nie su zrovna zdrave, ale kratkodobo (par tyzdnov az mesiacov) jest bielkoviny a zeleninu je to podla mna ovela zdravsia alternativa ako jest iba samu zeleninu.

Zuzka plne s tebou súhlasím. Na tejto diete ma zaujal to, že sa možem nakoniec vrátiť k predchádazjucemu stravovaniu, ale počas nej som sa naučila jesť v malých dávkach a častejšie, čo som predtým nerobila a to bol asi aj dovod mojho priberania. Určite má táto dieta niečo do seba, keď už nič iné tak aspoň sa naučiť jesť a odnaučiť žrať. Smile

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre zuzanas Pi november 30, 2012 1:12 pm

Ja som tiez bola po roku na krvnych testoch. Dala som si urobit podrobnejsi rozbor a tiez mam vyborne vysledky. Mudr. povedal, ze uplne super na jednotku.
zuzanas
zuzanas

Messages : 140
Date d'inscription : 16.01.2012

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre janka.rojko So marec 23, 2013 9:48 am

Opat som bola vcera na testoch(8 mesiacov DD), Mudr. povedala ze radost pozerat!
Som v tretej faze, doprajem si aj nieco nezdrave, mam vela pohybu, citim sa lepsie, vyzeram lepsie:)
Som spokojna:)
Drzte sa!
zuzanas napísal:Ja som tiez bola po roku na krvnych testoch. Dala som si urobit podrobnejsi rozbor a tiez mam vyborne vysledky. Mudr. povedal, ze uplne super na jednotku.

janka.rojko

Messages : 68
Date d'inscription : 25.07.2012
Age : 39
Localisation : Košice

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre kerinka Ut marec 26, 2013 9:58 am

janka.rojko napísal:Opat som bola vcera na testoch(8 mesiacov DD), Mudr. povedala ze radost pozerat!
Som v tretej faze, doprajem si aj nieco nezdrave, mam vela pohybu, citim sa lepsie, vyzeram lepsie:)
Som spokojna:)
Drzte sa!
zuzanas napísal:Ja som tiez bola po roku na krvnych testoch. Dala som si urobit podrobnejsi rozbor a tiez mam vyborne vysledky. Mudr. povedal, ze uplne super na jednotku.

Janka,hoci som len na DD necelé 2 mes.,cítim sa výborne.Pros. aké testy si si dala robiť?Rozmýšľam že po pol roku zájdem aj ja....

kerinka

Messages : 27
Date d'inscription : 05.03.2013

Návrat hore Goto down

váha - Problémy starých dukanek - Stránka 2 Empty Re: Problémy starých dukanek

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.