FÓRUM DUKANOVA DIÉTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prihlásenie

Zabudli ste svoje heslo?

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - váha nejde dole :( EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - váha nejde dole :( EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - váha nejde dole :( EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - váha nejde dole :( EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» Ahojte zacinam 1.5.2014 prida sa niekto?
váha - váha nejde dole :( EmptyPi júl 17, 2015 10:34 am pre triniti29

» 2.faza - zacinam
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt jún 11, 2015 9:24 am pre toby1toby

» ZAČIATOČNÍK
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt marec 05, 2015 1:28 pm pre Zelinka

» Cottage cheese
váha - váha nejde dole :( EmptyNe február 22, 2015 5:29 pm pre Freya

» Mozzarella light
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» Čím dochucovať?
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt január 08, 2015 6:38 am pre petulda33

» TEKUTÉ VAJEČNÉ BIELKY
váha - váha nejde dole :( EmptyŠt september 18, 2014 5:31 pm pre petko3621

» Ma vyznam zacat znova?
váha - váha nejde dole :( EmptyPo september 08, 2014 9:03 pm pre Bodka

» Pizza z karfiolu
váha - váha nejde dole :( EmptySo júl 12, 2014 11:23 am pre simbata

marca 2024
PoUtStŠtPiSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Posts with the most reactions of the month

váha nejde dole :(

+13
Mellin
pachucha
Lusia
Diuška
zuzacka
NibokaZv
Zuzka
ada1981
zimka
antika
Seginka
Fialka
Baška
17 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty váha nejde dole :(

Odoslať pre Baška Ne apríl 29, 2012 9:55 am

AHOJTE Dukanky, ja držim dietu už 14 dni a v prvej faze som schudla 2 kila, no už týžden nič ale zato som dala dole na pase a zadku dalšie 2 cm Smileváha ma rozčuluje že nejde dole :-/

Baška

Messages : 9
Date d'inscription : 29.04.2012
Age : 31
Localisation : England, Canterbury

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Fialka Pi máj 25, 2012 12:32 pm

aj ja stagnujem .. pôjde to ? alebo mám byť zasa iba na proteínoch? bez zeleniny?

Fialka

Messages : 28
Date d'inscription : 15.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Seginka Pi máj 25, 2012 12:40 pm

Urcite to pojde Smile Chudnutie nie je iba o vahe ale aj o centimetroch...ta ksa skus pomerat Smile Okrem toho sa ti organizmus postupne prisposobuje, tak tieto obdobia stagnacie su bezne...vsak si precitaj ostatne prispevky od bab Smile

Seginka

Messages : 45
Date d'inscription : 23.04.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre antika Pi máj 25, 2012 3:42 pm

ja tiez moc vo vahe nejdem dole skor to vydím na cm , seginka ma uplnu pravdu baby Wink

antika

Messages : 70
Date d'inscription : 13.04.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zimka Ut jún 12, 2012 4:54 pm

Caute baby, drzim dukanku 9ty den, schudla som 3,5kg, jedlo mi uz sem tam ide riadne na nervy a vaha poslednych 5 dni stoji. Hovorim si, ze chcem schudnut este 8kg a pytam sa sama seba, ci to vydrzim na takej jednotvarnej strave. Bojim sa jest nieco ine ako jedlo robene na vode. A moji chlapci jedia kolace a vyvoniava mi to pod nosom, nemate chut si jednoducho dat nieco z muky??? Razz Surprised Smile No inac to nepojde, cvicenie a uprava stravy, to mam uz odskusane, takze baby, vydrzime!!!!

zimka

Messages : 31
Date d'inscription : 03.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre ada1981 Ut jún 12, 2012 9:38 pm

Fialka napísal:aj ja stagnujem .. pôjde to ? alebo mám byť zasa iba na proteínoch? bez zeleniny?

mne sa vaha nepohla viac ako tyzden.. zrejme uz je to 2 tyzdne.. zajtra mam 3 a pozajtra 4 proteinovy den a odvazim sa po nich.. snazim sa vazit vzdy v pondelok alebo utorok.. alebo po proteinovych dnoch.. nech uz padne aspon na 66 Smile
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Zuzka St jún 13, 2012 5:28 am

zimka napísal:Caute baby, drzim dukanku 9ty den, schudla som 3,5kg, jedlo mi uz sem tam ide riadne na nervy a vaha poslednych 5 dni stoji. Hovorim si, ze chcem schudnut este 8kg a pytam sa sama seba, ci to vydrzim na takej jednotvarnej strave. Bojim sa jest nieco ine ako jedlo robene na vode. A moji chlapci jedia kolace a vyvoniava mi to pod nosom, nemate chut si jednoducho dat nieco z muky??? Razz Surprised Smile No inac to nepojde, cvicenie a uprava stravy, to mam uz odskusane, takze baby, vydrzime!!!!

Gratulujem k uspechu...prečo jednotvarna strava ...ja mam pocit že tato dieta je dosť pestra je už len na tebe aka si kretívna ja som na diete pol roka a stale niečo vymýšlam nové...stale si jedlo pripravím inak a stalé mi chutí Smile upeč si aj ty koláčiky je tu kopec receptov Smile a neboj sa experimentovať aj čo sa týka mäska orestuj si cibulku na kvapke oleja kt. si najprv vytrieš na celu panvicu pridaj na rezančeky nakrajané a okorenené mäsko je to mnamka ja použivam veľk škálu korenia a preto je stale moje jedlo inéj chuti ...alebo ku mesku pridaj zatrepku ( mlieko + kukuričný škrob) a budeš mať hned aj omáčku je to sýtejšie ako čisté mäsko...alebo si urob faširky namiesto struhanky použi otruby a šup do rury .... je fakt kopec možnosti alebo ja si robievam aj plnené prsia plnim praženičkou zeleninou alebo tvarohovou natierkou ...jednoducho nakombinujem povolené potraviny a ide to Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre NibokaZv St jún 13, 2012 11:52 am

Zuzka prosím ťa čo sa týka toho škrobu, ktorý je lepší kukuričný či zemiakový lebo raz čítam tak a raz tak :-) tak neviem ktorý kúpiť. Ďakujem

NibokaZv

Messages : 9
Date d'inscription : 27.04.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre ada1981 St jún 13, 2012 12:35 pm

NibokaZv napísal:Zuzka prosím ťa čo sa týka toho škrobu, ktorý je lepší kukuričný či zemiakový lebo raz čítam tak a raz tak :-) tak neviem ktorý kúpiť. Ďakujem
ja som citala, ze kukuricny
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zimka St jún 13, 2012 12:58 pm

A uz mi je uplne jasne, kde tkvie moj problem, som nekreativna, lebo neviem varit Very Happy Embarassed
Ale dakujem pekne za povzbudzovanie, vazim si to. Ale dnes som uz skusila spenatovu polievocku a celkom sa to dalo Smile
Pozeram si recepty aj na dieta-protal.sk celkom v pohode su tam recepty. Len denne chodim zamestnancom kupovat jedla do restiky a ked vidim tie rezniky v trojobale...hmm Suspect
Pocuj zuzi a zvyknes citat Emmu? V julovej vysiel nelichotivy clanok o DD. Ale mam pocit, ze je to skor o extremistkach, ktore nedodrziavaju fazy ale zaseknu sa v tej 1.faze.

zimka

Messages : 31
Date d'inscription : 03.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zuzacka Št jún 14, 2012 11:14 am

Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...
zuzacka
zuzacka

Messages : 41
Date d'inscription : 14.06.2012
Age : 39
Localisation : Trnava

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zimka Št jún 14, 2012 11:29 am

zuzacka napísal:Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...

Zuzi ja som na tom uplne rovnako, dokonca mi kilo chodi hore dole v 2.faze a to aj cvicim a nic. No stale si hovorim, ze telo sa s touto zmenou musi vyrovnat a su to dost velke soky pre organizmus, teda pre moj urcite, lebo som sa predtym v zahranici stravovala vsemozne len nie zdravo.

zimka

Messages : 31
Date d'inscription : 03.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Diuška Št jún 14, 2012 11:32 am

zimka napísal:
zuzacka napísal:Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...

Zuzi ja som na tom uplne rovnako, dokonca mi kilo chodi hore dole v 2.faze a to aj cvicim a nic. No stale si hovorim, ze telo sa s touto zmenou musi vyrovnat a su to dost velke soky pre organizmus, teda pre moj urcite, lebo som sa predtym v zahranici stravovala vsemozne len nie zdravo.

baby nezúfajte ja som od 30.6. a mám stále 3kg do čo za týždeň zhodila a zatiaľ nič...je pravda že cez vík so to porušila a nejak mi kilo išlo hore ale už je dole a neurobím už takú hlúposť! meral som si stehná a mám ich o 2 cm menšie takže to ide Very Happy

Diuška

Messages : 87
Date d'inscription : 29.05.2012
Age : 36

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zimka Št jún 14, 2012 11:42 am

Diuška napísal:
zimka napísal:
zuzacka napísal:Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...

Zuzi ja som na tom uplne rovnako, dokonca mi kilo chodi hore dole v 2.faze a to aj cvicim a nic. No stale si hovorim, ze telo sa s touto zmenou musi vyrovnat a su to dost velke soky pre organizmus, teda pre moj urcite, lebo som sa predtym v zahranici stravovala vsemozne len nie zdravo.

baby nezúfajte ja som od 30.6. a mám stále 3kg do čo za týždeň zhodila a zatiaľ nič...je pravda že cez vík so to porušila a nejak mi kilo išlo hore ale už je dole a neurobím už takú hlúposť! meral som si stehná a mám ich o 2 cm menšie takže to ide Very Happy

Hmmmm...vidis, toto je moj problem, ze ja sledujem len vahu a nemeriam sa. Ale tak snad ked vydrzim mesiac tak sa to prejavi aj na vahe. Raz tie kila uz zisli, snad zidu opat. Ale v 2.faze som neschudla este ani pol kila a to som na nej uz 8 dni.

zimka

Messages : 31
Date d'inscription : 03.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Zuzka Št jún 14, 2012 12:06 pm

NibokaZv napísal:Zuzka prosím ťa čo sa týka toho škrobu, ktorý je lepší kukuričný či zemiakový lebo raz čítam tak a raz tak :-) tak neviem ktorý kúpiť. Ďakujem

Zemiakový je zakázaný
my dukanky konzumujeme len kukuričný Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Zuzka Št jún 14, 2012 12:08 pm

zimka napísal:A uz mi je uplne jasne, kde tkvie moj problem, som nekreativna, lebo neviem varit Very Happy Embarassed
Ale dakujem pekne za povzbudzovanie, vazim si to. Ale dnes som uz skusila spenatovu polievocku a celkom sa to dalo Smile
Pozeram si recepty aj na dieta-protal.sk celkom v pohode su tam recepty. Len denne chodim zamestnancom kupovat jedla do restiky a ked vidim tie rezniky v trojobale...hmm Suspect
Pocuj zuzi a zvyknes citat Emmu? V julovej vysiel nelichotivy clanok o DD. Ale mam pocit, ze je to skor o extremistkach, ktore nedodrziavaju fazy ale zaseknu sa v tej 1.faze.

Ujo dukan dlho navrhoval tuto dietu a ak sa ozaj poctivo dodržiava tak nam nič nehrozi Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Zuzka Št jún 14, 2012 12:09 pm

zuzacka napísal:Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...

Nevešaj hlavu ono sa to pohne určite a budeš velmi milo prekvapená
prajem veľa úspechov Smile
Zuzka
Zuzka

Messages : 418
Date d'inscription : 17.01.2012
Age : 36
Localisation : Poprad

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre ada1981 Št jún 14, 2012 1:46 pm

bounce bounce bounce Dievcata, nevesajte hlavu.. u mna sa 2 tyzdne nic nehybalo. vazim sa 1-2 x do tyzdna a dnes uz bolo o kilo menej.. po 2 tyzdnoch.. uz som myslela ze sa nic viac nepohne.. ja mam obcas male prehresky, ale ide to dole aj tak.. dnes uz som mala 67 Smile takze netrapte sa, pokracujte nadalej a ako pisu skusenejsi, ono sa to pohne opat.. bounce bounce bounce
ada1981
ada1981

Messages : 41
Date d'inscription : 11.05.2012
Age : 42

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre zimka Št jún 14, 2012 2:51 pm

ada1981 napísal:bounce bounce bounce Dievcata, nevesajte hlavu.. u mna sa 2 tyzdne nic nehybalo. vazim sa 1-2 x do tyzdna a dnes uz bolo o kilo menej.. po 2 tyzdnoch.. uz som myslela ze sa nic viac nepohne.. ja mam obcas male prehresky, ale ide to dole aj tak.. dnes uz som mala 67 Smile takze netrapte sa, pokracujte nadalej a ako pisu skusenejsi, ono sa to pohne opat.. bounce bounce bounce

Dakujeme Adi, toto pomaha, clovek to potrebuje sem tam len opakovane pocut Smile

zimka

Messages : 31
Date d'inscription : 03.06.2012
Age : 37

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Pi júl 27, 2012 8:01 am

zuzacka napísal:Ahojte, tak dnes som sa aj ja pridala k vam na forum...Dukana drzim od 4.6., po 1.faze 1,5 kila dole a odvtedy nic- co je uz 6dni. Striedam po 2 dni B a 2 BZ dni... tak dufam ze casom sa to pohne...lebo pomaly stracam na viere...

Ahoj. ja držím dukana od 16.7.2012. Prvú fázu som mala 5 dní a dala som dole 3,5kg, teraz som siedmi deň na druhej fáze, a za 6 dní som dala dole len 0,5kg. v páse som dala zatiaľ celkovo dole 10cm. je to v norme? chudnutie sa spomalí, keď už mám na striedačko BZ a B deň?
váha - váha nejde dole :( VQkuCDSHUAAAAASUVORK5CYII=
miery: 101-87-99
16.7.-20.7.2012 1.fáza -3,5kg
21.7.2012 - trvá 2. fáza - -0,5kg miery: 98-77-99

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Pi júl 27, 2012 8:22 am

Ahoj Lusia, ja držím od 12.7.2012 v útočnej som dala 3 kg a teraz B/BZ mam 1,5 kg naspäť. Brucho ako siedmy mesiac. Mám vyše týždňa takú depresiu, že revem vkuse. Ja idem z ovela vyššej váhy ako ty, preto nechapem co sa deje....

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Pi júl 27, 2012 8:32 am

pachucha napísal:Ahoj Lusia, ja držím od 12.7.2012 v útočnej som dala 3 kg a teraz B/BZ mam 1,5 kg naspäť. Brucho ako siedmy mesiac. Mám vyše týždňa takú depresiu, že revem vkuse. Ja idem z ovela vyššej váhy ako ty, preto nechapem co sa deje....

Ahoj, to ma mrzí. Ja denne spravím cca 10 km na rotopede, a po ňom cviky na bruško s fit loptou, raz týždenne plaváreň cca 15-20 dĺžok, a teraz chcem už 2x týždenne plaváreň. A popri tom v robote sa vyhýbam výťahom a stále chodím len po schodoch z 5-teho poschodia, kde robim na 0 ku.... Myslím, že ináč by to šlo rýchlo hore...kombinácia kardiocvičenia a cvikov na bruško sa mi osvedčila. Odporúčam 2-fázové cvičenie. Ráno nalačno rotoped aspoň 20 minút, potoom poobede tiež. Neverím, že by som schudla podla Dukana bez pohybu, podľa mňa je to blbosť...
Dúfam, že sa to rozhýbe aspoň na 1kg za 7 dní.... uvídime, dúfam že sa vyhnem stagnovacej fáze, ostáva mi len dúfať
A držím ti palčeky

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre pachucha Pi júl 27, 2012 8:37 am

No teda ty si ale aktívna. Ja som unavená, len keď to čítam hahaha. Je fajn keď sa hýbeš a pohyb Ti robí radosť :-) Ja som neuveriteľne slabá a unavená. Nechce sa mi pomaly ani dýchať. Vždy som bola energetická guľa a teraz sa šuchtám ako babička o paličke. Fakt sa cítim slabo a to chodím na prechádzky aj hodinové. Aj ja dúfam, že sa to zmení a rozhýbe. Nemôžem sa už na seba pozerať. Je to hnus mať také obrovské telo...Držím aj ja palčeky, nech Ti to rýchlo a hlavne efektívne ide dole :-)

pachucha

Messages : 131
Date d'inscription : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Lusia Pi júl 27, 2012 9:24 am

pachucha napísal:No teda ty si ale aktívna. Ja som unavená, len keď to čítam hahaha. Je fajn keď sa hýbeš a pohyb Ti robí radosť :-) Ja som neuveriteľne slabá a unavená. Nechce sa mi pomaly ani dýchať. Vždy som bola energetická guľa a teraz sa šuchtám ako babička o paličke. Fakt sa cítim slabo a to chodím na prechádzky aj hodinové. Aj ja dúfam, že sa to zmení a rozhýbe. Nemôžem sa už na seba pozerať. Je to hnus mať také obrovské telo...Držím aj ja palčeky, nech Ti to rýchlo a hlavne efektívne ide dole :-)

vďaka... Ja som bola v prvej fáze ako máčik, tam som len cvičila a chodila.... a zaspala som už o 19tej.... a v prvy den v druhej fáze som sa začala viac hýbať, a pohyb ti dodá energiu...znie to čudne ale funguje to...a poradim ti jeden trik od trenera....pri cviceni si okolo bruska ci stehien omotaj potravinársku fóliu,obleč sa a viac sa tam spotíš a skôr zhodíš...ale vysledok uvidis az po cca 14dnoch... tak ti napisem ci to funguje o 5 dni =) ale tak davam dole, tak myslim ze funguje,,,, a inak jem aj nepovolene potraviny ked nevladzem.... vcera som mala na ranajky kremrolu.... =) aj dnes.... =) a nič sa nestalo ale vyšportovávam to....

Lusia

Messages : 8
Date d'inscription : 17.07.2012

http://[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Mellin Pi júl 27, 2012 10:31 am

10 cm z pasa tak rychlo???? Shocked Teraz som uplne zdeptana. Ja som sla z 80 horkotazko na 78-77 :-/

Mellin

Messages : 82
Date d'inscription : 04.06.2012

Návrat hore Goto down

váha - váha nejde dole :( Empty Re: váha nejde dole :(

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.